بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مصدق

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات مصدق به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات مصدق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات مصدق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان انتشارات مصدق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر انتشارات مصدق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات مصدق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

بانوی زیبای من ( انتشارات مصدق، جامی)


بانوی زیبای من

آیا همه افراد جامعه یک لحن و واژگان را در گفت‌وگوهای روزمره خود به کار می‌برند؟ طرز بیان و لغاتی که در مکالمات استفاده می‌شود تا چه حد نشان‌دهنده طبقه اجتماعی و شان و جایگاه فرد در جامعه است؟
در کشور انگلیس و در عصری که ماجرا در آن اتفاق می‌افتد، طرز سخن گفتن مردم نشانه‌ای از اختلافات طبقاتی جامعه بوده است. به عبارت دیگر این نحوه گفت‌وگوها بوده که یک شخص را در ردیف طبقه فرهیخته یا طبقه فرودست جامعه قرار می‌داده است. در طی این حکایت، قهرمان اصلی این داستان که استاد متبحر زبان انگلیسی است به خوبی نشان می‌دهد که چگونه می‌توان یک نفر را، هرقدرهم که بینوا باشد، با تغییر لحن گفتار از سنگفرش خیابان به محافل اشرافی لندن رساند و طرز فکر، روحیه و کلیه خصوصیات اخلاقی او را با این تغییر کوچک دگرگون ساخت.
در این کتاب سعی شده است مطالب و معانی عمیق در عبارات کوتاه و مضحک گنجانده شود و در واقع تجزیه و تحلیلی از زندگانی سال‌ها پیش مردم انگلیس و شاید هم اجتماع امروزی آن باشد.

"نام این دختر گلفروش لیزا است و در حدود هیجده تا بیست سال از سنش می‌گذرد. قیافه‌اش چندان خوشایند نمی‌باشد و حقیقتا کثیف جلوه می‌نماید. فقر عظیمی که زندگیش را فرا گرفته سبب می‌شود که زیبایی واقعی در چهره‌اش نمایان نشود و نکته‌ی دیگری که او را متمایز می‌نماید لحن صحبت وحشت آورش است."
در روزگاری که شیوه‌ی صحبت و لحن کلام نشانه‌ی اختلافات طبقاتی فاحش در جامعه‌ی انگلستان است، یک استاد سرشناس زبان و ادبیات انگلیسی، دختری را برمی‎گزیند تا با تغییر گفتار و کلامش او را از خیابان‌های فقر زده به اشرافی‌ترین محافل لندن برساند. برنارد شاو مفاهیم عمیقی را در دل جملات این اثرش گنجانده است و نشان می‌دهد که چگونه تغییر کلام به ایجاد دگرگونی در اندیشه‌ها و طرز تفکر می‌انجامد و ماجرایی عاطفی در پی آن می‌آید. «بانوی زیبای من» محبوب‌ترین نمایشنامه‌ی برنارد شاو است.
نمایش‌نامه‌ی «بانوی زیبای من» از جرج برنارد شاو اولین بار در سال 1913 با نام «پیگمالیون» روی صحنه‌ رفت و طولی نکشید که آوازه‌اش همه‌گیر شد. در اساطیر یونان باستان، پیگمالیون پادشاهی بود که هیچ زنی را لایق خود نمی‌دانست، پس مجسمه‌ای از زن مطلوبش ساخت و عاشق آن شد. سپس آفرودیت، الهه‌ی عشق بدان جان بخشید و پادشاه با او ازدواج کرد.
نمایشنامه‌ی پیگمالیون از مرزهای فرهنگ و زبان فراتر رفته و دستمایه‌ی خلق آثار بصری بسیاری در سرتاسر جهان بوده است، اما ماندگارترین آنها را جرج کیوکر در سال 1964 با بازی آدری هپبورن خلق کرد، فیلم موزیکالی که اسکار گرفت و فیلمنامه‌ی آن نیز نامزد جایزه شد.
جرج برنارد شاو در سال 1925 جایزه‌ی نوبل ادبیات را بدست آورد. او را بهترین نمایش‌نامه‌‎نویس انگلیسی بعد از شکسپیر می‌دانند. امروز سالروز درگذشت اوست.

محصولات انتشارات مصدق، جامی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

10,000 تومان

بعد از من (انتشارات مصدق)


«بعد از من» رمانی عمیق و تاثیرگذار از امیلی بلیکر و از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز است. این کتاب پس از مدت کوتاهی از انتشار، توانست با محبوبیت و موفقیت زیادی رو به رو شود. به گونه‌ای که در میان کتابخوان‌های جدی جهان، این کتاب به عنوان یکی از آثار مطرح و سبک خود مطرح شد.
در بخشی از کتاب بعد از من می‌خوانیم:
لوک دکمه بالای دوربین عکاسی را فشار داد و از ویل و می که قاب دوربین را پر کرده بودند، عکس گرفت. دوربین دیجیتال صدای مختصری داد. او روزهایی را به یاد می‌آورد که یک شاتر واقعاً درون دوربین باز و بسته می‌شد.
وقتی لوک و ناتالی تنها کودکانی در پنت‌واتر بودند، با پس‌انداز خود دوربین‌های یک‌بار مصرف می‌خریدند. آنها مراسم عکسبرداری کوچکی در حیاط خلوت به پا کرده و مضحک ترین شکلک‌هایی را که می‌شد تصور کرد به نوبت جلوی دوربین درمی‌آوردند. آنها اما هیچ‌وقت پول کافی برای ظاهر کردن عکس‌ها نداشتند.
لوک عکس دیگری گرفت و با خود فکر کرد شاید آن دوربین‌ها هنوز هم جایی در یک جعبه قدیمی سالم باشند. باید از ویل می‌خواست دفعه بعدی که به خانه تری می‌روند، از او در این‌باره بپرسد.
می همان‌طور که دست‌هایش را به کمرش زده و سعی می‌کرد لبخندش را جلوی دوربین حفظ کند، از میان دندان‌های به‌هم‌چسبیده‌اش گفت: «بابا، تموم نشد؟ داره دیرمون می‌شه.» ویل چشمانش را در کاسه چرخاند.
«امروز روز آخره. فکر نکنم اگرم دیر کنیم، خیلی واسه کسی مهم باشه.» ویل کلاه گرمکنش را روی سرش کشید. دمای هوا در هفته اول ژوئن، ۲۵ درجه سانتیگراد بود، اما او هنوز هم گرمکن کلاه‌دارش را به تن داشت. شاید این لباس روزی بالاخره به دلیل استفاده بیش از حد کاملاً از بین می‌رفت. «ولی جدی، می‌شه دیگه بریم؟ آخرین روزیه که می‌تونم دوستمو ببینم تا آخر تابستون دیگه نمی‌تونم ببینمشون.»
37,000 تومان

خدایان جنگ (انتشارات مصدق)


خدایان جنگ

40,000 تومان

صد سال تنهایی(انتشارات مصدق)


صد سال تنهایی
این کتاب ترجمه‌ای است از One hundred yearsof solitude، 1998.. موضوع اصلی این کتاب داستان های کلمبیایی است.

27,000 تومان

محرومان پاریس و لندن (انتشارات مصدق)


کتاب حاضر، داستاني تمام‌نما از آشفتگي‌هاي جامعه مدرن امروزي و بيانگر اوضاع نابسامان قشر فقير و مستمند دنياي غرب است که نشان مي‌دهد تا چه اندازه اين طبقه زندگاني را به‌سختي و تنگدستي مي‌گذرانند. اين کتاب شامل 38 فصل و از دو قسمت تشکيل يافته است. قسمت اول اوضاع داخلي و جريان امور هتل‌ها و رستوران‌هاي پاريس را تشريح مي‌نمايد. قسمت دوم مربوط به زندگاني پوچ و بي‌نتيجه آوارگان و خانه‌به‌دوشان لندن است که با داشتن نيرو مجبورند بدون اينکه هدفي داشته باشند مدام به ولگردي و دريوزگي بپردازند.

15,000 تومان

هنر عشق ورزیدن (انتشارات مصدق)


محصولات انتشارات مصدق قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

12,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 10,000 تومان بیشترین: 40,000 تومان
ريال10000 ريال40000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.