بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات کاروان

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات کاروان به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات کاروان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات کاروان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان انتشارات کاروان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اجتماعی انتشارات کاروان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزشی انتشارات کاروان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

کیمیاگر (انتشارات کاروان)


پیش گفتار نویسنده
لازم است بگویم که کیمیاگر یک کتاب نمادین است و متفاوت با خاطرات یک جادوگر (زائرکوم پوستل) که اثری غیرتخیلی است.
یازده سال از زندگی ام را صرف مطالعه ی کیمیاگری کردم . همین تصور ساده استحاله ی فلزات به طلا و یا کشف اکسیر جوانی، برای آن که یک رازآموز جادو را شیفته نماید، کافی بود. اعتراف می کنم که اکسیر جوانی بیشتر اغوایم می کرد پیش از درک و احساس حضور خداوند، تصور این که روزی همه چیز پایان خواهد یافت ناامیدکننده بود. بدین ترتیب، وقتی دانستم می توانم به مایعی دست یابم که قادر است دوران هستی من را سال ها افزایش دهد تصمیم گرفتم جسم و روحم را وقف یافتن آن نمایم.
آن دوران آغاز دهه ی هفتاد هم زمان با تحولات عظیم اجتماعی بود و هنوز کتاب هایی در زمینه ی کیمیاگری منتشر نشده بود. مانند یکی از شخصیت های کتاب اندکی پولی را که داشتم خرج کتاب های کیمیاگری خارجی کردم. در طول روز، ساعت ها از وقتم را صرف مطالعه ی نمادشناسی پیچیده ی کیمیاگری نمودم . در ریودوژانیرو به جست و جوی دو سه نفر برخاستم که به طور جدی به علم اعظم می پرداختند. اما آن ها از پذیرفتن من سر بازد زدند. هم چنین با اشخاص متعدد دیگری نیز آشنا شدم که خود را کیمیاگر می خواندند، آزمایشگاه هایی داشتند، و به من قول می دادند در ازای ثروت واقعی، اسرار این هنر را به من بیاموزند؛ امروز فهمیده ام که هیچ کدام از آن چه را که به دانستنش وانمود می کردند، نمی دانسته اند.
با وجود شیفتگی بسیارم، هیچ کدام از تلاش ها یم نتیجه نداند. هیچ کدام از آن رویدادهایی که کتا بهای راهنمای کیمیاگری با زبان پیچیده شان ادعا می کردند، رخ نداد. با یک سلسله نمادها ی بی پایان از اژدها، شیر، خورشید، ماه و عطارد رو به رو بودم و مدام احساس می کردم در مسیر اشتباه قرار دارم. چون این زبان نمادین، حاشیه ی عظیمی از ابهام به وجود می آورد. در سال 1973، دیگر از عدم پیشرفت خودم نامید شدم و خود را در یک بی مسئولیتی عظیم رها کردم. در این دوره وزارت آموزش ایالت ماتو گروسو قرار دادی با من بست تا در همان تئاتری که کار می کردم، درس هم بدهم. تصمیم گرفتم در آزمایشگاه های تئاتر خود، شاگردانم را موضوع کتیبه ی مزرد قرار دهم. این شیوه همراه با چند مورد پیش روی من در نواحی مکتوم جادو باعث شد در سال بعد بتوانم با جسم و روحم معنای حقیقی ضرب المثل از تو حرکت از خدا برکت را دریابم . تمام زندگی ام زیر و رو شد.
شش سال بعدی زندگی ام را به دور از هر آنچه به نظر می رسید با مسایل عرفانی ارتباطی داشته باشد، زیستم. در این دوره ی تبعید روحانی مسایل مهم بسیاری را آموختم این که تنها هنگامی یک حقیقت را می پذیریم که نخست در ژرفای روح مان انکارش کرده باشیم. که نباید از سرنوشت خود بگریزی و این که دست خداوند علی رغم سخت گیری اش بی نهایت سخاوتمندانه است.
آنچه خواندید قسمتی از پیش گفتار کتاب کیمیاگر اثر پائلوکوئلیو است که این کتاب را می توانید از این فروشگاه خرید نماید.
برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.