بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مهرسا

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات مهرسا در سال 1390 به عنوان يک ناشر تخصصی در حوزه «مغز و شناخت» به منظور توليد محتوای آموزشی فاخر برای طيف گسترده  مخاطبان فرهيخته از درمانگران تا مراجعان، خانواده ها و عموم مردم در گروه انتشاراتی مهروماه متولد شد. 

انتشارات مهرسا در پنجمين سال فعاليت، زمينه کاری خود را بر مجموعه کتابهای ذيل متمرکز ساخته است:
 
مجموعه کتابهای «باشگاه مغز» برای ارتقای توانمنديهای مغزی و روانشناختی:
توليد کتابهای خودآموز مرحله به مرحله با هدف بهبود سبک زندگی به همراه بهره گيری از توانمنديهای مغزی و شناختی، از اولويتهای انتشارات از سال 1394 است. پس از کتابهای «چاق خوشحال» و «باشگاه مغز»، کتاب «مغز من در گذر زمان» با هدف بهبود توانمنديهای مغزي در گذر زمان، کتاب «همسر من» با هدف بهبود و افزايش رفتارهای زناشويی، «کلاه سه بُعدی مغز» و «مغز من و رنگ آميزی 1» از محصولات جديد اين مجموعه هستند. «باشگاه توجه و تمرکز»، «باشگاه حافظه» و ترجمه ی منابع ارتقای توانمنديهای مغزی از برنامه های آتی انتشارات خواهند بود.
 
مجموعه کتابهای «فرزندپروری» با هدف انتقال جديدترين يافته های علمي به والدين:
مجموعه کتابهای فرزندپروری با تاکيد بر تکامل مغزی و شناختی کودکان با کتابهای جديد «مغز کودک من» و «365 راه برای پرورش فرزندانی فوقالعاده» را به تازگی ارائه کرده است.
 
مجموعه کتابهای «طب اعتياد» برای ارتقای دانش درمانگران، مراجعان و خانواده‌ها:
تولید محتوای آموزشی در پيشگيري و درمان اعتياد به عنوان يک بيماری مغزی از اهداف اصولی انتشارات مهرسا ميباشد.
 
همچنين استمرار انتشار کتابهای تخصصی درمان بيماريهای مغزی و شناختی و فصلنامه ی پارسی طب اعتياد، از ديگر برنامه های انتشارات مهرسا در سالهای 1395 و 1396 است.
موضوعات کلی کتابهای انتشارات مهرسا به شرح ذیل می باشد:
کتاب های عمومی انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)
کتاب های روان شناسی انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)
کتاب های داستانی انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)
کتاب های آموزشی انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)
مجموعه کتاب های باشگاه مغز انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)
مجموعه کتاب های فرزند پروری انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)
مجموعه کتاب های طب اعتیاد انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فرزند پروری انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های راهنمای خانواده انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های راهنمای درمانگران انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کوهنوردی و گردشگری انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

پوستر انتشارات مهرسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آموزش و تمرین باشگاه مغز: تقویت و بازتوانی مغزی در شانزده پله (انتشارات مهرسا)


این کتاب نوشته شده است تا شما، البته مغزتان، را یک لحظه هم تنها نگذارد. تمرینات در نظر گرفته شده در این کتاب از سویی و آموزش ها و نکات کاربردی از سوی دیگر، دست به دست هم داده اند تا در طی 16 جلسه شما را در هفت حیطه ی شناختی مهم حافظه، توجه، مهارت های بصری -فضایی، حل مساله و منطق، مهارت های محاسباتی، بازشناسی چهره و احساسات و مهارتهای کلامی بیش از پیش توانمندسازند. در حقیقت خرید این کتاب به منزله ی ثبت نام شما در یک دوره ی بازتوانی مغزی است که حضور و مشارکت فعال تان در جلسات آن الزامی است.

محصولات انتشارات مهرسا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,000 تومان

ذهن آگاهی با رنگ آمیزی (انتشارات مهرسا)

محصولات انتشارات مهرسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

10,000 تومان

ذهن آگاهی با رنگ آمیزی / زیستن در لحظه ی حال (انتشارات مهرسا)


محصولات انتشارات مهرسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

10,000 تومان

كسب و كار خانوادگی (انتشارات مهرسا)


كسب و كار خانوادگی

محصولات انتشارات مهرسا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

5,000 تومان

مادر و جنسیت فرزند (انتشارات مهرسا)


یکی از سوالاتی که بلافاصله پس از حصول اطمینان از حاملگی به ذهن مادر و اطرافیان او خطور می‌کند، جنسیت فرزند است. امروزه بسیار می‌شنویم که دختر یا پسر بودن فرزند هیچ تفاوتی ندارد و فقط سلامت او باید در اولویت توجه باشد. اما آیا به راستی دختر یا پسر بودن، هیچ تفاوتی در دنیای روانی والدین ایجاد نمی‌کند؟ با وجود آن که هیچ یک از دو جنس بر دیگری برتری ندارد، مطالعات روانشناسی نشان می‌دهند که جنسیت فرزند، پویایی‌های روانی متفاوتی را در والدین ایجاد می‌کند. در این کتابچه  نگاهی به همین فرآیندهای روانی متفاوت خواهیم داشت، اما تمرکز خود را بر مادران قرار می‌دهیم چون اولین رابطه را با فرزند شکل می‌دهند و در نتیجه از اهمیت بی‌چون و چرایی برخوردارند. به دلیل آن که رابطه‌ی مادر و دختر، ماهیت پیچیده‌تری دارد، حجم بیشتری از مطالب به آن اختصاص داده شده است.

محصولات انتشارات مهرسا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,000 تومان

مجموعه 10 جلدی کتابهای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی (انتشارات مهرسا)


این پکیج شامل کتابهای:  
1. آسیبهای اجتماعی و فرزندان ما   با مطالعه این کتاب می توانید: با انواع خطرات و آسیبهای اجتماعی که در کمین فرزندانتان است آشنا شوید. عوامل زمینه ساز این خطرات را بشناسید. روش های پیشگیری از این خطرات را دریابید. از نقش خود به عنوان والدین و مربیان نسل آینده به خوبی مطلع شوید. راهکارهای تربیتی برای کاهش خطر در فرزندان خود را به کار ببرید.  
2.اعتیاد و دانش آموزان ما در این کتاب می خوانید: چگونه باید به طور عملی با معضل اعتیاد در مدارس و نظام آموزشی ایران برخورد نمود؟ چه خطراتی در زمینه اعتیاد، دانش آموزان ما را در مدارس تهدید می کند؟ راه های ایمن سازی مدارس در مقابل مشکل سوء مصرف مواد غیر قانونی کدام اند؟ با عوامل خطرساز اعتیاد در مدارس چگونه باید برخورد نمود؟ وظایف سیستم آموزشی در پیشگیری از خطر اعتیاد و سوء مصرف مواد چیست؟
3. مواد مخدر و روانگردان و فرزندان ما شما والدین و مربیان عزیز! چقدر با انواع  مواد مخدر و غیر مجاز تهدید کننده نوجوانان و جوانان ایرانی آشنایی دارید؟ آیا از عوارض و پیامدهای مصرف هر یک از مواد غیرقانونی آگاهی کافی دارید؟ می دانید علائم و شواهد احتمالی مصرف مواد غیرقانونی چیست؟ ما معتقدیم افزایش ناگهانی آگاهی والدین و مربیان راهی است موثر در پیشگیری از سوءمصرف مواد غیر مجاز در فرزندان. پس بیایید آگاهی های خود را افزایش دهیم !
4. تربیت دینی و فرزندان ما می دانستید اعتقادات و معنویات فرزندان هم نیازمند تربیت و هدایت است؟ معنای حقیقی معنویت و تفاوت آن با مذهب چیست؟ می دانید راه درست درونی ساختن معنویت در فرزندان کدام است؟ می دانید چگونه آموزش های دینی را با سن فرزندتان هماهنگ کنید؟ بوسیله این کتاب می خواهیم فرا بگیریم چگونه می توانیم فرزندی معتقد و دیندار باشیم!
5. جرائم و فرزندان ما ما معتقدیم پیشگیری بهترین راه مقابله با جرائم است. جرم و جنایت در دنیای امروز بیداد می کند و هر لحظه فرزندان ما را تهدید می کند. مطالعه این کتاب شما را در تربیت  فرزندانی دور از بزهکاری  یاری می دهد.  چه کنیم تا فرزندانی در امان از شر بزهکاری و جرائم داشته باشیم؟ چگونه با فرزندان مان ارتباط برقرار کنیم و در مورد احترام به قانون با آنها صحبت نمائیم؟ اگر رفتارهای ناهنجار و ضد اجتماعی از فرزندمان مشاهده کردیم چه کنیم؟
  6. نوجوانانمان را دریابیم برای تربیت درست فرزندانمان لازم است: ویژگی های فرزندانمان را بویژه نوجوانانمان را بشناسیم! راه درست تعامل با آنها را بدانیم. صفات شخصیتی آنها را در مسیر درست هدایت کنیم. انرژی ها و استعدادهای سرشار آنها را شکوفا سازیم. و از پژمردگی نهال نوپای نسل جوان و نوجوان مان جلوگیری کنیم.  
7. مقابله و درمان اعتیاد و فرزندان ما با مطالعه این کتاب می توانید: در مقابل مشکل اعتیاد در فرزندان و خانواده ها چه باید کرد؟ اگر فرزند یا یکی از افراد خانواده مان به دام اعتیاد گرفتار شدند چه کنیم؟ چه راه های درمانی برای حل مشکل اعتیاد وجود دارد؟ چگونه از عود و شدت یافتن اعتیاد در افراد جلوگیری کنیم؟ ما معتقدیم اعتیاد آخرخط نیست. بلکه زیر نظر متخصصان، همواره راه هایی برای درمان و حل مشکل هست! پس با این راه ها آشنا شویم!
8. تربیت جنسی و فرزندان ما درباره تربیت جنسی فرزندان چه می دانید؟ می دانستید رشد و سلامت جنسی فرزندتان نیز مستلزم تربیت صحیح است؟! می دانید چگونه تحول جنسی فرزندتان را در راه درست هدایت کنید؟ چقدر از اهمیت تربیت جنسی فرزندان مطلع هستید؟ چگونه می توانید از عهده بعد جنسی تربیت فرزندتان به خوبی برایید؟ راه درست تربیت جنسی فرزندان کدام است؟ این کتاب در یافتن پاسخ مناسب این پرسش ها، به شما کمک می کند!
9. ایدز و فرزندان ما یقیناً شنیدن نام ایدز همه ما را دچار وحشت می کند. لذا همه می اندیشیم که: درمقابل این پدیده خطرناک چه اقداماتی می توان انجام داد؟ چگونه می توان آن را شناخت؟ چگونه می توان از بروز آن پیشگیری کرد؟ چگونه می توان با فرزندان در مورد ایدز و نحوه جلوگیری از آن صحبت کرد و به آنها آموزش داد؟ برای سلامت و ایمنی فرزندان و خانواده از این بیماری چه باید کرد؟
10. اعتیاد و فرزندان ما خطر اعتیاد در کمین همه، بویژه جوانان و نوجوانان است. شما والدین می توانید نقش اساسی در پیشگیری از این خطر در فرزندانتان داشته باشید. با 7 نکته کلیدی تربیتی جهت موفقیت در امر تربیت و پیشگیری از معضل اعتیاد آشنا شوید.
راهکارهای عملی جهت اجرای این نکات را بشناسید و در جهت فرزندانی سالم گام بردارید.

محصولات انتشارات مهرسا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,000 تومان

مغز من و رنگ آمیزی 5 (سلامت مغز در دامان رنگ ها : باشگاه مغز) (انتشارات مهرسا)


مغز من و رنگ آمیزی 5 (سلامت مغز در دامان رنگ ها : باشگاه مغز)

محصولات انتشارات مهرسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

14,000 تومان

مغز من و رنگ آمیزی 4 (تمرین مدیریت تمایلات و احساسات) (انتشارات مهرسا)مغز من و رنگ آمیزی 4 (تمرین مدیریت تمایلات و احساسات)
محصولات انتشارات مهرسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

14,000 تومان

مغزینه (توجه و تمرکز) (انتشارات مهرسا)


چرا توجه نمیکنی؟ حواست کجاست؟ چرا اینقدر بی دقت هستی؟
قطعاً هیچکس دوست ندارد این جملات را از شخص دیگری بشنود. اما در بسیاری مواقع، خود ما آهسته و زیر لب این جملات را تکرار میکنیم و به دلیل اشتباهاتی که مرتکب شده ایم، خود را مقصر می دانیم و با ناامیدی به دنبال راه حلی برای این مشکل می گردیم. اما به راستی علت این بی توجهی و بی دقتی چیست؟ توجه چیست که نبودن یا ضعف آن ما را با مشکلات متعددی روبه رو میکند؟ و در نهایت آیا می توانیم توجه خود را بهبود بخشیم؟ ما در مغزینه گرد هم آمده ایم تا با تکیه بر دانش و تجربه ی خود، مجموعه ای آموزشی و تمرینی را طراحی و تولید کنیم تا شما بتوانید با  استفاده از آن، سطح توجه خود را بیابید و در دوره ای منسجم و ساختاریافته، تمریناتی کامپیوتری را انجام دهید که این توانمندی مغزی را در شما فعال تر میکند. پس با ما در مغزینه ی توجه همراه شوید.

محصولات انتشارات مهرسا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

10,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 20,000 تومان
ريال5000 ريال20000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.