بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات کتاب پرنده

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آمادگی برای نوشتن (هماهنگی چشم و دست) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


آمادگی برای نوشتن (هماهنگی چشم و دست) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

در این کتاب هدف اصلی پرورش مهارت کنترل عضلات کوچک دست و هماهنگی چشم و دست در کودکان سه ساله است. این تمرین ها بسیار ساده و برای بیش تر کودکان سه ساله قابل اجراست. کودکانی که تمرین های «دست ورزی» مانند کار با گل، خمیربازی، نقاشی با پاستل یا مدادشمعی، جداکردن مهره و اشیای ریز را بیش تر انجام داده باشند، مهارت بیش تری در گرفتن مداد، کشیدن اشکال مختلف و کنترل مداد خواهند داشت.
تمرین های کتاب با سرمشق های ساده به کودک کمک می کند تا مداد را کنترل کند و خطوطی را رسم کند که بعدها برای نوشتن حروف الفبا و اعداد به کار می رود. کنترل و قراردادن مداد در محل شروع و پایان هر سرمشق، نیاز به دقت دیداری و هماهنگی چشم و دست دارد. در برخی تمرین ها، کودک علاوه بر کنترل مداد باید دقت کند تا با خطوط اطراف برخورد نکند.اگر کودکی در انجام برخی تمرین ها مشکل دارد، بهتر است مانند آن را در اندازه بزرگ تر در کاغذی رسم کنید و بخواهید آن را چند بار انجام دهد. معمولاً کودکان پس از چند بار تمرین و یا پس از گذشت یک یا دو ماه، مهارت کافی را به دست می آورند. همیشه تمرین ها را از آسان به سخت، در اختیار کودک قرار دهید. هم چنین در تمرین های ابتدایی باید فاصله خطوطی که کودک مابین آن ها خطی ترسیم می کند، زیاد باشد و به تدریج این فاصله کاهش پیدا کند.
بهتر است توجه کودک را به ایننکته جلب کنید که هنگام کشیدن خطوط مراقب باشد تا به خط های اطراف برخورد نکند. به یاد داشته باشیدهر بار که کودک تمرینی را به درستی و به خوبی انجام می دهد، حتماً او را تشویق کنید. هرگز کودک را به خاطر اشتباهاتش هنگام کار با کتاب سرزنش نکنید. به طور معمول کودکان سه ساله می توانند تمرین های کتاب را به راحتی انجام دهند. اگر کودکی برای انجام تمرین ها مهارت کافی را ندارد، یا میزان برخورد مداد با خطوط دیواره، زیاد دیده می شود، بهتر است تمرین های عملی مربوط به هماهنگی چشم و دست و تقویت عضلات کوچک دست را انجام دهد و پس از گذشت یک ماه دوباره تمرین های کتاب را انجام دهد. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

آمادگی برای نوشتن الفبا (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (پنج ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


آمادگی برای نوشتن الفبا (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (5 ساله))

روش کار با کتاب
کتاب آمادگی برای نوشتن الفبا، برای کودکان پنج ساله تهیه شده است. در این سن کودک به تدریج برای ورود به مدرسه آماده می شود و ضروری است که مهارت های مقدماتی نوشتن، هماهنگی چشم و دست، کنترل عضلات کوچک دست، تمرکز در کنترل مداد و غیره را به دست آورد.
کلیه ی حروف الفبای فارسی در قالب حدود 20 شکل ساده قابل آموزش و یادگیری است. با یادگیری این شکل های پایه ای، کودک می تواند به راحتی کلیه حروف الفبای فارسی را بنویسد. در این کتاب تمامی این شکل های پایه آورده شده است. هرچه تمرین روی شکل های پایه بیشتر انجام شود، مهارت کنترل مداد، هماهنگی چشم و دست و کنترل عضلات کوچک دست افزایش پیدا می کند. نحوه ی صحیح نویسی حروف با توجه به فلش های راهنما، اهمیت زیادی دارند. بهتر است کودکان را راهنمایی کنید تا مطابق آن، تمرین ها را تکمیل کنند. از لحاظ روان شناختی، هرقدر کودک این نوع تمرین های عملی را بیشتر انجام دهد، در هنگام نوشتن از سرعت، دقت و مهارت بیشتری برخوردار خواهد بود. تمرین های کتاب به دلیل محدودیت صفحات، فقط به عنوان راهنما و سرمشق مقدماتی هستند و لازم است نمونه ی بیشتر تمرین ها در دفترهای دارای خط کشی انجام شود.
هنگام نوشتن و انجام تمرین های کتاب از کودک بخواهید که با حوصله و دقت آن ها را انجام دهد. اگر در ابتدا نمی تواند اندازه ی برخی شکل ها را در هنگام نوشتن رعایت کند و آن را کوچک و بزرگ می نویسد، از او بخواهید که آرام تر بنویسد و تلاش کند تا همه شکل هایش یک اندازه باشند. هر بار کودک تمرینی را به درستی و به خوبی انجام می دهد حتماً او را تشویق کنید. برخی از کودکان در نوشتن یا کشیدن اشکال کوچک هنوز به مهارت کافی دست نیافته اند. برای این کودکان بهتر است مانند تمرین های کتاب سرمشق هایی با اندازه دو یا سه برابر بزرگ تر بکشید تا انجام دهند. مهارت های نوشتاری و دست ورزی به مرور شکل گرفته و پرورش می یابند، بنابراین تشویق کودک به انجام تمرین های زیاد، تکرار مداوم الگوهایی که در آن ها با مشکل روبه روست و انجام تمرین ها از شکل های درشت به سمت شکل های کوچک تر می تواند روش های خوبی برای این نوع فعالیت ها باشند.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

آموزش مقدماتی نوشتن (هماهنگی چشم و دست) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


آموزش مقدماتی نوشتن (هماهنگی چشم و دست) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دوساله))

در این کتاب هدف اصلی پرورش مهارت کنترل عضلات کوچک دست و هماهنگی چشم و دست در کودکان زیر دوساله است. این تمرین ها بسیار شاده و برای بیشتر کودکان دوساله قابل اجراست.کودکانی که تمرین های <<دست ورزی>> مانند کار با گل، خمیر بازی، نقاشی با پاستل یا مداد شمعی، جدا کردن مهره و اشیای ریز را بیش تر انجام داده باشند، مهارت بیشتری در گرفتن مداد، کشیدن اشکال مختلف و کنترل مداد خواهند داشت.
چون دقت دیداری و کنترل ماهیچه های انگشتان در این سن در کودکان کم است، تمرین های کتاب، از اتصال خطوط کوتاه بین دو نقطه ی نزدیک بهم آغاز می شود و به تدریج بر دشواری آن ها افزوده می شود. هدف اصلی، کنترل مداد از سوی کودک است، دربرخی تمرین ها،کودک علاوه بر کنترل مداد باید دقت کند تا با خطوط اطراف تصویر برخورد نکند. معمولاٌ کودکان پس از چندبار تمرین و یا پس از گذشت یکی دوماه، مهارت کافی را در انجام آن تمرین ها به دست می آورند. همیشه تمرین ها را از اسان به سخت، در اختیار کودک قرار دهید. همچنین در تمرین های ابتدایی باید فاصله ی خطوطی که کودک مابین آن ها خطی ترسیم می کند، زیاد باید و به تدریج این فاصله کاهش پیدا کند. بهتر است توجه کودک را به این نکته جلب کنید که هنگام کشیدن خطوط مراقب باشد تا به خطوط های اطراف برخورد نکند. به یاد داشته باشید هر بار که کودک تمرینی را به درستی و به خوبی انجام می دهد، حتماٌ او را تشویق کنید. هرگز کودک را به خاطر اشتباهاتش هنگام کار با کتاب سرزنش نکنید. اگر کودکی در ابتدا نمی تواند تمام تمرین های این کتاب را با مداد معمولی انجام دهد، بهتر است شبیه آن تمرین ها را روی کاغذهای بزرگ برایش رسم کنید و از او بخواهید تا با کمک معداد سمعی یا ماژیک آن را انجام دهد. به طور طبیعی کوکدان زیر دوساله پس از چندماه، مهارت لازم برای انجام تمرین هایی مانند این کتاب را به دست می آورند. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

(قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir)

12,000 تومان

بازی بازی ریاضی (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


بازی بازی ریاضی (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله))

آموزش مفاهبم ریاضی، یکی از ضروری ترین مطالبی است که باید از همان سال های اولیه به کودکان آموزش داده شود.متاًسفانه اغلب خانواده ها فکرمی کنند یادگیری و شمارش اعداد، یعنی آموزش ریاضی، درحالی که مفاهیم ریاضی مجموعه ای از مطالب مورد نیاز برای فهم ریاضی و درک منطق ریاضی است. درک مفاهیم ریاضی متناسب با رشد ذهنی و شناختی کودک است.باید بدانیم در هرسنی کودک چه درکی از ریاضی دارد و چه چیزهایی باید به او آموزش دهیم. مثلاٌ کودک دوساله مفهوم هیچ،خالی،پر،یک و دو را میفهمد، مفاهیم جنبی مثل بالا، پایین،زیر، رو، پشت، جلو، کنارف وسط،درون، بیرون، خارج، داخل،کوتا، بلند، کوچک، بزرگ،بیشتر، کم تر، و ... را متوجه می شود. این مفاهیم و امثال آن ها به کودک کمک می کند تا بعدها با مجموعه ها، دسته بندی مجموعه ها براساس شباهت، طبقه بندی، تناظر و تقابل آشنا شود و درک بهتری از مفهوم عدد، ترتیب عدد، مفهوم جمع و تفریق(براساس رشد ذهنی و شناختی درسال های بعد) پیدا کند.
برخی از کودکانی که این مفاهیم مقدماتی را به خوبی درک نکرده اند، پس از ورود به مدرسه دچار نوعی اختلال یادگیری می شوند و به دلیل ناتوانی در درک ریاضی از پیشرفت مناسب در یادگیری ریاضی باز می مانند. در این کتاب سعی شده است ساده ترین مفاهیم ریاضی که برای کودکان دوساله قابل فهم و اجرا باشد، آموزش داده شود. به خاطر داشته باشید که مفاهیم ریاضی در ابتدا باید به صورت عملی و با استفاده از بازی های قابل لمس درک شود، سپس آموخته ها توسط بازی های کتاب مورد ارزیابی قرار گیرد؛ هر روز در قالب بازی های هدفمند، زمانی کوتاه را به آموزش مفاهیم ریاضی اخختصاص دهیدف مثلاٌ مفاهیم بالا،پایین،زیر،رو و... را در بازی های عملی انجام دهید. از این تمرین ها میتوانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

(قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir)

12,000 تومان

بازی های گفتاری (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


بازی های گفتاری (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله))

از سن دو تا چهارسالگی رشد زبان و گفتار در کودکان به صورت شگفت انگیزی گسترش می یابد. نکته ی مهم در مهارت گفتار و بیان کودک این است که بدانیم در هرسنی چه تمرین هایی برایش مؤثر و مفید است. مثلاٌ اگر قصد داریم در اینده کودک مان زبان انگلیسی یاد بگیرد، لازم است پیش از یک سالگی (تا حدود دوازده ماهگی) او را در معرض شنیدن کلمات، واج و تلفظ های زبان انگلیسی قرار دهیم. چون دوران اثر بخش یادگیری، لهجه و تلفظ صحیح زیر یک سالگی شکل می گیرد و گوش کودک با شنیدن آوا و واج های آن زبان آشنا شده و ذهنش آن را ثبت می کند. بعد ها وقتی کودکی به کلاس انگلیسی می رود، می تواند زبان انگیسی را مانند یک فرد انگلیسی زبان تلفظ کند. این نکته به ما می آموزد که دوره هایی بحرانی (critical-period) در رشد کودک وجود دارد که اگر در همان دوره، آموزش مناسب را نبیند، آموزش دیرهنگام، آن اثر و نتیجه ی اولیه را نخواهد داشت.
مهارت های زبانی کودک شامل <<مهارت زبانی دریافتی>> یعنی گوش دادن، تشخیص و تمیز اشیا و دنبال کردن دستورها و درخواست ها و همچنین در برگیرنده ی <<مهارت زبانی بیانی>> یعنی تشخیص و ساخت آواها،ساخت کلمات و جمله های دستوری و مهارت های ارتباطی و تعاملی است. کودک دوساله از طرفی باید کلمات و خواسته های والدین را بشنود، درک کند و تشخیص دهد و از سویی، با کلمات و جملات ساده نیازها، خواست و نظر خود را اعلام کند.
در این کتاب تمرین هایی ساده در هردو جنبه از مهارت های زبانی کودک آورده شده است و می توان از آن ها به عنوان الگویی استفاده کرد تا در بازی ها و تمرین های روزانه به تقویت هر دو مهارت زبان دریافتی و بیانی کودک توجه شود. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

پرورش دقت (مهارت های افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


پرورش دقت (مهارت های افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من(دو ساله))

کودکان دوساله نمی توانند برای مدت زیادی بر یک موضوع توجه کنند و حواس خود را به یک چیز معطوف کنند.اگر موضوعی مورد علاه ی کودک باشد، مانند کارتون یا اسباب بازی، می تواند تا زمانی که خسته نشده است، توجه خود را به ان جلب کند.بهترین روش برای افزایش دقت و توجه کودکان،استفاده از بازی و تمرین های عملی است که باید هرروز و تا زمانی که کودک علاقه نشان می دهد با او انجام داد. خواندن داستان یا انجام تمرین های ساده دقت و توجه، برای پرورش دقت و توجه کودک در کنار تمرین های عملی و بازی های مربوط به دقت و توجه توصیه می شود.
در این کتاب بازی هایی بسیار شاده و متناسب با توانایی و درک کودکان دوساله آورده شده است.درتمامی تمرین ها سعی کنید مطلب را به زبان کودک ساده کنید و مطمئن شوید چیزی را که کتاب خواسته،کودک به خوبی درک کرده و فهمیده است. گاهی اوقات درست انجام ندادن تمرین ها، به علت نفهمیدن و درک نکردن صورت مسئله است. این تمرین ها بیشتر مناسب کودکی است که سی ماهگی را پشت سر گذاشته و توانایی کنترل مداد را به دست آورده باشد. اگر کودکی در انجام برخی تمرین ها با مشکل روبه روست، سعی کنید مشابه آن تمرین را به صورت عملی و با ابزارهای قابل لمس برای کودک انجام دهید تا متوجه شود.ضرورتی ندارد همه ی کودکان دوساله بتوانند تمامی این تمرین ها را به درستی انجام دهند.تفاوت های فردی،هوش و آموزش های قبلی کودکان باهم متفاوت است. اصرار نداشته باشید و کمی حوصله کنید و دوباره چندماه بعد تمرین هایی را کودک انجام نداده است، با او مرور کنید.متوجه خواهید شد که به راحتی آن ها را انجام می دهد. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

پرورش دقت و توجه (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (پنج ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


پرورش دقت و توجه (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (5 ساله)) روش کار با کتاب

روش کار با کتاب
در این کتاب بازی هایی بسیار ساده و متناسب با توانایی و درک کودکان پنج ساله آورده شده است.در تمامی تمرین ها سعی کنید مطلب را به زبان کودک ساده کنید و مطمئن شوید چیزی را که کتاب خواسته است، کودک به خوبی درک کرده و فهمیده است. گاهی اوقات درست انجام ندادن تمرین ها، به علت نفهمیدن و درک نکردن صورت مسئله است. نباید توقع داشت که همه ی کودکان پنج ساله بتوانند تمامی تمرین ها را به دستی انجام دهند. تمرین های کتاب در سطوح مختلف ساده، سخت و خیلی دشوار طراحی شده اند. برخی از تمرین ها به دقت و توجه زیادی احتیاج دارند. پس از انجام هر تمرین کودک را تشویق کنید و اگر تمرینی را به درستی انجام نداد، او را راهنمایی کنید تا بیشتر دقت کند و خودش به جواب درست برسد. تمرین های دقت و توجه بهتر است با تمرین های عملی همراه شود. به طور معمول کودکان ابتدا باید تمرین هایی را که برایشان قابل لمس و عملی است انجام دهند. کودک باید در فعالیت های روزمره و در قالب بازی های روزانه، مهارت دقت و تمرکز خود را افزایش دهد، تحقیقات نشان داده است کودکانی که بازی های هدفمند و متنوعی درخصوص مهارت های دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست و غیره انجام می دهند، نسبت به سایر کودکان، از هوش، توانایی و مهارت های بیشتری برخوردارند. تمرین های عملی باید به صورت بازی در کارها و فعالیت های روزانه ی کودکان گنجانده شود.
از آن جایی که تمرین های دقت و توجه احتیاج به تمرکز و دقت زیاد دارد، شاید برای برخی کودکان خسته کننده باشد. بهتر است تمرین ها را زمانی انجام دهید که کودک خسته و کسل نباشد و با علاقه تمرین ها را انجام دهد. از این تمرین ها می توانید به عنوانا لگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

تمرکز و توجه (مهارت های افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


تمرکز و توجه (مهارت های افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله))

روش کار با کتاب
در این کتاب بازی هایی بسیار ساده و متناسب با توانایی و درک کودکان چهار ساله آورده شده است. در تمامی تمرین ها سعی کنید مطلب را به زبان کودک ساده کنید و مطمئن شوید چیزی را که کتاب خواسته است، کودک به خوبی درک می کند و می فهمد. گاهی اوقات درست انجام ندادن تمرین ها، به علت نفهمیدن و درک نکردن صورت مسئله است. اگر کودکی در انجام برخی تمرین ها با مشکل روبه روست، سعی کنید مشابه آن تمرین را به صورت عملی و با ابزارهای قابل لمس برای کودک انجام دهید تا آن اموضوع را به خوبی درک کند. نباید توقع داشت که همه ی کودکان چهار ساله بتوانند تمامی تمرین ها را به درستی انجام دهند. تفاوت های فردی، هوش و آموزش های فردی کودکان با هم متفاوت است.
به طور معمول کودکان ابتدا باید تمرین هایی را که برایشان قابل لمس و عملی است، انجام دهند. کودک باید در فعالیت های روزمره و در قالب بازی های روزانه، مهارتهایش را افزایش دهد. تحقیقات نشان داده است کودکانی که بازی های هدفمند و متنوعی درخصوص مهارت های دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست و غیره انجام می دهند، نسبت به سایر کودکان، از هوش، توانایی و مهارت های بیش تری برخوردارند. تمرین های عملی باید به صورت بازی در کارها و فعالیت های روزانه ی کودکان گنجانده شود. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.
مورد استفاده برای کودکان 4 ساله

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

توانایی و استعدادهای کودک (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


توانایی و استعدادهای کودک (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (4 ساله))

ویژگی ها و خصوصیات کلی کودکان چهار ساله
کودک چهار ساله، یعنی کودکی که سه سال اول زندگی اش را پشت سر گذاشته و وارد چهارمین سال زندگی شده است. منظور از چهار سالگی، فاصله بین چهل و هشت تا شصت ماهگی است. بنابراین کودک زمانی چهار ساله محسوب می شود که جشن تولد چهار سالگی او گرفته شده باشد. از سوی دیگر همه ی کودکانی که به چهار سالگی می رسند، توانایی و مهارت های یکسانی ندارند و به دلیل تفاوت های فردی، مهارت و توانایی های آن ها در تمام زمینه ها، می تواند چند ماه زودتر یا دیرتر صورت پذیرد.
زیربنا و پایه های شخصیتی، رفتاری و احساسی همه ی انسان ها در سه سال اول زندگی آن ها شکل می گیرد. هشتاد درصد شخصیت هر انسانی تا حدود هشت سالگی، در محیطی که بزرگ می شود و در ارتباط با اطرافیانش ساخته می شود. هر نوع رفتار نامناسب یا محیط نامساعد، تأثیراتی پایدار و عمیق بر شخصیت کودک به جای می گذارد. برای این که بتوانیم بهترین نتیجه را از فرزندپروری خود بگیریم، بهتر است اطلاعات کاملی در مورد مطالب زیر داشته باشیم:
1 - ویژگی ها و خصوصیات جسمی و روانی، در هر مرحله از رشد کودک
2 - شرایط محیط مساعد برای رشد همه جانبه ی توانایی ها و استعدادهای کودک
3 - شیوه های فرزندپروری و رفتار با کودک
در این کتاب سعی شده مهم ترین مطالبی که موردنیاز والدین و مربیان کودک چهار ساله است، به زبانی ساده و بسیار مختصر به صورت طبقه بندی بیان شود. مهارت ها و توانمندی هایی که کودکان چهار ساله به طور طبیعی بین چهل و هشت تا شصت ماهگی کسب می کنند، به صورت تفکیک شده مطرح شده است. این مطالب از سویی معیاری است تا والدین بدانند کودک چهار ساله شان در این محدوده ی سنی چه مهارت هایی را باید کسب کند و تمرین های مناسب هر مهارت را با او انجام دهند. از سوی دیگر می تواند به عنوان وسیله ای برای ارزیابی رشد طبیعی کودک قرار گیرد. در ضمن اگر والدین بدانند در هر محدوده ی سنی، چه تمرین ها و بازی هایی مناسب کودک است و همان بازی ها را با او انجام دهند، باعث پرورش کامل توانایی های کودک می شوند و توقع کاری بیش از توانایی کودک را ندارند و یا به دلیل سهل انگاری، باعث عوامل بازدارنده در رشد هماهنگ توانمندی های کودک نمی شوند.
و ...

فهرست مطالب:
ویژگی ها و خصوصیات کلی کودکان چهار ساله
مهارت های ذهنی و شناختی
مهارت های زبان (زبان بیانی - زبان دریافتی)
مهارت های جسمی - حرکتی (درشت و ظریف)
مهارت های اجتماعی
مهارت های شنوایی
مهارت های خودیاری

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

توانایی و استعدادهای کودک 2 ساله (کتاب راهنمای خانواده) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


توانایی و استعدادهای کودک 2 ساله (کتاب راهنمای خانواده) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله))

ویژگی ها و خصوصیات کلی کودکان دوساله
کودک دوساله، یعنی کودکی که دوساله اول زندگی اش را پشت سر گذاشته و وارد سومین سال زندگی شده است.منظور از دوسالگی،فاصله ی بین بیست و چهار تا سی و شش ماهگی است. بنابراین کودک زمانی دوساله محسوب می شود که جشن تولد دوسالگی او گرفته شده باشد. ازسوی دیگر همه کودکانی که به دوسالگی می رسند، توانایی و مهارت های یکسانی ندارند و به دلیل تفاوت های فردی، مهارت و توانایی های آن ها در تمام زمینه ها می تواند چند ماه زودتر یا دیرتر صورت پذیرد.
زیر بنا و پایه های شخصیتی، رفتاری و احساسی همه ی انسان ها در سه سال اول زندگی شکل می گیرد. حدود هشتاد درصد شخصیت هر انسانی تا هشت سالگی، در محیطی مه بزرگ می شود و در ارتباط با اطرافیانش ساخته می شود. هر نوع رفتار نامناسب یا محیط نامساعد، تأثیراتی پایدار و عمیق بر شخصیت کودک به جای می گذارد.
مهارت ها و توانمندی هایی که کودکان دوساله به طور طبیعی بین بیست و چهار تا سی و شش ماهگی کسب می کنند به صورت تفکیک شده مطرح شده است. این مالب از سویی معیاری است تا والدین بدانند کودک دوساله شان در این محدوده ی سنی چه مهارت هایی باید کسب کند و تمرین های مناسب هر مهارت را با او انجام دهند و از سوی دیگر می تواند به عنوان وسیله ای برای ارزیابی رشد طبیعی کودک قرار گیرد. مثلاٌ کودکی که پس از سی و شش ماهگی نمی تواند از پله بالا و پایین برود و یا در نگهداری مدفوع مشکل دارد و یا هنوز نمی تواند جمله های دو کلمه ای بسازد، بهتر است مورد ارزیابی دقیق تر پزشکی و روان شناختی قرار گیرد. در ضمن اگر والدین بدانند در هر محدوده ی سنی، چه تمرین ها و بازی هایی مناسب کودک است و همان بازی ها را با او انجام دهند، باعث پرورش کامل توانایی های کودک می شوند و توقع کاری بیش از توانایی کودک را ندارند و با به دلیل سهل انگاری، باعث تعویق در رشد هماهنگ توانمندی های کودک نمی شوند. برای مثال والدین، آگاه می شوند که با حس مالکیت و استقلال کودک دو ساله چگونه رفتار کنند و ناخواسته اعتماد به نفس و عزت نفس کودک را ازبین نبرند.
سن دوسالگی زمان شروع استقلال کودک است. در این سن کودک از این لحاظ نیازهای جسمی(غذا خوردن، راه رفتن، انجام برخی از فعالیت های ساده و ...) به نوعی استقلال می رسد.در این سن کودک تا حدودی به وجود مستقل خودش پی می برد و مفهوم <<من>> در ذهن کودک ساخته می شود. با شکل گیری مفهموم <<من>>، احساس اعتماد به نفس، ارزشمند بودن و توامند بودن در کودک شکل می گیرد. حس استقلال، مهم ترین ویژگی سن دوسالگی به حساب می اید و محور اصلی رفتارهای کودک را شکل می دهد.
بنابراین والدین باید با آگاهی کامل، شرایط استقلال کودک را فراهم کنند و محیط و رفتاری مناسب برای رشد او به وجود آورند. نکته ی بسیار مهم این جاست که برخی از شیوه های فرزندپروری و رفتارهای اشتباه با کودک در این سن می تواند صدمه های جبران ناپذیری به شخصیت کودکف به خصوص اعتماد بنفس و عزت نفس کودک وارد کند و اثرات ان ممکن است تا آخر عمر، بررفتار و منش کودک اثر بگذارد.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

توانایی و استعدادهای کودک 3 ساله (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


توانایی و استعدادهای کودک 3 ساله (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

وِیژگی و خصوصیات کلی کودکان سه ساله
کودک سه ساله، یعنی کودکی که سه سال اول زندگی اش را پشت سر گذاشته و وارد چهارمین سال زندگی شده است. منظور از سه سالگی، فاصله بین سی و شش ماهگی تا چهل و هشت ماهگی است. بنابراین کودک زمانی سه ساله محسوب می شود که جشن تولد سه سالگی او گرفته شده باشد. از سوی دیگر همه کودکانی که به سه سالگی می رسند، توانایی و مهارت های یکسانی ندارند و به دلیل تفاوت های فردی، مهارت و توانایی های آن ها در تمام زمینه ها، می تواند چند ماه زودتر یا دیرتر صورت پذیرد.
زیربنا و پایه های شخصیتی، رفتاری و احساسی همه انسان ها در سه سال اول زندگی شکل می گیرد. حدود هشتاد درصد شخصیت هر انسانی تا هشت سالگی، در محیطی که بزرگ می شود و در ارتباط با اطرافیانش ساخته می شود. هر نوع رفتار نامناسب یا محیط نامساعد، تأثیراتی پایدار و عمیق بر شخصیت کودک به جای می گذارد.برای این که بتوانیم بهترین نتیجه را از فرزندپروری خود بگیریم، بهتر است اطلاعات کاملی در مورد مطالب زیر داشته باشیم:
1 - ویژگی ها و خصوصیات جسمی و روانی، در هر مرحله از رشد کودک
2 - شرایط محیط مساعد برای رشد همه جانبه ی توانایی ها و استعدادهای کودک
3 - شیوه های فرزندپروری و رفتار با کودک
در این کتاب سعی شده مهم ترین مطالبی که موردنیاز والدین و مربیان کودک سه ساله است، به زبانی ساده و بسیار مختصر به صورت طبقه بندی بیان شود. مهاردت ها و توانمندی هایی که کودکان سه ساله به طور طبیعی بین سی و شش تا چهل و هشت ماهگی کسب می کنند، به صورت تفکیک شده مطرح شده است. این مطالب از سویی معیاری است تا والدین بدانند کودک سه ساله شان در این محدوده ی سنی چه مهارت هایی را باید کسب کند و تمرین های مناسب هر مهارت را با او انجام دهند. از سوی دیگر می تواند به عنوان وسیله ای برای ارزیابی رشد طبیعی کودک قرار گیرد. در ضمن اگر والدین بدانند در هر محدوده ی سنی چه تمرین ها و بازی هایی مناسب کودک است و همان بازی ها را با او انجام دهند. باعث پرورش کامل توانایی های کودک می شوند و وقع کاری بیش از توانایی کودک را ندارند و یا به دلیل سهل انگاری، باعث عوامل بازدارنده در رشد هماهنگ توانمندی های کودک نمی شوند.
در این کتاب ویژگی ها و توانمندی های یک کودک سه ساله را به صورت طبقه بندی شده مطرح می کنیم.

فهرست مطالب:
ویژگی ها و خصوصیات کلی کودکان سه ساله
مهارت های ذهنی و شناختی
مهارت های زبان (زبان بیانی - زبان دریافتی)
مهارت های جسمی - حرکتی (درشت و ظریف)
مهارت های اجتماعی
مهارت های شنوایی
مهارت های خودیاری

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

جانمی جان! جشن پای سیب! (از مجموعه کتاب آملیا بدلیا - جلد 5) (انتشارات کتاب پرنده)


جانمی جان! جشن پای سیب!

آملیا بدلیا به خانه ی بابابزرگ و مامان بزرگش رفته بود.
بعد از ظهر پاییزی دلپذیری بود، یک روز بی نظیر برای برگ جمع کردن و این طرف و آن طرف دویدن و بازی کردن.
بابا بزرگ نفس عمیقی کشید و به آملیا بدلیا گفت: «بوی پاییز توی هواست.»
بابابزرگ و آملیا بدلیا به آسمان نگاه کردند.
آملیا بدلیا گفت: «پرنده ها هم توی هوا هستند. نگاه کنید بابابزرگ، نوشته اند: دبلیو ... وی ... به نظرتان دارند سعی می کنند چیزی به ما بگویند؟»
درست همان موقع، مامان بزرگ آملیا بدلیا آمد توی حیاط.
بابا بزرگ به آملیا بدلیا گفت: «زود باش، خودت را مشغول نشان بده!»
اما دیگر دیر شده بود.
مامان بزرگ به شوخی گفت: «آهای تنبل ها، اگر کاری ندارید و فقط می خواهید بیکار یک جا بایستید، من کارتان دارم.»
بابابزرگ گفت: «چی لازم داری؟»
مامان بزرگ گفت: «سیب. خمیر پای سیب درست کردم. اگر برایم چند تا سیب بخرید، می توانم به آملیا بدلیا یاد بدهم چه طوری پای سیب بپزد.»
آملیا بدلیا عاشق پای سیب مامان بزرگ بود. برای همین فریاد زد: «جانمی جان! بابا بزرگ، تا دم ماشین با شما مسابقه می دهم!» و فوری دوید، اما وسط راه پایش به شاخه ای گیر کرد و یک راست افتاد روی کپه ای برگ.

آملیا بدلیا خودش را حسابی توی دلتان جا می کند!
آملیا بدلیا عاشق همه چیز پاییز است، درخت های رنگارنگ، پریدن روی برگ ها، انواع سیب های ریز و درشت، دورهمی های خانوادگی و البته پای سیب گرم و تازه ی مادربزرگ. حالا او می خواهد خودش پای سیب درست کند و برای این کار باید به بازار برود.
سیب بخرد و برای مادربزرگ آدرد بیاورد.
آملیا می گوید: «جانمی جان! پای سیب!» و به طرف آشپزخانه هجوم می برد.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

36,000 تومان

جانمی جان! روز اول مدرسه (از مجموعه کتاب آملیا بدلیا - جلد 1) (انتشارات کتاب پرنده)


جانمی جان! روز اول مدرسه

آملیا بدلیا از خوشحالی روی پایش بند نبود.دلش می خواست زودتر برسد مدرسه.
خانم پارک، راننده ی اتوبوس مدرسه، گفت: «خب، رسیدیم. بپرید پایین!»
آملیا بدلیا عقب رفت تا خوب دور بگیرد. بعد با تمام قدرت از اتوبوس پرید پایین و ...
... افتاد روی یک خانم.
آملیا بدلیا پرسید: «شما معلم من هستید؟»
- من خانم اُمالی هستم، معلم دو.
آملیا بدلیا گفت: «من هم آملیا بدلیا هستم، اما کلاس دو نیستم. می شود کمکم کنید معلمم را پیذا کنم؟»
خانم اُمالی گفت: «منظورم ورزش دو است. خب، حالا دنبالم بیا.»
آملیا بدلیا ... یک راست رفت توی کلاس جدیدش
سلام عزیزم، من خانم ادواردز هستم. تو هم باید آملیا باشی.
آملیا بدلیا گفت: «از کجا فهمیدید؟»
خانم ادواردز گفت: «برای اینکه فقط یک برچسب اسم مانده که آن هم باید اسم تو باشد. خب حالا بدو!»
آملیا بدلیلا مثل برق دوید ته کلاس و فریاد زد: «نمی توانید من را بگیرید، من خیلی تند می دوم!»
خانم ادواردز با خنده گفت: «چه کار می کنی آملیا؟ ما که گرگم به هوا بازی نمی کنیم! منظورم این بود که زود برو بنشین. حالا برگرد اینجا و برچسب اسمت را بگیر.»

آملیا بدلیا خودش را حسابی توی دلتان جا می کند!
اولین روز مدرسه است و آملیا بدلیا از خوشحالی روی پایش بند نیست و دلش می خواهد هرچه زودتر برسد مدرسه. او می داند توی مدرسه کلی چیزهای هیجان انگیز در انتظارش است، دوست های جدید، معلم جدید، میز و صندلی اش، موسیقی، کتاب، ورزش، هنر.زنگ تفریح، زنگ ناهار و کلی چیزهای هیجان انگیز دیگر.
آملیا می گوید: «جانمی جان! مدرسه!» و از اتوبوس مدرسه می پرد پایین.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

36,000 تومان

جانمی جان! مزرعه ی راست راستکی (از مجموعه کتاب آملیا بدلیا - جلد 2) (انتشارات کتاب پرنده)


جانمی جان! مزرعه ی راست راستکی

آملیا بدلیا خیلی ذوق زده بود، چون قرار بود بچه های کلاس را برای گردش علمی ببرند مزرعه ی خوش منظره.
معلمشان، خانم ادواردز به بچه ها گفت: «توی کلاس، خیلی چیزها درباره ی مرعه خواندیم و یاد گرفتیم. حالا می خواهیم از نزدیک یک مزرعه ی واقعی ببینیم و با مزرعه دارهای واقعی آشنا شویم. به آقا و خانم دینکینز سلام کنید، بچه ها!»
آقای دینکینز گفت: «به مزرعه ی خوش منظره خوش آمدید. اول می برمتان پیش حیوان ها، بعد خانم دینکینز باغش را نشان می دهد. خانم دینکینز شستش سبز است. خب، حالا کی می خواهد مرغ و خروس ها را ببیند؟»
همه ی بچه ها یک صدا فریاد زدند «ما! ما!»
بچه ها دنبال آقای دینکینز به راه افتادند تا به مرغدانی بروند، اما آملیا بدلیا ساکت ایستاد و به خانم دینکینز نگاه کرد. تا به حال کسی را ندیده بو که شستش سبز باشد. مانده بود که چه طوری می شود شست کسی سبز باشد. یعنی بقیه ی انگشت هایش چه رنگی بودند؟
آقای دینکینز صدا زد: «آهای خیالباف! چرا ماتت برده! یک تکانی به پایت بده!»
آملیا بدلیا به پاهایش نگاه کرد و پرسید: «این پایم را تکان بدهم خوب است؟»
آقای دینکینز گفت: «یعنی چی؟»
آملیا بدلیا گفت: «شما گفتید تکانی به پایت بده.»
آقای دینکینز گفت: «منظورم این بود که بجنب! راه بیفت!»
آملیا بدلیا تازه فهمید منظور آقای دینکینز چیست. او دوید و خودش را به بچه ها رساند.
خروس چاق و چله ای روی مرغدانی نشسته بود و با چنان صدای بلندی قوقولی قوقو می کرد که صدا به صدا نمی رسید.
هیتر دست هایش را روی گوش هایش گذاشت و گفت: «وای، گوشم رفت؟ چرا زبان به دهان نمی گیرد؟»
آملیا بدلیا گفت: «باید بگویی چرا زبان به نوک نمی گیرد!»

آملیا بدلیا خودش را حسابی توی دلتان جا می کند!
آملیا بدلیا عاشق همه چیز مزرعه است. شیر دوشیدن، پیدا کردن تخم مرغ های رنگی، سوار تراکتور شدن، پریدن روی پشته ی خرمن و پخش کردن سالاد! و مهم تر از همه این که آملیا بدلیا دوست دارد مثل خانم دینکینز شستش سبز باشد!
آملیا می گوید: «جانمی جان! یک مزرعه ی واقعی!» و به طرف مرغدانی می دود.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

36,000 تومان

جانمی جان! یک جای باحال (از مجموعه کتاب آملیا بدلیا - جلد 3) (انتشارات کتاب پرنده)


جانمی جان! یک جای باحال

آملیا بدلیا عاشق کتاب خواندن بود. برای همین، یک روز که معلمشان، خانم ادواردز، به بچه ها گفت که می خواهد آن ها را به کتابخانه ی عمومی ببرد، آملیا بدلیا از خوشحالی می خواست بال در بیاورد.
وقتی بچه ها وارد کتابخانه شدند، خانمی که توی سالن ورودی ایستاده بود، گفت: «به کتابخانه خوش آمدید؛ بچه ها! من خانم رایلی هستم، کتابدار بخش کودکان. امروز قرار است یک عالمه چیزهای جالب نشانتان بدهم. اما اول از همه، باید قانون کتابخانه را به شما بگویم. توی کتابخانه، کسی اجازه ندارد خوراکی و نوشیدنی بخورد. ما که نمی خواهیم کتاب ها چسبناک بشوند، می خواهیم؟»
همه بچه ها با هم فریاد زدند: «نه!»
آملیا بدلیا فوری آب میوه اش را تمام کرد. به هر حال، از اول هم نباید توی کتابخانه آب میوه می خورد.
آملیا بدلیا به دور و برش نگاه کرد و دنبال سطل زباله گشت تا قوطی خالی آب میوه اش راتوی آن بیندازد. چشمش به سطل زباله ای افتاد که مخصوص بچه ها بود. قوطی آب میوه اش را با فشار از لای دریچه ی سطل رد کرد و با خودش گفت: «کتابخانه جای باحالی است!»
خانم رایلی به بچه ها گفت: «خب الان نشانتان می دهم کتاب را چه طوری به کتابخانه برگردانید. فقط کافی است کتاب را از لای این دریچه بیندازید تو، این طوری.» و کتابی را که دستش بود، از لای دریچه انداخت تو.
- خب حالا برویم ببینیم کتابی که انداختیم، کجا رفته و بعدش چه می شود.
آملیا بدلیا گفت: «ای وای!»
بچه ها دنبال خانم رایلی راه افتادند تا از نزدیک ببینند کتاب کجا افتاده. خانم رایلی دستش را توی یک از سطل های مخصوص کتاب کرد و قوطی خالی و مچاله ی آب میوه را برداشت و گفت: «خب، این یکی را می اندازیم توی سطل زباله.» و قوطی را توی سطل کاغذهای باطله انداخت.
- این کتاب را ببینید ، خیس و چسبناک شده. برای همین است که دوست نداریم کسی توی کتابخانه خوراکی یا آب میوه بخورد.
و ...

آملیا بدلیا خودش را حسابی توی دلتان جا می کند!
قرار است بچه های کلاس را به کتابخانه عمومی شهر ببرند. آملیا بدلیا عاشق کتابخانه است و مطمئن است که از همه چیز کتابخانه خوشش خواهد آمد؛ امانت گرفتن کتاب، کمک کردن به مسئول کتابخانه و خواندن کلی کتاب چیزهایی نیست که بشود راحت ازشان گذشت. توی کتابخانه پر از کتاب هایی ست که آملیا بدلیا می تواند آن را قرض بگیرد و برای بردن هر کدامشان فقط و فقط باید یک امتحان انگشتی ساده بدهد! آملیا می گوید: «جانمی جان! یک عالمه کتاب!« و به طرف قفسه ی کتاب ها می رود.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

36,000 تومان

جانمی جان! یک روز بدون مشق (از مجموعه کتاب آملیا بدلیا) (انتشارات کتاب پرنده)


کتاب جانمی جان! یک روز بدون مشق (از مجموعه کتاب آملیا بدلیا)

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

36,000 تومان

دقت و توجه (مهارت افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


دقت و توجه (مهارت افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

در این کتاب بازی هایی بسیار ساده و متناسب با توانایی و درک کودکان سه ساله آورده شده است. در تمامی تمرین ها سعی کنید مطلب را به زبان کودک ساده کنید و مطمئن شوید چیزی را که کتاب خواسته است، کودک به خوبی درک می کند و می فهمد. گاهی اوقات درست انجام ندادن تمرین ها، به علت نفهمیدن و درک نکردن صورت مسئله است. اگر کودکی در انجام برخی تمرین ها با مشکل رو به روست، سعی کنید مشابه آن تمرین را به صورت عملی و با ابزارهای قابل لمس برای کودک انجام دهید تا آن موضوع را به خوبی درک کند. نباید توقع داشت که همه کودکان سه ساله بتوانند تمامی تمرین ها را به درستی انجام دهند. تفاوت های فردی، هوش و آموزش های فردی کودکان با هم متفاوت است.
به طور معمول کودکان ابتدا باید تمرین هایی را که برایشان قابل لمس و عملی است، انجام دهند. کودک باید در فعالیت های روزمره و در قالب بازی های روزانه، مهارتهایش را افزایش دهد. تحقیقات نشان داده است کودکانی که بازی های هدفمند و متنوعی درخصوص مهارت های دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست و غیره انجام می دهند، نسبت به سایر کودکان، از هوش، توانایی و مهارت های بیش تری برخوردارند. تمرین های عملی باید به صورت بازی در کارها و فعالیت های روزانه کودکان گنجانده شود. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

ریاضی آسان (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


روش کار با کتاب
آموزش مفاهیم ریاضی، یکی از ضروری ترین مطالبی است که باید از همان سال های اولیه به کودکان آموزش داده شود. متأسفانه اغلب خانواده ها فکر می کنند یادگیری و شمارش اعداد، یعنی آموزش ریاضی، در حالی که مفاهیم ریاضی مجموعه ای از مطالب موردنیاز برای فهم ریاضی و درک منطق ریاضی است. درک مفاهیم ریاضی وابسته به رشد ذهنی و شناختی کودک است. باید بدانیم در هر سنی کودک چه درکی از ریاضی دارد و چه چیزهایی باید به او آموزش دهیم. کودک چهار ساله پیش از این باید با مفاهیم پشت، جلو، زیر، روی، بالا، پایین، کنار، پهلوی، توی، بیرون، داخل، خارج، کوتاه و بلند، مفهوم هیچی، یک و دو، بیش تر و کم تر، بزرگ تر و کوچک تر، مفاهیم نسبی «تر و ترین»، کوچک تر و کوچک ترین، بزرگ تر و بزرگ ترین، کوتاه ترین، بلندترین، بیش ترین، کم ترین، وسط، بین، با هم، جلوتر، عقب تر، خط باز و بسته و ادراک مکانی اشیا که در کتاب بازی بازی ریاضی و ریاضی مقدماتی دو و سه سالگی مطرح شد - آشنا باشد و به خوبی آن ها را درک کند.
در این کتاب این مفاهیم سنگ زیربنایی درک ریاضی هستند. با استفاده از بازی های عملی و در زندگی روزمره، این مفاهیم را به طور قابل لمس برای کودک اجرا کنید. مطمئن شوید کودک همه مفاهیم و مطالب را به خوبی متوجه می شود و درک می کند. اگر در درک مفهومی با مشکل روبه روست، با بازی های متنوع و مختلف، آن مفهوم را به کودک آموزش دهید. نیازی ندارد بخواهید مطالب و مفاهیم بیش تری را به کودک آموزش دهید، فقط مفاهیم ریاضی دو تا چهار سالگی را در موقعیت ها و محیط های گوناگون و به طور غیرمستقیم از کودک بخواهید. هرچه کودک در تشخیص و پاسخ دهی به این مطالب ورزیده تر شود، درک و عملکرد بهتری در ریاضی خواهد داشت. تمرین ها و مفاهیم ریاضی چهار سالگی بیش تر از مطالب مختصر این کتاب است. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

ریاضی مقدماتی (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


ریاضی مقدماتی (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

آموزش مفاهیم ریاضی، یکی از ضروری ترین مطالبی است که باید از همان سال های اولیه به کودکان آموزش داده شود. متأسفانه اغلب خانواده ها فکر می کنند یادگیری و شمارش اعداد، یعنی آموزش ریاضی، در حالی که مفاهیم ریاضی مجموعه ای از مطالب موردنیاز برای فهم ریاضی و درک منطق ریاضی است. درک مفاهیم ریاضی وابسته به رشد ذهنی و شناختی کودک است. باید بدانیم در هر سنی کودک چه درکی از ریاضی دارد و چه چیزهایی باید به او آموزش دهیم. کودک سه ساله پیش از این باید با مفاهیم پشت، جلو، زیر، روی، بالا، پایین، کنار، پهلوی، توی، بیرون، داخل، خارج، کوتاه و بلند، مفهوم هیچی، یک دو دو، بیش تر و کم تر، بزرگ تر و کوچک تر - که در کتاب بازی بازی ریاضی دو سالگی مطرح شد - آشنا باشد و به خوبی آن ها را درک کند.
در این کتاب مفاهیم نسبی « تر و ترین» کوچک تر و کوچک ترین، بزرگ تر و بزرگ ترین، کوتاه ترین، بلندترین، بیش ترین، کم ترین، وسط، بین، با هم، جلوتر، عقب تر، خط باز و بسته و ادراک مکانی اشیا آموزش داده می شود. این مفاهیم سنگ زیربنایی درک ریاضی هستند. با استفاده از بازی های عملی و در زندگی روزمره، این مفاهیم را به طور قابل لمس برای کودک اجرا کنید. مطمئن شوید که کودک همه مفاهیم را به خوبی متوجه شده و درک کرده است. اگر در درک مفهومی با مشکل روبه روست با بازی های متنوع و مختلف آن مفهوم را به کودک آموزش دهید. نیازی ندارد بخواهید مطالب و مفاهیم بیش تری را به کودک آموزش دهید، فقط مفاهیم ریاضی دو و سه سالگی را در موقعیت ها و محیط های گوناگون و به طورغیرمستقیم از کودک بخواهید، هر چه بیش تر کودک در تشخیص و پاسخ دهی به این مطالب ورزده تر شود، درک و عملکرد بهتری در ریاضی خواهد داشت. تمرین ها و مفاهیم ریاضی سه سالگی بیش تر از مطالب مختصر این کتاب است. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

زبان آموزی (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


زبان آموزی (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

از سن دو تا چهار سالگی رشد زبان و گفتار در کودکان به صورت شگفت انگیزی گسترش می یابد. نکته مهم در مهارت گفتار و بیان کودک این است که بدانیم در هر سنی چه تمرین هایی برای کودک مؤثر و مفید است. مثلاً اگر قصد داریم در آینده، کودک مان زبان انگلیسی یاد بگیرد، لازم است تا پیش از یک سالگی (تا حدود دوازده ماهگی) او را در معرض شنیدن کلمات، واج ها و تلفظ های زبان انگلیسی قرار دهیم. چون دوران اثر بخش یادگیری، لهجه و تلفظ صحیح (ACCENT) زیر یک سالگی شکل می گیرد و گوش کودک با شنیدن آوا و واج های آن زبان آشنا شده و ذهنش، آن را ثبت می کند. بعدها وقتی کودکی به کلاس انگلیسی می رود، می تواند زبان انگلیسی را مانند یک انگلیسی زبان تلفظ کند. این نکته به ما می آموزد که دوره هایی بحرانی (Critical - period) در رشد کودک وجود دارد که اگر در همان دوره آموزش مناسب را نبیند، آموزش دیرهنگام، آن اثر و نتیجه ی اولیه را نخواهد داشت.
مهارت های زبانی کودک شامل « مهارت زبان دریافتی» یعنی گوش دادن، تشخیص و تمیز اشیا و دنبال کردن دستورها و درخواست ها و همچنین در بر گیرنده ی « مهارت زبانی بیانی» یعنی تشخیص و ساخت آواها، ساخت کلمات و جمله های دستوری و مهارت های ارتباطی و تعاملی است. کودک سه ساله از طرفی باید صحبت ها و خواسته های والدین را بشنود، درک کند و تشخیص دهد و از سویی، با کلمات و جملات ساده، نیازها، خواست و نظر خود را اعلام کند. این تعامل دو طرفه از سن سه سالگی افزایش چشمگیری پیدا می کند و کودک وارد یک رابطه ی دوسویه با والدین و اطرافیان خود می شود. در این کتاب تمرین هایی ساده در هر دو جنبه از مهارت های زبانی کودک آورده شده است و می توان از آن ها به عنوان الگویی استفاده کرد تا در بازی ها و تمرین های روزانه به تقویت هر دو مهارت زبان دریافتی و بیانی توجه شود. از این تمرین ها می توانید به عنوانا لگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

شناخت مفاهیم (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


شناخت مفاهیم (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله))

روش کار با کتاب
این مجموعه کتاب ها برای کودکان چهار ساله (چهل و هشت تا شصت ماهگی) تهیه شده است. بازی ها و تمرین های کتاب براساس روان شناسی رشد جسمی و شناختی کودک، برای کودکان چهار ساله در نظر گرفته شده است. هدف اصلی کتاب ها این است که والدین بدون سردرگمی و نگرانی، تمرین هایی را که مناسب سن کودک است، با او انجام دهند و باعث پرورش هوش و استعدادهای کودک شوند.
بهترین تمرین برای این کودکان بازی های عملی است که کودک به همراه مربی یا والدین خود در طول روز انجام می دهد. کودکان چهار ساله به طور معمول از عهده ی این تمرین ها بر می آیند ولی اگر کودکی نتواند برخی از آن ها را انجام دهد، بهتر است تمرین های پرورشی مناسب هر کدام را به طور روزانه یا هر چند روز یک بار برای مدتی کوتاه با کودک کار کنید. فراگیری کودکان چهار ساله بسیار سریع صورت می گیرد، اما حوصله و استمرار در آموزش به آن ها حتماً باید در نظر گرفته شود.
تمرین های این کتاب به عنوان ارزیابی و سنجش مطالبی است که کودک یاد گرفته و درک کرده است و به عنوان تمرین عملی محسوب نمی شود. والدین می توانند با الگو گرفتن از تمرین های کتاب، تمرین های پرورش دهنده ی هوش و استعداد کودکان را مرحله به مرحله اجرا کنند. یافته های علمی نشان می دهد کودکانی که مفاهیم و تمرین های مناسب سن شان، به طور مستمر و متنوع با آن ها کار می شود، از توانایی، مهارت و سطح هوش بالاتری نسبت به سایر همسالان خود بهره مند خواهند شد. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

شناخت مفاهیم ساده (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


شناخت مفاهیم ساده (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله))

این مجموعه کتاب ها برای کودکان دوساله(بیست و چهار تا سی و شش ماهگی) تهیه شده است. بازی ها و تمرین های کتاب بر اساس روان شناسی رشد جسمی و شناختی کودک،فقط برای کودکان دوساله در نظر گرفته شده است.
تمرین های کتاب به صورت نمونه تهیه شده است و والدین و مربیان گرامی می توانند با الگو برداری از آن ها این تمرین ها را به طور مستمر با کودک انجام دهند. اگر کودکی می تواند به راحتی از عهده ی این تمرین ها براید، می توانید به تدریج او را با تمرین هایی کمی پیچیده و دشوارتر مواجه کنید. البته این دشواری باید در حدی باشد که کودک بتواند با کمی کوشش از عهده ی ان براید و به همراه تشویق والدین احساس خوشایندی داشته باشد.
بهتر است با استفاده از تمرین های این کتاب و با الگوبرداری از کتاب توانایی و استعدادهای کودک دوساله (ازهمین مجموعه) بازی هایی عملی و به صورت مملوس برای کودک ترتیب دهید.روزانه بخشی از فعالیت های خود را به انجام بازی و خواندن کتاب های مناسب سطح سنی کودک اختصاص دهید.یافته های عملی نشان می دهد کودکانی که مفاهیم و تمرین های مناسب سن شان، به طور مستمر و متنوع با آن ها کار می شود، از توانایی، مهارت و سطح هوش بالاتری نسبت به سایر همسالان خود بهره مند خواند شد. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

شناخت مفاهیم مقدماتی (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


شناخت مفاهیم مقدماتی (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

این مجموعه کتاب ها برای کودکان سه ساله (سی و شش تا چهل و هشت ماهگی) تهیه شده است. بازی ها و تمرین های کتاب براساس روان شناسی رشد جسمی و شناختی کودک، فقط برای کودکان سه ساله در نظر گرفته شده است. هدف اصلی کتاب ها این است که والدین بدون سردرگمی و نگرانی، تمرین های مناسب سن کودک را با او انجام دهند و باعث پرورش هوش و استعدادهای کودک شوند.
بهترین تمرین برای این کودکان بازی های عملی است که کودک به همراه مربی یا والدین خود در طول روز انجام می دهد. کودکان سه ساله به طور معمول از عهده ی این تمرین ها بر می آیند، ولی اگر کودکی نتواند برخی از آن ها را انجام دهد بهتر است تمرین های پرورشی مناسب هر کدام را به طور روزانه یا هر چند روز یک بار برای مدتی کوتاه با کودک کار کنید. فراگیری کودکان سه ساله بسیار سریع صورت می گیرد، اما حوصله و استمرار در آموزش به آن ها حتماً باید در نظر گرفته شود.
تمرین های این کتاب به عنوان ارزیابی و سنجش مطالبی است که کودک یاد گرفته و درک کرده است و به عنوان تمرین عملی محسوب نمی شود، والدین می توانند با الگو گرفتن از تمرین های کتاب، تمرین های عملی پرورش دهنده ی هوش و استعداد کودکان را مرحله به مرحله اجرا کنند. یافته های علمی نشان می دهد کودکانی که مفاهیم و تمرین های مناسب سن شان، به طور مستمر و متنوع با آن ها کار می شود، از توانایی، مهارت و سطح هوش بالاتری نسبت به سایر همسالان خود بهره مند خواهند شد. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

گفتار و زبان (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله) (انتشارات کتاب پرنده)


گفتار و زبان (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)

روش کار با کتاب
از سن دو تا چهار سالگی رشد زبان و گفتار در کودکان به صورت شگفت انگیزی گسترش می یابد. نکته ی مهم در مهارت گفتار و بیان کودک این است که بدانیم در هر سنی چه تمرین هایی برای کودک مؤثر و مفید است. مثلاً اگر قصد داریم در آینده، کودک مان زبان انگلیسی یاد بگیرد، لازم است تا پیش از یک سالگی (تا حدود دوازده ماهگی) او را در معرض شنیدن کلمات؛ واج ها و تلفظ های انگلیسی قرار دهیم. چون دوران اثربخش یادگیری، لهجه و تلفظ صحیح (ACCENT) زیر یک سالگی شکل می گیرد و گوش کودک با شنیدن آوا و واج های آن زبان آشنا شده و ذهن آن را ثبت می کند. بعدها وقتی کودکی به کلاس انگلیسی می رود، می تواند زبان انگلیسی را مانند یک انگلیسی زبان تلفظ کند. این نکته به ما می آموزد که دوره های بحرانی (Critical - period) در رشد کودک وجود دارد که اگر در همان دوره آموزش مناسب را نبیند، آموزش دیرهنگام، آن اثر و نتیجه ی اولیه را نخواهد داشت.
مهارت های زبانی کودک شامل «مهارت زبان دریافتی» یعنی گوش دادن، تشخیص و تمیز اشیا و دنبال کردن دستورها و درخواست هاست و هم چنین در برگیرنده ی «مهارت زبان بیانی» یعنی تشخیص و ساخت آواها، ساخت کلمات و جمله های دستوری و مهارت های ارتباطی و تعاملی است. تحقیقات نشان داده که در پیشرفت زبان و بخش حائز اهمیت است: تعداد کلماتی که کودک می شنود و دوم مقدار کمک و حمایتی که از والدین و بزرگسالان دریافت می کند. کودک چهار ساله معنای حدود 2800 تا 13000 کلمه را می داند و متوجه می شود، اما هنگام صحبت کردن 1500 کلمه را در گفتار روزانه به کار می برد. گوش دادن فعال به صحبت های کودک، برقراری ارتباط و گفت و گوی دوطرفه با او و تشویق کودک به صحبت کردن، مهارت های زبانی کودک را در سطح مطلوبی پیش خواهد برد.
در این کتاب تمرین هایی ساده در هر دو جنبه از مهارت های زبانی کودک آورده شده است و می توان از آن ها به عنوان الگویی استفاده کرد تا در بازی ها و تمرین های روزانه به تقویت هر دو مهارت زبان دریافتی و بیانی توجه شود. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

(قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir)

12,000 تومان

مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار سالگی) (انتشارات کتاب پرنده)


مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار سالگی)

ویژگی ها و خصوصیات کلی کودکان چهار ساله
کودک چهار ساله، یعنی کودکی که سه سال اول زندگی اش را پشت سر گذاشته و وارد چهارمین سال زندگی شده است. منظور از چهار سالگی، فاصله بین چهل و هشت تا شصت ماهگی است. بنابراین کودک زمانی چهار ساله محسوب می شود که جشن تولد چهار سالگی او گرفته شده باشد. از سوی دیگر همه ی کودکانی که به چهار سالگی می رسند، توانایی و مهارت های یکسانی ندارند و به دلیل تفاوت های فردی، مهارت و توانایی های آن ها در تمام زمینه ها، می تواند چند ماه زودتر یا دیرتر صورت پذیرد.
زیربنا و پایه های شخصیتی، رفتاری و احساسی همه ی انسان ها در سه سال اول زندگی آن ها شکل می گیرد. هشتاد درصد شخصیت هر انسانی تا حدود هشت سالگی، در محیطی که بزرگ می شود و در ارتباط با اطرافیانش ساخته می شود. هر نوع رفتار نامناسب یا محیط نامساعد، تأثیراتی پایدار و عمیق بر شخصیت کودک به جای می گذارد. برای این که بتوانیم بهترین نتیجه را از فرزندپروری خود بگیریم، بهتر است اطلاعات کاملی در مورد مطالب زیر داشته باشیم:
1 - ویژگی ها و خصوصیات جسمی و روانی، در هر مرحله از رشد کودک
2 - شرایط محیط مساعد برای رشد همه جانبه ی توانایی ها و استعدادهای کودک
3 - شیوه های فرزندپروری و رفتار با کودک
در این کتاب سعی شده مهم ترین مطالبی که موردنیاز والدین و مربیان کودک چهار ساله است، به زبانی ساده و بسیار مختصر به صورت طبقه بندی بیان شود. مهارت ها و توانمندی هایی که کودکان چهار ساله به طور طبیعی بین چهل و هشت تا شصت ماهگی کسب می کنند، به صورت تفکیک شده مطرح شده است. این مطالب از سویی معیاری است تا والدین بدانند کودک چهار ساله شان در این محدوده ی سنی چه مهارت هایی را باید کسب کند و تمرین های مناسب هر مهارت را با او انجام دهند. از سوی دیگر می تواند به عنوان وسیله ای برای ارزیابی رشد طبیعی کودک قرار گیرد. در ضمن اگر والدین بدانند در هر محدوده ی سنی، چه تمرین ها و بازی هایی مناسب کودک است و همان بازی ها را با او انجام دهند، باعث پرورش کامل توانایی های کودک می شوند و توقع کاری بیش از توانایی کودک را ندارند و یا به دلیل سهل انگاری، باعث عوامل بازدارنده در رشد هماهنگ توانمندی های کودک نمی شوند.
و ...

فهرست مطالب:
ویژگی ها و خصوصیات کلی کودکان چهار ساله
مهارت های ذهنی و شناختی
مهارت های زبان (زبان بیانی - زبان دریافتی)
مهارت های جسمی - حرکتی (درشت و ظریف)
مهارت های اجتماعی
مهارت های شنوایی
مهارت های خودیاری

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله) (انتشارات کتاب پرنده)


مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (دو ساله)

مجموعه ی (کودک باهوش من) بر اساس جدیترین منابع علمی و روان شناسی برای کودکان 2ساله (24تا36ماهه) تهیه شده است.در هردوره از مراحل رشد کودک،والدین میتوانند با مهارت ها،توانایی و نیازهای کودک بیشتر اشنا شوند و با الگو گرفتن از تمرین های این مجموعه مهارت و تواناهیی های کودک خورا ارزیابی کنند.
این مجموعه شامل کتاب های:
1.شناخت مفاهیم ساده
2.یازی های گفتاری
3.بازی بازی ریاضی
4.پرورش دقت
5.آموزش مقدماتی نوشتن
6.توانایی و استعدادهای کودک دوساله

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

72,000 تومان

مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

وِیژگی و خصوصیات کلی کودکان سه ساله
کودک دو ساله، یعنی کودکی که دو سال اول زندگی اش را پشت سر گذاشته و وارد سومین سال زندگی شده است. منظور از دو سالگی، فاصله بین بیست و چهار تا سی و شش ماهگی است. بنابراین کودک زمانی دو ساله محسوب می شود که جشن تولد دو سالگی او گرفته شده باشد. از سوی دیگر همه کودکانی که به دو سالگی می رسند، توانایی و مهارت های یکسانی ندارند و به دلیل تفاوت های فردی، مهارت و توانایی های آن ها در تمام زمینه ها، می تواند چند ماه زودتر یا دیرتر صورت پذیرد.
زیربنا و پایه های شخصیتی، رفتاری و احساسی همه انسان ها در سه سال اول زندگی شکل می گیرد. حدود هشتاد درصد شخصیت هر انسانی تا هشت سالگی، در محیطی که بزرگ می شود و در ارتباط با اطرافیانش ساخته می شود. هر نوع رفتار نامناسب یا محیط نامساعد، تأثیراتی پایدار و عمیق بر شخصیت کودک به جای می گذارد.
مهارت ها و توانمندی هایی که کودکان دو ساله به طور طبیعی بین بیست و چهار تا سی و شش ماهگی کسب می کنند به صورت تفکیک شده مطرح شده است. این مطالب از سویی معیاری است تا والدین بدانند کودک دو ساله شان در این محدوده سنی چه مهارت هایی باید کسب کند و تمرین های مناسب هر مهارت را با او انجام دهند و از سوی دیگر می تواند به عنوان وسیله ای برای ارزیابی رشد طبیعی کودک قرار گیرد. مثلاً کودکی که پس از سی و شش ماهگی نمی تواند جمله های دو کلمه ای بسازد، بهتر است مورد ارزیابی دقیق تر پزشکی و روان شناختی قرار گیرد. در ضمن اگر والدین بدانند در هر محدوده ی سنتی، چه تمرین ها و بازی هایی مناسب کودک است و همان بازی ها را با او انجام دهند، باعث پرورش کامل توانایی های کودک می شوند و توقع کاری بیش از توانایی کودک را ندارند و یا به دلیل سهل انگاری، باعث تعویق در رشد هماهنگ توانمندی های کودک نمی شوند. برای مثال والدین، آگاه می شوند که با حس مالکیت و استقلال کودک دو ساله چگونه رفتار کنند و ناخواسته اعتماد به نفس و عزت نفس کودک را از بین نبرند.

فهرست مطالب:
ویژگی ها و خصوصیات کلی کودکان دو ساله
مهارت های ذهنی و شناختی
مهارت های زبان (زبان بیانی - زبان دریافتی)
مهارت های جسمی - حرکتی (درشت و ظریف)
مهارت های اجتماعی
مهارت های شنوایی
مهارت های خودیاری

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

72,000 تومان

مفاهیم ساده ی ریاضی (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (پنج ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


مفاهیم ساده ی ریاضی (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (5 ساله))

روش کار با کتاب
آموزش مفاهیم ریاضی، یکی از ضروری ترین مطالبی است که باید از همان سال های اولیه به کودکان آموزش داده شود. متاسفانه اغلب خانواده ها فکر می کنند یادگیری و شمارش اعداد، یعنی آموزش ریاضی، در حالی که مفاهیم ریاضی مجموعه ای از مطالب موردنیاز جهت فهم ریاضی و درک منطق ریاضی است. درک مفاهیم ریاضی وابسته به رشد ذهنی و شناختی کودک است. باید بدانیم در هر سنی کودک چه درکی از ریاضی دارد و چه چیزهایی باید به او آموزش دهیم.
کودک پنج ساله برای ورود به دبستان آماده می شود. توانایی های ذهنی و رشد شناختی کودک به سطحی رسیده است که می تواند مفاهیم پیشرفته تر ریاضی را درک کند و بفهمد. در این زمان لازم است کودک با برخی از مفاهیم جدید آشنا شود. آشنایی با دست چپ و راست جزو یکی از پایه های درک ریاضی است. زیرا کودک از این طریق می تواند دست چپ و راست را متوجه شود و بتواند نحوه ی نوشتن ریاضی از چپ به راست را متوجه شود. این آگاهی به او کمک می کند تا بین تصاویر سمت راست و چپ تناظر یک به یک برقرار کند. سایر مفاهیم ریاضی که کودک پنج ساله در این کتاب با آن آشنا می شود ، دسته بندی و انتخاب دسته ها با توجه به اعداد یا دسته های مشابه، هوش سیال در تشخیص الگوهای تصویری، آشنایی با اسامی اشکال هندسی، آشنایی با نماد اعداد و شمارش و نوشتن اعداد است. کودک پنج ساله لازم است تا پیش از این با مفاهیم ریاضی مطرح شده در کتابهای 2 تا 4 سالگی به خوبی آشنا شده باشد و درک درستی از آن مفاهیم به دست آورده باشد.
با استفاده از بازی های عملی و در زندگی روزمره، این مفاهیم را به طور قابل لمس برای کودک اجرا کنید. مطمئن شوید که کودک همه ی مفاهیم و مطالب را به خوبی متوجه شده و درک کرده است. اگر در درک مفهومی با مشکل رو به روست با بازی های متنوع و مختلف آن مفهوم را به کودک آموزش دهید. نیازی ندارد بخواهید مطالب و مفاهیم بیشتری را به کودک آموزش دهید، فقط مفاهیم ریاضی 2 تا 5 سالگی را در موقعیت ها و حیط های گوناگون و به طور غیرمستقیم ار کودک بخواهید. هرچه کودک در تشخیص و پاسخ دهی به این مطالب ورزیده تر شود، درک و عملکرد بهتری در ریاضی خواهد داشت.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

مفاهیم ساده ی علوم (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (پنج ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


مفاهیم ساده ی علوم (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (5 ساله))

روش کار با کتاب
کودکان در چهار سال نخست زندگی، در مورد محیط، اشیا، حیواناتو افراد اطرافشان، اطلاعات و شناختی ابتدایی و مقدماتی به دست می آورند. رشد شناختی و ذهنی کودکان از سن چهار سالگی به بعد به آن ها اجازهمی دهد با مفاهیم بیشتری از محیط و دنیای اطرافشان آشنا شوند. یکی از آموزش های ضروری دوره ی پیش از دبستان، آموزش مفاهیم علوم است. امروزه سواد علمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و فقط سواد خواندن ونوشتن به تنهایی ارزش ندارد. آموزش سواد علمی به کودکان در این سن نیازمند یادگیری مفاهیم ساده علوم و درک مقدماتی و بسیار ابتدایی از قوانین علت و معلولی حاکم بر دنیای اطراف است.
پیش نیازهای یادگیری علوم، مفاهیم ساده ای درخصوص شناخت و کارکرد اعضای بدن و حواس پنجگانه، ویژگی و شناخت جانوران و گیاهان و طبقه بندی و فواید برخی از آنها، شناخت عناصر ابتدایی سازنده طبیعت از قبیل آب، باد، خاک و آتش، محیط زیست، نظافت و پاکیزگی محیط زندگی و آشنایی با میکروب ها، گرما و سرما، حرکت و جابه جایی، نور و انرژی و غیره است. از آنجایی که آموزش این مفاهیم به طور رسمی از کلاس اول دبستان آغاز می شود، بنابراین، هدف این کتاب آشنایی بسیار مقدماتی و سطحی با این مفاهیم است که با توجه به رشد شناختی کودکان پنج ساله آسان سازی و در قالب بازی و رنگ آمیزی آماده شده است.
والدین و مربیان گرامی بهتر است با ایجاد انگیزه و اشتیاق پرسشگری و کاوشگری در کودکان به طور عملی تمرین هایی را فراهم آورند تا کودکان پنج ساله بتوانند مفاهیم ساده علوم را به طور عینی و ملموس، درک کنند. کودکان در این سن باید بتوانند مهارت «مشاهده دقیق» را کسب کنند. یادب گیرند که به محیط اطرافشان دقت کنند. سوال هایی که برایشان ایجاد می شود، بپرسند و برای درک بهتر، از طریق حواس خود و با کمک آزمایش های مختلف، دست به کاوشگری و کنجکاوی بزنند. با این رویه آموزشی و تربیتی است که می توان کودکانی خلاق و هوشمند پرورش داد که خودشان عوامل وپله های ترقی و رشد خود را آماده سازی می کنند. هر قدر کودکان بیشتر به صورت عملی مفاهیم علوم را لمس کنند، بهتر آن راب ه خاطر می سپارند و خلاق تر و توانمندتر می شوند.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

مهارت نوشتن (هماهنگی چشم و دست) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


مهارت نوشتن (هماهنگی چشم و دست) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله))

روش کار با کتاب
در این کتاب هدف اصلی پرورش مهارت کنترل عضلات کوچک دست و هماهنگی چشم و دست در کودکان چهار ساله است. این تمرین ها بسیار ساده و برای بیش تر کودکان چهار ساله قابل اجراست. کودکانی که تمرین های «دست ورزی» مانند کار با گل، خمیربازی، نقاشی یا پاستل یا مداد شمعی، جدا کردن مهره و اشیای ریز را بیش تر انجام داده باشند، مهارت بیش تری در گرفتن مداد، کشیدن اشکال مختلف و کنترل مداد خواهند داشت.
تمرین های کتاب با سرمشق های ساده به کودکان کمک می کند تا مداد را کنترل کند و خطوطی را رسم کند که بعدها برای نوشتن حروف الفبا و اعداد به کار می رود. کنترل قراردادن مداد در محل شروع و پایان هر سرمشق نیاز به دقت دیداری و هماهنگی چشم و دست دارد. در برخی تمرین ها، کودک علاوه بر کنترل مداد باید دقت کند تا روی خطوط حرکت کند و از روی آن خارج نشود. اگر کودکی در انجام دادن برخی تمرین ها مشکل دارد، بهتر است مانند آن را در اندازه ی بزرگ تر در کاغذی رسم کنید و بخواهید آن را چند بار انجام دهد. معمولاً کودکان پس از چند بار تمرین و یا پس از گذشت یک یا دو ماه، مهارت کافی را به دست می آورند. همیشه تمرین ها را از آسان به سخت، در اختیار کودک قرار دهید. هم چنین در تمرین های ابتدایی باید فاصله ی خطوطی که کودک مابین آن ها خطی ترسیم می کند، زیاد بشاد و به تدریج این فاصله کاهش پیدا کند.
بهتر است توجه کودک را به این نکته جلب کنید که هنگام کشیدن خطوط مراقب باشد تا به خط های اطراف برخورد نکند. به یاد داشته باشید هربار که کودک تمرینی را به درستی و به خوبی انجام می دهد، حتماً او را تشویق کنید. هرگز کودک را به خاطر اشتباهاتش هنگام کار با کتاب سرزنش نکنید. به طور معمول کودکان چهار ساله می توانند تمرین های کتاب را به راحتی انجام دهند. اگر کودکی برای انجام تمرین ها مهارت کافی ندارد، یا میزان خروج از روی خط چین ها زیاد دیده می شود، بهتر است تمرین های عملی مربوط به هماهنگی چشم و دست و تقویت عضلات کوچک دست را انجام دهد و پس از گذشت یک ماه دوباره تمرین های کتاب را شروع کند. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

مهارت های دیداری و نوشتاری (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (پنج ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


مهارت های دیداری و نوشتاری (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (5 ساله))

روش کار با کتاب
در این کتاب هدف اصلی پرورش مهارت کنترل عضلات کوچک دست و هماهنگی چشم و دست در کودکان پنج ساله است. این تمرین ها بسیار ساده و برای بیشتر کودکان پنج ساله قابل اجراست. کودکانی که تمرین های «دست ورزی» مانند کار با گل، خمیربازی، نقاشی با پاستل یا مدادشمعی، جدا کردن مهره و اشیا ریز را بیشتر انجام داده باشند، مهارت بیشتری در گرفتن مداد، کشیدن اشکال مختلف و کنترل مداد خواهند داشت.
تمرین های کتاب به کودک کمک می کند تا با دقت و توجه بیشتر، مداد را کنترل کند و هنگام کشیدن اگر کودکی در انجام دادن برخی تمرین ها مشکل دارد، بهتر است مانند آن را در اندازه ی بزرگ تر در کاغذی رسم کنید و بخواهید آن را چند بار انجام دهد. معمولاً کودکان پس از چند باز تمرین کردن و یا پس از گذشت یک یا دو ماه، مهارت کافی را به دست می آورند. همیشه تمرین ها را از آسان به سخت، در اختیار کودک قرار دهید. همچنین در تمرین های ابتدایی باید فاصله ی خطوطی که کودک باید مابین آن ها خطی ترسیم کند، زیاد باشد و به تدریج این فاصله کاهش پیدا کند.
بهتر است توجه کودک را به این نکته جلب کنید که در هنگام کشیدن خطوط مراقب باشد تا به خط های اطراف برخوردنکند. به یاد داشتهب اشید که هر بار کودک تمرینی را به درستی و به خوبی انجام می دهد حتماً او را تشویق کنید. هرگز کودک را به خاطر اشتباهاتش در هنگام کار با کتاب، سرزنش نکنید. به طور معمول کودکان پنج ساله می توانند تمرین های کتاب را به راحتی انجام دهند. اگر کودکی برای انجام تمرین ها مهارت کافی را ندارد، یا میزان خروج از روی خط چین ها زیاد دیده می شود بهتر است تمرین های عملی مربوط به هماهنگی چشم و دست و تقویت عضلات کوچک دست را انجام دهد و پس از گذشت یک ماه مجددً تمرین های کتاب را انجام دهد.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

مهارت های شنیداری و گفتاری (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (پنج ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


مهارت های شنیداری و گفتاری (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (5 ساله))

روش کار با کتاب
از سن 2 تا 4 سالگی رشد زبان و گفتار در کودکان به صورت شگفت انگیزی گسترش می یابد. نکته ی مهم در مهارت گفتار و بیان کودک این است که بدانیم در هر سنی چه تمرین هایی برای کودک مؤثر و مفید است. مثلاً اگر قصد داریم در آینده، کودکان زبان انگلیسی یاد بگیرد، لازم است تا پیش از یک سالگی (تا حدود 12 ماهگی) او را در معرض شنیدن کلمات، واج ها و تلفظ های انگلیسی قرار دهیم. چون دوران اثربخش یادگیری، لهجه و تلفظ صحیح (ACCENT) زیر یک سالگی شکل می گیرد و گوش کودک با شنیدن آوا و واج های آن زبان آشنا شده و ذهن آن را ثبت می کند. بعدها وقتی کودکی به کلاس انگلیسی می رود، می تواند زبان انگلیسی را مانند یک انگلیسی زبان تلفظ کند. این نکته به ما می آموزد که دوره هایی بحرانی (Critical - period) در رشد کودک وجود دارد که اگر در همان دوره آموزش مناسب را نبیند، آموزش دیرهنگام، آن اثر و نتیجه ی اولیه را نخواهد داشت.
مهارت های زبانی کودک شامل «مهارت زبان دریافتی» یعنی گوش دادن، تشخیص و تمیز اشیا و دنبال کردن دستورها و درخواست هاست و همچنین دربرگیرنده ی «مهارت زبانی بیانی» یعنی تشخیص و ساخت آواها، ساخت کلمات و جلمه های دستوری و مهارت های ارتباطی و تعاملی است. تحقیقات نشان داده که در پیشرفت زبان دو بخش حائز اهمیت است: تعداد کلماتی که کودک می شنود و دوم مقدار کمک و حمایتی که از والدین و بزرگسالان دریافت می کند. گوش دادن فعال به صحبت های کودک، برقراری ارتباط و گفت و گوی دو طرفه با او و تشویق کودک به صحبت کردن مهارت های زبانی کودک را در سطح مطلوبی پیش خواهد برد.
در این کتاب تمرین هایی ساده در هر دو جنبه از مهارت های زبانی کودک آورده شده است و می توان از آن ها به عنوان الگویی استفاده کرد تا در بازی ها و تمرین های روزانه به تقویت هر دو مهارتز بان دریافتی و بیانی توجه شود. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 2 ساله)(پک 2 سالگی)(کتاب پرنده )


نام کتاب: کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 2 ساله)(پک 2 سالگی)
نام کتاب به لاتین: My clever baby (2 year old children's learning skills) (4 year old pack) (Bird book)
ناشر کتاب: انتشارات کتاب پرنده
قطع کتاب: خشتی
نوع جلد کتاب: شومیز
موضوع کتاب: هوش و خلاقیت کودکان
موضوع کتاب: آموزش کودکان 2 ساله
سال چاپ کتاب: 1398

انتشارات کتاب پرنده منتشر کرد:
مجموعه ی «کودک باهوش من» بر اساس جدید ترین منابع علمی و روان شناسی برای کودکان 5 سال (پیش¬دبستانی) تهیه شده است. تمرین¬ها و بازی¬های این مجموعه به صورت هدف¬مند توانایی و مهارت¬های شناختی و ذهنی، مهارت شنیدن و صحبت کردن، یادگیری مفاهیم ساده¬ی ریاضی، مهارت دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست کودکان را افزایش می¬دهد.

72,000 تومان

کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 3 ساله)(پک 3 سالگی)(کتاب پرنده )


نام کتاب: کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 3 ساله)(پک 3 سالگی)
نام کتاب به لاتین: My clever baby (3 year old children's learning skills) (4 year old pack) (Bird book)
ناشر کتاب: انتشارات کتاب پرنده
قطع کتاب: خشتی
نوع جلد کتاب: شومیز
موضوع کتاب: هوش و خلاقیت کودکان
موضوع کتاب: آموزش کودکان 3 ساله
سال چاپ کتاب: 1397
قیمت کتاب: پک 6 جلدی 15000 تومان

انتشارات کتاب پرنده منتشر کرد:
مجموعه ی «کودک باهوش من» بر اساس جدید ترین منابع علمی و روان شناسی برای کودکان 5 سال (پیش¬دبستانی) تهیه شده است. تمرین¬ها و بازی¬های این مجموعه به صورت هدف¬مند توانایی و مهارت¬های شناختی و ذهنی، مهارت شنیدن و صحبت کردن، یادگیری مفاهیم ساده¬ی ریاضی، مهارت دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست کودکان را افزایش می¬دهد.

72,000 تومان

کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 4 ساله)(پک 4 سالگی)(کتاب پرنده )


نام کتاب: کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 4 ساله)(پک 4 سالگی)
نام کتاب به لاتین: My clever baby (4 year old children's learning skills) (4 year old pack) (Bird book)
ناشر کتاب: انتشارات کتاب پرنده
قطع کتاب: خشتی
نوع جلد کتاب: شومیز
موضوع کتاب: هوش و خلاقیت کودکان
موضوع کتاب: آموزش کودکان 4 ساله
سال چاپ کتاب: 1397
قیمت کتاب: پک 6 جلدی 15000 تومان

انتشارات کتاب پرنده منتشر کرد:
مجموعه ی «کودک باهوش من» بر اساس جدید ترین منابع علمی و روان شناسی برای کودکان 5 سال (پیش¬دبستانی) تهیه شده است. تمرین¬ها و بازی¬های این مجموعه به صورت هدف¬مند توانایی و مهارت¬های شناختی و ذهنی، مهارت شنیدن و صحبت کردن، یادگیری مفاهیم ساده¬ی ریاضی، مهارت دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست کودکان را افزایش می¬دهد.

72,000 تومان

کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 5 ساله)(پک 5 سالگی)(کتاب پرنده )


نام کتاب: کودک باهوش من (مهارت های یادگیری کودکان 5 ساله)(پک 5 سالگی)
نام کتاب به لاتین: My clever baby (5 year old children's learning skills) (5 year old pack) (Bird book)
ناشر کتاب: انتشارات کتاب پرنده
قطع کتاب: خشتی
نوع جلد کتاب: شومیز
موضوع کتاب: هوش و خلاقیت کودکان
موضوع کتاب: آموزش کودکان 5 ساله
سال چاپ کتاب: 1398

انتشارات کتاب پرنده منتشر کرد:
مجموعه ی «کودک باهوش من» بر اساس جدید ترین منابع علمی و روان شناسی برای کودکان 5 سال (پیش¬دبستانی) تهیه شده است. تمرین¬ها و بازی¬های این مجموعه به صورت هدف¬مند توانایی و مهارت¬های شناختی و ذهنی، مهارت شنیدن و صحبت کردن، یادگیری مفاهیم ساده¬ی ریاضی، مهارت دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست کودکان را افزایش می¬دهد.

72,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 12,000 تومان بیشترین: 72,000 تومان
ريال12000 ريال72000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.