بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات هاشمی

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات هاشمی به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات هاشمی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات هاشمی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان انتشارات هاشمی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزشی انتشارات هاشمی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

من خدمتکار شاه انگلیس بودم(انتشارات هاشمی)


داستان "من خدمتکار پادشاه انگلستا ن بودم" محصول کار هرابال در یک ماه تابستان و زیر نور خیره کننده خورشید بود. راوی داستان که یک خدمتکار هتل است به یک میلیونر و صاحب هتل تبدیل می‌شود، اما زمانی‌که کمونیست‌ها قدرت را در دست می‌گیرند همه چیزش را از دست می‌دهد. نام کوچک راوی ( Dite) به معنی کودک است، به همین تعبیر این شخصیت همیشه کوچک می‌ماند. او خدمتکار صادق ژنرال‌ها، روسای جمهور و سفرا است و پرخاش‌جویی آنها برای این خدمتکار ساده، بخشی از طبیعت خدمت به آنهاست. بر اساس قوانین نازی‌ها، عشق به بخشی از برنامه رایشِ سوم برای پرورش انسان‌ها تبدیل شده است. این شخصیت صادق، تنها یار و همدم سرباز سویک است. او هیچ وقت بزرگ نشده و از سیاست و تاریخ سر در نمی‌آورد. قدرت و بدبیاری او در سادگی او نهفته است. و در پایان داستان وقتی که او همه چیزش را از دست داده زمانی را بیاد می‌آورد که خدمتکار امپراطور اتیوپی بوده است. اما رئیسش افتخار خدمتکاری شاه انگلستان را داشته است.

15,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.