بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مینوی خرد

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات مينوی خرد به مديريت خانم پروانه شعبانی در سال 1383 فعاليت خود را آغاز نمود. اين انتشارات تا كنون كتابهای متعددی در زمينه فلسفه و انديشه سياسی و نظريه هنر به چاپ رسانيده است. هدف انتشارات همواره معرفی و عرضه كتابهایی است كه ضمن برآوردن نياز دانشجويان در رشته‌های ذكرشده، توجه خوانندگان غير متخصص و پژوهشگران را نيز جلب كند.

ايده وغايت

سال 1383، پس از گذراندن سالهای تحصيل در دانشگاه، كه تجربۀ فضايش در مقاطع هرچه عالی‌تر، موجب پرورش  سودای پا گذاشتن به راه نقادی بي سودا و سود و تفكر فعال را مي‌پروراند، به هدف تأسيس دانشگاهي كوچك در رشتۀ فلسفه، نام مينوی خرد را برای اين دانشگاه "آرمانی"  برگزيدم.

شرايط تأسيس دانشگاه، چنان بود كه تقريباَ پس از گذشت يك سال بر من اشكار گرديد كه ايجادش ناممكن است. تنها نهادی كه میشد  اندكي به امكان برآوردن خواستهاي علمي به آن اميد بست، انتشارات بود. تعاريف از پيش موجود نشر كمتر به تعريف آن به عنوان نهاد توليد فكر مجال بروز می‌داد. در بهترين وضعيت، تعريف نشر، بر پذيرفتن آثار پديدآورندگان در حوزۀ تأليف و ترجمه، ويرايش و چاپ مشتمل است. حال آنكه  اين تعريف در افق دورۀ جديدی از تاريخ تحولات فكری و نشر، بايد دگرگون می‌شد. نه فقط به اين معنا كه وي‍ژگی پديدآورندگی وسياست گذاری علمی و انتخاب كتاب در هرحوزه‌ای كه موضوع كارش است شرط استمرار كار نشر باشد، بلكه بطور اخص با ايجاد تمهيداتی به آموزش و پرورش اسباب و وسائط توليد فكر پپردازد.

چنين مقصودی مستلزم آن است كه محققانه هم بر تحولات عالم انديشه و سياست و  اجتماع  نظر داشته باشد و هم از درون  موضوع تفكرش، دليل تركيب و تلفيق و تقليد و تأسيس در تفكر را بيابد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات مینوی خرد به شرح ذیل می باشد:

کتاب های تاریخ انتشارات مینوی خرد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فلسفه انتشارات مینوی خرد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سینما انتشارات مینوی خرد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تئاتر انتشارات مینوی خرد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سیاسی انتشارات مینوی خرد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اجتماعی انتشارات مینوی خرد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

اندیشه سیاسی  انتشارات مینوی خرد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

تولد اروپا(انتشارات مینوی خرد)


قرون وسطا
تمدن قرون وسطا

27,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 27,000 تومان بیشترین: 60,000 تومان
ريال27000 ريال60000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.