بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات کتاب آمه

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

آمه در تاریخ 4/9/1371 با هدف تأمین کتب و مجلات بین المللی به منظور پاسخ گویی به نیازهای پژوهشی و آموزشی دانشگاه ها ، موسسات پژوهشی اساتید و دانشجویان تأسیس شد. در طول این مدت حضور در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی و عرضه آثار تعدادی از برجسته ترین ناشران بین المللی ، تأمین نشریات ادواری مورد نیاز دانشگاه ها و موسسات پژوهشی از فعالیت های عمده آمه بوده است . حذف تدریجی یارانه از بخش کتاب‌های خارجی و همچنین توجه به مخاطبین خاص که به علت مشکلات متعدد در نمایشگاه ها حضور نمی یافتند در سال 1383 آمه را بر آن داشت که فروشگاه دائمی خود را برپا نماید. حذف یارانه، انتظار یک ساله مخاطبین جهت برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را با سوال جدی مواجه نمود و برگذاری نمایشگاه های کتب کاربردی - دانشگاهی در فاصله ای 6 ماهه با نمایشگاه بین المللی توسط انجمن فرهنگی ناشران بین المللی که آمه از اعضای موثر و اولیه آن بوده است ، نیز ضرورت برپایی فروشگاه و نمایشگاه دائمی را منتفی نمی سازد. یکی از موانع اصلی چنین اقدامی ، با توجه به ضرورت سرمایه گذاری سنگین فقدان توجیه اقتصادی به پرداختن به این حرفه به عنوان شغل است. امروزه ، آمه با عرضه مجموعه ای از کتاب‌های اصلی از کلیه ناشران برجسته بین المللی در حوزه های مختلف علوم پزشکی، مهندسی، عمومی، کودکان ، آثار ناشران داخلی ، لوح های اصلی فشرده موسیقی کلاسیک ، نشریات ادواری، شرایطی را فراهم نماید که رغبت بیشتری برای سرمایه گذاری در این رشته ایجاد گردد. آمه به عنوان عضو انجمن فرهنگی ناشران بین المللی با ترجمه و تکثیر و انتشار بدون مجوز آثار ناشران خارجی مخالف است و بدیهی است که ترجمه و تکثیر آثار یاد شده با کسب اجازه از ناشر اصلی ، از جمله اهداف آمه است.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات کتاب آمه به شرح ذیل می باشد:

کتابهای ادبیات انتشارات کتاب آمه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتابهای ادبیات داستانی انتشارات کتاب آمه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتابهای اجتماعی انتشارات کتاب آمه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتابهای تاریخی انتشارات کتاب آمه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتابهای عمومی انتشارات کتاب آمه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

دیوان رودكی (انتشارات کتاب آمه)


دیوان رودكی

محصولات انتشارات کتاب آمه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

12,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.