بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

نشر هورمزد

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

نشر هورمزد، نشر جوان و پویایی است که با تیمی بالغ بر 17 نفر جوان جسور و پر انرژی، در سال 88 پا به عرصۀ وجود نهاد.

میانگین سنی دست‌اندرکاران نشر هورمزد (شامل تیم تخصصی ترجمه، طراحی، ویراستاری، مدیریت و...) حدود بیست‌وهشت سال است و این جوان‌گرایی مهم‌ترین برگ برندۀ ما، جهت دست‌ یافتن به آرمان‌ها و ایدئولوژی‌های آینده‌مان خواهد بود و سعی خواهیم کرد از این منبع عظیم انرژی، بهترین بهره را برده و در راستای رسیدن به اهدافمان گام برداریم.

ما دست‌اندرکاران هورمزد، در پنجمین سالگرد تولد نشر، هم‌قسم شده‌ایم تا به آرمان‌هایمان جامۀ عمل بپوشانیم... هم‌قسم شده‌ایم تا در برابر ناملایمات بجنگیم و برای فردا، و برای بهتر بودن و بهترین شدن، از هیچ تلاشی دریغ نورزیم. هم قسم‌شده‌ایم که با شما و در کنار شما، برای آینده‌ای رؤیایی خیز برداریم...

از این پس، هــــورمزد را با عنوان ناشـــر منحصر به‌فرد ترین کتاب‌های مـــوفقیت و شــگفت‌ترین و هیجـــان‌انگیزترین آثار علمی جـهان بشناسید. ما در تمام مراحل انتخاب کتاب‌ها، ترجمه، طراحی، ویرایش و... از بهترین و خلاقانه‌ترین ایده‌ها استفاده و استقبال خواهیم کرد
و این آغــــــازی است برای بــــــــودن

و تو ای خوانندۀ عزیز، در این راه بی‌پایان، همراه ما باش؛ دستت را به گرمی می‌فشاریم و با گرمای نگاهت، دلگرمی را به ما هدیه کن.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات هورمزد به شرح ذیل می باشد:

کتاب های مذهبی انتشارات هورمزد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دینی انتشارات هورمزد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دبیات انتشارات هورمزد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخی انتشارات هورمزد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم اجتماعی انتشارات هورمزد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران (انتشارات هورمزد)


تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

48 قانون قدرت ( انتشارات هورمزد)


48 قانون قدرت

کتاب«چهل و هشت قانون قدرت»راهنمایی عملی برای همه افرادی است که تشنه ی قدرت اند؛میخواهند قدرت را ببینند داشته باشند و در برابرش مسلح شوند.قوانین این کتاب قدرتمند.چکیده ای از تاریخ سه هزار ساله ی قدرت هستند که از استراتژیست ها و چهره های تاریخی مثل نیکولو ماکیاولی..

با بیان مشکلی پیش افتاده ، به آن شان و اعتبار می دهید . هر چه به دشمن بیشتر توجه کنید ، او را قوی تر می کنید و اغلب نیز وقتی سعی می کنیم اشتباه کوچکی را درست کنیم ، بدتر می شود و بیشتر به چشم می آید.
کتاب ۴۸ قانون قدرت نوشتاری ست در باب روابط انسانی و شناخت بازی های ذهنی موجود در این روابط .
آشنایی با این بازی ها، افشای ترفندهایی ست که فرد ممکن است با ساده لوحی مفرط در برابر آن ها تبدیل به مغلوبی تمام عیار شود .
کتاب سرشار از وقایع تاریخی ست و بر هنر عملکردهای غیر مستقیم در باب قدرت و پیچیدگی های آن تاکید می نماید .

محصولات انتشارات هورمزد قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

120,000 تومان

انتخاب عالی (كتاب های حوزه ی كسب و كار) (انتشارات هورمزد)


محصولات انتشارات هرمزد قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

22,000 تومان

تاثیر، روانشناسی فنون قانع کردن دیگران ( انتشارات هورمزد)


تأثير، کتابي کلاسيک درباره اين موضوع است که مديران چگونه افراد را به انجام کارها تشويق کنند و چگونه در برابر تلاش‌ها براي قانع‌سازي خود ايستادگي کنند. اين کتاب به مدت بيش از 25 سال در دانشگاه استنفورد تدريس شده و در ليست 12 کتاب برتر مديريتي دنيا قرار گرفته است. افراد حرفه‌اي در مجاب کردن ديگران، تنها کساني نيستند که از اين قواعد اطلاع دارند و از آن در جهت ادامه راه خود کمک مي‌گيرند. همه ما در تعاملات روزانه خود از اين قواعد استفاده مي‌کنيم و تا حدودي هم قرباني استفاده از آن‌ها توسط ديگران مي‌شويم.

محصولات انتشارات هورمزد قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

18,000 تومان

راز بزرگراه 1440 ( انتشارات هورمزد)


راز بزرگراه 1440

مقدمه کتاب راز بزرگراه 1440
اشخاصی که می‌خواهند درباره‌ی نحوه­ ی کارکرد انرژی‌های گوناگون و تأثیر آن بر زندگی‌شان اطلاعات بیشتری جمع‌آوری کنند و با استفاده از نیروی حاصل از این انرژی‌ها در عرض یک سال ثروتمند‌تر، موفق‌تر، خوشحال‌تر و سالم‌تر باشند، مخاطبان این کتاب هستند.
احتمالاً کتاب‌هایی در حوزه ­ی موفقیت مطالعه کرده ­اید و فکر می­کنید این اثر هم از همان شیوه‌ها پیروی می‌کند. ولی این کتاب فقط یک کتاب نیست که مدتی سرگرمتان کند بلکه دستورالعملی برای موفقیت است که با اجرای گام­ به­ گام آن، می­توانید موفقیت را در زندگی خود بیابید. مطمئنم شما نیز پس از مطالعه­ کامل کتاب،کاربردی بودن آموزش‌‌های عنوان شده را تأیید خواهید کرد.
نکاتی که در این کتاب جمع‌آوری شده نکات کلیدی و علمی ده­ها سمینار، مقاله، دوره­ ی آموزشی و‌کتاب‌های متعددی در حوزه‌های مختلف از جمله: روان­شناسی، عرفان، ادبیات، تاریخ، فیزیک و پزشکی است که زندگی افراد مختلف را متحول کرده‌ است.
شما در این کتاب با انرژی‌هایی آشنا خواهید شد که در نگاه اول دیدنی نیستند ولی وجود دارند و بنیان زندگی انسان‌ها را می‌سازند. من قصد دارم شما را با پنج انرژی برتری که زندگی­تان را زیبا و لذت­بخش می‌کند، آشنا کنم و روش به­ کارگیری آن‌ها را به شما بیاموزم. حین مطالعه­ ی این کتاب، من با استفاده از شیوه‌ای منحصر­به ­فرد ذهن شما را در درک و استنباط کلیات موضوع آزاد می­گذارم. هرچند با مطالعه­ ی کامل کتاب به یقین خواهید رسید و با این پنج انرژی سازنده مأنوس می­شوید و قادر خواهید بود زندگی خود را متحول کنید.
دیگرلازم نیست حسرت موفقیت و ثروت افراد مشهور ونامدار را بخورید؛ آنان از همین تکنیک‌ها و مطالب استفاده می‌کنند و به موفقیت رسیده‌اند. اکنون،آنچه را برای موفقیت لازم دارید،در این کتاب و در دستان شماست. تعلل بس است از ۱۴۴۰ دقیقه‌ای که درشبانه­ روز در اختیار دارید استفاده کنید. موفقیت شما را صدا می‌زند جوابش را بدهید.
توجه کنید تنها با تهیه ­ی کتاب و خواندن چند صفحه اتفاقی در زندگی شما نخواهد افتاد بلکه توصیه می‌کنم الآن که قصد تهیه این کتاب را دارید اهتمام به خرج دهید وکل کتاب را مطالعه کنید و نکته‌ها و تکنیک‌های آن را به مرحله­ ی اجرا درآورید تا در مدت یک­سال ثروتمندتر، خوشحال‌تر و سالم‌تر باشید.
«دوست و همراه شما احمد یاونگی»

مطالبی که می آموزید
انسان بهترین و بزرگ­ترین مخلوق خداوند است و این موضوع می‌طلبد تا با اقدامات سازنده­ ی خود هرچه بیشتر و بهتر زمینه­ ی بسط قدرت خداوند را در زمین فراهم کنیم و زندگی خود را با استفاده از پنج نعمت بزرگ و انرژی‌های پیدا و پنهان ناشی از آن‌ها به­ گونه‌ای شایسته بسازیم.
شما در این کتاب با نحوه ی بکارگیری ۵ انرژی زیر آشنا خواهید شد و بهترین نتایج را از آن ها خواهید گرفت
عشق
رؤیا
زمان
کار
سلامتی
شکی نیست که انسان موجودی ارتعاشی است وهمواره در حال ارسال و دریافت خواسته‌هایش به جهان هستی است. جنس و نوع ارتعاش مغز او رویدادها و شرایط پیرامونش را می­سازد. بنابراین، همواره در هر حالتی از خودهوشیاری باشید و برنامه‌ریزی ذهنی‌تان بر مدار عشق و خدمت­رسانی به دیگران متمرکز باشد تا امکانات و شرایط هرچه بیشتری را در اختیار داشته باشید وخواسته­هایتان را اجرایی کنید.

توضیحات بیشتر
خواسته‌های شما به ­صورت انرژی و به­ وسیله ­ی رؤیا و آرزو به جهان هستی گسیل می‌شود. در همان انرژی­ای که از طرف شما فرستاده می‌شود تمام ابعاد خواسته­ی شما قرار دارد. این انرژی حاوی حس شجاعت، لیاقت، استقامت و خواست واقعی شماست و درصورتی­که ضعیف باشید و تنها درخیالی خوش باشید، باز انرژی حاصل از رؤیا و آرزوی شما به جهان هستی ارسال می‌شود. اما تنها حاوی حس رؤیا­پردازی و خوش­ بودن در محدوده‌ی رؤیایی شبانه است نه چیزی بیشتر.
همه­ ی دستاوردهای بشر حاصل نیرو و انرژی شگفت­ انگیز تخیل است. تخیل سبب می‌شود شما نیازهای خود را به اشکال گوناگون در ذهن مجسم کنید و در دنیای بیرون، همان چیزی‌ را به دست آورید که در رؤیا و آرزویش بودید.
مردان ثروتمند روزی در آرزوی ثروتمند شدن بوده‌اند یا رؤیایشان خدمت به جامعه بوده است و براثر همین تخیل و رؤیا اکنون صاحب نعمت و ثروت فراوان هستند.
اکنون نوبت شماست:
– وقتی به رؤیای خود فکر می‌کنید، خود را چگونه تصور می‌کنید؟
– آیا خود را باارزش می‌پندارید و خود را لایق آنچه می‌خواهید می‌دانید؟
– آیا مطمئن هستید به آنچه می‌خواهید می‌رسید؟
– آیا تنها با خیالی خوش هستید و در اوهام به سر می‌برید و برای رسیدن به آرزوهایتان هیچ کاری انجام نمی‌دهید؟
خواسته­ ی شما به‌صورت انرژی و به­ وسیله­ ی رؤیا و آرزو به جهان هستی گسیل می‌شود. در انرژی­ ای که از سوی شما فرستاده می‌شود، تمام ابعاد خواسته­ ی شما ارسال می‌شود. این انرژی حاوی حس شجاعت، لیاقت، استقامت و خواست واقعی شماست و در صورتی که ضعیف باشید و تنها به خیالی خوش باشید،تنها حاوی حس رؤیا­پردازی و خوش بودن در محدوده‌ی رؤیایی شبانه است نه چیزی بیشتر.
یک ضرب­المثل دراین­ باره می‌گوید:«شخصی شلوار نداشت هر شب که می‌خوابید در رؤیا می‌دید به او چند متر پارچه داده‌اند.»

چگونه بزرگ شوید؟
اگر می‌خواهید بزرگ شوید و خداوند شما را صاحب نعمت‌های بیشتری کند،رؤیاها و آرزوهایی والایی برای خود انتخاب کنید و شجاعت و لیاقت را در وجودتان برای کسب آن مواهب به وجود آورید و از او بخواهید چیز بیشتری به شما بدهد تا آن را با دیگران تقسیم کنید.
از انتقاد، پذیرش یا عدم­پذیرش دیگران واهمه نداشته باشید. شما در این راه با خدا هستید خودتان بپذیرید که واقعاًمی‌توانید به رؤیاهایتاندست یابید.
هرگونه ترسی را از خود دور کنید با عدم تأیید از سوی دیگران مشکل نداشته باشید و نیروی خود را صرف گرفتن تأیید و تشویق دیگران نکنید. شما تنها و تنها به تأییدی که خود دریافت می‌کنید نیاز دارید؛بکوشید این تأیید را از خود بگیرید. در هر لحظه سعی کنید افراد مفید و دانا را وارد جرگه­ی زندگی خود کنید و بگذارید انسان‌های آویزان رخت‌آویز دیگری برای خود بیابند. شما برای حرکت باید سبک باشید و لازم نیست بار روانی و غیرروانی افراد ناشایست را به دوش بکشید. بگذارید دوروبرتان خلوت شود تا فرصتبرای اندیشیدن به خودتان را بیابید؛ بتوانید مطالعه کنید و بر وسعت فهم و درک خود بیفزایید و بهتر آرزوها و رؤیاهایتان را ببینید. سکون و آرامش را ارج نهید که گوهری ارزشمند است که بهاء آن قابل پرداخت نیست.
در راه رسیدن به آرزوهایتان بسیاری از مردم شما را دیوانه، خیال­بافو گیج می‌نامند و همیشه فکر می‌کنند شما همان بازنده­ی سابق هستید که اینبار نیز شکست می‌خورد. بله ممکن است بارها شکست بخورید و بسیار اذیت شوید اما به­هیچ­وجه از رؤیایی که در ذهن دارید دست نکشید. بارها و بارها تکرار کنید؛ با قدرت و بدون قبول شکست!

بهای آرزوهای خود را بپردازید
بهایی که اکنون می­پردازید، قیمت ایمان و اثبات اراده و توانایی شما به خودتان و دنیایی است که در آن زندگی می‌کنید. (طبق اصل اثبات اجتماعی)
– آیا نمی‌خواهید به خودتان اثبات کنید لایق هستید؟
– اولین و بهترین هستید؟
– آیا می‌خواهید با زندگی نکبت‌بار و بدون تحرک و اسیرکننده سازش کنید؟ انتخاب با شماست.
«هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد»
ترس را رها کنید و از شکست نترسید. به­ جای توجه و تمرکز بر زندگی دیگران، خوشی‌ها، داشته‌ها و لیاقت‌های آن­ها روی خودتان تمرکزکنید. از شما می‌خواهم اوقات مفید زندگی خود را صرف شناسایی ابعاد وجودی­تان کنید. خودتان را بشناسید تا همه­ ی درها به روی شما گشوده شوند.
آیا واقعاً خودتان را می‌شناسید؟
اگر می‌شناسید چرا شما الگویی ارزشمند برای دیگران نباشید؟
کسی باشید که همه­ می‌خواهند همچون شما باشند و از شما پیروی ‌کنند؛ آیا این ارزشمند نیست؟

«برای امروز زندگی کن»
دقت کنید جواب سؤالی که از خودتان می‌کنید برای روزهای متمادی تکراری نباشد بلکه باید مدام از روز قبل بهتر باشید.
«برای امروز زندگی کن»شعار نیست بلکه یک راهکار از دو اصل واقعی درست زیستن و رسیدن به ثروت واقعی است که با آن می­توانید به تکامل برسید. با اتکای بر این اصل، برای اشتباه و شکست دیروز غصه نخواهید خورد و برای موفقیت‌های دیروزتان مغرور نخواهید شد. با این اصل، برای امروز زندگی می‌کنید و بهترین فعالیت خودتان را انجام می‌دهید. بنابراین،به­ مرور هر روزتان بهتر از قبل خواهد شد و با ناامیدی روبه ­رو نمی­شوید.درنتیجه،فرداهایی بهتر و بهتر در انتظارتان است.
با این اصل، نگران آینده نیستید و از تداوم ناکامی‌هایتان ترسی ندارید و به­ علت حرص و آزتان، خود و دیگران را آزار نمی‌دهید.ازاین­ رو، زندگی شما یک زندگی پربار و الهی است که در لحظه سپری می‌شود و شما در هر لحظه مشغول انجام دادن کاری مفید هستید و اکنون برای هر سفری آماده‌اید.
این جهان همچون درخت است ای کرام
ما بر او چون میوه ­های نیم خام
سخت گیرد میوه­ ها مر شاخ را
ران که در خامی نشاید کاخ را
چون رسید و گشت شیرین لب گزان
سست گیرد شاخ را او بعد از آن (شیخ بهایی)
من زندگی را به بزرگراهی تشبیه می­کنم که افراد زیادی در آن در حال عبور و مرور هستند؛۲۴ ساعت یا بهتر است بگویم ۱۴۴۰ دقیقه وقت داریم تا از این بزرگراه به مقصد برسیم.
دوست عزیزم با همه ی ایمان و اعتقادم تهیه و خواندن این کتاب را توصیه می کنم چون روی اصولی پایه ریزی شده و تعلیماتی در خود دارد که حتماً بهبود و ارتقاء را در خودتان، کارتان و محیط پیرامونتان شاهد خواهید بود. با این امید دست به قلم بردم و این کتاب را نوشتم تا وسیله ی باشم که پیغام و راهکار روشنی را برای بهتر زندگی کردن در اختیارتان قرار دهم.

نوید این کتاب برای شما
عشق تان را به قدرتی مکمل در جهت رسیدن به داهدافتان تبدیل می کنید
رؤیا شما هرگز به حالت یک رویا باقی نخواهد ماند و محقق خواهد شد.
زمان در اختیار شماست و به نفع شما سپری می شود.
کار و فعالیتتان از همیشه بیشتر برایتان احترام، اعتبار و پول به ارمغان می آورد از آن لذت ببرید
سلامتی روح، جسم و ذهنتان حتمی است و با کارکر همسو شاهد تحول شگفت انگیز در هر لحظه زندگیتان خواهید بود.

محصولات انتشارات هورمزد قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

15,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 15,000 تومان بیشترین: 120,000 تومان
ريال15000 ريال120000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.