هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات باستان شناسی

باستان شناسی

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

تزئینات گچبری ساسانی (انتشارات سمت)


کتاب تزئینات گچبری ساسانی مبنایی برای استفاده در دروس مرتبط با هنر ساسانیان به عنوان نمونه «باستان‌شناسی و هنر ساسانی» در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هر کدام به ارزش 2 واحد و همچنین برای دروس مرتبط در رشته‌های دیگر نظیر مرمت آثار و نیز پژوهش هنر ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از این اثر ماندگار پژوهشی بهره‌مند گردند.
چكيده :
شیوه‌های مختلفی برای مطالعه گچبری‌ها پیش روی ینس کروگر قرار داشته است. تنظیم و طبقه‌بندی گچبری‌ها براساس نقش‌مایه یا گروهی از نقش‌مایه‌ها یکی از این شیوه‌ها بوده است. کروگر کوشیده است با کشف رابطه تزیینات نقش‌برجسته با بخش‌های معماری، وجوه اشتراک و تفاوت‌های موجود میان محوطه‌ها را تعیین و نقایص این شیوه را برطرف کند. ویژگی نمادین گچبری، از دلایل اصلی این انتخاب است. شناخت بنیادین گچبری دوره ساسانی از اهداف اصلی پژوهش حاضر است که از طریق تفسیر و بررسی تک‌تک مضامین به دست آمده است. همچنین کروگر کوشیده است معیارهایی برای طبقه‌بندی یافته‌های احتمالی آتی عرضه کند و بر گاه‌نگاری نسبی تکیه زند تا بر گاه‌نگاری مطلق.

محصولات انتشارات سمت قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

34,000 تومان

تمدن ساساني (جلد اول)( سمت)اين كتاب براي استفاده دانشجويان دوره کارشناسي رشته باستان‌شناسي در درس «تمدن ساساني» تهيه شده است؛ امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان به مباحث باستان‌شناسی نیز از آن بهره‌مند شوند.


9,500 تومان

تمدن ساساني (جلد دوم)( سمت)اين كتاب براي استفاده دانشجويان دوره کارشناسي رشته باستان‌شناسي در درس «تمدن ساساني» تهيه شده است؛ امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان به مباحث باستان‌شناسی نیز از آن بهره‌مند شوند.


10,000 تومان

تمدن هخامنشي ( جلد دوم )( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسی، در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «باستان‌شناسی و هنر هخامنشی» به ارزش 2 واحد تدوين شده است. اميد است علاوه بر جامعه دانشگاهي، ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.


7,500 تومان

تمدن هخامنشي (جلد اول)( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي، در مقطع كارشناسي به عنوان منبع درس «تمدن هخامنشي» تدوين شده است؛ اميد است علاوه بر جامعه دانشگاهي ساير علاقه‌مندان به مباحث باستان‌شناسي نيز از آن بهره‌مند شوند.


9,000 تومان

جواهرات باستانی (انتشارات سایه بان هنر)


نام کتاب: جواهرات باستانی
موضوع کتاب: زیورهای باستانی
نويسنده کتاب:جک اوگدن
مترجم کتاب حسین یاوری
مترجم کتاب: زهره باغبان
ناشر: انتشارات سایه بان هنر
تعداد صفحات کتاب: ۱۵۶ صفحه
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: اول
تیراژ کتاب: 1000 نسخه
تاريخ نشر کتاب:۹۶/۰۱/۲۰
قيمت پشت جلد کتاب :۱۵۵۰۰۰ ريال
كد ديويی کتاب: ۳۹.۲۷۰۹۳
شابک کتاب: 4-33-7135-600-978

کتاب جواهرات باستانی انتشارات سایه بان هنر قابل مشاهده و خرید آنلاین در بانک کتاب www.4030book.com می باشد.

15,500 تومان

جواهرشناسي سنگهاي قيمتي ( جلد دوم ) ( سمت)کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان‌شناسي در مقطع کارشناسی به عنوان منبع كمك‌درسي براي دروس مرتبط با مباحث فلزشناسي، سنگهاي قيمتي و براي رشته‌هاي مختلف از جمله باستان‌شناسي و هنر و ... تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر پژوهشگران نیز از آن بهره‌مند شوند.


12,900 تومان

درآمدی بر باستان ‌شناسی میدانی( سمت)كتاب حاضر براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به‌ عنوان منبع اصلي درس «روش كاوش» به ارزش 4 واحد تدوين شده است. اميد است علاوه بر جامعه دانشگاهي، ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.


9,500 تومان

راهنماي زبانهاي باستاني ايران ( جلد اول ) : برگزيده متون( سمت)اين كتاب که به منظور آموزش زبانهاي باستاني تدوين شده به عنوان منبع اصلي دروس «زبان فارسي باستان و فارسي ميانه» براي دانشجويان دوره كارشناسي رشته باستانشناسي، و منبع اصلي «تحقيق در زبان و ادبيات باستاني 1 و 2» براي دانشجويان دوره دكتري رشته ادبيات فارسي و منبع اصلي دروس «زبان فارسي ميانه، فارسي باستان و اوستايي» براي دانشجويان دوره كارشناسي ارشد رشته فرهنگ و زبانهاي باستاني در نظر گرفته شده است.


5,500 تومان

راهنماي زبانهاي باستاني ايران ( جلد دوم ) : دستور و واژه نامه( سمت)اين كتاب به منظور آموزش زبانهاي باستاني به عنوان منبع اصلي دروس «زبان فارسي باستان و فارسي ميانه» براي دانشجويان دوره كارشناسي رشته باستانشناسي، و منبع اصلي «تحقيق در زبان و ادبيات باستاني 1 و 2» براي دانشجويان دوره دكتري رشته ادبيات فارسي و منبع اصلي دروس «زبان فارسي ميانه، فارسي باستان و اوستايي» براي دانشجويان دوره كارشناسي ارشد رشته فرهنگ و زبانهاي باستاني در نظر گرفته شده است.


14,500 تومان

راهنماي طراحي يافته‌ هاي باستان‌ شناختي( سمت)كتاب حاضر براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به‌عنوان منبع اصلي درس «طراحي» به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. اميد است علاوه‌ بر جامعه دانشگاهي، ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.


2,800 تومان

روشهاي تحليل كمي در پژوهشهاي باستان شناسي ( جلد اول : روشهاي مقدماتي )( سمت)

شرح : كتاب حاضر براي دانشجويان رشته باستان‌شناسی، در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «روشهای تحلیل آماری» به ارزش 2 واحد و در مقطع كارشناسي ارشد به عنوان منبع اصلي دروس «روش‌شناسي تحقيق» و «آمار در باستان‌شناسي» به ارزش 4 واحد تدوين شده است. اميد است علاوه بر جامعه دانشگاهي، ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.
9,500 تومان

روشهاي ساليابي در باستانشناسي( رهنما)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستانشناسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع فرعي درس «مياني فرهنگي باستانشناسي و روش كاوش» به ارزش 4 واحد تدوين شده است.


4,500 تومان

روشهای میدانی در باستان شناسی( سمت)کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس پروژه حوزه عملی و نظری مربوط به روش کاوش به ارزش 4 واحد ترجمه شده است. امید می‌رود علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.


19,000 تومان

سرآغاز: درآمدي بر باستان‌ شناسي (جلداول) : ( اصول ، مباني و روشها )( سمت)

شرح : اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي دروس «مباني باستان‌شناسي» و «تاريخچه علم باستان‌شناسي» به ارزش 4 واحد تدوين شده است.
11,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 1,800 تومان بیشترین: 120,000 تومان
ريال1800 ريال120000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.