هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با هدف تدوین و انتشار کتاب در زمینه های علوم مدیریت، اقتصادی، کیفیت، فنی- تخصصی و علوم رایانه از سال 1377 با دریافت مجوز نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون بیش از 380 عنوان کتاب در زمینه های ذکر شده منتشر نموده است. 
علاوه بر انتشار کتاب، به منظور اطلاع رسانی مناسب و تامین منابع علمی سازمان ها، واحدهای صنعتی و خدماتی، فروشگاه و نمایشگاه کتاب و نرم افزار مرکز از سال 1379 آغاز به فعالیت نموده است.
از این رو کتابهای مفید در زمینه های مورد نیاز منتشر شده از سوی ناشرین معتبر تهیه و به واحدهای متقاضی عرضه می گردد. انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با انعقاد تفاهم نامه هایی به شرکتها و موسسات مختلف خدمات نشر ارایه می کند.
این خدمات شامل چاپ کتاب، نشریه، بروشور، فولدر، سربرگ و . . . و خدمات چاپی همایش ها و سمینارها می باشد.
خلاصه زمینه فعالیت های انتشارات این مرکز به شرح زیر می باشد:
  چاپ و انتشار کتابهای علمی و آموزشی
 ارایه خدمات نشر به سازمان ها و مراکز علمی
 مشارکت و سرمایه گذاری در چاپ و انتشار کتاب
 اطلاع رسانی، تهیه و توزیع کتاب های ناشرین معتبر
 تولید و عرضه فیلم ها و CD های آموزشی
خدمات نشر : 
 سياست اين انتشارات بر چاپ كتابهاي علمي وتخصصي در زمينه‌هاي: مديريت، كيفيت، اقتصاد، بازرگاني، مالي، فني و مهندسي استوار گرديده است.
در راستاي انتشار كتابها اقدامات ذيل بعمل مي‌آيد.
 سرمايه گذاري مشترك در چاپ كتاب با اشخاص حقيقي و حقوقي
 ارائه خدمات نشر به واحدهاي صنعتي و سازمانها
 انتشارات اين مركز با پشتوانه تجارب چندين ساله در زمينه چاپ و نشر آماده ارائه خدمات ذير مي‌باشد:
 اجراء كامل سمينارها و همايش‌ها شامل: طراحي، تهيه و چاپ مجموعه مقالات، پوستر، كاتالوگ، ويژه‌نامه و ... انجام مراحل اجرايي و مستندسازي
 ارائه خدمات كامل چاپي (از طراحي تا چاپ) شامل: كارت ويزيت، سربرگ، بروشور، فولدر، چاپ CD، استند، بنر، فلكسي و ...

موضوعات کلی کتابهای انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران به شرح ذیل می باشد:

کتاب های علوم مدیریت انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کیفیت انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اقتصاد انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فنی - تخصصی انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم رایانه انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مدیریت منابع انسانی انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب مبانی کارآفرینی انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب آموزش و توسعه انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب استاندارد انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب ایمنی و بهداشت محیط کار انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب برنامه ریزی راهبردی انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

تجزیه و تحلیل سیستم های متمرکز بانکی در محیط ابری(انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران)


تجزیه و تحلیل سیستم های متمرکز بانکی در محیط ابری
موضوع:
بانک و بانکداری - تکنولوژی اطلاعات
بانکداری اینترنتی
خدمات مالی - تکنولوژی اطلاعات
محاسبات ابری

25,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 8,000 تومان بیشترین: 25,000 تومان
ريال8000 ريال25000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.