بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات نگاه نوین

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات  نگاه نوین به شرح ذیل می باشد:

کتاب های روان شناسی انتشارات نگاه نوین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم تربیتی انتشارات نگاه نوین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم اجتماعی انتشارات نگاه نوین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب شبیه ساز امتحانان دوره ابتدایی انتشارات نگاه نوین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مدیریت انتشارات نگاه نوین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دانشگاهی انتشارات نگاه نوین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا و چند یادداشت دیگر (انتشارات نگاه نوین)


نام کتاب: 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا و چند یادداشت دیگر
موضوع کتاب: موفقیت
موفقیت در کسب و کار
نويسنده کتاب: دارن هاردی
مترجم کتاب: شادی حسن‌پور
ويراستار:حسین یاغچی
ناشر کتاب: نگاه نوین
تعداد صفحات کتاب: ۱۴۰ صفحه
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: چاپ ۳
تیراژ کتاب: ۱۰۰۰ نسخه
تاريخ نشر کتاب: ۹۷/۰۱/۲۱
قيمت پشت جلد کتاب :۱۵۰۰۰۰ ريال
كد ديويي کتاب: ۱۵۸.۱
زبان كتاب: فارسی
محل نشر کتاب: تهران

15,000 تومان

این سه نفر را ببخشید (انتشارات نگاه نوین)


این سه نفر را ببخشید

محصولات انتشارات نگاه نوین قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

25,000 تومان

این سه نفر را ببخشید: و چند یادداشت دیگر برای تحول در زندگی (انتشارات نگاه نوین)


این سه نفر را ببخشید: و چند یادداشت دیگر برای تحول در زندگی

محصولات انتشارات نگاه نوین قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

25,000 تومان

تبدیل رویا به ثروت (انتشارات نگاه نوین)


تبدیل رویا به ثروت
کارآفرین های محتاط چگونه بدون انجام ریسک های بزرگ، ثروتمند می شوند.

اولین کسب و کارم را به این خاطر شروع کردم که تمام مزایای کارآفرینی را می خواستم. مزایایی مثل استقلال، قدر و منزلت و پول. ولی هیچ اعتقادی نداشتم به این که برای رسیدن به این مزایا باید ریسک و خطر کنم.
به همین خاطر به خودم می گویم کارآفرین محتاط.
من کسب و کارم را به عنوان یک کارآفرین محتاط شروع کردم و الان هم، همان جوری هستم. در این مسیر، ده ها شرکت چند میلیون دلاری ایجاد کرده ام. ارزش یکی شان بیش از صد میلیون دلار است و ارزش دیگری، از آن یکی هم بیش تر.
این کتابی ست درباره ی کارآفرینی که کمک تان می کند کسب و کار موفق تان را شروع کنید و رشدش دهید. ولی به خصوص برای آن هایی نوشته شده که در انجام این کار، استرس دارند و شاید می ترسند. همان ها که هرچند درباره ی ایده های کسب و کاری شان هیجان دارند، ولی جرات نمی کنند از شغل روزمره شان استعفا دهند و آینده شان را به خطر بیندازند.

فهرست
درباره ی «مایکل مسترسون»
پیشگفتار از «دن کندی»
مقدمه: کارآفرینی، چی هست ... و چی نیست؟
فصل اول: کارآفرین محتاط واقعاً کیست؟
فصل دوم: اولین سوالی که باید جواب داده شود
فصل سوم: برای آن که یک کارآفرین محتاط موفق باشید چه چیز لازم است؟
فصل چهارم: آغاز کسب و کاری جدید: بر ترس تان غلبه کنید و دست به کار شوید
فصل پنجم: وقتی معجزه می شود که فوق ستاره ها را استخدام کنید
فصل ششم: هنر برقراری ارتباطات تجاری را یاد بگیرید
فصل هفتم: چگونه نابغه ی بازاریابی شوید؟
فصل هشتم: در دست گرفتن کنترل کسب و کار در حال رشدتان
فصل نهم: رهبری: چشم اندازتان را زنده نگه دارید
فصل دهم: کسب و کارتان را مثل یک ماشین مونتاژی بسازید
ضمیمه

درباره ی مایکل مسترسون
مایکل مسترسون یک کارآفرین عجیب است. هرچند از هیاهوی رسانه ای معمولاً دوری کرده است؛ ولی رسانه ها بسیار نسبت به او و آموزه هایش کنجکاو هستند. او در موفقیت ده ها کسب و کار، اثرگذاری مستقیم داشته است که کسب و کارهای کوچک و بزرگ بخش خصوصی و بخش دولتی و نیز بین المللی را شامل می شده است. در کارنامه ی کارآفرینانه ی او ساخت شرکت هایی با ارزش بالای 500 میلیون دلار به چشم می خورد. این کسب و کارها صنایع مختلف را در بر می گیرد، از صنعت رستوران و سرگرمی تا ورزش و انتشارات و املاک و مستغلات. «مسترسون» یکی از موفق ترین ناشران کتاب های چاپی و الکترونیکی در آمریکای شمالی هم محسوب می شود که آثار بسیار پرفروشی را عرضه کرده است. کتاب های او معمولاً به لیست پرفروش های رسانه های مختلف راه پیدا کرده اند که این کتاب هم جزو همان هاست. هم اکنون خبرنامه ی الکترونیکی «مایکل مسترسون» بیش از 900 هزار عضو دارد و جدیدترین آموزه ها در زمینه ی موفقیت شخصی و حرفه ای را به علاقمندان می آموزد.

پیش گفتار از «دن کندی» آیا این کتاب، انگیزشی ست؟
اغلب مردم با دلایلی اشتباه وارد کسب و کار می شوند و بیش ترشان برای شروع و توسعه ی کسب و کار، راه را اشتباه می روند.
دوستم «مایکل مسترسون» که بسیار تحسینش می کنم، به صورتی شگفت انگیز، افسانه سرایی ها و اطلاعات غلط درباره ی کارآفرینان و روش خلق و توسعه ی سازمان های موفق را زیر سوال می برد.
با خواندن این کتاب، درک متفاوت، عمیق تر و واقع بینانه تری کسب خواهید کرد از مراحل لازم برای شروع کسب و کار، توسعه ی آن، مراقبت از آن در دوران حساس آغازین و رساندنش به بلوغ و موفقیت. پیش بردن کسب و کار تازه، کار راحتی نیست. البته خیلی هم نباید اسرارآمیز و مبهم دانست.
در یکی از کتاب هایم «راهنمای بدون حاشیه برای موفقیت کسب و کار در اقتصاد جدید» توضیح می دهم آدم های تازه کاری که در فکر کارآفرینی هستند، نگرانند از پس آن بر می آیند یا نه؛ چون این باور اشتباه را دارند که کارآفرینان، افرادی هستند پاکباخته، بسیار جسور، اهل ریسک و مشکوک. این موضوع، واقعیت ندارد. موفقیت به مدیریت هوشمندانه ای ریسک ربط دارد و نه انجام دادن ریسک های بدون فکر. این یکی از مفاهیم موفقیت تجاری ست که من و مایکل کاملاً با هم توافق داریم. مایکل می تواند در این زمینه کمک تان کند.
و ...

محصولات انتشارات نگاه نوین قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

20,000 تومان

چگونه بخواهید چگونه برسید (انتشارات نگاه نوین)


نام کتاب: چگونه بخواهید چگونه برسید
نام لاتین کتاب: How to get there
موضوع کتاب: مباحثه بین دو استاد افسانه ای موفقیت شخصی
مباحثه کنندگان کتاب: دکتر وین دایر، استرهیکس
مترجم کتابک محمد هیراد حاتمی
ویراستار کتاب: حسین یاغچی
ناشر کتاب: انتشارات نگاه نوین
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
شمارگان کتاب: 1000 نسخه
نوبت چاپ کتاب: سوم 1397
قیمت کتاب: 15000 تومان
شابک کتاب: 8-9-95180-600-978

درباره کتاب : در این کتابِ الهام‌بخش و پرعظمت، که بر اساس نشستی در آناهیم کالیفرنیاست، دکتر وین دایر و استر هیکس با خرد جمعی، که به نام آبراهام شناخته می‌شود، دور هم نشسته‌اند. وین، همه‌ی سوالاتی را می‌پرسد که در بیش از چهل سال تعلیم دیگران، درباره‌ی آشتی با خود و کشف خود، اندوخته؛ و آبراهام جواب‌هایی می‌دهد که همه‌ی ما باید بشنویم و عناوین‌شان این موارد است:
- فرزندپروری، والدین و زنجیره‌ی زندگی - آیا می‌توانیم به حالتی برسیم که در آن «عشق بدون هیچ تقابلی» وجود داشته باشد؟ - دارما، سرنوشت و بودن در مسیر خود کنار آمدن با اخبار ناخوشایند - آیا استادان و راهنمایانی هستند که از عالم بالا آمده باشند؟
- مونسانتو و دستکاری ژنتیکی - و خیلی موضوعات دیگر

وین دایر: در صفحات این کتاب فرصتی هست برای اوج گرفتن تا بلندایی که شاید هیچ وقت تا قبل از این تصور نکرده باشید. حس می کنم نسبت به همه کتا بهایی که نوشته ام، آن چه آبراهام در این تبادل نظر به من داده است، مهم ترین و کاربردی ترین اطلاعاتی وجود ادرد که تا ابد می توانید دریافت کنید.
استرهیکس: وقتی پیشنهاد شد آبراهام و دکتر وین دایر با هم گفت و گو کنند خیلی هیجان زده شدم چون می دانستم وین خیلی مشتاق است هر سوالی را که تا آن موقع بی جواب مانده بود به آبراهم منتقل کند می دانستم تجربه ای قدرتمندی خواهد بود و همین طور هم شد بهترین اثر مشترک ما شد.
15,000 تومان

درآمدتان را 1000 درصد افزایش دهید: بهترین یادداشت های کوتاه برایان تریسی برای موفقیت واقعی در کار و زندگی(انتشارات نگاه نوین)


درآمدتان را 1000 درصد افزایش دهید: بهترین یادداشت های کوتاه برایان تریسی برای موفقیت واقعی در کار و زندگی
موفقیت در کسب و کار

20,000 تومان

راهکارهای یک زندگی معرکه ( انتشارات نگاه نوین)


راهکارهای یک زندگی معرکه

اندوه می تواند از خودش مراقبت کند ، ولی برای استفاده تام و تمام از شادمانی، شما باید کسی را داشته باشید که شادمانی تان را با او تقسیم کنید.

آنچه اتکینز در کتاب کم حجم خود بر آن تاکید می کند آگاه کردن خوانندگان خود از مفهوم زیستن است . از فراموشی انسان آنگاه که از زاده شدن خود بی خیر است و در پایان راه خود در درد می میرد . آنچه در این میان همواره مغفول می ماند زندگی ست .
او برای زندگی کردن از مفاهیمی چون رویا ، توجه ، دوستی ، تغییر ، عشق و لبخند وام می گیرد . تا جهان با ما و یا بدون ما مملو از انسانهایی باشد که با صلح درون و برون می کوشند تا زندگی را کامل تر از آنچه وجود دارد تجلی بخشند.

محصولات انتشارات نگاه نوین قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

10,000 تومان

صبح جادویی برای بازاریابان شبکه ای(انتشارات نگاه نوین)


کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه ای
درباره‌ی هال الرود و کتاب‌های صبح جادویی:
هال الرود، کاری کرده که حتی پرمشغله‌ترین افراد هم بتوانند با روزی 6 دقیقه، آن هم قبل از ساعت 8 صبح، به رشد شخصی برسند. او در مجموعه کتاب‌های «صبح جادویی» از رازی می‌گوید که چندان به وضوح دیده نمی‌شود، اما قطعا می‌تواند تمام جنبه‌های زندگی‌تان را متحول کند، او این موضوع را تضمین می‌کند. این روش که هزاران نفر در سرتاسر دنیا تا به حال آن را به کار گرفته‌اند، احتمالا ساده‌ترین روش برای خلق زندگی رویایی‌تان است، همان زندگی که همیشه آن را می‌خواستید.
هال الرود یکی از سخنران‌های برجسته‌ی آمریکا و نویسنده‌ی کتاب‌های «صبح جادویی»ست که در بالاترین جایگاه لیست کتاب‌های پرفروش قرار گرفت. او مربی برتر آمریکا، دونده‌ی ماراتن، یک تاجر موفق و پدر و همسری شاد و راضی‌ست. او بعد از اجرای یک برنامه‌ی رادیویی در سن 15 سالگی شناخته شد و در 20 سالگی به بزرگ‌ترین موفقیتش رسید، درست بعد از این که یک راننده‌ی مست با او تصادف کرد و جنازه‌ی هال در صحنه تصادف پیدا شد. او 6 دقیقه مرده بود، 6 روز در کما بود، 11 استخوانش شکسته بود و ممکن بود هرگز نتواند دوباره روی پاهایش راه برود. ولی او تسلیم منطق پزشکان و وسوسه‌ی قربانی‌بودن نشد و ثابت کرد که همه‌ی ما می‌توانیم در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌مان به نتایج خارق‌العاده‌ای برسیم. او بارها در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی آمریکا ظاهر شده و در کتاب‌های پرفروشی مثل سوپ جوجه برای روح و مدرسه‌ی میلیونرها از او نام برده شده است. کتاب «صبح جادویی» هال در سایت آمازون محبوب‌ترین کتاب بوده است.
صبح جادویی برای بازاریابان شبکه‌ای
برای نوشتن این کتاب، با ده‌ها بازاریاب شبکه‌ای خیلی موفق، که همه جزو یک درصد بالای شرکت‌ها هستند، مصاحبه کردم. قصد داشتم بفهمم چه کارهایی را متفاوت از 99درصد بقیه‌ی مردم انجام می‌دهند، در حالی که همان مقدار وقت می‌گذارند. این تمایزها را در بخش‌های این کتاب خواهید خواند. درآمد این افراد بین 250هزار دلار تا میلیون‌ها دلار است.
هر چه بیش‌تر دنیای بازاریابان شبکه‌ای را بررسی کردم، بیش‌تر به این نتیجه رسیدم که بخش عمده‌ای از موفقیت‌های زندگی‌شان نتیجه‌ی شخصیت‌شان است؛ یعنی این که چه کسی هستند؛ و نه فقط فعالیت‌های‌شان و این که چه می‌کنند. این کتاب را به این خاطر نوشتم که می‌خواهم شما هر دو جنبه را داشته باشید؛ هم در تمام جنبه‌های فروش موفق باشید و هم تمام جنبه‌های شخصیت‌تان را بهبود دهید.
ادعا و وعده‌‌ی کتاب این است: اگر می‌خواهید کسب‌وکار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را بهبود دهید،
اول باید راهی پیدا کنید تا خودتان و شخصیت‌تان را بهبود دهید.
اگر می‌خواهید موفقیت و درآمد فوق‌العاده خلق و جذب کنید، باید اول یاد بگیرید چطور اول تبدیل به فردی شوید که به راحتی و بدون وقفه می‌تواند موفقیت و درآمد فوق‌العاده‌ای را که می‌خواهد جذب و خلق و حفظش کند.
بعد، به خوبی آن چه را که بهترین بازاریابان شبکه‌ای درباره‌ی ساخت کسب‌وکار و رسیدن به آزادی و درآمد یک درصد بالا می‌دانند، یاد بگیرید. باید ظرافت‌ها و جزییات این کسب‌وکار را بلد شوید. موضوعاتی مثل پیداکردن و جذب مشتری، معرفی فرصت‌ها و محصولات، پی‌گیری و در آخر، جذب بازاریابان جدید به شرکت‌تان. کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه‌ای به هیچ کدام از کتاب‌های دیگر بازاریابی شبکه‌ای شبیه نیست. این کتاب، مرجعی‌ست که نشان‌تان می‌دهد چطور هم‌زمان، در تمام جنبه‌های زندگی موفق شوید. چطور یک بازاریاب شبکه‌ای عالی باشید و تعادل و کامیابی را در زندگی تجربه کنید. این کتاب نشان می‌دهد بهترین بازاریابان شبکه‌ای چه می‌کنند؟ و به شما مسیر می‌دهد، درست از اول، تا شما هم یکی از آن‌ها شوید؛ از نظر ذهنی، احساسی، معنوی، مهارتی و استراتژیک.
اعتقاد دارم برای رسیدن به موفقیت واقعی، با هر مقیاسی که برای موفقیت دارید، باید هم به بازی دنیای درون‌تان و هم به بازی دنیای بیرون‌تان مسلط باشید. همه چیز با کیفیت صبح‌تان شروع می‌شود. وقتی صبح‌تان را کنترل کنید، تمام روزتان در کنترل‌تان خواهد بود؛ و وقتی کل روز در کنترل‌تان باشد، کسب‌وکار بازاریابی شبکه‌ای هم تحت کنترل و تسلط‌تان قرار خواهد داشت. این‌جوری به زندگی‌تان هم مسلط می‌شوید. اگر برای من اتفاق افتاده، پس برای شما هم می‌تواند اتفاق بیفتد.
اگر بخواهید، کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه‌ای می‌تواند در نقش مربی، ناظر پیشرفت و تیم ایده‌پرداز باشد؛ همه‌اش در یک کتاب. می‌خواهم این کتاب همراه همیشگی‌تان باشد تا به جایی برسید و کسب‌وکار بازاریابی شبکه‌ای‌تان آن‌قدر متحول شود که اصلا یادتان نیاید اول کار چگونه بود. این کتاب و یک دفترچه‌ی یادداشت روزانه همیشه دم‌دست داشته باشید، تا بروید سراغش، یادداشت بردارید، نقاط تمایز و تغییراتی را که به وجود می‌آورید، بنویسید و پیشرفت‌تان را پی‌گیری کنید.
اگر بیش‌تر از من موفق نشوید، مطمئنا می‌توانید به اندازه‌ی من موفق باشید. می‌توانید موفقیتی را که من به دست آوردم، برای خودتان چند برابرش کنید.
فقط کافی‌ست صبح‌ها را تحت کنترل‌تان درآورید. آماده‌اید؟
کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه ای مناسب تمام بازاریابان و برای موفقیت شخصی همه افراد مفید است و تنها مختص به بازاریابان شبکه ای نیست و حداقل 70 درصد مطالب آن مستقل از بحث بازاریابی شبکه ای است.
پتانسیل بالای بازاریابی شبکه ای در ایران و وجود استعدادهای بی نظیر موجب رشد عجیب این حرفه در چند سال اخیر شده است . اما شاید نکته ای که در بازارایابی شبکه ای کم تر به آن اهمیت داده شده است، نحوه ی سبک زندگی و نظم شخصی در آن است . کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه ای پیوند بزرگی است بین معجره ی صبحگاهی و آموزش های اصول بازاریابی شبکه ای در این کتاب بزرگان این حوزه به تفصییل شیوه ی زندگی خود را شرح داده اند و اعجاز صبح در آن به وضوح درک و تعریف شده است.
شاید اگر کمی بیش تر بر شیوه ی زندگی خودمان تامل کنیم و به فکر سرمایه گذاری روی آن باشیم می توانیم از آموزش های صحیحی که در این کتاب گنجانده شده است در یابیم که صبح یک نت ورکر حرف ای چگونه آغاز می شود با چه کارهایی اداهم پیدا می کند و چگونه به اتمام می رسد این گنه است که می توانید به رشد بیش تر از هر نظر برسیم.
کتاب صبح جادویی برای بازارایابان شبکه ای بهترین مرجع برای درک این رفتار حرفه ای است . اطلاعاتی که می تواند موجب بهبود عملکرد و استفاده ی صحیح از زمان شود این کتاب کلید قفل شکوفایی شماست.
کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه ای را از آن جهت به دوستان نت ورکم توصیه می کنم که می تواند انرژی عظیم و باشکوهی را که در آن نهفته شده است آزاد کند و موجب پیشرفت دو چندان آنان شود.
پیش‌گفتار از ری هیگدون، مربی و سخنران بازاریابی:
خواننده‌ی عزیز؛
برنامه‌ی صبحگاهی من مقدس است (می توانید از خانمم بپرسید!) هیچ‌وقت صبحم را بدون چند فعالیت کلیدی شروع نمی‌کنم؛ فعالیت‌هایی که تعیین‌کننده‌ی کیفیت آن روز من و در نتیجه، کیفیت زندگی‌ام است. در واقع، برای من برنامه‌ی صبحگاهی مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش از میلیون‌ها برنامه و فعالیتی‌ست که به عنوان یک بازاریاب شبکه‌ای در چند سال اخیر داشته‌ام. آن‌چه الان انجام می‌دهید این قدرت را دارد که زندگی و کسب‌وکارتان را برای همیشه متحول کند… اگر بگذارید این اتفاق بیفتد.
چرا برنامه‌ی صبحگاهی، این‌قدر مهم است؟ چرا برنامه‌ی شبانه این‌قدر مهم نیست؟ یا برنامه‌ی بعد از ظهر؟ جواب، ساده است؛ چون می‌توانید با کنترل‌کردن صبح‌تان، کل روزتان را کنترل کنید. وقتی شب می‌شود، احساس و سطح انرژی‌تان، تحت تاثیر اتفاقات طول روز قرار گرفته است. می‌توانید هر روز صبح، کیفیت کل روز، احساس و سطح انرژی‌تان را تعیین کنید و به این ترتیب نتایج به دست آمده در هر روز هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. هر روز صبح، تا قبل از ساعت 8:30 این کارها را انجام داده‌ام:
نرمش
مدیتیشن
شکرگزاری
نوشتن یک پست در وبلاگم
ضبط یک فایل صوتی
جواب‌دادن به همه‌ی ایمیل‌ها و پیام‌های شبکه‌های اجتماعی
این‌جوری می‌توانم بقیه‌ی روزم را صرف اهداف و رویاهای بزرگم کنم! هر روز صبح، بعد از این فعالیت‌ها، در حالت ذهنی مثبت قرار می‌گیرم، تمام کارهایی را که در ذهن و زندگی‌ام تغییری به وجود می‌آورند، انجام داده‌ام و آماده‌ام تا یک روز فوق‌العاده را شروع کنم و هر روز همین روند تکرار می‌شود. شما چطور؟ شما هم می‌توانید به همین سطح کارآیی برسید. هال الرود و پت پترینی، شما را به جایی که می‌خواهید می‌رسانند. کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه‌ای نقشه‌ی مسیر موفقیت‌تان است. آن را بخوانید و تلاش کنید به تمام اصولش پای‌بند بمانید. این‌جوری از این به بعد می‌توانید زندگی رویایی‌تان را خلق کنید. فقط باید شیوه‌ی شروع هر روزتان را کنترل کنید.
25,000 تومان

فقط این هفت كار را انجام بده و موفق شو (انتشارات نگاه نوین)


فقط این هفت كار را انجام بده و موفق شو

محصولات انتشارات نگاه نوین قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

10,000 تومان

کتاب 5 قانون پول که باید بدانید و چند یادداشت دیگر

موضوع:
موفقیت
خودسازی
راه و رسم زندگی
موفقیت در کسب و کار
موفقیت - برنامه‌ریزی
10,000 تومان

کتاب نبوغ دیوانه مانیفست کارآفرین ها (انتشارات نگاه نوین)


رندی گیج، نابغه ی کارآفرینی و نویسنده کتابهای پرفروش جهان در جدیدترین اثر خود یعنی کتاب نبوغ دیوانه طرز فکر جدیدی را مطرح می کند که بی گمان ، نه تنها همه ی کارآفرینان که تمام مردم دنیا را به چالش می کشد.
همچنان که از نام کتاب نبوغ دیوانه پیداز رندی گیچ با نبوغ دیوانه وارش افق فکری خوانندگان را گسترش می دهد و راهی برای تحقق رویاهای کارآفرنی پیش پای هر انسان هدفمندی می گذارد.
گاهی اوقات برای موفقیت باید دیوانه وار حرکت کرد و در این مسیر، نیاز به تفکری خلاف عادت است. در جامعه ی امروز ، پیدایش گروه کارمندان کارآفرین در دنیا، شرایط کار را متحول کرده است. این گروه کارمندانی هستند که مثل یک کارآفرین عمل می کنند. اگر مدیر هستید یا بازاریاب یا یک کارآفرین یا جوینده ی راه موفقیت، کتاب نبوغ دیوانه وار، بندهای نبوغ درونی تان را آزاد می کند و شما را در مسیر خلق موفقیت تان هدایت می کند.
کتاب نبوغ دیوانه، خواننده را به مسیری هیجان انگیز می برد و باعث می شود هر چه بیش تر در مورد خود و جهان اطراف تامل کند. در این اثر بی نظیر، رندی گیج که به معنای واقعی کلمه، یک ثروتمند خود ساخته است، پیش بینی های جالبی درباره ی کارآفرینی در دهه ی آینده ارائه می کند و راهبردهای جالبی در این زمینه برای مخاطبان دارد.
کتاب پرفروش نبوغ دیوانه که برای اولین بار به صورت کامل در ایران منتشر شده است، تقدیم می شود به پیشگاه همه کسانی که اندیشه های بزرگی در سر دارند و می خواهند در هر جایگاهی که هستند دیوانه وار به سوی موفقیت حرکت کنند.
بخشی از مقدمه ی کتاب نبوغ دیوانه مانیفست کارآفرین ها اثر رندی گیج:
همان‌طور که بین لینک‌هایی در مورد خلاقیت و بیماری روانی می‌‎گشتم، چشمم خورد به مطلبی در ویکی‌پدیا که می‌گفت: «گفته می‌شود اشخاص روانی قابلیت دیدن دنیا از نگاهی نو و بدیع را دارند، به معنی واقعی کلمه چیزهایی می‌بینند که بقیه نمی‌توانند ببینند.»
خب البته کارآفرینان، روانی نیستند. ما فقط قابلیت دیدن دنیا از نگاهی نو و بدیع را داریم، به معنی واقعی کلمه چیزهایی می‌بینیم که بقیه نمی‌توانند.
راستی، یک لحظه صبر کنید…
ما به عنوان کارآفرین، ساخته شده‌ایم تا چیزها را تغییر دهیم، با قوانین خودمان زندگی کنیم و از همه مهم‌تر، چیزهای جدید خلق کنیم. نبوغ ما بیش‌تر، موقعِ خلقِ چیزهای جدید، خودش را نشان می‌دهد.
به همین خاطر است که به شدت، منتظر تماشای افتتاحیه‌ی عرضه‌ی محصولات «استیو جابز» بودیم، به تبلیغات بین مسابقه بیش‌تر از خودِ فوتبال اهمیت می‌دهیم و وقتی چشم‌مان به کیک استارتر یک گجت دلربای جدید می‌افتد، هوش از سرمان می‌رود. ما نبوغ را در عمل می‌بینیم.
وقتی داشتم فیلم «قبل از شروع شب» را می‌دیدم به همه‌ی این‌ها فکر کردم؛ فیلمی تماشایی بر اساس کتابی فوق‌العاده از «رینالدو آرنِس». نابغه‌ای که موهبت‌های نوابغ دیگر را نمایش می‌دهد. وقتی در معرض چنین فیلمی و کتاب‌هایی قرار گرفتید، دیگر نمی‌توانید جلوی علاقه‌ی نفس‌تان را برای تولیدِ چیزی شگفت‌انگیز بگیرید. یعنی خلق چیزی که تغییر به وجود می‌آورد.
این بیاینه که در اختیار شماست نتیجه‌ی بی‌ثمرترین دوران زندگی من است، ولی امیدوارم بتواند کمک‌مان کند به هدف والاتری برسیم: یعنی بهره‌برداری از نبوغ سرشارمان و تقسیمش با دنیا.
این بیانیه سه بخش است: کتاب اول نگاهی می‌اندازد به مسیری که طی شد تا به ‌جایی برسیم که الان قرار داریم؛ بر این‌که تلاقی فرضیات اشتباه، الگوهای رفتاری نامناسب و تفکر گَلِه‌ای چگونه روی ذهن ما اثر گذاشت و به ما اجازه‌ی قبول میان‌مایگی و معمولی‌بودن را داد. کتاب دوم درباره‌ی پیشرفت‌های فوق‌العاده عظیمی‌ست که در دهه‌های بعدی با آن‌ها روبه‌رو می‌شویم. با دیدی به جلو و پیش‌بینی آینده، چالش‌های اساسی آتی را شناسایی خواهیم کرد. چالش‌هایی که بهترین فرصت‌ها را در تاثیرگذارترین و تفکربرانگیزترین شکل، در اختیارمان خواهند گذاشت. در نهایت، کتاب سوم مجموعه‌ای‌ست درهم از ایده‌هایی که وادارتان می‌کند در چیزی که به آن فکر می‌کنید، تامل کنید. هربخش از کتاب نبوغ دیوانه مانیفست کارآفرین ها را هر زمان که احتیاج داشتید،
مطالعه کنید؛ ولی بدانید چیزی که در کل این بخش‌ها ثابت است، واقعیتی‌ست از این دنیا که می‌گوید برای تبدیل‌شدن به کارآفرینی موفق چگونه باید فکر کنید؟
شاید نویسندگان کتاب‌های الهام‌بخشِ تجاری، مدعی شوند که به اصطلاحِ موسیقایی، کوک‌های متفاوتی از بقیه می‌خوانند؛ ولی در نهایت باید گفت همه‌شان در واقع یک آهنگ می‌خوانند: همان موفقیتِ روزافزون. انگار تا حالا همه‌ی تحقیقات، روند یکسانی را نشان می‌دهند: چندتا بچه‌ی دانشگاهی که هیچ چیز ندارند به غیر از چند تا بطری خالی آبجو و جعبه‌های پیتزا که در اتاق‌های خوابگاه‌شان پخش شده، ایده‌ی بزرگی به سرشان می‌زند. درس را وِل می‌کنند، مغازه‌ای باز می‌کنند و یک شبه تبدیل می‌شوند به مرکز توجه. حق انتخاب بین سرمایه‌گذارانی خواهند داشت که حاضرند پول بریزند به پای‌شان. تماس تلفنی از طرف زاکربرگ (موسس فیسبوک) را رد می‌کنند، سهامی عام می‌شوند و به میلیارد می‌رسند و عکس‌شان با افتخار می‌آید روی جلد مجله‌ی وایرد.
بعضی از خوانندگان این کتاب‌ها شاید به حیرت بیفتند از این‌که چقدر راه را اشتباه رفته‌اند. دنیای واقعی کسب‌وکار، بین پیشرفت‌های خیره‌کننده و دل‌شکستگیِ شکست در نوسان است. دنیایی‌ست پر از ترس و تردید، له‌له‌زدن برای حقوق و دستمزد، زحمت‌کشیدن برای جمع‌کردن پول و تقلا برای ماندن. من این‌جا هستم تا به شما بگویم رسیدن به اوج و در اوج‌ماندن، اصلا بدیهی و حتمی نیست. ولی اگر دوست دارید برای رسیدن به موفقیت، اقدامی کنید و حاضرید هزینه‌اش را بپردازید، باید گفت در دسترس است. راحت نیست؛ ولی ارزشش را دارد.
رندی گیج
سن‌دیه‌گو، کالیفرنیا
22,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 10,000 تومان بیشترین: 25,000 تومان
ريال10000 ريال25000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.