بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

نشر نیلوفران

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات نیلوفران به شرح ذیل می باشد:

کتاب های مذهبی انتشارات نیلوفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های احکام انتشارات نیلوفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دینی و آموزشی انتشارات نیلوفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دفاع مقدس انتشارات نیلوفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زندگینامه شهدا و جنگ انتشارات نیلوفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تربیتی انتشارات نیلوفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم اجتماعی انتشارات نیلوفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

از حنجره کارون (انتشارات نیلوفران)


محصولات انتشارات نیلوفران قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

9,500 تومان

بذرهای فریب: افشاگری دروغ های دولت و صنعت درباره سلامت غذاهای دستکاری شده ژنتیکی (تراریخته) که شما می‌خورید(انتشارات نیلوفران)


اين کتاب شگفت‌آور، زيرکانه ماهيت حقيقي فناوري دست‌کاري ژنتيکي، نقد کوبنده خطرات محصولات تراريخته براي سلامت و محيط‌زيست و قرباني کردن نمونه‌هاي دست‌کاري علم و رسانه توسط صنعت زيست‌فناوري را درهم مي‌آميزد. مطالب اين کتاب، صرفاً متني حاوي تحليل‌هاي علمي نيست، بلکه با نمايش توطئه‌ها و دسيسه‌هاي متعصبانه پشت پرده که براي قبولاندن خود، تاريخ عظيم زيست‌فناوري را ايجاد کرده‌اند، ترکيب مي‌شود.

17,000 تومان

پهپاد در دفاع مقدس: روند شکل گیری و نقش آفرینی یگان پهپاد سپاه در دفاع مقدس


پهپاد در دفاع مقدس: روند شکل گیری و نقش آفرینی یگان پهپاد سپاه در دفاع مقدس

حرف اول
آدم ها در هر محل و مکانی که به دنیا بیایند تا آخر عمر اهل همان منطقه خوانده می شند، حتی اگر فقط برای چند ساعت در آن محل بیش تر نمانند. اگر شما تمام عمر را در تهران زندگی کنید، اما فقط یک روز در دزفول بوده و اتفاقا در همان روز همان جا به دنیا آمده باشید ، هرگز توی شناسنامه تان نمی نویسند: متولد تهران. تا حالا فکر کرده اید چقدر دین و ایمان آدم ها بستگی خاصی به محل تولدشان دارد؟ هرگز کسی که در پاریس به دنیا آمده باشد، شانسی برای مسلمان شدن ندارد حتما توی شناسنامه اش می نویسند، مسیحی
صرف نظر از استثنائات و حواشی، اگر کمی توی اخلاق ، رفتار، منش، فرهنگ و البته شکل و قیافه و نژاد و حتی رنگ پوست و مو و چشم های آدم ها ریز شوی می بینی که همه چیز متاثر از جغرافیاست. اینکه آدم تند مزاج یا نرم خوی باشی هم به محل تولدت بر می گردد . نه اینکه مثل جبری ها انسان را اسیر شرایط حاکم بر او و موقعیت قرار گرفته در آن، بدانیم و بخواهیم او را از همه توانمندی ها و تصمیمات ارادی اش سلب کنیم و هیچ کس را در عملکردش مقص ندانیم، خیر ! اما باید بپذیریم که اقلیم خیلی وقت ها حرف اول را می زند . توی نخ تعصبات و جانب داری های ناسیونالیستی هم که چرخی بخوری، می بینی محل تولدت را فقط به این خاطر می پرستی که تو آنجا به دنیا آمده ای.
قسمتی از کتاب پهپاد در دفاع مقدس
10,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 9,500 تومان بیشترین: 17,000 تومان
ريال9500 ريال17000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.