بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

مركز اسناد انقلاب اسلامی به عنوان مؤسسه پژوهشی تاریخ انقلاب اسلامی ایران و به منظور جمع آوری اسناد و مدارك مربوط به نهضت امام خمینی (ره) جهت انجام تحقیقات مستند تاریخی و سندیت تدوین و نگارش تاریخ انقلاب شكوهمند اسلامی ایران در سال 1360 فعالیت خود را آغاز نمود. در این راستا تلاش زیادی صورت گرفت تا اسناد موجود مرتبط با تاریخ انقلاب اسلامی جمع آوری شود. 

در سال 1367 حضرت امام خمینی (ره) در نامه ای به حجت الاسلام والمسلمین سید حمید روحانی رییس وقت مركز، ضمن قدردانی از تلاشهای ایشان و مجموعه همكاران وی، با ابراز عدم رضایت از انتشار تاریخ های غیرواقعی از طرف وابستگان به شرق و غرب، ضمن تشویق به نگارش تاریخی واقعی و مستند، پی گیری جدی تر در خصوص جمع آوری همه اسناد اعم از نوشته، صدا و تصویر را مورد تاكید قرار دادند. بر این اساس و از آن تاریخ عملا مركز اسناد انقلاب اسلامی به محلی برای جمع آوری و نگهداری كلیه اسناد انقلاب اسلامی ایران تبدیل شد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی به شرح ذیل می باشد:

اطلس اندیشه های سلفی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

تاریخ نگاری انقلاب اسلامی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

انقلاب اسلامی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

دینی و مذهبی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

نقش زنان در دفاع مقدس انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

1318 (انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی)


محصولات انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامي قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

24,000 تومان

آدم باش (انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی)


محصولات انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

38,000 تومان

اطلس اندیشه‌های سلفی (انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی)


اطلس اندیشه‌های سلفی

«اطلس اندیشه‌های سلفی» از جمله كتاب‌هایی است كه توسط مركز مبارزه با تروریسم منتشر شده است. در این كتاب تلاش شده منابع سلفی كه تقریباً همه‌ی آنها از اهل سنت می‌باشد و به بحث جهاد پرداخته‌اند معرفی شوند. غالب آثار معرفی‌شده مربوط به نویسندگان اهل سنت است كه در فضای مجازی منتشر شده‌اند.
علاوه بر معرفی منابع، مطالبی نیز درباره‌ی نویسندگان آنها ارائه شده و در قسمت پایانی كتاب زندگی‌نامه‌ی برخی از شخصیت‌ها و نویسندگان آورده شده است.

محصولات انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,000 تومان

تجربه ای دیگر (انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی)


محصولات انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

16,000 تومان

تحلیلی بر مواضع هاشمی رفسنجانی در انتخابات دهم ریاست جمهوری - روح الامین سعیدی (انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی)


موضوع کتاب حاضر، بررسی عملکرد و مواضع هاشمی رفسنجانی در فتنه ی پس از دور دهم انتخابات ریاست جمهوری است. نویسنده در این کتاب می‌کوشد، ضمن اتخاذ رویکردی علمی به واکاوی رفتار سیاسی هاشمی رفسنجانی در جریان فتنة پس از انتخابات سال 88 بپردازد. وی با شاخص قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب نظام اسلامی، بر آن است که تصویری روشن از نحوة عملکرد رفسنجانی و منطق او در تصمیم‌گیری‌های سیاسی‌اش ارائه نماید.
نویسنده در مقدمه این کتاب در ارتباط با آن عنوان داشته است: هوشمندی، کیاست، عدم صراحت لهجه، عقل‌مداری، خبرگی سیاسی، خط‌مشی‌ عمل‌گرا (پراگماتیک) و خصایصی از این دست، هاشمی را به شخصیتی پیچیده و ذوابعاد بدل ساخته که رفتارشناسی او و پیش‌بینی کنش‌ها و واکنش‌های احتمالی‌اش کار آسانی نیست و به همین دلیل همواره تحلیل‌های گوناگون و گاه متعارضی راجع به مواضع سیاستمدار کهنه‌کار انقلاب در میان اقشار مختلف جامعه وجود داشته است و برخی ناخواسته در مدح یا ذم او به ورطه‌ افراط افتاده‌اند.
نویسنده همچنین اذعان داشته است که کتاب وی می‌کوشد ضمن اتخاذ رویکردی علمی و پرهیز از پیشداوری‌های احساسی و متعصبانه، به واکاوی رفتار سیاسی هاشمی به ویژه در جریان‌های پس از انتخابات سال 88 پرداخته و با شاخص قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان فصل‌الخطاب نظام اسلامی، تصویر روشنی از نحوه‌ عملکرد وی و منطق تصمیم‌گیری‌های سیاسی‌اش با رعایت عدل و انصاف و به همراه دلایل و مدارک ارائه دهد.
3,000 تومان

ديپلماسی عمومی آمریكا در ایران در دوره پهلوی دوم (انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی)


ديپلماسي عمومي آمريكا در دوره ي پهلوي دوم آن را به قدرت اول در ايران تبديل كرد، به طوري كه گوي سبقت را از رقبا ربود.

12,000 تومان

دیپلماسی عمومی آمریکا در ایران در دوره‌ ی پهلوی دوم (انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی)

محصولات انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@
12,000 تومان

عملیات مهندسی (انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی)


محصولات انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

36,000 تومان

هیئت رزمندگان اسلام (انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی)


هیئت رزمندگان اسلام
محصولات انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلام قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

7,000 تومان

وهابیت (انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی)


وهابیت
محصولات انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

7,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 3,000 تومان بیشترین: 38,000 تومان
ريال3000 ريال38000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.