بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات موعود عصر (عج)

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات موعود عصر (عج) به شرح ذیل می باشد:

کتاب های دین انتشارات موعود عصر (عج) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اسلام انتشارات موعود عصر (عج) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مذهبی انتشارات موعود عصر (عج) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ اسلام انتشارات موعود عصر (عج) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های احادیث انتشارات موعود عصر (عج) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

     

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

دیوان منسوب به امام حسین علیه‌السلام: 61 - 64 هجری قمری(انتشارات موعود عصر (عج))


دیوان منسوب به امام حسین علیه‌السلام: 61 - 64 هجری قمری

8,000 تومان

آبی‌ ترین دریا(انتشارات موعود عصر (عج))


در خیل نیک بختانی که به شرف لقای مولای خود رسیده‌اند، علمای بزرگوار شیعه جایگاه خاصی دارند؛ بزرگانی چون علّامه حلی، مقدس اردبیلی، سید بحرالعلوم، سید مهدی قزوینی و. .. که عمری را با عشق مولای خود سپری کردند. کتاب حاضر گزیده ای از حکایت تمنا و وصال آن بزرگمردان است که مریم ضمانتی یار به صورت داستانی شیرین و روان، بازنویسی کرده.

2,000 تومان

از اینجا تا دولت کریمه "گام به گام تا استراتژی انتظار"(انتشارات موعود عصر (عج))


از اینجا تا دولت کریمه "گام به گام تا استراتژی انتظار"

15,000 تومان

استراتژی انتظار(انتشارات موعود عصر (عج))


استراتژی انتظار

20,000 تومان

التهاب جهانی و موقعیت شیعیان (انتشارات موعود عصر)


محصولات انتشارات مومعود عصر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

6,000 تومان

این است شیعه: تحقیقی درباره شیعه(انتشارات موعود عصر (عج))


این است شیعه: تحقیقی درباره شیعه

13,000 تومان

با دعای ندبه در پگاه جمعه (نقد و بررسی اشکالات سندی و محتوایی دعای ندبه)(انتشارات موعود عصر (عج))


با دعای ندبه در پگاه جمعه (نقد و بررسی اشکالات سندی و محتوایی دعای ندبه)

10,000 تومان

پیشگویی ها و آخرالزمان(انتشارات موعود عصر (عج))


آغاز هزاره جدید، بحران های فراگیر در اقصا نقاط جهان و بن بست‌های حاصله از ناکار آمدی انواع ایدئولوژی‌های سیاسی و اجتماعی، طی یک قرن اخیر، در حل و فصل معضلات بزرگ انسان معاصر، زمینه های مراجعه به آثاری را فراهم آورده که به اتکا دریافت‌های قدیسان، پیشگویان و طالع بینان سعی در عرضه تصویری از آینده جهان و سرنوشت انسان دارد.
پوشیده نیست که در میان اقوام مختلف، قوم یهود از دیرباز دستی گشاده در امر پیشگویی داشته و برای تحمیل خواسته های سیاسی و اقتصادی خود به ملل جهان، نهایت سوء استفاده را از آقار و اقوام پیشگویان به عمل آورده است وشاید از همین روست که بسیار از دولتمرادان و سیاستمداران جهان به ویژه آمریکا به تبع اغراض یهودیت صهیونیستی و پیشگوییهای همانان، سعی درمحقق ساختن طرح‌ها و برنامه های خود در جهان و بویژه خاورمیانه داشته اند.
به همان سان که انتظار دستیابی به مدینه فاضله و وضعی بهتر و متفاوت با وضع موجود و گریز ا ناملایمات، از ابتدای خلقت یار قرین و رفیق دائمی انسان بوده و وعده فرارسیدن روزگار رهایی توسط انبیا، اولیا و حکما نیز این تمنا و انتظار رو قوت بخشیده، تلاش برای کسب آگاهی از امکان و زمان وقوع وعده رهایی و فصل بهار حقیقی نیز او را رها نساخته است.
اثر حاضر که محصول مطالعه و تحقیق جمعی از اندیشمندان مسلمان و آگاه معاصر در این باره است، سعی در بررسی و تفسیر موضوع «پیشگوییها و آخرالزمان» و تبیین نحوه سوء استفاده غرب از آن دارد. برخی از سرفصل‌های این کتاب عبارتند از:
- جهان امروز و پیشگویی های آخرالزمان
- هزاره گرایی در فلسفه تاریخ مسیحیت
- نشانه هایی از پایان
- واقعه آرماگدون
- پیشگوییهای نوستر آداموس
- زمزمه های ظهور
- سیمای کلی دوران ظهور
- غرب، سینما و آخرالزمان
در تکمیل این کتاب ارزشمند، لوح فشردة «چرا اینهمه گفت‌وگو از آخرالزّمان» در درجة اوّل توصیه می‌گردد. در این سخنرانی، استاد اسماعیل شفیعی سروستانی به بررسی نگرش غرب دربارة آخرالزّمان و چگونگی حرکت او در شرق اسلامی با این نگاه سخن می‌گوید و آنگاه مشکلات ناشی از غفلت شرق از این موضوع را برمی‌شمرد.
همچنین در تکمیل این مبحث، در لوح فشردة «دروغ یازده سپتامبر»، رویکرد آخرالزّمانی غرب در انفجار برج‌های دوقلو در نیویورک و حملة آنها به عراق افشا می‌شود. ضمن اینکه در لوح فشردة «پروژة 2012 و فرجام جهان»، نگرش غرب به پایان جهان و علل تبلیغ و رواج این رویکرد مورد کنکاش و بررسی قرار می‌گیرد.

16,000 تومان

دو خاتم علیهماالسلام: شباهتها و نسبتهای خاتم‌ الانبیاء محمد مصطفی (ص) و خاتم‌الاوصیاء مهدی صاحب‌ الزمان (عج)(انتشارات موعود عصر (عج))


دو خاتم علیهماالسلام: شباهتها و نسبتهای خاتم‌ الانبیاء محمد مصطفی (ص) و خاتم‌الاوصیاء مهدی صاحب‌ الزمان (عج)

500 تومان

سفیانی و نشانه های ظهور


سفیانی و نشانه های ظهور

7,000 تومان

سیر زمان تا صاحب الزمان (عج)(انتشارات موعود عصر (عج))


سیر زمان تا صاحب الزمان (عج)

6,000 تومان

شیرین تر از عسل - مجموعه حکایات شیرین و خواندنی


شیرین تر از عسل - مجموعه حکایات شیرین و خواندنی

4,000 تومان

علی، اول ... چهل حدیث درباره اولیات امیرمومنان علی (ع) - کتاب های موعود 13(انتشارات موعود عصر (عج))


برشمردن چهل مورد از مواردی که امیرمؤمنان در آن اوّل بوده‌اند (اوّلیات امیرالمؤمنین)
*****
نخستین کسی که در روز رستاخیر بر می خیزد:
رسول اکرم (ص) فرمود:
«این علی، اولین کسی است که ایمان آورد، و آخرین کسی است که از من جدا می شود، او نخستین کسی است که در روز رستاخیز برمی خیزد.»
و در حدیث دیگری فرمود:
«امیرالمؤمنین نخستین کسی است که از قبرش برمی خیزد، جبرئیل از جامه های بهشتی بر او می پوشاند، تاج وقار بر سرش می گذارد. عبای کرامت بر دوشش می نهد و بر شتر «غضبا» ی من می نشاند.
من نیز لوای حمد را به او می سپارم، پس آن را در پیشاپیش من می افرازد، آنگاه همگی در زیر عرش الهی گرد می آییم.»
***
امیرالمؤمنین علی (ع)، نه تنها اولین امام شیعیان و نخستین وصی رسول خدا (ص) هستند، بلکه در بسیاری از صفات و ویژگیها در جایگاه «نخستین» قرار می گیرند. «علی اوّل» کتابی است که جایگاه حضرت علی (ع) را در مراتب مختلف، از آفرینش تا مقام اخروی ایشان، از طریق روایات مورد بررسی قرار می دهد.
«علی اکبر مهدی پور» نویسنده ی این کتاب، با تأسی به فرمایشان ائمه ی معصومین (ع) این کتاب را گردآوری کرده است.
برخی از عناوین و سرفصل های این کتاب را در ادامه می آوریم:
- نخستین موحد
- نخستین مسلمان
- نخستین مؤمن
- نخستین نمازگزار
- نخستین کسی که وارد حوض کوثر می شود
- نخستین کسی که او را امیرالمؤمنین خواند
- نخستین کسی که در روز رستاخیز برمی خیزد
- نخستین کسی که وارد بهشت می شود.
- نخستین کسی که به او خلعت داده می شود.
- نخستین کوبنده ی در بهشت
- نخستین بهشتی، دوستدار علی
- نخستین پیشوا
- نخستین مظلوم تاریخ
- نخستین و واپسین و ...

2,000 تومان

لایق عشق - مریم ضمانتی یار(انتشارات موعود عصر (عج))


حکایات خواندنی درباره امام عصر(عج)
*****
در نوشتار حاضر، شرح حال مختصري از زندگاني حضرت مهدي(ع) همراه با معرفي برخي از ياران و نايبان خاص آن حضرت به طبع رسيده است .به تعبير نگارنده، مریم ضمانتی یار، «كساني كه دل و دين خود را به مولايشان سپردند تا نام خويش را لايق لقب «منتظر» سازند.»
«لایق عشق» مشتمل بر چهار حکایت و داستان کوتاه از زندگی امام زمان(عج)، است که با این عناوین به طبع رسیده است: «تا به کی مهجوری؟»، «لایق عشق»، «تا مرز آبی یقین»، و «او خواهد آمد».

2,000 تومان

ماه ترین - باقرشریف القرشی(انتشارات موعود عصر (عج))


زندگینامه و معرفی نامه حضرت عباس
*****
امام زین العابدین (ع) که از موسسان تقوا و فضیلت در اسلام است، مداوم برای عمویش عباس طلب رحمت می کرد و عظمت و عزّت جان فشانی های استثنایی او را برای برادرش حسین (ع) یادآور می شد و از جمله می فرمودند که:
«خدا عمویم عباس را رحمت کند، او احترام گذاشت و خوب از عهده ی امتحان بر آمد تا جایی برای برادرش جان فشانی کرد که دستهایش قطع شد. خدا به او دو بال عطا کرد که با ملائکه در بهشت پرواز می کند، آن گونه که برای جعفر بن ابی طالب بود و برای عباس نزد خدای تبارک و تعالی منزلتی است که همه ی شهدای روز قیامت به او غبطه می خورند.»
***
این کتاب هدیه ای است به:
قهرمان عقیده و جهاد و پرچم دار حسین (ع) در کنار فرات.
به خون سرخ تو که همواره و در هر زمان و مکان، تاج و تخت ستمگران را می لرزاند.
به تو، ای کسی که خون پاکت با آب گوارای فرات در هم آمیخت تا با حروفی از نور، داستان غم انگیز قهرمانی حسین را بنگاری. به تو، ای کسی که برای مبارزه و شجاعت و عظمت سر فصلی تازه در کتاب عقیده و جهاد گشودی. به تو ای مدرسه ی انقلاب محمد که چون شیر، غرش کنان به اسلام حیات تازه دادی.
... هدیه به تو ای کسی که سر مبارکت را قربانی نمودی تا سر دین بریده نشود. تقدیم به تو ای عباسی که دست هایت را فدا نمودی تا عدالت قدرت یابد.
بخشی از سخنان مؤلف در ابتدای کتاب.
***
«ماه ترین» داستان زندگی سقای تشنه ی کربلا، مرد ادب و عشق، ابوالفضل العباس (ع) است. «باقر شریف قریشی» این کتاب را در چند بخش نگاشته است:
بخش اول به زندگی نامه ی حضرت، مادر ایشان و نسب شریف ایشان پرداخته است. بخش دوم، به معرفی سرزمین کربلا، بخشی از واقعه ی عاشورای سال 61 هجری قمری و بخش سوم به شهادت ایشان اختصاص یافته است.
جالب اینجاست که شریف قریشی، نویسنده ی زندگینامه ی اهل بیت (ع)، با پایان یافتن ماجرای شهادت حضرت عباس (ع)، داستان زندگی او را به پایان نرسانده است بلکه در بخش چهارم و پنجم این کتاب به کرامات و فضایل ایشان پرداخته که پس از شهادت ایشان کشف و ضبط شده است.
در بخش آخر کتاب، نویسنده، دست به جمع آوری ختمها و نذوراتی زده است که مردم به نام حضرت عباس (ع) و حضرت ام البنین (س)، برقرار می کنند و در نهایت کتابی جامع و کاربردی پدید آورده است.

10,000 تومان

مجموعه داستان ماه در آینه(انتشارات موعود عصر (عج))


حکایات خواندنی درباره امام عصر(عج)
*****
بعد از نماز صبح هنوز از سر سجاده برنخاسته بود. شانه های نحیف و لاغرش از گریه می لرزید از روز رفتن اسماعیل یک لحظه آرام نگرفته بود.خدمتکار نتوانستبیش از این پریشانی شیخ را تحمل کند. کنار سجاده زانو زد و آهسته گفت: ببخشید! آقا برایتان نامه ای آمده.
شیخ سر از سجاده برداشت. صورت نورانی و محاسن سفیدش غرق اشک بود. خدمتکار بلند شد تا شیخ مفید را با نامه اش تنها بگذارد. شیخ بی قرار تر از پیش در حالی که دستانش از یک احساس شیرین می لرزید آن را گشود. همان خط آشنا بود. «صاحب الامر» خطاب به شیخ فرموده بود:
بر شماست که فتوی بدهید و بر ماست که شما را از خطا و اشتباه حفظ کنیم. ما شما را وانمی گذاریم تا در خطا و اشتباه واقع شوید. ...
کتاب « ماه در آینه» کتابی است که به قلم مریم ضمانتی پور نوشته شده و توسط موسسه موعود عصر به چاپ رسیده است. نویسنده در این اثر حکایت هایی از تشرف کسانی چون شیخ مفید و اسماعیل هرقلی و ... به محضر امام عصر(عج) را به شیوه ای زیبا و ادبی و در قالب داستان کوتاه به رشته تحریر درآورده است.
این اثر می تواند، برای همه دوستداران آن حضرت(ع) در هر سنی که باشند، مفید و خواندنی باشد.
همیشه پشتیبان, جاصل دعا, طاووس باغ, ماه در آینه, او حواهد آمد و جمال یوسف، نام برخی از داستان های این کتاب است.

2,000 تومان

معجزات امام مهدی (ع)(انتشارات موعود عصر (عج))


معجزات امام مهدی (ع)

10,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 500 تومان بیشترین: 20,000 تومان
ريال500 ريال20000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.