هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات باستان شناسی

باستان شناسی

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

سرآغاز: درآمدي بر باستان‌شناسي ( جلددوم ) : ( اصول ، مباني و روشها )( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي دروس «مباني باستان‌شناسي» و «تاريخچه علم باستان‌شناسي» به ارزش 4 واحد تدوين شده است.


10,000 تومان

سرآغاز: درآمدي بر باستان‌شناسي ( جلددوم ) : ( اصول ، مباني و روشها )( نگاه)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي دروس «مباني باستان‌شناسي» و «تاريخچه علم باستان‌شناسي» به ارزش 4 واحد تدوين شده است.


10,000 تومان

سفال دوره نوسنگي در فلات مركزي ايران( سمت)کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «ایران پیش از تاریخ» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، مورد استفاده سایر علاقه‌مندان نیز قرار گیرد.


6,500 تومان

سكه هاي ايران از آغاز تا دوران زنديه( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «سكه‌شناسي» به ارزش 2 واحد تدوين شده است.


9,500 تومان

سومر و اکد (هنر بین‌ النهرین از آغاز تا قرن 12 قبل از میلاد)( سمت)كتاب حاضر براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به‌ عنوان منبع اصلي درس «باستان‌شناسي پيش از تاريخ بين‌النهرين» به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. اميد است علاوه بر جامعه دانشگاهي، ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.


18,500 تومان

سومر و سومريان( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «بين‌النهرين تاريخي» به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. اميد مي‌رود علاوه بر جامعه دانشگاهي، كليه علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.


2,500 تومان

سکه های ایران در دوره اسلامی: از آغاز تا برآمدن سلجوقیان( سمت)كتاب حاضر براى دانشجويان رشته باستان‌شناسی به عنوان کتاب مبنایی برای درس سکه‌شناسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد قابل استفاده است، همچنین این کتاب برای دانشجویان رشته تاریخ به عنوان منبع درس اختیاری شناخت و نقد منابع و مآخذ تاریخ ایران پیش از اسلام در مقطع کارشناسی به ارزش 2 واحد نیز قابل استفاده است. اميد می‌رود علاوه بر جامعه دانشگاهى، سایر علاقه‌مندان نيز از آن بهره‏‌مند شوند.


40,000 تومان

شهر باستانی بیشاپور( سمت)کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی بخشی از دروس مربوط به «باستان‌شناسی و هنر ساسانی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است و همچنین برای رشته‌های تاریخ، معماری و هنر قابل استفاده است امید است که علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.


11,500 تومان

شهرهای ساسانی( سمت)کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان بخشی از منبع اصلی درس «باستان‌شناسی دوره ساسانی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.


7,000 تومان

شکل ‌گیری و توسعه آغاز نگارش در ایران ( از پیش ‌نگارش تا آغاز ایلامی )( سمت)کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی دروس «باستان‌شناسی ایلام» و «آغاز شهرنشینی در ایران» به ارزش 4 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.


6,000 تومان

طرحهاي اسلامي( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستانشناسي و رشته‌هاي گروه هنر در مقطع كارشناسي به عنوان منبع كمك درسي دروس «هنر دوران اسلامي» ترجمه شده است.


5,000 تومان

عصر آهن اولیه در پشتکوه لرستان( سمت)كتاب حاضر براى دانشجويان رشته باستان‌شناسى در مقطع كارشناسى به عنوان منبع كمك درسى باستان‌شناسى ايران در هزاره اول قبل از ميلاد به ارزش 2 واحد درسى ترجمه شده است. اميد است كه علاوه بر جامعه دانشگاهى، ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.


24,000 تومان

عصر آهن ايران( سمت)کتاب حاضر براي دانشجويان باستان‌شناسی مقطع كارشناسي ارشد و دكتري برای درس «باستان‌شناسي پيش از تاريخ ايران» به ارزش 2 واحد تدوين شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر پژوهشگران نیز از آن بهره مند شوند.


6,500 تومان

عصر مفرغ ايران( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «ايران در آغاز شهرنشيني» به ارزش 2 واحد تدوين شده است.


6,500 تومان

فن و هنر سفالگري( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته باستان‌شناسي در مقطع كارشناسي ارشد به عنوان منبع اصلي درس «تكنيك هنر سفالگري» به ارزش 2 واحد تدوين شده است.


12,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 1,800 تومان بیشترین: 120,000 تومان
ريال1800 ريال120000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.