هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات بازاریابی

بازاریابی

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

هفت گام برای حرفه ‎ای شدن در بازاریابی شبکه ‎ای (انتشارات آموخته)


تغییر دنیای کسب‌وکار، استفاده از شیوه‌های نوین فروش و بازاریابی را اجتناب‌ناپذیر کرده است. یکی از ‌مهم‌ترین این تغییرات، کاهش کارایی تبلیغات انبوه از یک سو و افزایش اثربخشی توصیه‌های شخصی و تبلیغات‌ دهان‌به‌دهان از سوی دیگر است. در این میان بازاریابی شبکه‌ای که مبتنی بر شبکه‌سازی، فروش مستقیم و روابط تعاملی است، یکی از کارآمدترین شیوه‌های بازاریابی به شمار می‌رود.
اریک وور بدون شک یکی از موفق‌ترین افراد حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به شمار می‌رود و درآمد چشمگیر او نیز مؤید این موضوع است. وی با ۲۵ سال تلاش و تجربه‌ی مستمر و موفق در بازاریابی شبکه‌ای به یکی از چهره‌های تأثیرگذار، صاحب‌نظر و صاحب‌نام این حوزه تبدیل شده است. از این رو بر آن شدیم تا مقدمات انتشار کتاب وی را که پرفروش‌ترین کتاب بازاریابی شبکه‌ای در جهان است، فراهم آوریم.
کتاب بازاریابی شبکه‌ای شامل چکیده‌‌ای ناب و مفید از تجربیات موفق، بی‌بدیل و ارزشمند کارشناسان، صاحب‌نظران و به ویژه خود اریک وور در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است. وی در این اثر به خوبی هر آنچه را که برای موفقیت یک فرد در بازاریابی شبکه‌ای نیاز است، یکجا و نظام‌یافته به مخاطب عرضه کرده است.

فهرست مطالب:
فصل ۱: بازاریابی شبکه‌ای کامل نیست؛ فقط بهتر است
فصل ۲: اگر در نظر دارید وارد بازاریابی شبکه‌ای شوید، تصمیم بگیرید که یک حرفه‌ای شوید
فصل ۳: مانند همه‌ی حرفه‌ها به یادگیری مهارت‌های چندی نیاز خواهید داشت
فصل ۴: (مهارت اول: یافتن مشتریان بالقوه)
فصل ۵: (مهارت دوم: دعوت از مشتریان القوه برای آشنایی با محصول یا فرصت)
فصل ۶: (مهارت سوم: معرفی محصول یا فرصت به مشتریان بالقوه‌ی خود)
فصل ۷: (مهارت چهارم: پیگیری مشتریان بالقوه)
فصل ۸:‌ (مهارت پنجم: کمک به مشتریان بالقوه برای تبدیل شدن به مشتری یا توزیع‌کننده)
فصل ۹: (مهارت ششم: کمک به توزیع‌کننده‌ی جدید برای شروع درست کار)
فصل ۱۰: (مهارت هفتم: پیشبرد رویدادها و مناسبت‌ها)
فصل ۱۱: هر چیز ارزشمندی به زمان نیاز دارد
فصل ۱۲: ارزش آن را دارد

10,000 تومان

هوشمندی رقابتی و هوشمندی بازاریابی (انتشارات بازاریابی)


موفقیت فردا در عرصه کسب و کار از آن سازمانهایی است که بصیرت و آگاهی بیشتری نسبت به خود و محیط رقابت داشته باشند. به همین جهت ارتباط نزدیکی بین هوشمندی کسب و کار و هوشمندی بازاریابی با علم آینده‌پژوهی وجود دارد. و آنچه تمام اینها را به هم پیوند می زند اهمیت اطلاعات است که در عصر حاضر دارایی گرانبهایی است.
علت شکست کسب و کارها نداشتن ایده‌های خوب نیست. بلکه آنها به این علت شکست می خورند که به خاطر نداشتن اطلاعات تصمیمات نادرست می گیرند.
لازم به ذکر است گردآوری اطلاعات مهم است اما دانش اینکه هدف شما از این گردآوری چیست و چگونه از آن استفاده می کنید نیز برای موفقیت سیستم بازاریابی هوشمند اهمیت دارد. هدف واقعی در اختیار گرفتن چرخه خرید مشتری است.
كتاب، در 8 فصل تدوين يافته است و در آن با معرفی اختصاصات سازمانهای هوشمند و مقایسه آنها با سازمانهای کُندهوش و همچنین ویژگیهای انسانهای هوشمند که سازمانهای هوشمند را می‌سازند موضوع بحث شروع می‌شود.
در فصل دوم با معرفی سیستم اطلاعات بازاریابی، به جایگاه تحقیقات بازاریابی و هوشمندی بازاریابی در آن سیستم پرداخته مي‌شود.
فصل سوم به اختصار به تحقیقات بازاریابی پرداخته می شود و دلایل پرداختن به تحقیقات بازاریابی یادآور می شوند. هدف این فصل این نیست که به جزئیات تحقیقات بازاریابی پرداخته شود بلکه بیشتر هدف نشان دادن مقایسه تحقیقات بازاریابی با هوشمندی رقابتی و هوشمندی بازاریابی است.
فصل چهارم به رقابت چیست و رقیب کیست پرداخته است.
فصل پنجم هوشمندی رقابتی را به عنوان فرایندی که تمام کارکنان یک سازمان باید با آن درگیر باشند تعریف کرده و ویژگیها و سودمندیهای هوشمندی رقابتی را معرفی می کند.
فصل ششم به تعریف هوشمندی بازاریابی و چگونگی طراحی سیستم اخبار و اطلاع رسانی بازاریابی در پنج مرحله می پردازد.
فصل هفتم با طرح یک صد سؤال اساسی برای بنگاههای اقتصادی به دید و نگرشی برای پیاده سازی و ارزیابی سازمان از منظر هوشمندی رقابتی و هوشمندی بازاریابی اشاره دارد.
و فصل هشتم که فصل آخر می باشد با توصیه‌هایی به جمع بندی کتاب می پردازد.

8,500 تومان

کارسپاری (انتشارات آموخته)


کار‌سپاری
مهارت‌ها را با وظایف تطبیق دهید
افراد خود را تربیت و هدایت کنید
بر موانع غلبه کنید
باید برخی از کارهای خود را به دیگران محول کنید تا بتوانید زمان کافی برای تمرکز بر وظایفی که نیازمند تخصص شما است داشته باشید. اما این کار ساده نیست. کار‌سپاری به سرعت شما را با اصول این کار آشنا می‌کند:
·ایجاد محیطی با بهره‌وری بالا.
·سپردن کارهای مناسب به افراد مناسب.
·برگزاری جلسه‌ای اثربخش برای محول کردن وظایف.
·نظارت بر امور بدون مدیریت مداخله‌گرانه.

فهرست مطالب:
چرا باید برخی وظایف را به دیگران بسپاریم؟
هدف کارسپاری
مزایای کارسپاری
ایجاد مبنایی برای کارسپاری اثربخش
ایجاد محیط مناسب
دغدغه‌هایتان را حل کنید
آماده شدن برای کارسپاری
دلایلی را که برای کارسپاری دارید بررسی کنید
مشخص کنید چه کارهایی باید (و چه کارهایی نباید) به دیگران محول شوند
مشخص کنید چه میزان از کار را باید به دیگران محول کنید
مهارت‌های مورد نیاز را مشخص کنید
مناسب‌ترین فرد را انتخاب کنید
میزان اختیاری را که می‌خواهید اعطا کنید مشخص نمایید
محول کردن کار
درباره‌ی کار با کارکنان‌تان صحبت کنید
مسائل را برای گروه خود توضیح دهید
۵ نظارت بر وظیفه‌ی محول‌شده
وظیفه‌ی محول‌شده را پیگیری کنید
پشتیبانی کنید
مشکلات را پیش‌بینی و رفع کنید
۶ فرایند کار را مرور کنید
وظایف محول‌شده‌ای را که به پایان رسیده‌اند ارزیابی کنید
مهارت‌های کارسپاری را به دیگران نیز آموزش دهید

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
چه رهبری هستید که به تازگی به این سمت ترفیع یافته اید و چه رهبری کارآزموده، شما گروهی دارید که باید هدایت کنید، اهدافی که باید برآورده کنید، ایده هایی که باید دنبال کنید؛ و اشتیاق زیادی نیز دارید اما زمان کافی ندارید. با انبوه کارهایی که «فقط شما» می توانید مدیریت کنید، به نظر می رسد هرگز زمان کافی برای برنامه ریزی بلندمدت، راهنمایی کارکنان، یا دیگر وظایف مدیریتی رده بالاتر که می خواهید انجام دهید ندارید.
شما نمی توانیدساعات بیشتری به روز خود بیفزایید، اما بهبود مهارت هایتان در کارسپاری می تواند به شما کمک کند بیشترین استفاده را از ساعاتی که دارید ببرید. اثرگذارتر شدن در کارسپاری، با بهبود بهره وری، کاهش استرس، تقویت مهارت های کارکنان، و بهبود روحیه و انگیزه، مزایایی برای شما، گروه، و سازمان تان خواهد داشت.
این کتاب مقدمه ای به شما ارائه می دهد تا بیاموزید چگونه:
- محیطی ایجاد کنید که حامی کارسپاری موفق باشد.
- بر دغدغه هایی که درباره ی کارسپاری دارید غلبه کنید.
- بدانید چه وظایفی را باید (و چه وظایفی را نباید) به افراد خود بسپارید.
- وظایف را با مهارت ها و علایق تطبیق دهید.
- به میزان مناسبی پشتیبانی و نظارت ارائه دهید.
- دانسته های خود را در زمینه ی کارسپاری موفق به دیگران نیز انتقال دهید.

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

یکصد آگهی مطبوعات (انتشارات ایده خلاقیت)


100 آگهی مطبوعات

فرشید پارسی کیا: متولد هران، دانش آموخته ی رشته گرافیک از هنرستان مالک اشتر (امین الدوله) و رشتهی ارتباط بصری از دانشگاه انقلاب اسلامی تهران اسا. وی در سال 1378 جزو هیئت موسس گروه هنری پاساژ و گروه ادبی و هنری پراگراف بود. در همان سال کار حرفه ای خود را در زمینه ی طراحی گرافیک برای نشریات به عنوان طراح، مشاور و مدیر هنری آغاز کرد، وی در سال 1385 استودیو پارسی را پایه گذاری کرد. از سال 1389 در هنرستان هنرهای زیبا و آموزشگاه های تخصصی شروع به تدریس کرد. او همچنین با نوشتن در حیطه ی هنرهای تجسمی و پژوهش در زمینه ی تبلیغات کار خود را ادامه می دهد. شرکت در نمایشگاه های متعدد گروهی در داخل و خارج کشور و برگزاری نمایشگاه انفرادی در سال 1391 با عنوان «انسان هایی که در ذهن من پرسه می زنند» از دیگر فعالیت های اوست وی همچنین جوایزی در زمینه ی گرافیک مطبوعاتی در کارنامه ی خود دارد.

طراحی گرافیک در این سرزمین سالخورده سال های درازی را سپری کرده است، اما تاکنون کمتر کوششی برای واکاوی اوج های درخشان اش و نگارش تاریخ این رشته صورت گرفته است. مجموعه «100» تلاشی است کوچک برای گردآوری نگاه داری و بررسی ابعاد گوناگون تاریخ طراحی گرافیک در ایران با این امید که این مجموعه راه گشای گام هایی در راه پژوهش و نگارش تاریخ طرحی گرافیک در ایران باشد.
آرش تنهایی

محسن میرزایی متولد زنجان از مدیران حفه ای تبلیغات دهه ی 30 تاکنون و همچنین مولف چندین کتاب در حیطه ی تاریخ و تبلیغات بوده است. وی از چهره های مهم شرکت های تبلیغاتی بزرگی همچون کانون آگهی زیبا و فاکوپا در دهه ی 30 و 40 بوده است.

مقدمه
آقای فرشد پارسی کیا از من خواسته اند که برای این مجموعه مقدمه ای بنویسم: از آنجا که اینجانب هر اقدامی را که در زمینه رشد حرفه تبلیغات برداشته شود می ستایم این پیشنهاد را پذیرفتم و چون ضعف بینایی مانع از آن بود که تمام این نوشته ها را به دقت بخوانم به ناچار به تورق آن پرداختم و اینک اجمالاً نکات قابل توجه را به شرح زیر از نظر خوانندگان گرامی این مجموعه مفید می گذرانم:
در این مجموعه آنچه جالب توجه به نظر می رسد اسامی برخی از آژانس های تبلیغاتی و بنیانگذاران آن است و دیگر اشارات ایشان به نقش مرحوم حمزه نعمتی مدیر سازمان زیبا مدیر سازمان فاکوپا البته در مورد این دو بنیانگذار نکاتی را هم یادآور شده اند که لازم می دانم توضیحاتی را به عرض خوانندگان گرامی برسانم:
در مورد مرحوم نعمتی از قول من نوشته اند که:
«تبلیغات در ایران با آگهی زیبا شروع می شد و با همان هم خاتمه می پذیرد.»
این نقل قول را تکذیب نمی کنم ولی یک کلام از گفته های من جا افتاده است، چون من گفته بودم «تبلیغات کلاسیک» با حذف این یک کلمه مفهوم به کلی عوض شده است، لازم است توضیح بدهم که در دهه سی و چهل هیچ یک از آژانس ها قادر نبودند سرویسی را که زیبا می تواند به کمپانی های خارجی بدهد در اختیار آنها بگذارند. واقعی این است که کانون آگهی زیبا می توانست با همان استاندارد اروپایی به مشتریان اروپایی سرویس بدهد و این توانایی را آزانس های دیگر نداشتندفقط در یک مورد فاکوپا با یک کمپانی خارجی قراردادی بست و به جای 15 درصد کارمزد 20 درصد کارمزد به آن کمپانی تحمیل کرد که بی سابقه و قابل تحسین بود ولی تداوم نداشت و همان یک بار بود. در دهه 50 آژانس هایی بودند که به مشتریان خارجی سرویس می دادند ولی شرط انصاف آن است که بگوییم هیچ آژانس ایرانی نتوانست در این زمینه با کانون آگهی زیبا رقابت کند.
درباره مرحوم فرهاد هرمزی باید به این نکته شاراه کنم که هیچ کس مانند فرهاد هرمزی قدرت ریسک کردن نداشت. ریسک کردن ها و ماجراجویی های حرفه ای بود که به پیشرفت صنعت تبلیغات در ایران کمک کرد و آژانس هایی که در دهه چهل و پنجاه به وجودآمدند مدیون هرمزی هستند.
مرحوم نعمتی «بزینس من« فوق العاده ای بود او از هیچ به همه جا رسید و در محافل بین افراد شخصیتی محترم و شناخته شده بود ولی در طول مدت عمر خود ریسکی که موجب ورشکستگی او شود نکرد به همین ترتیب سایر آژانس ها، ولی فرهاد بارها دست به ریسک های بزرگ زد. چه کسی جرأت آن را داشت که برای 80 هزار تومان بودجه تبلیغاتی شاه پسند پانصد هزار تومان از جیب خود خرج کند و آن را پس از پیروزی کامل شاه پسند از مرحوم لاجوردی وصول کند و ایضاً او بود که بدون اجازه و کسب نظر از منوچهر نیکپور مدیر عامل بانک پارس چهار صد هزار توان خرج کند و پس از متحول کردن وضع بانک پارس و همه بانک های آن روزی پول خود را با هزار زحمت وصل کند. ریسک اعلان های بزرگ یک صفحه ای را هرمزی به جان خرید در حالی که جز او هیچ یک از مدیران کانون های آگهی چنین ریسک هایی را متحمل نشدند. کافی بود که حاج سید محمود لاجوردی و نیکپور پول او را ندهند و او در گوشه زندانب ماند و بپوسد. فرهاد آن قدر ریسک کرد و آن قدر زمین خورد و بلند شد تا شکست ناپذیر شد.
نکته دیگر اینکه تأسیس فاکوپا را در سال 1337 ذکر کرده اید. باید توضیح بدهم که فرهاد هرمزی از سال 28 انواع کارها را از کامیون داری، انتشاراتی، بازرگانی، برپا داشتن جشن ها و گاردن پارتی ها، چاپ وانتشار مجله آگهی و انتشار مجله روزانه ذره ها، بسه بندی و فروش نخود و لوبیا و تبلیغ برای روغن نباتی شاه پسند را آزمود و سرانجام در سال 1337 و در آستانه سی سالگی بدین نتیجه رسید که استعداد اصلی او در کار تبلیغات است و پس از آن در باقی مانده عمر پربار خود به تبلیغات وفادار ماند و دست به هیچ کار دیگری نزد. کوتاه سخن اینکه به عقیده من تمام کسانی که در پنجاه سال اخیر در کار تبلیغات بودند و در این راه قدمی برداشته اند در شمار پیشتازان این صعت اند و ما وامدار آن ها و سپاسگزار زحماتشان هسیتم و امید آنکه جوانان امروزی که اینک دست اندرکاران این حرفه اند، بدانند و این نکته را آویزه گوش خود کنند که هیچ یک از بنیان گذاران این صنعت بزرگ در آغاز کار از امکانات مالی لازم برخوردار نبودند و تنها با کار و کوشش و قدرت تفکر و اندیشه و ذوق خویش به جایی رسیده اند.
امید آنکه دست اندرکاران امروزی این نکته را هم بدانند که در این رشته نیز همانند تجارت جز با درستی و صحت عمل و نام نیک به ارمان های بزرگ خویش دست نخواهند یافت، توفق و موفقیت همکاران عزیز جوانم را از درگاه احدیت مسألت دارم.
محسن میرزایی - تهران شهریور 1392

پیشگفتار
احساس نیاز به تولید آگهی و مجموعه آگهی های پیچیده ی تبلیغاتی از زمانی در کشور ما و دیگر کشورهای جهان به وجود آمد که تولیدکنندگان و صاحبان کارخانه ها به پیچیدگی روند شهرنشینی و جریانات طبقات مختلف اجتماعی پی بردند و در همان زمان تولید کالهای مشابه نیز باعث رقابت سنگینی بین صاحبان کالا شده بود. ای ن رقابت باعث می شد که صاحبانس رمایه و کالا به فکر فروش هرچه بیشتر محصولات خود باشند ودر این راستا تبلیغات نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای کرد.
از تفاوت آگهی و نیازمندیکه در بخش (از نیازمندی تا آگهی، از آگاهی - تا آگهی) به آن پرداختم به این می رسیم که هرچند نیازمندی ها از دوران قدیم در ایران وجود داشته ولی بحث آگهی را می توان به بعد از جریانات پهلوی اول منتصب کرد. در این بین نقش روزنامه ی اطلاعات و همچنین پیشرفت اقتصادی ایران را بعد از به دست آوردن سرمایه های نفتی که باعث نشاط عجیبی در بحث اقتصادی شده بود را نباید نادیده گرفت. در این کتاب تعداد 100 آگهی از دهه های پیش از انقلاب 57 به نمایش درآ»ه و در انتخاب این آگهی ها تلاش ده تا مباحث بصری و گرافیکی و همچنین مباحث نوگرای تبلیغاتی و شعارنویسی مورد اهمیت قرار گیرند.
لازم به ذکر است که فقدان منابع در باب آگهی های تبلیغاتی در ایران کار را برای من بسیار دشوار کرده بود. اما خوشبختانه دسترسی به اصل روزنامه ها و همچنین رویارویی با طراحان و مدیران تبلیغاتی آن روزگار باعث شد شرایط را کمی آسان کند. در ابتدا تلاش شد روزنامه ها و مجله های دوره ی پهلوی اول و پهلوی دوم دیده و جمع آوری شود که به دلیل حجم زیاد این نشریات کاری غیرممکن به نظر می رسید و همچنین وجود تعداد زیادیروزنامه و مجله بدون داشتن آگهی (نشریات چپ گرای دوره پهلوی) من را به این وادشات که منابع تخصصی تری را در این حیطه استفاده کنم. بعد از بررسی های پیاپی و کشف و شهودهای زیاد در باب آگهی های تبلیغاتی نشریات به این نتیجه رسیدم که دو روزنامه ی اطلاعات و کیهان مهم ترین جولان گاه آگهی های تجاری بودند هرچند که نمی شود نقش نشریه هایی چون اطلاعات هفتگی، زن روز ... را درج آگهی ها نادیده گرفت. اما دو دلیل باعث شد که به روزنامه های کیهان و اطلاعات بسنده کنم، اولین دلیل آن که اهمیت این دو روزنامه به حدی بود که با دیگر نشریات قبال قیاس نبودند چه از لحاظ کثیرالانتشار بودن و چه از لحاظ اهمیت اجتماعی آنان و دیگر دلیل آن که داشتن یک مجموعه ی نسبتاً کامل شخصی از این دو روزنامه و همچنین دسترسی نداشتن به دیگر نشریات حتی با تلاش های بسیار زیادی که اتفاق افتاد باعث شد که نمونه های این پژوهش را از روی این دو نشریه انتخاب کنم.
اما نکته ی ویژه که در نشریات کیهان و اطلاعات وجود دارد داشتن امضای طراح و یا آژانس های تبلیغاتی است که آن آگهی را متمایز از سایر آگهی های مندرج در دیگر نشریات کرده است.
در این جا با توجه به فقدان اطلاعات باید ذکر کنم که احتمال اشتباه و یا کمبود اطلاعات در این پژوهش وجود دارد و پیشاپیش دست تمامی دوستانی را که این کمبودها را گوشزد می کنند به گرمی می فشارم و از تمامی آگاهان در این حوزه درخواست کمک در راستای هرچه بهتر شدن این پژوهش در چاپ های مجدد دارم. در هنگام پژوهش نزدیک به 100 آژانس تبلیغاتی و کانون آگهی شناسایی شد که متاسفانه تعدادی از این آژانس ها جز نامشان اطلاعات دیگری پیدا نشده است، که نام آن ها به شرح زیر است: آژانس اسکار که توسط محمد زرین نژاد تاسیس شد. آژانس اخگر که موسس آن جمشید اخگر بود. آژانس آهنگ نیز توسط نعمت اللهی به وجود آمد، آژانس ایران، کانون آگهی شهرزاد، تبلیغات جنوب، کونک، خاور، آئینه، به کوش، انوشه و موسسه ی شهرت.
این امر بدون مصاحبه ها و جلسات پیاپی با اساتید بزرگواری همچون: محسن میرزایی، عباس مشهدی زاده، مجید بلوچ، کامران کاتوزیان، منوچهر مستوفی، سرژ آواکیان و امرالله فرهادی میسر نبود و به همین دلیل بخشی از روند تالی فاین کتاب از گفته های شاهدین زنده ی آن روزگار می باشد ولی تلاش شده با مکتوبات یافت شده تطبیق داده شود تا تنها به گفته ی شاهدین روایت ها بسنده نشده باشد .
فرشید پارسی کیا

محصولات انتشارات ایده خلاقیت قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

35,000 تومان

کسب و کار بازاریابی شبکه ای خود را متحول کنید (انتشارات آموخته)


بازاریابی شبکه‌ای با سرعتی باورنکردنی در حال رشد و توسعه است و هر روز تعداد بیشتری به این حرفه می‌پیوندند و افراد بیشتری رؤیاهای خود را در در آن جست‌و‌جو می‌کنند. مهارت‌آموزی رکن اصلی موفقیت در این حرفه است و در مسیر موفقیت هر چه بیاموزید، کم است. پس تا می‌توانید باید بشنوید، ببینید و مهم‌تر از همه بخوانید. مطالعه به شما کمک می‌کند تا با آگاهی از تجربیات دیگران، راه را از بی‌راهه تشخیص دهید و اشتباهات دیگران را تکرار نکنید. در واقع مطالعه به شما کمک می‌کند با درس گرفتن از موفقیت و اشتباه‌ دیگران، برای رسیدن به قله مسیر کوتاه‌تری را انتخاب کنید.
بدین‌ منظور، اینک اثر مشهور و تأثیرگذار دیگری در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای پیش روی شماست که سارا رابینز، رهبر و کارآفرینی توانمند، به رشته‌ی تحریر در آورده است. او به نمایندگی از نسلی جوان و موفق که توانسته در مدتی کوتاه به موفقیتی فوق‌العاده دست یابد، در کتاب «کسب‌وکار بازاریابی شبکه‌ای خود را متحول کنید»، تجربیات و آموزه‌های ناب خود را با شما به اشتراک می‌گذارد. تجربیاتی که هر کدام می‌تواند زندگی شخصی و حرفه‌ای شما را متحول کند.

فهرست مطالب:
فصل اول: پیش درآمد
فصل دوم: قدرت حرفه‌ی ما
فصل سوم: آماده‌سازی: مانند یک مدیرعامل فکر کنید
فصل چهارم: تبلیغ محصولات
فصل پنجم: جست‌وجوی قدرتمند
فصل ششم: ارائه‌ی قدرتمند
فصل هفتم: پایان قدرتمند
فصل هشتم: شروع قدرتمند: ثبت‌نام مؤثر و همانندسازی
فصل نهم: خود را برای رهبری آماده کنید
فصل دهم: قدرت باور و اعتقاد

10,000 تومان

کسب و کار نام های تجاری (انتشارات بازاریابی)


بیش از چند دهه از آغاز معرفی مبحث مدیریت نامهای تجار و توجه روز افزون مدیران و تصمیم گیرندگان سازمانها بدان نمی گذرد. مطالعات و تحقیقات صورت گرفته در این حوزه، نقش و تأثیرات این شاخه از علم بازاریابی بر عملکرد، سطح سودآوری و ارش کسب و کار برای ذینفعان را مورد تأکید قرار می دهد.
در بسیاری از کشورها امروزه نامهای تجاری در زمره اصلی ترین سرمایه های سازمانی به شمار می آید و به همین جهت مدیریت نامهای تجاری یکی از جایگاههای مدیریتی در ساختار سازمانهای امروزی بوده و تحت حمایت ویژه مدیریت ارشد است.
اگرچه بحث اصلی کتاب حاضر پیرامون تأثیرات نامهای تجاری در عرصه کسب و کار می باشد اما به جاست این نکته را خاطرنشان سازیم که حوزه کاربرد این بحث بسیار گسترده تر از کسب و کارهاست. هریک از ما، از نام، هویت ویژگی های بارز، اهداف و آرمانهای منحصر به فرد و متمایز از سایرین برخورداریم. نامها، ابزار خلق تمایز هستند و این تمایزات در موفقیت افراد، سازمانها و جوامع نقش کلیدی دارند. بدین جهت، چکیده هریک از نکات ذکر شده در ان کتاب در سایر حوزه های فردی و اجتماعی نیز کاربرد فراوان دارد.
هدف از انتخاب گتاب
تعداد آثار علمی متشر شده در این حوزه، در کشور ما انگشت شمار است. ازسوی دیگر به دلیل تأثیرات چشمگیر این مبحث در سطح فروش و اثربخشی قعالیتهای کسب و کار، نیاز به انتشار چنین کتابی به زبان فارسی ساده و روان ازوسی علاقه مندان مباحث مدیریت و بازاریابی به شدت احساس می شد. علاوه بر آن با توسعه تلاشهای سازمانها و شرکتهای خصوصی در دستیابی به هویت مستقل، آشنا نمودن مدیران و کارآفرینان با اصول مدیریت نامهای تجاری خود و بهره گیری از آن در جهت خلق ارزش برتر برای ذینفعان هدفی ارزشمند است.
ساختار کتاب
این کتاب در 5 بخش اصلی تدوین شده :
بخش اول: معرفی تعاریف و مفاهیم بنیادین مدیریت نامهای تجاری
بخش دوم: بررسی شیوه‌های تأثیرگذاری نامهای تجاری و منشأ ارزش‌آفرینی در عرصه رقابت
بخش سوم: رویکردهای مناسب در پاسخ به تحولات (تولد، چالش، حفظ، تجدید حیات، نام‌گذاری مجدد و اکتساب)
بخش چهارم: بیوگرافی 6 نام تجاری برتر
بخش پنجم: بررسی شیوه‌های ارزیابی و سنجش تأثیرات نام تجاری بر عملکرد و سودآوری کسب و کار.

4,200 تومان

یادداشتهای معلم بازاریابی (انتشارات بازاریابی)


این کتاب به دور از حاشیه‌پردازی با مثالهای برآمده از بازار ایران، مسائل را از دریچه‌ای نو معرفی می‌کند. ساده‌نویسی و ساده‌گویی کتاب در پی آن است تا مدیران با سرعت متنی را بخوانند.
ساختار کتاب
کتاب دارای سه بخش کلی است:
1) اصول و موضوعات بازاریابی
2) درسنامه‌های زندگی
3) کتابهای فروش و بازاریابی
در بخش نخست یعنی "اصول و موضوعات بازاریابی"، کتاب به اساسی‌ترین موضوعات بازاریابی می‌پردازد. برای مثال شما با "چهارراه‌ علم"، و مطالعات بین رشته‌ای آشنا می‌شوید. به این ترتیب نگرش بازاریاب از اساس تغییر جدی می‌یابد. او همچون سایر صاحبنظران درمی‌یابد باید مسائل بازاریابی را فراتر از این رشته و بر فراز سایر علوم بنگرد. با چنین نگرشی است که مسائل کهنه‌ی بازاریابی، صورت‌بندی جدیدی می‌یابد و به ناگزیر راه‌حلهای تازه‌ای می‌خواهد.
به عبارت ساده‌تر در این بخش با همان موضوعات پیشین نظیر توزیع، برند، نمایندگی فروش، و... روبه‌روئید، اما هم نوع نگاه شما به این مسائل تغییر می‌یابد، و هم راه‌حلهای جدیدی پیش رویتان خواهد بود.

4,500 تومان

موفقیت در اولین سال تدریس انتشارات رشدموفقیت در اولین سال تدریس انتشارات رشد
نام کتاب: موفقیت در اولین سال تدریس
دسته بندی کتاب: کتاب عمومی
موضوع کتاب: روانشناسی
موضوع کتاب: موفقیت
نویسنده کتاب: رابرت ال وایت
مترجم کتاب: وحید موسوی داور
ناشر کتاب: رشد (جوانه رشد)
نوبت چاپ کتاب: اول / 1397

8,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 2,900 تومان بیشترین: 85,000 تومان
ريال2900 ريال85000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.