بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات میلکان

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات میلکان به شرح ذیل می باشد:

کتاب های سرخ و سیاه انتشارات میلکان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات میلکان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات میلکان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان انتشارات میلکان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزشی کامپیوتر انتشارات میلکان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های بورس باز انتشارات میلکان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

استيوجابز شدن (انتشارات میلکان)


استيوجابز شدن

24,000 تومان

اقتصاد را تسخير كنيد (انتشارات میلکان)


اقتصاد را تسخير كنيد

14,000 تومان

این داستان یک جورهایی بامزه است ( انتشارات میلکان)


این داستان یک جورهایی بامزه است

همین امشب این کارو می کنم. این قضیه خیلی مسخره س . فکر می کردم بهترم و بهتر نیستم، سعی کردم محکم باشم و نمی تونم محکم باشم . سعی کردم پیشرفت کنم ، اما هیچ پیشرفتی وجود نداره ، نمی تونم غذا بخورم ؛ نمی تونم بخوابم و فقط دارم منابع رو هدر می دم

گریک نوجوان ۱۷ ساله مضطربی ست که تلاش می کند توسط دیگران جدی گرفته شود . به این منظور با پای خودش راهی بیمارستان روانی می شود و با اعلام وضعیت وخیم خود پزشکان را جهت بستری شدن خود در بیمارستان متقاعد می کند .
در ادامه گریک پشیمان از تصمیم خود می کوشد تا راهی برای جبران پیدا کند.

محصولات انتشارات میلکان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

24,000 تومان

دختری كه رهایش كردی(انتشارات میلکان)


دختری كه رهایش كردی
رمان خارجی

29,000 تومان

رهبری (انتشارات میلکان)


رهبری
دسته بندی کتاب: کتاب عمومی
موضوع اصلی کتاب: زندگی نامه و خاطره
موضوع فرعی کتاب: زندگی نامه ، سرگذشتنامه
نویسنده کتاب: الکس فرگوسن
مترجم کتاب: شایان سادات
ناشر کتاب: میلکان

26,000 تومان

رهبری با آرامش (انتشارات میلکان)


رهبری با آرامش

18,000 تومان

ستون دنیایم باش ( انتشارات میلکان)


ستون دنیایم باش

داستان عاشقانه‌ای از یافتن عشق حقیقی، کسی که معشوق را همانگونه که هست می‌خواهد و دوست می‌دارد.
همه فکر می‌کنند لیبی استروت که زمانی به چاق‌ترین دختر آمریکا معروف بود را می‌شناسند، اما هیچکس سعی نکرد تا ذات او را بشناسد. لیبی پس از مرگ مادرش با پدر دلکشسته و غم و اندوه روزگار گذرانده و حالا آماده است تا زندگی تازه‌ای را شروع کند. او خودش را برای دبیرستان آماده می‌کند و می‌خواهد از پس هرکاری برآید.... همه فکر می‌کنند جک ماسلین را می‌شناسند. او خوب بلد است خودش را در دل همه جا کند، اما رازی دارد. جک قادر به تشخیص چهره نیست و حتی برادران خودش را نمی‌شناسد، برای همین سعی می‌کند خوب باشد اما به کسی نزدیک نشود... یک بازی ظالمانه در دبیرستان باعث می‌شود که جک و لیبی با یکدیگر آشنا بشنوند و هرچه بیشتر وقت می‌گذرانند کمتر احساس تنهایی می‌کنند.
از کتاب: "مردم به دلایل زیادی عوضی هستن. بعضی وقتا اونا صرفا آدمای عوضی‌‌ای هستن. بعضی وقتا یه سری افراد سر اونا عوضی بازی درآوردن و اونا هم با این‌ که متوجه نمی‌شن، این تربیت عوضی‌ وار رو برمی‌دارن و وارد اجتماع می‌شن و با بقیه همین رفتار رو می‌کنن. بعضی وقتا اونا تصمیم می‌گیرن که با بقیه عوضی باشن تا بقیه باهاشون عوضی نباشن. پس این یه‌ جور عوضی ‌بازی دفاعیه."

محصولات انتشارات میلکان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

28,000 تومان

سخت ترین نكات در مورد سخت ترین چیزها (انتشارات میلکان)


سخت ترین نكات در مورد سخت ترین چیزها

محصولات انتشارات میلکان قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

24,000 تومان

شیر تلخ ( انتشارات میلکان)


شیر تلخ

کتاب حاضر، داستاني است که نويسنده در آن با روش‌هاي صلح‌آميز مي‌کوشد تا به حکومت گروه فاسد پايان بخشد و شرايط را به سمت يک دموکراسي دروني تمام‌عيار و سالم هدايت کند. مخاطبان اين داستان فقط زناني نيستند که شايد دچار افسردگي مشابهي بوده يا در آينده خواهند شد، بلکه اين کتاب براي همه افراد- مرد يا زن، مجرد يا متأهل، والد يا بدون فرزند، نويسنده يا خواننده – نوشته شده است، براي کساني که برقراري تعادل بين نقش‌ها و مسئوليت‌هاي مختلف در زندگي در يک‌زمان واحد برايشان دشوار است.

محصولات انتشارات میلکان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

22,000 تومان

عقل معاش (انتشارات میلکان)


عقل معاش

16,000 تومان

مزايای منزوی بودن (انتشارات میلکان)


پرفروش ترين نيويورك تايمز در 71 هفته ي متوالي.
داستان هاي آمريكايي قرن 20م.

20,000 تومان

صورتت را بشور دختر جان نشر میلکان

نام کتاب: صورتت را بشور دختر جان نشر میلکان صورتت را بشور دختر جان(شوميز)ميلكان* کد شناسه کتاب : 62604 صورتت را بشور دختر جان(شوميز)ميلكان* شابک کتاب: 9786007845455 کد کتاب : 62604 تاريخ ورود کتاب : 1397/09/06 رده ديويي کتاب: 483/248 ناشر کتاب: ميلكان مولف کتاب: ريچل هاليس مترجم کتاب: حسين طيبي قطع کتاب: رقعي نوع جلد کتاب: شوميز نام گروه کتاب: روانشناسي وتربيت تيراژ کتاب: 1100 تعداد کل صفحات کتاب: 208 وزن کتاب به گرم : 320 زبان کتاب: فارسي قيمت کتاب: 250,000 ريال
25,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 14,000 تومان بیشترین: 29,000 تومان
ريال14000 ريال29000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.