بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات موسسه حقوقی اندیشه عدالت گستر ندا

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

این موسسه فعالیت خود را در سال 1387 شروع نموده است وافتخار دارد در مدتی که مشغول فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد در زمینه قبول دعاوی و مشاوره نسبت به دیگر همکاران از شاخص موفقیت بهتری بهره ببرد.

• مهمترین برنا مه ها و اهداف
حقوق به معنای اعم شامل همه امکانات و توانائیهای است که شخص در اختیار دارد تا با آن از زندگی لذت ببرد و به معنای اخص مربوط به نوع باید ها و نباید ها یی است که یک فرد در زندگی روزانه باید در نظر بگیرد .با توجه به امکانات موجود در این زمینه این موسسه در نظر دارد

نسبت به بهبود سطح کیفیت اطلاعات حقوقی جامعه و عموم مردم فعالیت نماید که این امر موجب کم شدن حجم پرونده های ورودی به دادگستری شده و رسیدگی را امری سریعتر و راحت تر می نماید.

فرهنگ سازی در زمینه مشاوره حقوقی و نهادینه کردن این مطلب که اگر در اعمال روزانه حضور وکیل الزامی نباشد حتما مشاوره باآنها راهگشا می باشد .
آگاه کردن مردم از حقوق شهروندی و حقوقی که در ارتباطات روزانه مورد نیاز آنها می باشد که این امر باعث تعدیل سطح توقعات افراد از یکدیگر می گردد که دستاورد آن زندگی با آرامش بیشتر است.

• خدمات

خدمات ما شامل :
1. ارائه مشاوره توسط وکلای دادگستری مجرب و با سابقه
2. قبول دعاوی در زمینه های حقوقی و کیفری با حضور کارشناسان و متخصصین
3. همکاری با سازمانها و ادرات و شرکتهای دولتی و خصوصی جهت تسهیل امور حقوقی مربوط به اشخاص حقوقی
4. مشاوره به اعضاء وکارکنان سازمان و عقد قرارداد با تخفیفات مندرج در قرارداد اعم از مشاوره یا قبول دعاوی مربوط به آن
5. همکاری مداوم و ماهیانه به صورت ثابت با حق عضویت متناسب با درخواست سازمان جهت مشاوره و یا قبول دعاوی مربوط به اشخاص حقوقی و حقیقی
• چشم انداز امکانات و جایگاه
در نظر داریم تا با همیاری دوستان و بهره گیری از امکانات موجود بستری فراهم نماییم تا مشاوره و لزوم برخورداری از نعمت مشاوری امین و با اطلاع و صالح همه گیر شود و روزی را در باور خود داریم که دعاوی مطرح شده در دادگاهها به تخصصی ترین امور مربوط به هر صنف مرتبط باشد و حجم پرونده ها در مراجع قضایی به کمترین مقدار برسد .
• سیاست
سیاست کلی ما بر این است که درتمام واحد های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی نهادی بوجود آید که تمام فعالیت های هر واحد را زیر نظر داشته و با مشاوره به موقع و کارساز از بروز هر گونه مشکل پیشگیری نماید.
تلاش و همت این مجموعه بر این است تا درنهایت صداقت با جلب اطمینان شما ، دوست و همراهی مطمئن در کنار شما باشد تا آینده ای سرشار از موفقیت و آرامش قرین لحظه هایتان گردد.
مدیر مؤسسه 
وحید حاجی علی اکبر

موضوعات کلی کتابهای انتشارات موسسه حقوقی اندیشه عدالت گستر ندا به شرح ذیل می باشد:

کتاب های حقوقی انتشارات موسسه حقوقی اندیشه عدالت گستر ندا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های حقوق مدنی انتشارات موسسه حقوقی اندیشه عدالت گستر ندا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های قانون تجارت انتشارات موسسه حقوقی اندیشه عدالت گستر ندا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های قانون دادرسی انتشارات موسسه حقوقی اندیشه عدالت گستر ندا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آزمون های حقوقی انتشارات موسسه حقوقی اندیشه عدالت گستر ندا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.