هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات نقش و نگار

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

بهبود روابط مادران و دختران (مادرت را سرزنش نكن) - پاولا کاپلان (انتشارات نقش و نگار)


ـ کاهش ناراحتی‌ مادران و دختران در ارتباط با یکدیگر
ـ کمک به مادران و دختران تا بتوانند از ماهیت موانعی که در میانشان وجود دارد مطلع شوند.
ـ کمک به مادران و دختران تا خود را از قید اسطور‌ه‌های حاکم برهانند و با روش‌های جدید و مهارتهای عملی آشنا شوند.
ـ راهنمایی مادران ودختران تا بدانند چگونه آن‌ها را آموزش داده‌اند که درباره یکدیگر نظرات ناخوشایندی داشته باشند.

7,500 تومان

بیدار شو تو شاهكار خلقتی - محراب مهربانی


خودشناسی و بیداری، تفكر نوین

16,000 تومان

پرستوهای كابل - یاسمینا خضرا(انتشارات نقش و نگار)


پرستوهاي كابل يادآور "بالزاك وخياط كوچك چيني:است.نگيني است دردنياي ادبيات -شاعرانه صميمي،گزنده-كه چشم اندازي زيباودر عين حال اندوهناك را از مردمي ترسيم مي كند درگير ودارزندگي پرآشوب كه در سرزميني ازيادرفته مي زند وبرمحنت هاي خود سوگواري مي كنند كتابي كه بايدخواند.

12,000 تومان

پسر قاتل من (ده داستان از نویسندگان مشهور جهان) ده تایی ها جلد 5 - خورخه لوییس بورخس، ایزابل آلنده، میخاییل بولگاکوف، و. س. نایپل، دال استیونس، اوگوستو سسپدس، برنارد مالامود، خولیو کورتاثار، ر. ک. نارایان، توفیق الحکیم(انتشارات نقش و نگار)


هري چي مي شود به تو گفت؟ فقط مي شود گفت كي گفته كه زندگي راحت است؟از كي؟براي من راحت نبود. براي تو هم نيست...اين زندگي است وزندگي همين است.ديگرچه مي شود گفت؟اما اگر كسي اين زندگي را نخواهد اگر بميردچه مي كند؟ هيچي . هيچ هيچ است.پس بهتر است آدم زندگي كند.گفت بيا خانه هري اين جا سرد است.پاهات را تو آب گذاشتي ،سرما مي خوري. هري بي حركت در آب ايستاد و پدرش چندلحظه بعد رفت. موقع رفتن باز باد كلاه از سرش برداشت و آن رادر كرانه غلطاند.

9,000 تومان

پسران نوجوان (آنچه والدین و مربیان می توانند انجام دهند تا پسران نوجوان به مردانی برجسته تبدیل شوند) - مایکل گوریان


نویسنده در این اثر بسیار کاربردی و موثر مشکلات پنهان و شگفتی های دوران بلوغ پسران را مطالعه و بررسی می کند و به والدین ، معلمان و مربیان نشان می دهد که چطور پسران را از سنین دشوار 10 تا 20 سالگی هدایت کنند . مایکل گوریان به عنوان یک درمانگر با تمرینات کاربردی و آموزش های گام به گام به والدین و مربیان کمک می کند تا با رایج ترین مشکلات عاطفی و اخلاقی ایام نوجوانی مقابله کنند .

12,000 تومان

پیام نیچه - منوچهر صانعی دره بیدی


انسان باید بیش از آنچه دارد بخواهد تا بیش از آنچه هست بشود. مفهوم قدرت، عنصر اصلی و مركز ثقل ایده‌آلیسم آلمانی از منادولوژی لایب‌نیتس تا فلسفه نیچه است. متفكران آلمانی از لایب‌نیتس تا نیچه در نوشته‌های خود ضعف را نكوهش و قدرت را تحسین كرده‌اند. «پیام نیچه» تشویق انسان‌ها به گریز از ضعف و دست یافتن به قدرت است. این قدرت، قدرت چماق‌داران و اسلحه به دستان نیست، قدرت تفكر است كه محصول آن استقلال انسان است از هر آنچه غیرانسانی است.

8,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 33,000 تومان
ريال0 ريال33000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.