بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات کیفیت

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

درانتشارات کیفیت  تحقیق ، توسعه وآموزش مستمر وپیوسته از جایگاهی خاص برخوردار است وبا نشر کتابهای مختلف در زمینه های فنی وعلمی کاربردی مربوط به  صنعت برق وتاسیسات اقدامات موثری نموده واطلاعات مفیدی را در قالب نشر کیفیت به صنعتگران این حرفه و به ویژه مصرف کنندگان خود ارائه   می نما ید. و با استقرار سیستم های مدرن مدیریت گامهای اساسی در جهت دستیابی به دانش حرفه ای در این رشته  وانتشار آن برداشته است .

پیشینه و اهداف

انتشارات کیفیت  در سال 1378 با هدف تولید منابع علمی و آموزشی معتبر و به منظور پرورش استعدادهای نسل جوان و نیز ترویج علم تاسیس شد و تاکنون بیش از 50 عنوان کتاب  منتشر کرده است. از ویژگی‌های بارز کتاب‌های این مؤسسه  دقت علمی، نوآوری و رویکردحرفه‌ای است که بارها از سوی سازمان‌ها و مراکز علمی و آموزشی کشور مورد تأیید و تشویق قرار گرفته است.

زمینه‌های فعالیت

انتشارات کیفیت درزمینه تخصصی رشته های فنی مهندسی برق ، تاسیسات ، فعالیت می کند

مأموریت

انتشارات کیفیت می کوشد:

  • نیازهای علمی و آموزشی کشور را به درستی شناسایی و درک کند و با تولید منابع علمی و آموزشی معتبر مناسب‌ترین پاسخ را براساس بالاترین استانداردهای ممکن فراهم سازد؛
  • دانش‌آموزان و دانشجویان را در کسب موفقیت های تحصیلی و رقابت‌های ملی و بین‌المللی یاری دهد؛
  • در ترویج علم و تجلیل از مروجان آن و ارتقای سواد علمی جامعه گام بردارد.

ارزش‌ها

انتشارات کیفیت  ضمن احترام به ارزش‌های دینی و فرهنگ غنی و پرافتخار کشور، بر موارد زیر تأکید می‌ورزد:

  • اعتقاد به جایگاه رفیع «کتاب» به عنوان عنصری مهم در تعلیم و تربیت
  • نوآوری و رویکرد حرفه‌ای در نشر
  • به کار گرفتن تخصص و دانش حرفه‌ای
  • التزام به رعایت حقوق پدیدآورندگان
  • احترام به حقوق مخاطبان
  • ایجاد فضای کاری سالم و پویا همراه با صداقت و صمیمیت

افتخارات

انتشارات کیفیت طی سال‌های فعالیت خود بارها از سوی مراکز علمی و آموزشی، سازمان‌ها و نهادهای کشور مورد تشویق و تأیید قرار گرفته است.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات کیفیت به شرح ذیل می باشد:

کتاب های عمومی انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مرجع انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کنکور و آزمون ها انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فنی مهندسی انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فنی حرفه ای انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کامپیوتر انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تجارت و بازرگانی انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزش الکترونیکی انتشارات کیفیت (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

پلیمرهای مورد استفاده در عایق های الکتریکی(انتشارات کیفیت)


هدف از تالیف این کتاب پرداختن به موضوع و آشنایی عمیق تر پژوهشگران و صنعتگران یا اینگونه مواد پلیمری است. دربخش اول ساختار شیمیایی انواع زرینهای مصرفی در تهیه لاکها، روشهای اعمال لاکهای مختلف ، استانداردها و آزمونهای مهم همچنین شاخص های کیفیت و کاربرد لاکهای مختلف معرفی میشود. انواع پلیمرهای مورد استفاده در کابلهای های فشارقوی، کاربردهای مختلف، آزمونها و استانداردهای مربوطه موضوع بخش دوم کتاب میباشد.در پایان شماره استانداردهای بین المللی و موسسه های ناظر بر آنها معرفی میشود.

7,000 تومان

پکیج شوفاژ گازی (همه چیز درباره انواع پکیج ها) چاپ جدید(انتشارات کیفیت)


کتاب کنونی به نام پکیج شوفاژ گازی گه مربوط به رشته ی تاسیسات حرارتی و برودتی می باشد،دنباله تلاش این نشر برای دستیابی به هدف مورد نظر است .امید است این کتاب بتواند نیازهای خواستاران آن را برآورده کند و د رجهت تکمیل معلومات فنی آنان گامی پیش یابد.

25,000 تومان

تعمیر موتورهای الکتریکی سه فاز القایی(انتشارات کیفیت)


کتاب فوق شامل 13 فصل است. در فصل اول و دوم به ساختمان انواع موتورهای سه فاز و بازپیچی آنان می پردازد. فصل سوم و چهارم پلاک خوانی موتور و ثبت سایر اطلاعات سیم پیچی را توضیح می دهد. فصل پنجم ، ششم و نهم اختصاص به سیم پیچی انواع موتورهای سه فاز، سیم پیچی زنجیره ای ، متحد المرکز و شیاری کسر دارد. فصل هفتم و هشتم نحوه راه اندازی موتورهای سه فاز و نحوه تشخیص سرکلاف ها وسربندی را بیان می کند.فصل دهم به نحوه بازپیچی و تغییر اتصالات موتورهای سه فاز می پردازد. فصل یازدهم چگونگی تغییر سیم پیچی متحدالمرکز به زنجیره ای را نشان می دهد. فصل دوازدهم انواع بلبریگ هایی را که موتورهای الکتریکی کاربرد دارد را آموزش می دهد. فصل سیزدهم انواع آزمایش های مورد نیاز پس از بازپیچی و نحوه عیب یابی را بیانی بسیار ساده و روان و صددرصد عملی توضیح می دهد.بخشی از کتاب حاضر ترجمه فصل 6 از کتاب repair3th ed نوشته رابرت روزنبرگ است.

13,000 تومان

تعمیر و بازپیچی آرمیچرهای جریان مستقیم(انتشارات کیفیت)


آنچه که امروز به عنوان سیم پیچی ماشین های الکتریکی در سطح عموم مطرح است. د رواقع تعمیر و بازپیچی سیم بندی این ماشین ها می باشد. این کتاب نیز با توجه به این مطلب نوشته شده و مبنا را بازپیچی و تعمیر ماشین های الکتریکی جریان مستقیم قرارداده در عین حال مطالب به نحوی ارائه شده که همراه با تعمیر آشنایی با ساختمان وروش های مختلف سیم پیچی نیز توضیح داده شده است.

7,000 تومان

تعمیر کار دستگاههای سرد کننده خانگی و تجاری(انتشارات کیفیت)


مطالب کتاب بر اساس استاندارد تعمیر کار دستگاههای سردکننده خانگی و تجاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای (8-41-83-1-2) و همچنین جزئ سرفصلهای دولتی برودتی دانشجویان رشته تاسیسات تهیه و تالیف گردیده است.این کتاب به گونه ای تالیف شده است که هنرجویان را برای اشتغال و سرویس وتعمیر دستگاههای سردکننده خانگی آماده میکند و به دلیل استفاده از مطالب و جداول کاربردی میتواند مرجعی برای دانشجویان رشته تاسیات برودتی نیز باشد.در این کتاب تمام سعی بر آن شده است که علاوه بر بیان ساده ،روان و قابل درک از ارزش علمی آن کاسته نشود.

23,000 تومان

تعمیرکار وسایل گاز سوز خانگی(انتشارات کیفیت)


آموزش تعمیر وسایل گاز سوز خانگی
شامل بخشها وسرفصلهای زیر می باشد
1-بخش فلز کاری
2-لوله کشی
3-رسم فنی گاز سوز و لوله کشی
4-مبانی
5-برق مقدماتی ومدار فرگاز
6-اجاق گاز
7-بخاری ها
8-آبگرمکنها

15,000 تومان

تعمیرکار وسایل گازسوز خانگی (انتشارات کیفیت)


تعمیرکار وسایل گازسوز خانگی

15,000 تومان

تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه های اتمی و آبی جلد دوم


در این کتاب تولید برق در نیروگاه های اتمی وآبی مورد بررسی قرار گرفته است. با توجه به رشد روز افزون نیروگاه های اتمی در سطح جهان سعی برآن شده است که جزئیات بیشتری از تولید برق در این نیروگاه ها بیان شود. استخراج اورانیوم و غنی سازی آن، تهیه سوخت هسته ای و استقرار آن در راکتور نیروگاه ، انواع نیروگاه های اتمی، مدیریت سوخت مصرف شده و زباله های اتمی و نحوه دفع آنها از مواردی است که با تصاویر گویا و به صورت مختصر و مفید در این کتاب به آنها اشاره شده است. در فصل دوم این کتاب نیز انواع نیروگاه های آبی و اجزای تشکیل دهنده آنها از جمله سد و توربین به صورت مصور معرفی شده اند .

10,000 تومان

تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه های بخاری، گازی و سیکل ترکیبی جلد اول


کتاب حاضر مجموعه ای متنوع برای شناساندن شیوه های مختلف تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه های برق می باشد. در این کتاب سعی برآن شده است که به صورتی مختصر و مفید و برمبنای تصاویر گویا و واضح ، نیروگاه های تولید برق به دانشجویان، تکنسینها و کارشناسان معرفی شوند.
در فصل اول این کتاب به بررسی نیروگاه های بخاری می پردازیم و در فصل دوم نیروگاه های گازی مورد بررسی قرار می دهیم.بحث در ارتباط با نیروگاه های سیکل ترکیبی در فصل وسوم آمده است و در فصل چهارم، نکات اساسی در ارتباط با ژنراتورهای نیروگاه مورد بحث قرار می گیرند. ادامه مطلب این کتاب در ارتباط با نیروگاه های اتمی و آبی در جلد دوم خواهد آمد.

8,000 تومان

سوالات چهار گزینه ای تاسیسات تهویه و تبرید(انتشارات کیفیت)


سوالات چهار گزینه ای تاسیسات تهویه و تبرید

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

سوالات چهار گزینه ای جوش برق درجه 1 و 2(انتشارات کیفیت)


سوالات چهار گزینه ای جوش برق درجه 1 و 2

6,000 تومان

سونا (مبانی و کلیات، معماری، تاسیسات مکانیکی)


سونای خشک
سونای بخار
12,000 تومان

محاسبات عملی ترانسفورماتورها و چوک ها(انتشارات کیفیت)


محاسبات عملی ترانسفورماتورها و چوک ها
پیدایش ترانسورماتور در صنعت برق دو تحول عمده در این صنعت بوجود آورده است:
1- ارتباط سراسری میان شبکه های مصرف و تولید در سطح یک یا چند کشور
2- امکان طراحی وسایل الکتریکی با منبع تغذیه دلخواه
گستردگی منابع انرژی در سطح هر کشور و مقرون بودن تاسیس نیروگاههای برق در نزدیکی منابع انرژی، همچنین ضرورت تعیین محلی خاص برای احداث سدها سبب می شود که هنگام انتقال انرژی الکتریکی با ولتاژ پایین تلفات زیادی در انرژی تولید شده به وجود آید.بنابراین ، یا باید نیروگاههای برق، محلی طراحی شوند یا به دلیل پایین بودن بازده اقتصادی از احداث آنها صرفنظر شود. بهره گیری از ترانسفورماتورهای قدرت موجب افزایش ولتاژ جریان انتقال و کاهش تلفات انرژی به مقدار زیاد می شود ، در نتیجه :
1- مشکل انتخاب محل نیروگاه را برطرف می کند.
2- ایجاد شبکه سراسری را میسر می سازد.
3- مدیریت بر شبکه مصرف و تولید را به مراتب گسترش می دهد.
ازسوی دیگر کاهش ولتاژ جریان متناوب شبکه با استفاده از ترانسفورماتور امکان طراحی وسایل الکتریکی، الکترونیکی، صوتی، تصویری و سیستم های کنترل را با هر ولتاژ لازم فراهم می آورد. همچنین به علت طراحی مدارهای فرمان الکتریکی با ولتاژ کمتر، ایمنی تکنیسینها و کارگران فنی مربوطه در هنگام کار افزایش می یابد. در این کتاب طراحی ترانسفورماتورهای تک فاز با استفاده از روش محاسبه جدول آمده است. د رجداول ارائه شده عواملی از قبیل توان، تلفات مسی، تلفات آهنی، مقدار کل تلفات، مقدار مصرف آهن، مقدار مصرف مس، و راندمان ترانسفورماتور داده شده است و مواردی نظیر طراحی اتوترانسفورماتورهای تک فاز، سه فاز، شش فاز و تبدیل فاز، ترانسفورماتورهای جوشکاری، نقطه جوش، یکسو کننده ها و چک های لامپهای فلورسنت مورد بررسی قرار گرفته است.

10,000 تومان

محاسبه و طراحی موتورهای االکتریکی القایی سه فاز(انتشارات کیفیت)


اگر بگوئیم شریان حیاتی تکنولوژی جهان امروز را سیم لاکی تشکیل می دهد، سخنی گزاف نگفته ایم ، از کوچکترین لوازم زندگی خانگی گرفته تا پیچیده ترین ابزارها و ادوات صنعتی، وابستگی اجتناب ناپذیر و گسترده ای به سیم لاکی دارند و اصولا هرگونه تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی ویا برعکس آن بدون استفاده از سیم لاکی که عنصر اصلی ایجاد میدان مغناطیسی است امری غیر ممکن است. اگر درساختار داخلی کلیه وسایل و ادوات برقی مختلفی که روزانه در اطراف خود مشاهده می کنیم توجه نمائیم خواهید دید که در ساختمان هر دستگاهی که بر اساس استفاده از حرکت ناشی از ایجاد میدان مغناطیسی طراحی شده مقادیر نسبتا قابل توجهی سیم لاکی بکاررفته است و کوچکترین نقصانی در کیفیت تولید سیم لاکی مصرفی بدون هیچ تردیدی موجب از کار افتادن دستگاه مربوطه خواهد شد.
شرکت سیم لاکی فارس مفتخر است که با استفاده از بهترین امکانات تولیدی و در اختیار داشتن کارکنانی مجرب و ورزیده توانسته است پس از 16 سال تلاش مستمر موفق به تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی شود.
این شرکت اولین تولید کننده سیم لاکی است که موفق به دریافت گواهی استاندارد اختیاری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شده وصلاحیت آزمایشگاه آن با کسب امتیازات لازم به تایید موسسه نامبرده رسیده است. و همچینین این شرکت اولین دریافت کننده گواهی تضمین کیفیت ISO 9002 از موسسه S.G.S سوئیس در این صنعت است.
شرکت باحصول این موفقیتها توانسته است حضوری موثر در نمایشگاهها وبازارهای خارجی داشته باشد و در افزایش صدور محصولات خود توفیق حاصل کند.

7,000 تومان

محاسبه و طراحی موتورهای الکتریکی القایی تک فاز اونیورسال،سیم بندی آرمیچر


اگر بگوییم شریان حیاتی تکنولوژی جهان امروز را سیم لاکی تشکیل می دهد، سخنی گزاف نگفته ایم. از کوچکترین لوازم زندگی خانگی گرفته تا پیچیده ترین ابزارها و ادوات صنعتی، وابستگی اجتناب ناپذیر و گسترده ای به سیم لاکی دارند و اصولا هرگونه تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی و یا برعکس آن بدون استفاده از سیم لاکی که عنصر اصلی ایجاد میدان مغناطیسی است امری غیر ممکن است.
اگر درساختار داخلی کلیه وسایل و ادوات برقی مختلفی که روزانه در اطراف خود مشاهده می کنیم توجه نمائیم خواهیم دید که در ساختمان هر دستگاهی که بر اساس استفاده از حرکت ناشی از ایجاد میدان مغناطیسی طراحی شده مقادیر نسبتا قابل توجهی سیم لاکی بکاررفته است و کوچکترین نقصانی در کیفیت تولید سیم لاکی مصرفی بدون هیچ تردیدی موجب ازکار افتادن دستگاه مبروطه خواهد شد.
شرکت سیم لاکی فارس مفتخر است که با استفاده از بهترین امکانات تولیدی و در اختیار داشتن کارکنانی مجرب و ورزریده توانسته است پس از 20 سال تلاش مستمر موفق به تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی شود.

10,000 تومان

نصب و تعمیر سردخانه فریونی (ویرایش جدید) (انتشارات کیفیت)


مطالب این کتاب براساس تجربیات عملی و علمی به گونه ای تالیف شده است که هنرجویان را برای اشتغال وسرویس و تعمیر سردخانه های فریونی آماده میکند و بدلیل استفاده از مطالب و جداول کاربردی میتواند مرجعی برای هنرجویان برودتی باشد.

22,000 تومان

نمونه سوالات کارگاه مکانیک عمومی (کارگاه فنی)


نمونه سوالات کارگاه مکانیک عمومی (کارگاه فنی)

8,000 تومان

کارگاه فنی (کارگاه مکانیک عمومی)


فصل اول: کارگاه، تجهیزات، بهداشت کار ایمنی
فصل دوم: اندازه گیری
فصل سوم: انتقال اندازه بر روی قطعه کار
فصل چهارم: اره کاری
فصل پنجم: سوهان کاری
فصل ششم: تیزکاری
فصل هفتم: سوراخ کاری
فصل هشتم: پیچ بری
فصل نهم: نقشه های کارهای آزاد اجرایی
فصل دهم: جوشکاری با گاز اکسی استیلن
فصل یازدهم: جوشکاری با برق
فصل دوازدهم: برق عمومی
فصل سیزدهم: تاسیسات عمومی
فصل چهاردهم: آشنایی با نقشه کشی تاسیسات
فصل پانزدهم: آشنایی با نقشه کشی ساختمان
منابع

20,000 تومان

کتاب جامع برق جلد اول(انتشارات کیفیت)


با بررسی وضعیت موجود در مراکز آموزش فنی و حرفه ای برق و همچنین وضعیت بازار کار این رشته و پس از بررسی نقاط ضعف و قوت و نیازهای هنرجویان، دانشجویان و فارغ التحصیلان تکنسین و کارشناس، که در بخشهای مختلف صنعت برق مشغول فعالیت می باشند، برآن شدیم تا کتابی را برای پاسخگویی به بخش زیادی از نیازهای این افراد تدوین کنیم. جامع بودن، انطباق با بخشهای مختلف استانداردهای فنی و حرفه ای برق، استفاده از مطالب و تصاویر جدید و گویا ، مختصر و مفید بودن موضوعات و گنجاندن عمده ترین سوالات مطرح شده در آزمونهای فنی و حرفه ای سالهای اخیر، از عمده ترین اهدافی بود که در تدوین این کتاب مدنظر قرار گرفتند.این کتاب با همکاری شرکت سیم لاکی فارس تدوین شده است.

60,000 تومان

کتاب جامع برق جلد دوم(انتشارات کیفیت)


به دنبال انتشار کتاب جامع برق و استقبال خوب هنرجویان و دانشجویان از مباحث بیان شده در کتاب مذکور که بیشتر مشتمل بر موضوعات برق صنعتی درجه دو می باشد، بر آن شدیم که با تدوین جلد دوم این کتاب و بیان دیگر موضوعات مرتبط با برق صنعتی بر اساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای، پاسخگوی بخش دیگری از نیازهای دانشجویان باشیم. گرچه نمی توان به صورت دقیق مرز مشخصی را بین استانداردهای برق صنعتی درجه یک و دو در نظر گرفت، اما می توان گفت که مطالب بیان شده در کتاب جدید عمدتاً موضوعات مربوط به برق صنعتی درجه یک را در بر میگیرد. با اینکه مباحث مرتبط با برق صنعتی از گستردگی و تنوع فراوانی برخوردار میباشند اما در این کتاب تلاش شده است تا همانند رویه ی کتاب اول، مهمترین مطالب در ارتباط با موضوعاتی که در حال حاضر در مجموعه برق صنعتی درجه یک طبقه بندی می شوند مانند الکترونیک کاربردی، اصول کار و روابط حاکم بر ماشینهای جریان مستقیم، اصول کنترل کننده های برنامه پذیر، اصول کار دوربینهای مداربسته و اصول کار تابلوهای الکتریکی، به صورت مختصر و مفید همراه با تصاویر گویا و جدید بیان شوند.این کتاب با همکاری شرکت سیم لاکی فارس تدوین شده است.

15,000 تومان

کتاب نصب تعمیر کولرهای گازی پنجره ای و اسپیلت(انتشارات کیفیت)


کتاب کنونی به نام نصب و تعمیر کولرهای گازی پنجره ای و اسپیلت که مربوط به صنعت برق می باشد.
استاندارد نصب و تعمیر کولرهای گازی پنجره‌ای و اسپلیت شامل 13 توانایی می‌باشد که 6 توانایی اولیه آن شامل فلزکاری، مبانی برق، جوشکاری برق، جوشکاری گاز و کار با لوله‌ای مسی در 100 صفحه می‌باشند وبا استاندارد تعمیرکار دستگاه‌های سرده کننده خانگی و تجاری مطابقت دارد.

50,000 تومان

کلید واژه عددی آزمون نظام مهندسی (انتشارات کیفیت)


کلید واژه عددی (کلی، درصد، اعداد کسری)

12,000 تومان

کولر های آبی ساختمان ، تعمیر و نگهداری با ویرایش جدید (انتشارات کیفیت)


اگر بگویئم شریان حیاتی تکنولوژی جهان امروز را سیم لاکی تشکیل می دهد، سخنی گزاف نگفته ایم.از کوچک ترین لوازم زندگی خانگی گرفته تا پیچیده ترین ابزارها و ادوات صنعتی وابستگی اجتناب ناپذیر و گسترده ای به سیم لاکی دارند و اصولا هرگونه تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی ویا برعکس آن بدون استفاده از سیم لاکی که عنصر اصلی ایجاد میدان مغناطیسی است امری غیر ممکن است.
اگر در ساختار داخلی کلیه وسایل و ادوات برقی مختلفی که روزانه در اطراف خود مشاهده می کنیم توجه نمائیم خواهیم دید که در ساختمان هر دستگاهی بر اساس استفاده از حرکت ناشی از ایجاد مدیان مغناطیسی طراحی شده مقادیر نسبتا قابل توجهی سیم لاکی بکار رفته است و کوچکترین نقصانی در کیفیت تولید سیم لاکی مصرفی بدون هیچ تردیدی موجب ازکار افتادن دستگاه مربوطه خواهد شد.
شرکت سیم لاکی فارس مختر است که با بکارگیری بهترین امکانات تولیدی و کادری مجرب و ورزیده باسابقه بیش از ده سال تولید، محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی تولید و صادر نماید.

8,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 6,000 تومان بیشترین: 60,000 تومان
ريال6000 ريال60000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.