بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات پیام آزادی

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

فروشگاه کتاب پیام آزادی با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز در زمینه فروش کتاب های مرجع کودک و نوجوان و ادعیه و قرآن از طریق اینترنت و بدون مراجعه حضوری مشتری به مرکز شهر جهت خرید کتاب در مرداد ماه سال 89 افتتاح گردیده تا شما هموطنان عزیز در هر کجای این سرزمین پهناور به راحتی و با آسودگی خیال در دنیای مجازی اینترنت در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن اقدام به خرید کتاب نمایید. این فروشگاه با بهره گیری از افراد متخصص، کارآزموده و متعهد در زمینه طراحی وب جهت استفاده راحت و ایمن از هر نظر نسبت به سال های اولیه افتتاح تغییرات چشم گیری کرده است تا شما هموطنان عزیز بدون نگرانی خریدهای خود را انجام داده و از خریدی راحت، سریع و ایمن لذت ببرید.
جهت بهبود کیفیت خدمات فروشگاه لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش تماس با ما اعلام نمایید.
اهداف ما : 
نقش فرهنگ و تاثيرگذاری آن در اقتصاد، سياست و ساير حوزه ها بر كسی پوشيده نيست. بنابراين سرمايه گذاری در راه توليد و نشر آثار فرهنگی مناسب از مهمترين مسائل امروز اجتماع ماست، و بر همه دست اندركاران امور فرهنگی و تربيتی فرض است كه در راه نشر و ترويج منابع فرهنگی مفيد از هيچ كوششی دريغ نكنند.انتشارات پيام آزادی كه همزمان با پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی فعاليت خود را آغاز كرد افتخار دارد كه در نشر بهترين آثار مورد نياز كودكان و نوجوانان گام های اساسی برداشته است،به ويژه در سال های اخير در زمينه نشر آثار مرجع و دايره المعارف های مختلف برای كودكان و نوجوانان پيشگام بوده است. و در آينده نيز آثار متنوعی در زمينه آثار مرجع منتشر خواهد نمود.
 
انتشارات پيام آزادی افتخار دارد كه درزمينه نشر به عنوان:
اولين ناشر نمونه(كودكان و نوجوانان) سال ١٣٧١ به انتخاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
ناشر برگزيده دفاع مقدس ١٣٧٣
ناشر بر گزيده پنجمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم (خادمين قرآن) ١٣٧٥
ناشر برگزيده نهمين نمايشگاه بين المللی كتاب تهران ١٣٧٥
خادم نشر ١٣٧٧ به انتخاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
برگزيده كتاب هاي مناسب معصومين به انتخاب كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان
خادم نشر ١٣٨٣ به انتخاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات پیام آزادی به شرح ذیل می باشد:

کتاب های کودک و نوجوان انتشارات پیام آزادی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های بزرگسالان (عمومی) انتشارات پیام آزادی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مذهبی و ادبیات انتشارات پیام آزادی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادعیه انتشارات پیام آزادی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

365 قصه شب از حیوانات (انتشارات پیام آزادی)


فرهنگ ایران، فرهنگ شفاهی است؛ بنابراین قصه و قصه گویی در فرهنگ ما اهمیت بسیاری دارد. قصه های مادربزرگ ها در شب های بلند زمستان در زیر کرسی، قصه های شب چله؛ داستان های شاهنامه مثل ها و ضرب المثل ها همه ریشه در فرهنگ و ادب ایران عزیز دارد. نوالیس، رمان نویس آلمانی می گوید: «افسانه ها نسل به نسل منتقل گردید و به مرور زمان، کتاب های قصه به صورت مصور در اختیار همگان قرار گرفت.
این کتاب هم که شامل 365 قصه عامیانه به زبان حیوانات است به منظور تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان تألیف شده است. در این داستان ها که آمیخته به افسانه است، قهرمان داستان به سوی ارزش هایی از جمله مهربانی، محبت، عدالت و ... گام بر می دارد و پس از گذراندن موانع و سختی ها، عدل و داد برقرار می شود. اهمیت این داستان ها در این است که در نبرد حق و باطل، خیر و شر و ... حق، همیشه پیروز است و ستم ظالم هرگز بی جواب نمی ماند و از آن جا که در افسانه ها، دنیا، دار مکافات است، بدکار، همیشه به سزای اعمال خود می رسد. در این داستان ها، ما مکرر به فرد طمع کار و متکبر بر می خوریم و می بینیم که طمع و کبر، مایه ی بدبختی آنهاست.

35,000 تومان

دانشنامه نجوم و فضا (انتشارات پبام آزادی)


محصولات انتشارات پیام آزادی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

30,000 تومان

نام من قرآن است!(انتشارات پیام آزادی)


نام من قرآن است!
تعلیمات دینی برای کودکان

7,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 7,500 تومان بیشترین: 35,000 تومان
ريال7500 ريال35000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.