بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات نقش و نگار

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

7 درس ثروتمند شدن (درسهایی از معلمان راز) - جک کانفیلد، مایکل برناردبک ویث، باب پراکتر


گزیده‌ای از آنچه در این کتاب می‌خوانید با نیروی پنهانی درونی‌تان آشنا می‌شوید. قانون جذب را درک می‌کنید و آن را برای رسیدن به اهداف‌تان در اختیار می‌گیرید. چگونگی تعیین هدف‌های صحیح برای بهبود شرایط زندگی‌تان را یاد می‌گیرید. در یک پروسه قدم به قدم، قانون جذب را تحت کنترل در می‌آورید و با آن به توانگری می‌رسید. با سه نیروی قدرتمند آشنا می‌شوید که کمک می‌کنند تا با سرعت بیشتری به خواسته‌های‌تان برسید. با استفاده از دو کلید، می‌توانید راز توانگری را آشکار سازید.

3,500 تومان

آموزش اندیشیدن به کودکان (مهارت های زندگی 3) - ماندانا سلحشور (انتشارات نقش و نگار)


چگونگی زندگی و یادگیری کودکان بستگی دارد به چگونگی اندیشیدن آن‌ها. اگر بتوانیم مهارت‌های اندیشیدن را با شیوه‌ای منسجم و هدفمند به آن‌ها آموزش دهیم. بی‌گمان مهم‌ترین درس برای فراگیری بسیاری از مهارت‌ها را به آن‌ها آموخته‌ایم. اندیشیدن مهارتی است که تمامی کودکان برای حل مسائل و مشکلات روزانه‌شان به دانستن آن نیاز دارند. آن‌ها لازم است نخست با دقت نگاه کردن و خوب گوش دادن را یاد بگیرند تا بتوانند به شباهت‌ها و تفاوت‌های میان پدیده‌ها و رویدادهای محیطی‌شان پی ببرند. پس از آن می‌توانید به درستی بپرسند، پاسخ‌ها را بیابند، ارزیابی کنند و آن‌‌گاه تصمیم بگیرند. در نظر داشته باشید، اندیشیدن و تقویت ذهن، هم وسیله‌ای برای لذت بردن و موفق شدن در زندگی و هم راهی برای پرورش بسیاری از ارزش‌ها و خصلت‌ها مانند کنجکاوی،‌ دانش‌اندوزی و حقیقت‌یابی است.

12,000 تومان

آنچه فرزندان از روابط پدر و مادر می آموزند - جودیت پی سیگل(انتشارات نقش و نگار)


در رويكردي نو نسبت به شرايط مختلف خانواده، كتاب حاضر نشان مي‌دهد كه چگونه درك فرزند نسبت به ازدواج، كه حاصل روابط پدر و مادر است، كليدي است به رشد روان‌شناختي و خوشبختي نهايي. مؤلف طي صحبت با خانواده‌هاي سالم و نيز زوج‌هايي كه متاركه كرده‌اند به همراه فرزندانشان، هفت مؤلفه ضروري ازدواج را كه در سلامت عاطفي فرزندان تعيين كننده است معرفي مي‌كند.

14,000 تومان

آیین همسرداری - دوروتی کارنگی(انتشارات نقش و نگار)


این اثر نوشته مشترک دوروتی و دیل‌کارنگی زوج موفق و نویسندة معروف کتاب‌های آیین زندگی، آیین دوستیابی، آیین سخنوری و ... است که تاکنون میلیون‌ها نسخه از آنها به زبان‌های مختلف به فروش رسیده است. در این کتاب، نویسندگان زیر و بم روابط زن و شوهری و آنچه را مایة تقویت پیوند مشترک و زندگی دائمی است با ذکر مثال‌های فراوان و واقعی بیان می‌کنند.

9,000 تومان

ادبیات و فلسفه در گفت و گو - هانس گئورگ گادامر (انتشارات نقش و نگار)


پرسش مهم در اين باره اين است كه جايگاه فلسفه كجاست و نسبت فلسفه و تفكر، با شعر و ادبيات چيست؟ آيا صرفاً اهل فلسفه، قوام‌بخشان تفكر يك قوم و ملت هستند. يا شاعران و اديبان نيز؟‌نسبت ميان فيلسوف و شاعر در فرهنگ يك ملت چيست؟ آيا تعاملي ميان شاعران و فيلسوفان وجود دارد؟ آيا ميان فلسفه و ادبيات، مي‌توان مرزهاي روشن و قاطعي ترسيم كرد؟ اين كتاب بستر مناسبي براي تامل بيشتر در باب نسبت ميان فلسفه و ادبيات فراهم مي‌كند.

10,000 تومان

ازنظریه تا عمل - زهراحیرانی


هرجامعه داراي آرماني است وبراي رسيدن به آن آرمانهانيازمند نظرياتي است.بانگاهي گذرادر جوامع وكشورهاي مختلف در ميان بعضي ازآنهامي توان اختلاف فاحشي بين آرمانهاي تربيتي ووضعيت موجود مشاهده كرد.

12,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 33,000 تومان
ريال0 ريال33000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.