بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران به شرح ذیل می باشد:

کتاب های تاریخ انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ ایران انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ جهان انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سیاست انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دوران پهلوی انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادیان و مذاهب انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

جمهوری آذربایجان (23 سال تکاپو برای دولت و ملت‌ سازی) (انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران)


محصولات انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

دولت یاد: تاریخ محلی بیرجند در آغاز سده معاصر به روایت میرزا ذبیح‌الله ناصح(انتشارات مؤسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران)


کتاب دولت یاد که بر اساس روایت شادروان ذبیح الله ناصح (1345- 1274 ش)، از فرهنگیان پیشکسوت بیرجند در دورة پهلوی اول تنظیم یافته است، گوشه‌های آشکار و پنهانی از تاریخ محلی این شهر کویری را در اوایل سدة معاصر به تصویر می‌کشد. از راوی در خاطرات به‌جا مانده از برخی دانش‌آموختگان برجستة مدرسة شوکتیة بیرجند و نیز دانشسرای مقدماتی آن شهر چون استادان فقید دکتر محمدحسن گنجی، دکتر محمداسماعیل رضوانی، دکتر غلامحسین شکوهی و دکتر کاظم معتمدنژاد، به عنوان دبیری مطّلع و مدیری موفق یاد شده است. مرحوم ناصح در اواخر عمر به نیت تدوین یک شهرنامه، به نگارش خاطرات اجتماعی- فرهنگیِ خود از شرق ایران اقدام نموده بود که امروز حاوی اشاراتی است که از حیث تاریخی، انتشار آن مفید به نظر می‌رسید.
متن تقریرات مزبور در نیم‌قرن گذشته، به مرور نواقصی یافته و فصولی از آن مفقود شده بود. یادداشت‌های باقی‌مانده در چند سال اخیر، زیر نظر آقای دکتر محمدامین ناصح نظام‌بخشی و مستندسازی شده و ابهامات آن مورد تصحیح و تکمیل واقع گردیده و در فرایند آماده‌سازی نیز با تعلیقات گردآورنده محترم همراه شده است. بخش‌های احیا شدة این اثر با صورت‌بندی جدید در کتاب حاضر ارائه شده است.

30,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 2,800 تومان بیشترین: 30,000 تومان
ريال2800 ريال30000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.