بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

نشر همشهری

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات مؤسسه همشهری در جهت ارتقا سطح فرهنگی و آگاهی‌های جامعه، از سال ۱۳۷۳ به فعالیت حرفه‏ای در بازار نشر پرداخته و تا کنون ۱۲۴ عنوان کتاب با موضوع‌های گوناگون چاپ، و روانه بازار نشر کرده است

این مرکز با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و امکانات موسسه همشهری، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مؤسسه‌های فرهنگی‌‌ ـ‌‌ ‌مطبوعاتی ایران، از سال ۱۳73 فعالیت خود را آغاز کرد و تا سال 1383 در مجموع 65 عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف منتشر کرد.

انتشارات همشهری پس از وقفه‌ای 2 ساله، مجدداً فعالیت خود را از مرداد ماه 1385آغاز کرد و عمده فعالیت خود را بر چاپ کتاب‌هایی در 3 زمینه موضوعی شامل کتاب‌های برگرفته از مجموعه نشریات مؤسسه، کتاب‌های حوزه علوم ارتباطات و کتاب‌هایی در زمینه حوزه شهری و شهرنشینی متمرکز کرد و تا سال 1386، 15 عنوان کتاب برگرفته از چاپکرده‌های پراکنده مطبوعاتی همشهری، که قابلیت کتاب شدن را دارا بودند، در موضوع‌های مختلفی چون خانه و خانواده، پزشکی، روانشناسی، ادبیات و روزنامه‌نگاری چاپ کرد.

این مرکز سپس در سال 1386 در راستای حرفه مطبوعاتی مؤسسه و نیز فقر منابع موجود در حوزه علوم ارتباطات و روزنامه‌نگاری کشور، تمرکز خود را بر چاپ کتاب‌های تخصصی حوزه ارتباطات و رسانه گذاشت و با بهره‌گیری از چهره‌های شناخته شده و دانشگاهی در انتخاب، تألیف و ترجمه کتاب‌های این حوزه، به چاپ کتاب در این عرصه پرداخت.

انتشارات در ادامه با هدف آشنایی با بنیان‏گذاران ایرانی‌ ـ اسلامی فرهنگ و تمدن بشری، انتشار مجموعه 50 جلدی «اندیشه‌مندان ایران و اسلام» را نیز در دستور کار خود قرار داد؛ مجموعه‏ای 50 جلدی درباره زندگی‌نامه، شرح احوال، آرا و آثار اندیشه‏مندان ایران و اسلام که در حوزه‏های مختلفی چون فلسفه، عرفان، فقه، حدیت، هنر، ادبیات، تفسیر، تاریخ و.... است.

این مرکز در مجموع از سال 1386 تا کنون 44 عنوان کتاب روانه بازار نشر کرده است.

انتشارات همشهری در حال حاضر با گسترش حوزه فعالیت خود قصد دارد علاوه بر انتشار کتاب‌های تخصصی در حوزه رسانه و علوم ارتباطات و نیز مجموعه اندیشه‌مندان ایران و اسلام، به فعالیت در زمینه‌های زیر نیز بپردازد:

  • چاپ و نشر کتاب‌‌های مورد نیاز و ناظر به گرایش‏ها و علاقه‏مندی‏های مخاطبان، در سایر حوزه‏های علوم انسانی؛
  • فعالیت در حوزه انتشار کتاب وی‍ژه اقشار اجتماعی مختلف مانند انتشار کتاب کودک و نوجوان، انتشار کتاب دانش‏آموزی و...؛
  • فعالیت در زمینه ارائه خدمات نشر؛
  • ارائه خدمات در شبکه توزیع کتاب و محصولات فرهنگی.

کتاب همشهری

«کتاب همشهری» از دی ماه 1385 تاکنون به‌منظور گسترش عملی فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتباط هر چه بیشتر گروه‌های گوناگون اجتماعی با کتاب، منتشر شده است.

این کتاب‌ها در حوزه‌های گوناگون داستان، ادبیات کهن، ادبیات مذهبی، دفاع مقدس، مفاخر ایران، مهارت‌های زندگی، طنز و ... پنج‌شنبه‌های هر هفته به ضمیمه روزنامه به خوانندگان اهدا می‌شود.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات همشهری به شرح ذیل می باشد:

کتاب های مدیریت انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روزنامه نگاری انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های جامعه شناسی انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم ارتباطات انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودک و نوجوان انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مجلات انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ماهنامه انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های هفته نامه انتشارات همشهری (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

بی‌ بی و بابا(انتشارات همشهری)


شعر کودکان و نوجوانان

5,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.