بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور

 

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات موسسه تحقيقات جنگلها و مراتع كشور از بدو تاسيس (1349) اقدام به انتشار كتاب و نشريات علمی حاصل يافته‌های پژوهشی نموده است كه حاصل فعاليتهای آن كتابهای زيادی در زمينه‌های علوم: جنگل‌، مرتع‌، بيابان، گياه‌شناسی، گياهان دارويی، چوب و كاغذ و ساير علوم مرتبط و 7 مجله تحقيقاتی بوده است. اين امر انتشارات اين موسسه را بزرگترين و مهمترين ناشر در زمينه تحقيقات منابع طبيعی در ايران نموده است. انتشارات اين موسسه با بسياری از دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقات در سراسر جهان تبادل نشريه می نمايد كه همه ساله مبالغ قابل توجهی صرفه‌جويی ارزی و ريالی در بردارد.
انتشارات مؤسسه تحقيقات جنگلها و مراتع از بدو تأسيس مؤسسه با هدف انتشار يافته‌هاي تحقيقاتي كه نتيجه طرحهاي تحقيقاتي بوده، شروع بكار كرده است. 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها  و مراتع کشور به شرح ذیل می باشد:      

کتاب های منابع طبیعی انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اکولوژی انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های جنگل ها انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مراتع انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های گیاه شناسی انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های طرح شناخت مناطق اکولوژیک کشور انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فلور ایران انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پراکنش گیاهی انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاکزونومی تجربی بیدهای ایران انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

 

logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.