بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات نسل نواندیش

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات نسل نواندیش از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را با چاپ کتاب در زمینه‌های مدیریت، موفقیت و روانشناسی سبک زندگی، تحول زندگی فردی، خانواده، زناشویی، سلامت، داستان‌های رمان و کودکان آغاز نمود.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات نسل نواندیش به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روان شناسی انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مدیریت انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مهارت های اجتماعی انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های خانواده انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زناشویی انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سلامت انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان و رمان انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های یادگیری و تربیتی انتشارات نسل نواندیش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

101 نکته که ای کاش قبل از ازدواج می‌دانستم (انتشارات نسل نواندیش)


نام کتاب: 101 نکته که ای کاش قبل از ازدواج می‌دانستم
نویسنده کتاب: لیندا بلوم
نویسنده کتاب: چارلی بلوم
مترجم کتاب:الهام آرام‌نیا
ناشر کتاب: انتشارات نسل نواندیش
تعداد صفحات کتاب: 246 صفحه
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: چاپ 5
سال چاپ کتاب: سال 1397
تیراژ کتاب: 500 نسخه
قیمت کتاب: 219000 ريال
شابک کتاب: 9-917-412-964-978

21,900 تومان

13 اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آن‌ها (انتشارات نسل نواندیش)


نام کتاب: 13 اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آن‌ها
نویسنده کتاب: استیو براون
مترجم کتاب: لعیا موسایی
ویراستار کتاب: امیر طاهری
ناشر کتاب: نسل نواندیش
تعداد صفحات کتاب: 304 صفحه
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: چاپ 14
سال چاپ کتاب: 1397
تیراژ کتاب: 500 نسخه
قیمت کتاب: 239000 ريال

23,900 تومان

40 فکر سمی (انتشارات نسل نواندیش)


40 فکر سمی: حتی یک لحظه هم این افکار را باور نکن!

12,900 تومان

5 راز موفقیت برای نوجوانان (انتشارات نسل نو اندیش)


5 راز موفقیت برای نوجوانان

محصولات انتشارات نسل نو اندیش قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

10,900 تومان

آرزوی های تحقق یافته (انتشارات نسل نو اندیش)


محصولات انتشارات نسل نو اندیش قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

12,900 تومان

آشتی با کودک درون: شناسایی و صمیمیت با کودک درون (انتشارات نسل نو اندیش)


آشتی با کودک درون: شناسایی و صمیمیت با کودک درون

12,900 تومان

اخلاق حرفه ای در تجارت (انتشارات نسل نو اندیش)


اخلاق حرفه ای در تجارت

فهرست مطالب
مقدمه مترجم
درباره نویسنده
مقدمه
1 - هر آنچه برای اخلاق حرفه ای اتفاق می افتد؟
درصد اعتماد به انواع رهبری شغلی
دوراهی های اخلاقی
تغییر با سرعت برق و باد
بررسی دستورالعمل های منابع خارجی اخلاق
ارایه ی یک مورد اخلاقی
زمانی که کاملاً شخصی ست
چرا این حالت پیش می آید؟ باید چه کاری انجام دهیم؟
بر روی خط ژرف اخلاق
2 - چرا این قانون، طلایی است؟
بررسی مفاد اخلاق
قانونی طلایی برای همه
چرا باید قانون طلایی اخلاق را بپذیریم؟
جایگاه طلایی اخلاق برای همیشه
3 - قانون طلایی با خود شما شروع می شود
پیش به سوی مردم
4 - زندگی با اصل طلایی 24 عیار
آموزش متفاوت
بررسی تاثیر شخصیت
تجارت در قانون طلایی اخلاق
5 - پنج عاملی که می توانند قانون طلایی را مخدوش کنند
تخریب زیربنای قانون طلایی
6 - شانس های طلایی تان را به چنگ آورید
مسایل و مشکلات یکی پس از دیگری می آیند
7 - چطور می توان لامسه ی میداسی را گسترش داد
طلای واقعی
قانون طلایی هرگز فریب نمی دهد
معیار طلا
نتیجه گیری، در مسیر قانون طلایی

مقدمه ی مترجم
آنچه ما را به نابودی خواهند کشاند از این قرار است: سیاست بدون اصول، لذت بدون وجدان، علم بدون شخصیت و تجارت بدون اخلاق.
مهاتما گاندی
این سخن گاندی که به چهار وجه زندگی امروزی انسان مدرن، بعدی روانشناختی و ذهنی داده، می تواند بیش از هر اصل استواری، اصول و مبانی جهانی مدرن و توسعه یافته را بر مبنای «منش و شخصیت فردی» انسان نمایان کند.
در این میان، دو بعد سیاست و اقتصاد که پایه گذار دوتمایل سیری ناپذیر انسان برای دستیابی به قدرت و ثروت در دنیای امروزی هستند بیش از دو مورد دیگر، اهمیت دارند. به ویژه آن که تاکید بر وجود رابطه تنگاتنگ میان تجارت و اخلاق می تواند دربرگیرنده ی این نکته ی مهم و اساسی باشد که نحوه ی کسب و کار و تجارت در هر جامعه می تواند مرز میان اخلاق و بی اخلاقی را در آن جامعه تعیین کند.
با نگاهی کلی، در جامعه ی ما از «اخلاق» و به ویژه از پایگاه دینی یاد می شود، اما متأسفانه آنچه رفته رفته طی سالیان اخیر در کشورهای آسیایی در مقام عمل به چشم می خورد، این واقعیت است که تعداد افراد اخلاق محور به تدریج کاهش یافته است. در حالی که در غرب از حدود نیم قرن پیش، در زمینه ی فلسفه ی اخلاق، و مدتی پس از آن در حوزه ی اخلاق حرفه ای، دروس دانشگاهی، کنگره ها و کنفرانس ها و پژوهش های مختلف برگزار شده است. فارغ التحصیلان این دانشگاه ها ، شاخصه های اخلاقی مصوب انجمن های تخصصی را در مشاغل خود به کار می بندند.
انسان، خواهان موفقیت است و از آن جایی که موفقیت فردی، شغلی و اجتماعی با الگوهای رفتاری، ارتباط مستقیم دارند اصلاح این الگوها نقشی اساسی در کسب موفقیت ایفا می کنند. موفقیت در پرتو ارتباط درست و سهل انسان با خود و دیگران کسب می شود، چون انسان، دائم در حال تعامل با خود ودیگران است. انسان موجودی اجتماعی است و با توسعه ی شگفت انگیز جوامع، در معرض تعامل با انبوهی از سازمان های گوناگون قرار دارد. این امر، ارتباط او را با دیگران و سازمان ها به شکل قابل توجهی پیچیده کرده است. به رغم این پیچیدگی ها، همه خواهان ارتباط آسان و درست با یکدیگرند، چون آسایش و آرامش را تنها در پرتو آن می یابند.
این ارتباط درست و اسان چگونه پدید می آید؟ ارتباطی درست و آسان خواهد بود که موجه و برخوردار از دلیل منطقی باشد. افکار منطقی و اعمال اخلاقی، کلید سعادت و آسایش انسان هاست. صرف نظر از نتیجه ی رفتاری که ممکن است به ظاهر ناخوشایند باشد و بدون شک در دراز مدت، صلاحیت و خوشایندی خود را نشان خواهد داد. همین که یک عمل، مستدل، موجه و اخلاقی باشد، آسایش خاطر و راحتی وجدان در پی دارد.
ترویج الگوهای ارتباطی درست و اصول اخلاقی، نیاز مبرم جامعه ی امروز است. کیست که در ارتباط با خود، خانواده و افراد جامعه، خواهان حفظ حرمت و آزادی نباشد، مگر نه این که رفتار اخلاقی، حافظ حرمت و آزادی معقول انسان هاست، مگر نه این که وقتی بنا به ضرورت های فردی و اجتماعی، به فرد یا سازمانی مراجعه می کنیم، بیش از گرفتن پاسخ مثبت، خواهان پاسخ محترمانه هستیم! تیرگی خاطر ناشی از بی حرمتی را با دریافت پاسخ مثبت نمی توان زدود؛ چه رسد به این که پاسخ، منفی باشد. شیرینی حفظ حرمت حتی با شنیدن پاسخ منفی از بین نمی رود.
اصول اخلاقی باید بر فعالیت های ارادی انسان حاکم باشد و تجارت نیز یک فعالیت ارادی است بنابراین اصول اخلاقی باید بر فعالیت های تجاری انسان حاکم باشد.ب رخی تصور می کنند برای رعایت اصول اخلاقی تجارت، فقط کافیست از قانون پیروی کنند در حالی که این، تصوری نادرست است. تعهد اخلاقی برای رعایت قانون، تا زمانی وجوددارد که قانون مستلزم رفتارهای ناعادلانه نباشد. عدم رعایت اصول اخلاقی می تواندمنافع کوتاه مدتی را برای شرکت ها ایجاد کند، اما با گذر زمان، رفتارهای ناپسند، به منافع مالی شرکت ضربه می زنند. هدف نهایی اصول اخلاقی آن است که مجموعه ای از استانداردهای اخلاقی را پدید آورد که حفظ و به کارگیری آنها منطقی باشد. رواج اخلاق تجارت، نتایج مثبت از جمله توسعه ی پایدار از طریق کاهش مصرف منابع تجدیدناپذیر، مقررات بهداشتی، حفاظت از محیط زیست، مشتری مداری، جلوگیری از تبلیغات فریبنده و نظایر آن را در پی دارد.
واژه ی اتیکس در زبان انگلیسی به معنی منش و مورالز به معنی عادات به جای اخلاق به کار می روند. گرچه واژه های مذکور به جای یکدیگر به کار می روند، اما در معنای دقیق، تفاوت هایی با هم دارند. نظام ارزشی و عادت هایی (قواعد و استانداردهای رفتاری) که در زندگی گروه خاصی تحقق یافته به عنواناخلاق آن گروه توصیف می شوند، مانند: اخلاق خانواده، اخلاق تجارت و اخلاق حرفه ای.در حالی که مورالز، شخصیت فردی را تعیین می کند.
اخلاق، جمع «خلق» (بر وزن قفل) و خُلُق (بر وزن افق) است. به گفته ی «راغب» در کتاب «مفردات» این دو واژه در اصل به یک ریشه باز می گردند. خلق به معنای هیئت، شکل و صورتی است که انسان با چشم می بیند و خلق به معنای قوا، سجایا و صفات درونی است که با چشم دل دیده می شوند.
اخلاق، مجموعه ی صفات روحی و باطنی انسان است. به گفته ی بعضی از دانشمندان، گاهی به برخی از اعملا و رفاری که از خلقیات درونی انسان ناشی شده اخلاق گفته می شود (اولی اخلاق صفاتی است و دومی اخلاق رفتاری.)
اخلاق را از طریق آثار آن می توان تعریف کرد به این شکل که گاه فعلی که از انسان سر می زند، شکلی مستمر ندارد، اما وقتی کاری به طور مستمر از کسی سر می زند (مانند امساک در بذل و بخشش و کمک به دیگران) دلیل بر این است که ریشه ای درونی و باطنی در اعماق جان و روح فرد دارد و آنر ا خلق یا اخلاق می نامند.
علم اخلاق را چنین تعریف کرده اند: اخلاق علمی است که از ملکات و صفات خوب، بد، ریشه ها و آثار آن سخن می گوید. به عبیر دیگر، سرچشمه های اکتساب این صفات نیک، راه مبارزه با صفات بدو اثار هر یک را در فرد و جامعه مورد بررسی قرار می دهد. البته همان طور که گفته شد گاه آثار علمی و افعال ناشی از این صفات نیز «اخلاق» اطلاق می شوند. به طور مثال، اگر کسی پیوسته آثار خشم و عصبانیت نشان می دهد به او می گویند: این اخلاق خوبی نیست که فلانی دارد. در واقع این دو، علت و معلول یکدیگرند که نام یکی بر دیگری اطلاق می شود.
بعضی از غربی ها علم اخلاق را چنان تعریف کرده اند که از نظر نتیجه با تعاریف ما یکسان است. از جمله در کتاب «فلسفه ی اخلاق» نوشته ی یکی از فلاسفه ی غرب به نام «ژکس» می خوانیم: «علم اخلاق عبارت است از تحقیق درباره ی رفتار آدمی به آن گونه که باید باشد.» در حالی که بعضی دیگر مانند فولکیه با بینش های متفاوت در تعریف علم اخلاق می گویند: «مجموعه ی قوانین رفتاری که انسان به واسطه ی مراعات آن ها می تواند به هدفش برسد، علم اخلاق است.»
اثری که پیش روی شماست، مجموعه ای از مطالب شگفت انگیز و حیرت آور درباره ی علم اخلاق در تجارت است که نگارنده - جان ماکسول - در طول سال ها مطالعه و تحقیق در دنیای زیبا و شگفت انگیز موفقیت با آن ها آشنا شده است.
امیدوارم این مجموعه بتواند همان طور که برای خود مترجم، اثر بخش بوده، برای خوانندگان نیز قابل استفاده و تأثیرگذار باشد و بتوانید در مقاطع مختلف زندگی، از خرد و پیام های نهفته در آن برای ساختن زندگی موفق و توام با شادکامی سود ببرید. به خاطر بسپارید که دانستن صرف کافی نیست بلکه باید به آنچه می آموزیم متعهد باشیم و آن ها را در عمل در زندگی پیاده کنیم. چرا که گفته اند:
از هزاران نفر، یک نفر مطالعه می کند!
از هرازان نفری که مطالعه می کنند یک نفر می فهمد!
از هزاران نفری که می فهمند، یک نفر درک می کند!
از هزاران نفری که درک می کنند، یک نفر عمل می کند!
در مجموع کوشش شده ترجمه و ویرایش مطالب به گونه ای باشد که در مواقع لزوم پیام ها یا هشدارهای لازم را به منظور ایجاد باورهای نیروبخش برای تغییرات مثبت و پایدار در قلمرو زندگی فراهم آورد.
خلاصه این که به قول فهیم فرزانه دکتر علی شریعتی که گفت: این تمام چیزی است که می توانستیم، نه تمام چیزی که می خواستیم!
هرچند در تنظیم و تدوین و ایجاد هماهنگی میان مطالب این کتاب تلاش و کوشش بسیاری به عمل آمده و در ساختن و پرداختن مفاهیم، سعی بلیغ و جدی مبذول شده، امیدوارم کمبودها و کاستی های آن به لطف لطیف نازک اندیشان و نقد نقادان، رخ از نقاب بیرون کشد و رهنمودهای مشفقانه ی فرهیختگان دیارمان راهنمایمان باشد.

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

از تنش تا آرامش: چگونه استرس خود را مدیریت کنیم؟ (انتشارات نسل نو اندیش)


از تنش تا آرامش: چگونه استرس خود را مدیریت کنیم؟

7,900 تومان

اندیشه های دل (انتشارات نسل نو اندیش)


يک راهنماي روزانه برای دست يافتن به خرد درونی.

16,900 تومان

ايده های خلاقانه فروش بيمه (انتشارات نسل نو اندیش)


ايده های خلاقانه فروش بيمه

22,900 تومان

اکسیر جوانی، رازهایی درباره سلامتی، شادابی جوانی و طول عمر ( انتشارات نسل نواندیش)


اکسیر جوانی، رازهایی درباره سلامتی، شادابی جوانی و طول عمر

چرا بدن و سلولها پیر می شوند؟ چگونه میتوان مانع پیری و از بین رفتن آنها شد؟ اغلب ما فکر می کنیم که پیری و کهولت «یک دفعه» و «یک شبه» اتفاق می افتد، بدین معنا که هرکسی مشغول زندگی خودش است. خوشحال و خوشبخت است؛ تا اینکه «یک دفعه» یک روز ناگهان احساس بیحالی و ضعف می کند. از پا می افتد، نفسش تنگ می شود، دنیا دور سرش می چرخد و همه چیز جلوی چشمای آب مروارید آورده اش تیره و تار شده و نقش بر زمین می شود! فردا صبح استخوانها و مفاصلش قرچ و قورچ می کند، کمردرد می گیرد، فراموشی به سراغش می آید و دیگر نمی تواند حتی نام عزیزان و نزدیکانش را به خاطر بیاورد. پس، از زندگی بیزار می شود، گوشهایش سنگین می شود و...
از نظر ما این سبک زندگی به این معناست که نه تنها از آبتنی در دریاچه زندگی کوچک ترین لذتی نمی برید، بلکه در آن غرق شده اید! هدف ما این است که با هم به رازهای جوانی، شادابی و سلامت دست یابیم و به عبارتی «اکسیر جوانی را بنوشیم!»

محصولات انتشارات نسل نواندیش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

6,900 تومان

باهم نقاشی كنیم تا احساسات خود را بشناسیم (انتشارات نسل نو اندیش)


راهنماي عملی والدین و مربیان براي كمک به كودكان.

6,900 تومان

برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد ( انتشارات نسل نواندیش)


برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

«معنویت» اسمیه که«دکتر وین.دایر» برای نیرویی که منشا و سرچشمه‌ی زندگی روی سیاره‌ی زمینه و غیرقابل دیدنه انتخاب کرده! نظر وین.دایر اینه که اصلا مهم نیست ما این نیرو رو به چه اسمی بشناسیم، چیزی که مهمه اینه که این نیرو هرچیزی که باشه می‌تونه هر مشکلی رو حل کنه! ما فقط باید سعی کنیم یاد بگیریم که چه‌طور می‌تونیم از این نیرو استفاده کنیم!
کتاب « برای هر مشکلی راه‌ حل معنوی وجود دارد» در دو بخش تنظیم شده که در بخش اول نویسنده جزئیات اصول بنیادی‌ را بیان می‌کند و در بخش دوم معروف‌ترین دعاهایی را که در این زمینه وجود دارد را آورده!

خداوند محکوم نمی کند بلکه می بخشاید ، او مجازات نمی کند ، زیرا مظهر عشق است . شما می توانید اندیشه ای خدایی را در حضور اندیشه ای غیر خدایی قرار دهید تا اشتباه ناشی از شر و بدی پایان یابد .

ایده اصلی کتاب مذکور یافتن و فعالسازی ویژگی های الوهی انسان هاست . با این اندیشه که همه چیز در جهان انرژی ست، وین دایر بر این نکته تاکید می کند که هر انسان درون خود امکاناتی بالقوه جهت افزایش انرژی دارد و می تواند در راستای غلبه بر مشکلات میدان های انرژی خود را تغییر دهد . و با پالودن انرژی خود از هر گونه آلودگی به معنویتی جاودانه و رهایی بخش دست یابد .

محصولات انتشارات نسل نواندیش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

28,900 تومان

بهترین سال زندگی شما: (ببینید، برنامه‌ ریزی کنید، زندگی کنید) (انتشارات نسل نواندیش)


بهترین سال زندگی شما: (ببینید، برنامه‌ ریزی کنید، زندگی کنید)

کتاب حاضر با راهنمايي‌هاي الهام‌بخش تمام داستان‌هاي مهيج و تمرين‌هاي سودمند، بهترين دعوت به‌سوي عمل است. کلام روشن نويسنده در اين کتاب الهام‌بخش بوده و خواننده را براي رسيدن به موفقيت ياري مي‌کند. در اين کتاب مؤلف به سؤالات مختلف درباره چگونگي رسيدن به رؤياها پاسخ مي‌دهد و راهکاري علمي، عملي و مطمئن در اختيار خواننده مي‌گذارد تا اين ساعت و اين لحظه را به‌عنوان شروع بهترين سال زندگي خود رقم بزند و به موفقيت برسد.
این کتاب برای کسانی است که اهدافشون رو در دفترچه اهداف نوشتند اما نمی دونند بعد از اون باید چیکار کنند!!
باور کنید با بهترین سال زندگیتون فقط به اندازه خوندن این کتاب فاصله دارید

محصولات انتشارات نسل نواندیش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,900 تومان

بی‌شعورها توطئه می‌کنند(انتشارات نسل نواندیش)


شخصیت شناسی
بی‌شعورها توطئه می‌کنند

13,900 تومان

بیندیشید و ثروتمند شوید (انتشارات نسل نواندیش)


بیندیشید و ثروتمند شوید

فهرست مطالب:
مقدمه ی نویسنده بر چاپ اصلی
مقدمه ای بر چاپ فعلی
فصل 1 : قدرت فکر
سه قدم تا طلا
درسی پنجاه سنتی در پایداری
تو «ارباب سرنوشت خویش، ناخدای روح خویشی»
فصل 2 : اشتیاق: نقطه ی شروع هر موفقیت
اشتیاق زرنگ تر از مادر طبیعت است
فصل 3 : ایمان: تجسم و اعتقاد به نیل به آرزو
چگونه ایمان پیدا کنیم؟
ایمان امری ذهنی است که می تواند از طریق تلقین به خود ایجاد شود
فرمول اعتماد به نفس
سخنرانی دلپذیر پس از شام در ازای یک میلیارد دلار
فصل 4 : تلقین به خود: وسیله ای برای تأثیرگذاری بر ذهن ناخودآگاه
خلاصه ی راهکارها
فصل 5 : علم تخصصی: مشاهدات و تجربیات شخصی
می ارزد بدانید چگونه علم بیندوزید
فصل 6 : تخیل: کارگاه ذهن
دو شکل تخیل
چگونه از قوه ی تخیل استفاده ی عملی کنیم؟
فصل 7 : برنامه ریزی سازمان یافته: تبلور اشتیاق در عمل
برنامه ریزی فروش خدمات
ویژگی های عمده ی رهبری
ده علت عمده ی شکست در رهبری
چند میدان حاصلخیز که در آن ها «رهبری جدید» لازم خواهد بود
چه موقع و چگونه تقاضای شغل کنید؟
چگونه همان شغلی را که دوست دارید به دست بیاورید؟
شیوه ی جدید بازاریابی خدمات
درجه ی «ک ک ر» شما چند است؟
ارزش سرمایه ای خدمات شما
سی علت عمده ی شکست
از دارایی های خودص ورت برداری کنید
کجا و چگونه فرصت های انباشتن ثروت را پیدا کنیم؟
«معجزه» ای که این موهبت ها را تامین کرده است
فصل 8 : تصمیم: تسلط بر طفره
آزادی یا مرگ در یک تصمیم
فصل 9 : پشتکار: تلاش مداوم، لازم برای القای ایمان
نشانه های نبود پشتکار
چگونه پشتکار پیدا کنیم؟
فصل 10 : قرت عقل کل: نیروی محرکه
کسب قدرت از طریق «عقل کل»
فصل 11 : تسلط بر استماله ی جنسی
ده محرک ذهنی
«نبوغ» از طریق حس ششم ایجاد می شود
چرا مردم به ندرت قبل از چهل سالگی پیشرفت می کنند
فصل 12 : ذهن ناخودآگاه : حلقه ی رابط
هفت حس مثبت عمده
هفت حس منفی عمده
فصل 13 : مغز: ایستگاه گیرنده و فرستنده ی مغز
غظیم ترین نیروها «نامرئی» هستند
داستان مهیج مغز
«اندیشه خوانی» چیست؟
فصل 14 : حس ششم: در ورود به معبد خرد
ساختن شخصیت از طریق تلقین به خود
فصل 15 : چگونه شش شبح ترس را گول بزنیم؟
شش ترس عمده
ترس از فقر
نشانه های ترس از فقر
ترس از انتقاد
ترس از ناخوشی
ترس از دست دادن عشق
ترس از پیری
ترس از مرگ
نگرانی
فصل 16 : کارگاه شیطان
چگونه از خود در برابر تاثییرات منفی حفاظت کنید
عذر معروف

ناپلئون هیل در سال 1883 در شهر وایز در ویرجینیا متولد شد و در سال 1970، پس از دوره ای طولانی و موفقیت آمیز به عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده درگذشت. بیندیشید و ثروتمند شوید پرفروش ترین کتاب تاریخ در حوزه ی خود است که موفقیتش هیل را بدون اتکا به غیر، میلیونر کرد. هیل موسسه ی ناپلئون هیل را تأسیس کرد. این موسسه ی آموزشی غیرانتفاعی مأموریتش این بود که فلسفه ی رهبری، خودانگیختگی و موفقیت شخصی او را ترویج دهد.
دکتر آرتور آر.پل دارای مدرک لیسانس، فوق لیسانی و دکترا و دیپلم تخصصی در روان شناسی و نویسنده، سخنران و مشاور شناخته شدهای در مدیریت منابع انسانی است. وی با شرکت ها، نمایندگی های دولتی، دانشگاه ها و سازمان های غیرانتفاعی در حوزه های اشتغال، آموزش، مشاور کارمندان، انگیزش و ارتباطات کار کرده است.
دکتر پل نویسنده ی مقالات بیشمار برنامه های آموزشی به صورت کاست های صوتی و پنجاه کتاب درخصوص مدیریت، کارگزینی، برنامه ریزی شغلی و روابط انسانی است، از جمله ی این کتاب ها بانک اطلاعاتی سرپرست: هزار جواب فوری به دشوارترین مسایل شما و راهنمای ساده ی کامل برای مدیران است که بیش از صد و بیست و پنج هزار جلد از آن به فروش رفته است. وی مفسری ثابت در رادیو و تلویزیون است که سمینارها و کارگاه هایی درباره ی جنبه های مختلف مدیریت منابع انسانی برگزار کرده است. در این سمینارها و کارگاه ها بالغ بر دویست و پنجاه هزار نفر از سراسر آمریکا و کاناد حضور داشته اند.

محصولات انتشارات نسل نواندیش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

21,900 تومان

تفكر مثبت (سوپ جوجه برای روح) (انتشارات نسل نو اندیش)


محصولات انتشارات نسل نو اندیش قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

42,900 تومان

تن گفت، زبان بدن (کشف افراد از روی ژست های رفتاری) انتشارات نسل نواندیش


نام کتاب: تن گفت، زبان بدن - کشف افراد از روی ژست های رفتاری
ناشر کتاب: انتشارات نسل نواندیش
قیمت کتاب: 9,900 تومان
موضوع کتاب: کتابی در زمینه زبان بدن به منظور کشف افراد از روی ژست های رفتاری و برخورد در محیط
شابک کتاب: 3-827-236-964-978
وضوع کتاب: موفقیت و مدیریت
نویسنده کتاب: هاروی سگلر
مترجم کتاب: پویا ودایع
قطع کتاب: رقعی
تعداد صفحات کتاب: 96 صفحه
تاریخ چاپ کتاب: سال ۱۳۹۶

درباره کتاب تن گفت، زبان بدن نشر نسل نواندیشه نوشته پویا ودایع
کتاب حاضر یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن است که در سال2016 نوشته و منتشر شده است. ویژگی‌ای که این ترجمه را روان و تأثیرگذار و به فرهنگ بومی کشورمان نزدیک کرده است این است که کارشناس و مدرس زبان بدن، پویا ودایع، آن را ترجمه کرده است. زبان بدن (تن‌گفت) رکن مهم مذاکرات تجاری و اجتماعی است که مذاکره‌کنندگان باید به آن توجه کنند. این کتاب شامل گام‌ها و راهبردهایی درباره خوانش مؤثر زبان بدن و رسیدن به مزایای آن است. ما همواره در حال برقراری ارتباط مستقیم هستیم و این کار را با استفاده از واژگان و اندام‌های بدن خود انجام می‌دهیم، اما گاهی پیش می‌‌آید که واژگان ما یک مفهوم را می‌گویند و بدن ما به مفهوم دیگری اشاره دارد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای مثال، با استفاده از واژگان می‌گویید که حالتان خوب است و از آنجا که در واقع چنین نیست، مخاطب با توجه به زبان بدن شما در می‌یابد که حالتان خوب نیست.

9,900 تومان

تک و تنها در پاریس (انتشارات نسل نو اندیش)


آخر هفته اي پر ماجرا، آزادي، خنده، عشق، دلدادگي و...
محصولات انتشارات پرتقال قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

22,900 تومان

تک و تنها در پاریس و مجموعه داستان‌ های دیگر (انتشارات نسل نو اندیش)محصولات انتشارات نسل نو اندیش قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

22,900 تومان

چاشنی احساس


چاشنی احساس

16,900 تومان

چرا آدم های خوب کارهای بد می کنند(انتشارات نسل نواندیش)


با خواندن اين کتاب خواننده يک زندگي متفاوت، سرشار از شور، معنا و هدف را کشف مي‌کند. در اين کتاب نويسنده خواننده را به قلب دوگانگي نهفته در وجودش هدايت مي‌کند. نويسنده با بررسي راهکارهايي براي پايان بخشيدن به رفتارهاي ويرانگر، پرده از نقاب خود دروغين انسان برمي‌دارد و به انسان نشان مي‌دهد چگونه شکاف بين نيمه‌تاريک و روشن وجودش را التيام بخشد و زندگي حقيقي را تجربه کند. نويسنده بزرگ‌ترين تراژدي زندگي انسان را جدا شدن از خود حقيقي مي‌داند.

16,900 تومان

دانسته ها به كار می آیند (انتشارات نسل نو اندیش)


دانسته ها به كار می آیند

2,000 تومان

درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید (انتشارات نسل نو اندیش)


درآمدی كه ارزشش را داريد كسب كنيد

16,900 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 2,000 تومان بیشترین: 42,900 تومان
ريال2000 ريال42900
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.