بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات هیلا

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات هیلا فعالیت خود را از سال 1384 آغاز و تاکنون حدود 60 عنوان کتاب در حوزة ادبیات داستانی منتشر کرده است. کتاب‌های زیر از مجموعة آثار انتشارات هیلا موفق به دریافت جایزه شده است:
رمان آفتاب‌پرست نازنین، نوشتة محمدرضا کاتب: تقدیرشده در کتاب فصل، زمستان 1388، و برندة چهارمین دورة جایزة ادبی روزی روزگاری، آبان 1389

رمان قلعه‌مرغی؛ روزگار هرمی، نوشتة سلمان امین: برندة رمان اول بنیاد گلشیری، 1390
مجموعه داستان هجوم آفتاب، نوشتة قباد آذرآئین: برندة جایزة مهرگان ادب، 1388
رمان خورشید بر شانة راستشان می‌تابید، نوشتة جواد افهمی: برندة جایزة ادبی هفت اقلیم، 1391

مدیرمسئول انتشارات هیلا محمد حسین‌زادگان است که مدیریت پخش ققنوس را نیز عهده‌دار است. وی در سال 1356، همزمان با تأسیس انتشارات ققنوس، متولد شد. او دورة چاپ را در هنرستان پیام شهید گذرانده و مدرک کارشناسی اقتصاد خود را از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد اقتصاد و توسعه را از دانشگاه اصفهان اخذ کرده است.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات هیلا به شرح ذیل می باشد:

ادبیات انتشارات هیلا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

ادبیات داستانی انتشارات هیلا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

رمان انتشارات هیلا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

سندروم زندگی نامعتبر (انتشارات هیلا)


سرگذشت خواندنی رضا پارسی، پسر تنهایی در ابتدای میانسالی است. وی از یک شخصیت منفعل در فرآیند داستان به یک یاغی تبدیل می‌شود. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: برگه دراز چاپ می‌شد، پدرم عینکش را روی پیشانی می‌گذاشت و به نوار اعداد زل می‌زد. مادرم هر روز صبح موهایش را گیس می‌کرد و شب‌ها آن را باز می‌کرد و شانه می‌زد. من به همه این خاطرات مشکوکم. گاهی تصور می‌کنم آن مرد، با عینک روی پیشانی، کارپرداز شرکت است که یک ماشین‌حساب قدیمی کرم‌رنگ دارد و موقع حساب و کتاب عینکش را روی پیشانی یا روی سرش می‌گذارد، یا آن زن که به شکلی منظم هر روز صبح موهایش را گیس می‌کند و هر شب پیش از خواب بازشان می‌کند قهرمان یکی از فیلم‌های سیاه و سفید موزیکال است. اسمش را گذاشته‌ام سندروم خاطرات نامعتبر! ممکن است یکی از بیماری‌های جذاب اعصاب و روان باشد. میثم خیرخواه نویسنده‌‌ای است که در بیشتر داستان‌های خود مفهوم یا مفاهیمی را در مرکز گذارده و با زبان ساده به خواننده ارائه می‌دهد.

7,500 تومان

شهرزاد چاه (انتشارات هیلا)


زن جواني كه در تهران زندگي مي‌كند، داية پير او، مادربزرگش و يك راوي داناي كل، هر يك گوشه‌اي از زندگي گذشته و ماجراهايي را كه در زمان حال مي‌گذرد بازگو مي‌كنند: «صبح، عوض اين‌كه وايستم روي چهارپاية روشويي دست و رو بشورم. مي‌روم لب حوض. لبة دامنم رو مي‌كنم زير كمربند، شير روي ستون سنگي ‌رو كه ننه نيلو سفت‌سفت مي‌بنده به زور وا مي‌كنم. تا آخر مي‌پيچونمش تا آب از دهن پرنده بزنه بيرون. بعد سرم رو مي‌برم جلو و صورتم، موهام، بلوز و دامنم خيس مي‌شه. ننه نيلو هميشه دعوا مي‌كنه ولي اين قده كيف داره...! پرنده‌هه سفيد و پادراز و كاكليه. خانوم خانوما بهش مي‌گه حواصيل. ننه نيلو مي‌گه درياسري. دستش رو مي‌گيره جلو دهنش، صداش رو در مي‌آره. صداي درياسري بَده ولي خودش خيلي قشنگه. همين كه ننه نيلو موهام رو مي‌بافه و چشم‌نظر صدفي رو به پيرهنم سنجاق مي‌كنه، از اتاق رو به آفتاب مي‌دُوم بيرون كه برم پيش خانم خانوما. خانم خانوما بعضي روزا كه فقط خودش مي‌دونه و خانوماي همسايه توي اتاق مهمونخونه، كه سردرش يه خورشيد خانوم گنده و دوتا خورشيد خانوم كوچولو داره، زن‌ها رو مي‌بينه. زن‌ها مي‌آن خوابشون رو براش تعريف مي‌كنن. اونم يه چيزايي واسه‌شون تعريف مي‌كنه. بعضيا مي‌ترسن، بعضيا مي‌خندن، بعضيا گريه مي‌كنن. دو ساعت مونده به اذون ظهر، ننه نيلو ديگه كسي رو راه نمي‌ده. تا صداي اذون از مسجد مي‌آد، خانوم خانوما داره لب حوض دست و رو مي‌شوره. دم سجاده‌اش مي‌شينم تا نمازش تموم بشه و ننه نيلو سفرة ناهارو پهن كنه... .» حوادث اين داستان، در تهران و در روستايي در گيلان به نام «سياه آتش» و نيز در گوشه‌هايي از سرزمين هفتاد و دوملت يعني هندوستان مي‌گذرد. روابط، مرتبط و حكايات به هم پيوسته‌اند و نوعي پازل را در كنار يكديگر، تشكيل مي‌دهند.

17,000 تومان

مغز حرام (انتشارات هیلا)


داستان از شبی شکل می‌گیرد که امیر میهمان خانة شرمین است. تا خرخره خورده بودند و چند نخی هم گل زده بودند. تلوتلو می‌خوردند و می‌خندیدند. شرمین گفت: «وقت دوئل است.» شرمین امیر را به مبارزه می‌طلبد. کمی بعد چشم در چشم با فاصلة کم و دو اسلحه پُر روبه‌روی هم ایستاده بودند. آماده؟ سه... دو... یک... آتش! حالا امیر که آرزوی نویسندگی در سرش بود و با همین آرزو از مشهد راهی تهران شده بود باید فرار می‌کرد. 48 ساعت آوارة تهران شد. توهم یکی از عارضه‌های مواد مخدر است و مغز حرام به بررسی فاجعة توهم می‌پردازد. طنز نهفته در کتاب و موضوع روز بودن، کتاب را خواندنی کرده است. صالحه مرتضی‌نیا روانشناس است، به همین دلیل شخصیت‌های داستان بسیار باورپذیرند. قسمتی از کتاب: برای هزارمین بار توی خیالاتم تا دم مرگ رفته بودم و سرشکسته برگشته بودم. احساس حقارت که بالا بزند فقط می‌توانی پشت کنی به دره و راه بیفتی سمت دامنة کوه. فیلَم یاد هندوستان کرده بود. حیف امیر، حیف. با این ایده‌ها چه کارها که نمی‌توانستی بکنی. خوب نیست آدم بنشیند برای خودش دل بسوزاند اما حالا که کار از کار گذشته بد نیست کمی به حال خودت افسوس بخوری. استعدادهایت کشف که نشد هیچ، تکفیر هم شد. بعدش هم که این افتضاح... کدام استعداد؟ خودشیفتگی که شاخ و دم ندارد. دارد. تخیل من آبستن شاهکار است. فعلاً که توهمت... خفه لعنتی. این حق من نبود...

7,500 تومان

اسب ها هنوز در من شیهه می کشند نشر هیلا

اسب ها هنوز در من شیهه می کشند نشر هیلا شابک کتاب : 9786005639964 کد کتاب : 1363 تاريخ ورود کتاب : 1397/09/21 رده ديويي کتاب : 3/62فا8 ناشر کتاب : هيلا مولف کتاب : محمدرضا آريان فر قطع کتاب : رقعي نوع جلد کتاب : شوميز نام گروه کتاب : رمانهاي فارسي تيراژ کتاب : 550 تعداد کل صفحات کتاب : 216 وزن - به گرم کتاب : 192 زبان کتاب : فارسي قيمت کتاب : 210,000 ريال
21,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 7,500 تومان بیشترین: 21,000 تومان
ريال7500 ريال21000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.