بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات ملورین

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات ملورین در سال ۱۳۹۱ با مدیریت خانم مریم تنباکویی، با قصد فعالیت درحوزه ادبیات سترگ ایران وجهان اولین گام های خود را برداشت . این نشر نوپا تا به حال ترجمه سه اثر برنده نوبل ادبیات را (سال های۲۰۱۵-۲۰۱۴-۲۰۱۳) درکارنامه خود دارد. همچنین این انتشارات در خدمت فرهنگیان عزیز و اساتید دانشگاه می باشد و کتب دانشگاهی و کمک آموزشی را جهت ارائه به نسل جوان و جوینده علم ارائه می دهد.

امید است که با عنایت حق گام های بلندی را در جاده بی انتهای علم و پژوهش برداریم و در پویایی و آگاهی اذهان، نقش موثری داشته باشیم.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات ملورین به شرح ذیل می باشد:

ادبیات انتشارات ملورین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

ادبیات داستانی انتشارات ملورین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

شعر انتشارات ملورین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مذهبی انتشارات ملورین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

پرچم‌ های سیاه(انتشارات ملورین)


داعش
تروریسم - عراق
بنیادگرایی اسلامی

17,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.