بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات کتاب کوله پشتی

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

ناشر كتابهاى ادبى، هنرى و تاريخى

موضوعات کلی کتابهای انتشارات کتاب کوله پشتی به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات کتاب کوله پشتی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان انتشارات کتاب کوله پشتی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های رمان انتشارات کتاب کوله پشتی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های هنری انتشارات کتاب کوله پشتی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخی انتشارات کتاب کوله پشتی (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آن هنگام که نفس هوا می شود(انتشارات کتاب کوله پشتی)


پال کالانیتی، که متخصص مغز و اعصاب بود بر اثر سرطان ریه در سی و هفت سالگی جان خود را از دست داد. پال پزشکی متبحر و انسانی متفکر بود که در طول زندگی‌اش به دنبال معنای زندگی بود. وی در جستجوی پاسخ سوالاتش مدتی ادبیات خواند، همچنین زیست شناسی، و سرانجام به جراحی مغز و اعصاب روی آورد. در اواخر دوره‌ی رزیدنسی‌اش متوجه شد به سرطان ریه مبتلا شده است. و در این کتاب تجربه‌ی بیماری و رویارویی با مرگش را به رشته‌ی تحریر درآورده است. زمانی که پال از بیماری‌اش مطلع می‌شود چهار مرحله‌ی غم را پشت سر می‌گذارد. کسی که به بیمارانش امید می‌داده است اکنون به امید نیاز دارد. برخورد پال کالانیتی با مرگ بسیار خواندنی است و انسان را به تعمق وامی‌دارد. بخشى از كتاب: مسئولیت مرگ همچون یوغی سنگین بر گردن‌مان بود. شاید زندگی و هویت بیماران‌مان در دست ما باشد، اما مرگ همیشه برنده است. حتی اگر تو کامل باشی، دنیا کامل نیست. راز زندگی این است که بدانی ورق‌ها طوری جور می‌شوند که تو بازنده باشی، که دست تو یا نظر تو نادیده گرفته می‌شود، در حالی که هنوز برای برنده شدنِ بیمارانت می‌جنگی. هرگز نمی‌توانی به کمال برسی، اما می‌توانی نزدیک شدن به چیزی را که پیوسته برایش تلاش می‌کنی باور داشته باشی.

14,000 تومان

احتمال عشق در نگاه اول ( انتشارات کتاب کوله پشتی)


احتمال عشق در نگاه اول

(( تا آنجا که هدلی می دانست ، برایش حد وسطی وجود نداشت ؛ او یا همه چیز را می خواست یا هیچ چیز را . این تفکر غیر منطقی بود ، حتی با وجود این که چیزی در درونش می دانست که داشتن هیچ چیز خیلی سخت است و داشتن همه چیز غیر ممکن))
اتفاقاتی کوچک، سرنوشت یا تقدیر بن مایه داستانی ست که جنیفر اسمیت به رشته تحریر درآورده است .
هدلی سولیوان قهرمان داستان در اثر تاخیری چهار دقیقه ای هواپیما را از دست می دهد اما همین زمان کوتاه همه چیز او را تغییر می دهد .
به راستی برای این که همه چیز تغییر کند ، راه های خیلی زیادی وجود دارد..‌‌‌.

کتاب احتمال عشق در نگاه اول، داستانی عاشقانه است درباره عشق، سرنوشت و امید. داستانی درباره دوری و بخشش. همچنین داستانی درباره پیامدهای هر عمل؛ اینکه چطور یک اتفاق کوچک مانند از دست دادن پرواز، بابت چهار دقیقه تأخیر می تواند زندگی انسان را متحول بکند و سرنوشت او را به‌کلی تغییر دهد.

محصولات انتشارات کتاب کوله پشتی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

20,000 تومان

خدا به کودک کمک کند(انتشارات کتاب کوله پشتی)


کتاب حاضر، داستاني است که در آن نويسنده به سختي‌هاي زن آفريقايي-آمريکايي در زندگي شخصي و مبارزه‌اش با تبعيض نژادي پرداخته است. آثار نويسنده اين کتاب به خاطر فضاي حماسي، ديالوگ‌هاي زنده و به تصوير کشيدن شخصيت‌هاي سياه‌پوست آمريکايي مشهور است. در داستان مي‌خوانيم:« منظورم اينه که من نبايد بهش اعتماد مي‌کردم. من سفره‌ دلم را پيشش باز کردم؛ اون هيچ‌چيزي در مورد خودش به من نگفت.من حرف مي‌زدم اون گوش مي‌کرد. بعد هم ازم جدا شد، بدون يک کلمه دستم انداخت. دقيقاً همون طوري که «سوفيا هاکسلي» باهام قطع رابطه کرد».

10,000 تومان

زنی انگور زاییده است (انتشارات کتاب کوله پشتی)محصولات انتشارات کتاب کوله پشتی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

10,000 تومان

ماه عسل در پاریس(انتشارات کتاب کوله پشتی)


باران در خیابان ناگهان قطع شده بود. مردی دستش را از در ورودی بیرون برد و چیزی به دوستش گفت که هر دو را به خنده انداخت. صدای لوری از زمزمه هم ضعیف‌تر بود. گفت: «اگه بخوام رُک بگم، بزرگ‌ترین تهدید ازدواج شما شوهرتون نیست. حرف‌های آدمیه که نمی‌دونم چطور خطابش کنم، همون مشاوری که شما رو به اینجا کشونده؛ شما و همسرتون رو به اینجا کشونده؛ اون یه تهدیده.»

7,000 تومان

ماه مهر را به خاطر بسپار ( انتشارات کتاب کوله پشتی)


ماه مهر را به خاطر بسپار

کتاب «ماه مهر را به خاطر بسپار» اثر تازه‌ایست از شهریار زمانی که امسال راهی فروشگاه‌های کتاب شد.

داستان کتاب در مورد زندگی دو خانواده‌ی «توتونچی» و «مظلومی» در میانه‌ی دهه‌ی 50 شمسی است. رابطه‌ی پسران این دو خانواده با نام‌های روزبه و میرآقا، شکرآب است و چشم دیدن یکدیگر را ندارند اما از قضا یکی‌شان به خاستگاری خواهر آن دیگری میرود. پسر دیگر نیز دلبسته‌ی دختری به نام ژیلاست، اما ژیلا سودای دیگری در سر دارد...

از متن کتاب: "ژيلا مدهوش عكس آهوان شده بود؛ كاري كه به عنوان بهترين عكس دانشجويان سال اولي انتخاب شد. ژيلا با خط خوش در حاشيه زرد رنگ عكس نوشته بود: افسون آهوان. آهوان اي آهوان دشت‌ها / گاه اگر در معبر گلگشت‌ها... خواب آن بي‌خواب را ياد آوريد / مرگ در مرداب را ياد آوريد."

محصولات انتشارات کتاب کوله پشتی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

20,000 تومان

من لوسی بارتون هستم(انتشارات کتاب کوله پشتی)


نامزد جايزه ى من بوكر سال ٢٠١٦ از پرفروش ترين هاى نيويورك تايمز و آمازون در سال ٢٠١٦ بخشى از كتاب : سارا پاین خودش را به یک طرف کج کرد وهمینطور که با نوک انگشتش روی دسته ی برگه هایی که بهش داده بودم میزد. ادامه داد " .. این خیلی خوبه و چاپ میشه. ولی حواست باشه. مردم فقر و فلاکت را با فساد و فحشا یکی می دونن. استفاده از فحشا برای این تعاریف قشنگ واقعا مسخرست. ولی مردم معتقدن فقر بدون فساد نمیشه. نباید عکس العمل نشون بدی و سعی نکن به اونا توضیح بدی. تو خودت خوب می دونی که این داستان عشقه. داستان مردیه که داره هر روز زندگیش رو به خاطر اتفاقاتی که توی جنگ براش افتاده ، با شکنجه میگذرونه .داستان زنیه که مثل همه ی هم نسلانش یک عمر با بد و خوب شوهرش ساخته. زنی که خودش رو به اتاق دخترش در بیمارستان رسونده و به اجبار برای او ماجراهایی از ازدواج های نا فرجام تعریف کرده .هرچند خودش نمی دونسته چه لطفی در حق دخترش کرده. بله این قصه ی زنی است که دخترش رو عاشقانه دوست داره .هر چند عشقش مثل همه ی عشق های دیگه یه عیب و نقص هایی داره.

10,000 تومان

پپ گواردیولا (پیروزی به عبارت دیگر) انتشارات کوله پشتیپپ گواردیولا (پیروزی به عبارت دیگر) انتشارات کوله پشتی
ناشر کتاب : كوله پشتي
مولف کتاب : گيلم بالاگه
مترجم کتاب : حسين گازر

45,000 تومان

تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم انتشارات کوله پشتیتمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم انتشارات کوله پشتی
ناشر کتاب : كوله پشتي
مولف کتاب : آنتوني دوئر
مترجم کتاب : مريم طباطباييها

45,000 تومان

سایه های مرده بلوط انتشارات کوله پشتی

سایه های مرده بلوط انتشارات کوله پشتی شابک کتاب : 9786004610469 کد کتاب : 63335 تاريخ ورود کتاب : 1397/09/01 رده ديويي کتاب : 861/62 ناشر کتاب : كوله پشتي مولف کتاب : آنتونيو ماچادو مترجم کتاب : مسعود بساطي قطع کتاب : رقعي نوع جلد کتاب : شوميز نام گروه کتاب : شعر خارجي تيراژ کتاب : 300 تعداد کل صفحات کتاب : 152 وزن - به گرم کتاب : 158 زبان کتاب : فارسي جايزه کتاب : ندارد قيمت کتاب : 150,000 ريال
15,000 تومان

خوش شانس تر از همه بودیم انتشارات کوله پشتی

خوش شانس تر از همه بودیم انتشارات کوله پشتی شابک کتاب : 9786004611022 کد کتاب : 63334 تاريخ ورود کتاب : 1397/09/01 رده ديويي کتاب : 813/6 ناشر کتاب : كوله پشتي مولف کتاب : جورجيا هانتر مترجم کتاب : سارا حسيني معيني قطع کتاب : رقعي نوع جلد کتاب : شوميز نام گروه کتاب : رمانهاي خارجي تيراژ کتاب : 500 تعداد کل صفحات کتاب : 552 وزن - به گرم کتاب : 554 زبان کتاب : فارسي جايزه کتاب : ندارد قيمت کتاب : 500,000 ريال
50,000 تومان

تاوان (انتشارات کوله پشتی)تاوان
محصولات انتشارات کوله پشتی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 7,000 تومان بیشترین: 50,000 تومان
ريال7000 ريال50000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.