بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات کتاب درمانی

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.    

درباره انتشارات کتاب درمانی 

انتشارات کتاب درمانی از سال 1373 فعالیت انتشاراتی خود را با پروانه نشر دایم و پروانه کسب از (اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران ) با موضوع کتاب های پزشکی عمومی و روان شناسی در استان تهران آغاز کرد.خط مشی انتشارات با توجه به نام "کتاب درمانی " ، پیشگیری و بهداشت همگانی از طریق مطالعه کتاب است و بر این باوریم که کتاب یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های رسیدن به سلامت و بهداشت است . از طرفی فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی ما مبتنی بر کتاب است و سخن گفتن درباره ی  کتاب دلیل آوردن برای آفتاب است . در جامعه ای زندگی می کنیم که همه چیزش بر کتاب استوار است و مذهبی داریم که معجزه اش " کتاب " و نام کتابش " خواندنی  است و نخستین پیامش " بخوان " و سپس بزرگ ترین ستایش خدایش در صفت کسی است که با " قلم " تعلیم می دهد . 

یکی از افتخارآمیز ترین ایده هایی که با موفقیت شایان ذکر مواجه شد ارایه کتاب " با هدف پیشگیری و درمان  " بود.ما بر این باوریم که کتاب جایگاه بخصوصی ندارد ، کتاب باید در گوشه گوشه زندگی ما  و در تمام مکان های عمومی و ... حضور داشته باشد ، جایگاه  کتاب فقط کتاب فروشی نیست ، بلکه ما می توانیم همانند تمام کشورهای پیشرفته ، کتاب را در تمام مراکز فرهنگی و هنری ، بهداشتی و درمانی و... عرضه کنیم و هر روز تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می دهیم . چون هرچه داریم و هرچه هست مبتنی بر کتاب است .کتاب قادر است درباره  پیچیده ترین مسایل زندگی به افراد اطلاعات بدهد . پس ما به معجره کتاب ایمان داریم .

شهرها و روستاها هر روز در حال گسترش هستند و رفت و آمد شهری و بین شهری مشکل تر می شود ، پس ما بر آن شدیم ، تا اولین سایت تخصصی کتاب های پزشکی عمومی و روان شناسی و محصولات مرتبط با آن  را افتتاح کنیم.خط مشی ما ارایه محصولات با کیفیت است .در آخر ما با کادری مجرب و آزموده در تمام مراحل استفاده از سایت در خدمت شما هستیم و شما را یاری می دهیم  و سعی می کنیم با پشتیبانی منحصربه فرد در خدمت شما باشیم .امیدواریم از گشت و گزار در سایت انتشارات کتاب درمانی لذت ببرید و چنانچه مورد پسند شما واقع شد ، به دیگران هم معرفی کنید . منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

موضوعات کلی کتابهای انتشارات کتاب درمانی به شرح ذیل می باشد:

بهداشت و خانواده انتشارات کتاب درمانی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

بارداری انتشارات کتاب درمانی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

آشپزی انتشارات کتاب درمانی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

پوست و مو انتشارات کتاب درمانی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

روانشناسی انتشارات کتاب درمانی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آشپزی بچه های شاد (انتشارات کتاب درمانی)


آشپزی بچه های شاد
با بیش از 60 دستور آسان برای وعده های روزانه بعلاوه اسنک ها و دسرها
غذاهای خوشمزه از خوراک مکزیکی گرفته تا غذاهای دیگر
در این کتاب بچه ها روش های اصولی آشپزی ،تغذیه مناسب و ایمنی در آشپزخانه را می آموزند

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

59,000 تومان

از حس بد به حس خوب (انتشارات کتاب درمانی)


از حس بد به حس خوب
زندگی را به یک تجربه ی شور انگیز مبدل نمایید.
در این کتاب تکنیک های جدید، موثر و تمرین های مرحله به مرحله ای ارائه شده است که به شما کمک می کند بر مشکلات روزمره خود فائق آیید.
- خود را از ترس ، فوبی ها و حملات هراس رها سازید .
- بر نگرش های خودمغلویی تان غلبه نمایید.
- پنج راز ارتباط صمیمی را کشف نمایید .
- به مشاجرات زناشویی خاتمه دهید .
- برای رسیدن به موفقیت بر تعلل خود فائق آیید .
این کتاب راهنما می تواند به شما نشان دهد که چگونه در مورد خودتان و افرادی که به آن ها علاقه دارید ، احساس خوبی داشته باشید . همچنین کشف خواهید کرد که زندگی می تواند یک تجربه ی شور انگیز باشد .

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

39,000 تومان

بلوغ پسران (انتشارات کتاب درمانی)


بلوغ پسران
دوران نوجوانی یکی از مهمترین دوران زندگی هر پسری می باشد.در این دوره برای پاسخ به سوالات خود باید از یک منبع قابل اعتماد کمک بگیرید.کتاب " بلوغ پسران" ، سرشار از راهکارهای مفید برای آماده ساختن شما جهت مواجه شدن با تغییرات دوران بلوغ می باشد.
با خواندن این کتاب اطلاعات مفیدی در مورد موضوعات زیر کسب خواهید کرد:
* دوران بلوغ و انواع تغییرات فیزیکی و احساسی که تجربه خواهد کرد.
* اهمیت تغذیه سالم و مراقبت از بدنتان.
* تفکر در مورد روابط و مواجه شدن با احساسات جدید.
* اهمیت ورزش و تناسب اندام در تندرستی.
و ...
این کتاب به شما کمک می کند تا موضوعات بهداشتی را درک کنید. این موضوعات، عمده نگرانی های پسران نوجوان را تشکیل می دهند، همچنین به شما یاد می دهد که چگونه این دوران را همراه با امنیت ، سلامتی و شادمانی پشت سر بگذارید.

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

9,900 تومان

بلوغ دختران (انتشارات کتاب درمانی)


بلوغ دختران
دوران نوجوانی یکی از مهمترین دوران زندگی هر دختری می باشد. در این دوره برای پاسخ به سوالات خود باید از یک منبع قابل اعتماد کمک بگیرید. کتاب " بلوغ دختران" ، سرشار از راهکارهای مفید برای آماده ساختن شما جهت مواجه شدن با تغییرات دوران بلوغ می باشد. با خواندن این کتاب اطلاعات مفیدی در مورد موضوعات زیر کسب خواهید کرد:
* دوران بلوغ و انواع تغییرات فیزیکی و احساسی که تجربه خواهید کرد.
*اهمیت تغذیه سالم و مراقبت از بدنتان.
*اهمیت ورزش و تناسب اندام در تندرستی.
*دوران قاعدگی و احساساتتان در این دوران.
*روابط دوستی تان با دیگران.
و ...
این کتاب به شما کمک می کند تا موضوعات بهداشتی را درک کنید. این موضوعات ، عمده نگرانی های دختران را تشکیل می دهند، همچنین به شما یاد می دهد که چگونه این دوران را همراه با امنیت ، سلامتی و شادمانی پشت سر بگذارید.

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

10,900 تومان

پوکی استخوان ( پیشگیری و درمان) (انتشارات کتاب درمانی)


پوکی استخوان ( پیشگیری و درمان )
پوکی استخوان حالتی است که در آن استخوان شکننده شده و احتمال شکستگی با ضربات کوچک و جزیی به وجود می آید. این بیماری از گرفتاری های شایع جوامع بشری است که روند آن پس از سن 35 سالگی در انسان آغار می شود. مردان سالمند نیز به پوکی استخوان دچار می شوند. در این کتاب راه کارهای مناسبی برای پیش گیری و درمان از پوکی استخوان در میانسالان و جلوگیری از آن در سالمندان ارایه شده است .

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

11,900 تومان

چگونه قد بلند شویم (روش های طبیعی افزایش قد) (انتشارات کتاب درمانی)


اگر می خواهید بیشتر در مورد رشد قدی انسان بدانید، توصیه های بسیار ساده و قابل فهم موجود در این کتاب را بخوانید. احتمالا سوال های زیادی در فکر شما وجود دارد. به عنوان مثال ، آیا این کتاب در رشد بدنی و قد بلند تر شدن من تاثیر گذار است؟ آیا تا به حال کسی بوده که هم قد فعلی من بوده و بعد از آن به قدش اضافه شده باشد؟ قد من تا تابستان آینده چقدر بلندترخواهد شد؟ آیا وقتی رشد من متوقف می شود امکان قد بلند تر شدن من وجود دارد؟ چه زمانی رشد من متوقف می شود؟ آیا تاثیر گذاری بر روند رشد قدی کاری دشوار خواهد بود؟ آیا این کتاب به من کمک خواهد کرد؟ آیا من نتایج کارهایم را سریع خواهم دید؟ و از این قبیل سوالات. دوست عزیز باید بگویم این کتاب نه تنها پاسخ کاملی به بیشتر این سوالات می دهد بلکه به شما کمک خواهد کرد به هدف خود برسید.حتی اگرهمه افراد خانواده و اقوام شما قد کوتاه باشند به هیچ وجه نباید ناامید شوید. اگر قبل از توقف رشدتان این کتاب را به عنوان راهنما مورد استفاده قرار دهید شانس قد بلند شدنتان (بین 5 تا 13 سانتیمتر) نسبت به بقیه افراد خانواده بیشتر می شود . سخن مترجم بیمارانی که به مطب ما پزشکان مراجعه می کنند سوال های زیادی درباره ی قد و چگونگی افزایش آن دارند، و این امری طبیعی و همیشگی است . اغلب این سوالات در مسیر بهره برداری غیر دارویی بی جواب یا با پاسخی ناقص باقی می ماند . با دیدن این کتاب و محتوای غنی آن متوجه شدم راه های غیر دارویی بسیاری وجود دارد که با اطمینان خاطر می توان از آن ها برای افزایش قد کودکان و نوجوانان بهره برد . سپس با اشتیاق آن را ترجمه کردم تا علاقه مندان نیز از مطالب این کتاب استفاده کنند . شما هم حوصله کنید و با دقت آن را بخوانید امیدوارم به نتیجه دلخواه تان دست یابید . دکتر محمود رحماندوست
محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب www.4030book.ir چل سی بوک می کوشد تمامی محصولات انتشارات کتاب درمانی در سریع ترین زمان و با قیمت مناسب در اختیار هموطنان عزیز قرار گیرد.
خرید از فروشگاه و بانک کتاب www.4030book.com صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.
12,900 تومان

چهار قرار با خود برای تغییر باورهای منفی (انتشارات کتاب درمانی)


چهار قرار با خود برای تغییر باورهای منفی
کلامتان عاری از گناه باشد
کافی است مقصود خود را بیان کنید. بر علیه و به ضرر خود چیزی نگویید. از قدرت کلام خود در مسیر راستی و عشق بهره گیرید.
هیچ حرف و عملی را به خود نگیرید
علت هیچ یک از کارهایی که دیگران انجام می دهند شما نیستید. آنچه دیگران می گویند یا انجام می دهند نمودی از حقیقت وجودی آن ها است. وقتی در برابر عقاید و اعمال دیگران ایمن باشید، دیگر قربانی رنجی بی مورد نخواهید شد.
فرضیه سازی نکنید
خواسته های واقعی خود را ابراز کنید. برای اجتناب از سوء برداشت و ناراحتی تا حد امکان با شفافیت برخورد کنید. شما می توانید تنها با همین یک قرار زندگی خود را به کلی تغییر دهید.
همیشه به بهترین وجه عمل کنید
بهترین وجه لحظه به لحظه در حال تغییر است، و در هنگام سلامتی یا بیماری متفاوت می باشد. تحت هر شرایطی بهترین رفتار را داشته باشید. به این ترتیب از قضاوت و سرزنش خود و پشیمانی و تاسف دور خواهید ماند.

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

8,900 تومان

خداحافظی با کم رویی و خجالت در کودکان و نوجوانان (انتشارات کتاب درمانی)


خداحافظی با کم رویی و خجالت در کودکان و نوجوانان
چه زمانی خجالت فقط یک جنبه از شخصیت کودک شما می باشد و چه زمانی کم رویی مشکل ساز است؟ حتی خجالت موقتی می تواند کودک شما را از دوست یابی، سرگرمی و تجربیات جدید وعملکرد خوب در مدرسه باز دارد. این کتاب شامل بیش از 40 فعالیت جالب برای کودکان و والدین آن ها می باشد که می توانند با هم انجام دهند و سبب افزایش اعتماد به نفس و ویژگی های مفید برای ادامه زندگی شود.
اولین فعالیت این کتاب به شما کمک می کند برای تشویق پیشرفت کودکتان و کنار گذاشتن کم رویی یک جدول امتیاز ایجاد کنید. بقیه فعالیت ها توسط درمانگرهای کودک طراحی شده اند و به کودکان کمک می کنند تا اعتماد به نفس بالاتری کسب کنند و ارتباط راحت تری با دیگران داشته باشند.
کودک شما یاد خواهد گرفت که:
- به موفقیت های کوچک توجه کند و آن ها را جشن بگیرد.
- در هنگام اضطراب ، آرامش داشته باشد.
- ارتباط چشمی بر قرار کند.
- برای یافتن دوستان جدید سلام کند و صمیمانه رفتار نماید.
- با اعتماد به نفس صحبت کند.

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

16,900 تومان

درمان گیاهی کبد چرب (انتشارات کتاب درمانی)


درمان گیاهی کبد چرب
در بین ارگان های بدن کبد بزرگترین و پیچیده ترین بوده و بعد از پوست بزرگترین عضو بدن است. برخی کبد را معادل قلب دوم می دانند. به جرات می توان گفت کلیه اعمال متابولیکی بدن مستقیما در کبد انجام می شود یا به نوعی تحت تاثیر آن است. هپاتیت ، کبد چرب، سرطان کبد، سیروز کبدی ، سنگ کیسه صفرا، کبد قلبی و یرقان از بیماری های مهم و رایج کبد هستند و امروزه به علت مشکلات تغذیه ای ، مصرف برخی داروهای شیمیایی و مصرف غذاهای آماده و فرآوری شده با چربی بالا، بیماری " کبد چرب" بسیار رایج و شیوع پیدا کرده است. کاهش مصرف گوشت، چربی و مواد قندی و مصرف بیشتر میوه و سبزیجات بسیار مفید است. گیاهان معرفی شده در این کتاب و گنجاندن مصرف آن ها در برنامه های غذایی علاوه بر تقویت کبد، محافظت کننده، سبب پاکسازی و پیشگیری از بیماری های مختلف کبد از جمله کبد چرب می باشد و همچنین به دلیل طبیعی بودن فاقد عوارض جانبی داروهای شیمیایی می باشند.

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

13,900 تومان

روش های ساده پخت كيک و شيرينی مينو


روش های ساده پخت كيک و شيرينی مينو

11,900 تومان

ساده ترين روشهای ساخت ترشی و شوری(انتشارات کتاب درمانی)


ساده ترين روشهای ساخت ترشی و شوری

9,900 تومان

کشف رهبر درون (انتشارات کتاب درمانی)


کشف رهبر درون
این کتاب با معرفی اشخاص موفق در عرصه های اقتصادی ،ورزشی، سیاسی،و ارا ئه توصیه های صاحب نظران سر شناس به شما کمک می کند :
قدرت رهبری و مدیریت درونی خود را بشناسید.
اهداف خود را به چنگ آورده و اعتماد به نفستان را بالا ببرید.
کلمات "ما علیه آنان" را از ذهنتان بیرون کنید.
عضوی از یک تیم باشید و همکاری را در بین دیگر اعضا تقویت کنید.
بین کار و تفریح تعادل بر قرار کنید.
نگرانی های تان را کنترل کرده و زندگی تان را مملو از انرژ ی کنید.
همیشه ذهن خود را برای تغییر و تحول باز نگه دارید و به آ ن خوش آمد بگویید.
سعی نکنید دستورالعمل های پیچیده ی موسسات بزرگ را کپی کنید.در عوض ،نوع جدیدی از یک شرکت بسازید،که به نقش کارکنان، بهبود کیفیت و رضایت مشتریان متعهد باشد و روی متحد کردن تمامی کارکنان برای رسیدن به این اهداف کار کنید.

محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

17,900 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 8,900 تومان بیشترین: 59,000 تومان
ريال8900 ريال59000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.