هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات نقش و نگار

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

الفبای زندگی برای کودکان (مهارت های زندگی 1) - ماندانا سلحشور(انتشارات نقش و نگار)


«الفبای زندگی برای کودکان»، شامل مهارت‌های اساسی و اولیه است که کودکان را برای زندگی در جمع خانواده، و ورود به اجتماع آینده‌شان آماده می‌سازد. رعایت بهداشت فردی، برقراری ارتباط با دیگران، وقت‌شناسی، به‌کارگیری قدرت خلاقیت و ابتکار، مسئولیت‌پذیری، خانه‌داری، تصمیم‌گیری، مدیریت مالی و زندگی اجتماعی از جمله مهارت‌هایی هستند که کودکان با دانستن و به‌کارگیری آن‌ها می‌توانند بسیاری از نیازهای اساسی خود را برطرف کنند.

5,000 تومان

انتخاب آگاهانه رشته تحصیلی و شغل - شیده عابدی تجریشی(انتشارات نقش و نگار)


اين كتاب مناسب است براي: جويندگان كار مراكز مشاوره و مشاوران شغلي مديران كارگزيني مراكز كاريابي دانشجويان و معلمان مديران شركت‌ها و كارخانه‌ها كليه كساني كه جوياي جايگاه مناسب شغلي هستند. دانش‌آموزان سال آخر متوسطه و پیش‌دانشگاهی مشاوران مراکز مشاوره تحصیلی

8,000 تومان

انرژی مثبت - جودیت اورلف(انتشارات نقش و نگار)


برنامه انرژی مثبت به شما كمك می كند: انرژی عاطفی مثبت خود را برای مقابله با امور منفی برانگيزيد. رويكرد آگاهانه انرژی را برای رژيم لاغری، ورزش و سلامتی طراحی كنيد. شهود خود را بيدار سازيد و جوانی را از سر گيريد و بياموزيد به يأس‌های تكنولوژيك را كه از طريق ايميل‌ها، كامپيوترها و تلفن‌ها هجوم می‌آورند مداوا كنيد. خود را از انرژی های اهريمنی كه روش‌های ويران‌گر ويژه‌ای دارند محافظت كنيد.

20,000 تومان

بازیگری به شیوه ی متد (متد اکتینگ از آغاز تا امروز) - لی استراسبرگ(انتشارات نقش و نگار)


این کتاب زندگی شورانگیز لی‏استر اسبرگ استاد و مدرس معروف رشته‏ی بازیگری است. خیلی‏ها می‏دانند که هدایت بازی آل‏پاچینو در پدرخوانده‏ی 2 به عهده‏ی او بود و پاچینو نیز که مدت‏ها مترصد بود تا به خاطر رهنمودها و حمایت‏های فکری استادش به او ادای دین کند، اسکار خود را برای فیلم رایحه‏ی زن به یاد و خاطره‏ی لی ‏استر اسبرگ تقدیم کرد. توجه به این مرد جنجالی از آن روست که تفکری مدرن در عرصه‏ی پرورش هنرپیشه به حساب می‏آید. با این‏که خودش معترف است که آموزش‏های او در راستای آموزه‏های استانیسلافسکی است ولی با شهامت نظرات استاد روس را نقد می‏کند. در روش او اصالت با «بازیگر» است نه «نقش». به همین دلیل با تمهیدهای ویژه‏ای نظیر «حافظه‏ی عاطفی» هنرپیشه را وا می‏دار که از چارچوب متن فراتر رود. روش او مخالف هر گونه تصنع و وانمود‏سازی در بازیگری است. سخن او شاید یادآور همان کلام فیلسوف قدیمی یونان باشد که می‏گفت: اگر می‏خواهید دیگران بگریند، نخست باید خود گریه کنید. کتاب استر اسبرگ شرح حالی است خواندنی از زندگی پربار او در دنیای نمایش.

9,000 تومان

برادر مرده ام به آمریکا می آید (مجموعه ده داستان کوتاه از نویسندگان جهان) ده تایی ها جلد 2 - چارلز آمبروسیو و دیگران(انتشارات نقش و نگار)


یک روز آقای های‌تین که تازه رئیس تعاونی شده بود به من گفت: «چوانگ همه‌ی جوان‌های ده به ارتش پیوسته‌اند، تو تنها کسی هستی که مانده‌ای. چون بچه‌ی سالمی هستی می‌خواهم تو را دفتردار کنم. اما باید درس بخوانی تا بتوانی در کمیته‌ی کنترل یا نگهبانی کار کنی.» پرسیدم: «در کمیته‌ی کنترل چه‌کار می‌کنند؟ نگهبان چه‌کار می‌کند؟» آقای های‌تین جواب داد: «کمیته‌ی کنترل باید مواظب زد و بند‌ها باشد و به آقای فوانگ دبیر ده گزارش کند. نگهبان هم از اموال تعاونی مراقبت می‌کند تا دار و دسته‌ی اراذل نوای نیشکر ما را ندزدند. تفنگ هم می‌دهند که وقتی دزدها را دیدی شلیک هوایی بکنی و آنها را بترسانی.» گفتم: «حاضر نیستم توی کمیته‌ی کنترل کار کنم و خبرچینی کنم. دوست دارم نگهبان باشم.»

8,000 تومان

بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان (مهارت های زندگی 2) - ماندانا سلحشور(انتشارات نقش و نگار)


بلوغ چیست؟ من چه احساسی درباره‌ی بلوغ باید داشته باشم؟ چرا جسم و روان من،‌در این دوران تا این اندازه تغییر می‌کند؟ چگونه می‌توانم احساس خشم‌ام را کنترل کنم؟ چرا وزن من در دوران بلوغ تغییر می‌کند؟ چرا صورتم جوش می‌زند؟ این پرسش‌ها و هزاران پرسشی که شما، نوجوانان، در دوران بلوغ به ذهن‌تان می‌رسد نشان ‌دهنده‌ی کنجکاوی و نگرانی شما درباره‌ی تغییرات فراوانی است که در این دوران در خود احساس می‌کنید. برخی ازنوجوانان زمانی که بالغ می‌شوند به سختی می‌توانند درباره‌ی مسائل دوران بلوغ با پدر و مادرشان صحبت کنند. شاید نگران‌اند که باید پاسخ پرسش‌های‌شان را از پیش می‌دانستند، یا ممکن است تصور کنند واژه‌ها و جمله‌هایی مناسب برای توصیف وضعیت‌شان در ذهن ندارند، شاید هم نگران‌اند که اگر دیگران متوجه احساس‌ها و هیجان‌های غیرعادی آن‌ها شوند مسخره‌شان کنند. در هر صورت، شما می‌توانید با مطالعه‌ی این کتاب، پاسخی برای پرسش‌های متعدد و گوناگون‌تان درباره‌ی بلوغ وتغییرات ناشی از آن پیدا کنید.

8,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 33,000 تومان
ريال0 ريال33000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.