بسته
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مکتوب

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آیین جان (انتشارات مکتوب)


آیین جان (انتشارات مکتوب)
معمایی است که بسیاری، خدا نامیدند
که در کالبد عشقی جهانشمول، چندین قانون، و مرحله ای متعالی، نمایان است.
آن روند درون هر یک و تمامی ما فعال است، و آن روند بی نقص است.
هم گام با دریافت این حقیقت بنیادی، در می یابیم که در سفر زندگی هرجا گام بگذاریم، راه در برابر ماست.

فهرست
پیشگفتار
مقدمه / ملاقات با پیر کوهستان
قانون تعادل
قانون انتخاب
قانون فرایند پیشرفت تدریجی
قانون حضور
قانون شفقت
قانون ایمان
قانون توقع
قانون شرافت
قانون عمل
قانون چرخه ها
قانون تسلیم
قانون وحدت
سخن آخر

پیشگفتار آیین جان
ما قادر نیستیم چیزی به مردم بیاموزیم، تنها می توانیم یاری شان دهیم تا آن را درون خود بیابند.
گالیلئو گالیله

مهم ترین اصولی که برای زندگی آموخته اید، کدام است؟
این را چند سال پیش از خودم پرسیدم. از آن هنگام، زمان و تجربه پاسخ ها و بینش هایی پیش رویم گذاشته که به آیین جان منجر شده است.
آیین جان به تک تک ما تعلق دارد. آن را در قلبمان می یابیم و در دل هر مذهب، فرهنگ و نظام اخلاقی جای دارد. برای رسیدن به این قوانین همگانی، یکی از روش هایی که به کار می گیرم، این سوال است: «اگر مرتبه ی نفس الهی ام را در قالب موجودی خردمند در کوهستان ملاقات کنم، چه به من می آموزد؟» این پرسش بر سرچشمه ی معرفتی در درون تمامی ما تلنگر می زند.
تمام سفرها حقیقی اند، ولی تمام آنها واقعی نیستند. در آیین جان از طریق گفت و گو و تجاربی با پیر افسانه ای، زنی با درک و فضیلتی فوق العاده که به مدد تصاویر واضح دنیای طبیعی آموزش می دهد، آیینی معنوی برای زندگی عرضه می شود.
برخلاف ماجراهای طولانی گذشته ام، این کتاب بیش تر به تمثیل شباهت دارد تا رمان. شخصیت نمونه ای پیر کوهستان به این واقعیت ساده و در عین حال نیرومند عشق و احساسی حقیقی می بخشد.
هم چنان که پیر در مسیر کوهستان مرا هدایت می کند. من نیز خوانندگانم را دعوت می کنم تا با من به کاوش درخشان ترین آیین بپردازند، که مهارت در آن در جاده ی پر پیچ و خم زندگی تقدیر ماست. این قوانین دید مرا وسیع کرده و برایم همچون اهرمی بوده تا مسیر زندگی ام را تغییر دهم. امیدوارم و اطمینان دارم که برای شما نیز چنین خواهد بود.
دن میلمن

مقدمه آیین جان
ملاقات با پیر کوهستان
با هم می نشینیم؛ کوه و من، تا وقتی که تنها کوه باقی می ماند.
لی پو

سال ها برای تفریح و سلامتی، اغلب به کوه پیمایی در طبیعت بکر نزدیک خانه ام رفته ام: بالای مسیر باریک آهورو و پائین تپه های پوشیده از درختان بلوط، کاج و منزانیتا، سرگردان در پی انگیزه، در امتداد کوهستانی که به ساحل ختم می شود گام زده ام.
یک بار، چند سال پیش، وقتی خانواده ام برای تعطیلات به مسافرت رفته بودند، پیش از سحر برخاستم و بی هیچ نامه ی از پیش تعیین شده، به جز کوه نوردی تفننی و سیاحت و گردش در طبیعت پاک، کوه نوردی کردم.
هرچند کوه بیش از سیصد متر ارتفاع نداشت، فراز و نشیب آن برای رهایی از تمدن کافی بود. تصور آن که صدها کیلومتر از هر آبادی فاصله دارم، احساس معما و شگفتی در من بر می انگیخت.
تپه های غلتان انعکاسی از قله ها و دره های درونم بود. در آن لحظه در دره ای آکنده از سایه های تردید، در خود احساس گم گشتگی داشتم. زندگی ام خلاصه می شد در جریانی یک نواخت.
و ...

داستان تمثیلی آیین جان به اکتشاف راز هستی و قوانین روحانی شکل دهنده و حاکم بر آن می پردازد و روش هایی کاربردی برای ایجاد معنا و تعیین راه در زندگی ارائه می دهد. راوی در کوه با پیرزن خردمندی ملاقات می کند که او را به سفری ادیسه وار در جهان روح می برد. این زن با داستان ها، آزمون ها و تجربه های این سفر وحشی، قوانین بنیادین تعادل، انتخاب، پیشرفت، حضور، شفقت، ایمان، توقع، شرافت، عمل، چرخه ها، تسلیم و وحدت را بیان می کند. آیین جان روشن گر راهی است به سوی آرامش درونی و توانایی نهان انسان برای رسیدن به معنای ژرف تر از معنا، ارتباط و هماهنگی با سراسر جهان خلقت. این کتاب می تواند در سفر زندگی از بهترین همسفران هر خواننده ای باشد.

محصولات انتشارات مکتوب قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,500 تومان

این کتاب بی فایده است ( انتشارات مکتوب)


این کتاب بی فایده است

محصولات انتشارات مکتوب قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

13,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 8,500 تومان بیشترین: 13,000 تومان
ريال8500 ريال13000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.