Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  مهندسی برق و الکترونیک

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  D.S.P /افست/ویراست۲ / اپنهایم ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  20,000 تومان

  D.S.P /افست/ویراست۲ / اپنهایم ( تک رنگ )

  DSP /افست/ پروکیس Digital Signal Processing ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  30,000 تومان

  DSP /افست/ پروکیس Digital Signal Processing ( تک رنگ )

  DSP اپنهایم (افست) ویرایش سوم ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  30,000 تومان

  DSP اپنهایم (افست) ویرایش سوم ( تک رنگ )

  MicroC/OS-۲ کرنل بی درنگ ( تک رنگ ، حاوی CD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  6,500 تومان

  MicroC/OS-۲ کرنل بی درنگ ( تک رنگ ، حاوی CD )

  Muitisim ( تک رنگ ، حاوی CD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  8,000 تومان

  Muitisim ( تک رنگ ، حاوی CD )

  PLC دراتوماسیون صنعتی ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  9,500 تومان

  PLC دراتوماسیون صنعتی ( تک رنگ )

  Pspice تحلیل مدارهای الکتریکی (انتشارات تربیت معلم شهید رجایی )

  400 تومان

  Pspice تحلیل مدارهای الکتریکی
  محصولات انتشارات تربیت معلم شهید رجایی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

  VHDL مقدماتی از شبیه سازی تا سنتز ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  4,500 تومان

  مقدمه کتاب VHDL مقدماتی از شبیه سازی تا سنتز
  عملکرد خوب به واسطه کسب تجربه حاصل می شود تجربه در پی عملکرد ناموفق به دست می آید.
  اکثر افراد معتقدند که روش های عملی شیوه بهتری برای یادگیری مطالب هستند. ابزار cad (طراحی به کمک کامپیوتر) در بحث طراحی سیستم های دیجیتالی، چنین امکانی را برای ما فراهم می آورد. زبان های توصیف سخت افزار از زمان پیدایش تاکنون، با هدف کمک به توصیف، مدل سازی و طراحی سیستم های دیجیتالی تحول پیدا کرده اند. با رشد مداوم تکنولوژِ میکروالکترونیک هر روز بر پیجیدگی و قابلیت سیستم های دیجیتالی افزوده می شود.و هر چه پیچیدگی سیستم ها بیشتر می شود طراحان سیستم بیش تر به محیط های CAD ر می آورند. پیش بینی می شود که تا اوایل قرن آینده بیش از یک میلیارد ترانزیستور روی هر تراشه سیلیکونی قرار گیرد. از این رو یافتن روش های مناسب برای طراحی چنین سیستم های پیچیده ای خود یکیاز مهم ترین موضوعات تحقیقاتی این رشته به شما رمی رود. از آنجایی که قدرت ذهنی انسان ها محدود است، ضرورت استفاده از مفاهیم سلسله مراتبی ، تجرید و سیستم های مدولار در طراحی سیستم های دیجیتالی بیش تر می شود. نتیجه مستقیم افزایش تراکم و سرعت مدارهای الترونیکی در اثر رشد صنعت نیمه هادی، این است که وابستگی طراحان به ابزارهای طراحی افزایش می یابد. زبان های توصیف سخت افزار مثل VHDL (VHSIC Hardware Description Languege) مهم ترین جزء محیط های طراحی هستند.
  در کتاب دیگری با عنوان راهنمای نوآموزان VHDL تاکید من روی کاربرد VHDL به عنوان زبانی برای توصیف سیستم های دیجیتالی بود که در شبیه سازی سیستم به منظور ارزیابی عملکرد آن و همچنین صحت طراحی مورد استفاده قرار می گرد. در کتاب VHDL مقدماتی از شبیه سازی تا سنتز تلاش شده این دیدگاه توسعه پیدا کند و به کاربرد VHDL در سنتز سخت فازارهای دیجیتالی نیز توجه شود در نتیجه آموزش زبان VHDL و کاربرد آن در محیط های شبیه سازی و سنتز به دانشجویان الکترونیک و کامپیوتر با ارائه نسخه استاندارد شده VHDL توسط IEEE و توسعه سریع کاربرد آن در صنعت بیش تر احساس می شود.
  کتاب های زیادی در زمینه vHDL و کاربرد آن در ساخت مدل های دقیق از سیستم های دیجیتالی وجود دارد.

  آمار و احتمالات (ویژه رشته های مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر) کارشناسی ارشد (انتشارات مدرسان شریف)

  22,000 تومان

  يادگيري علم آمار و احتمالات مبتني بر درك صحيح مفاهيم اوليه و حل مسائل زياد و متنوع است. اين كتاب با توجه به تنوع تست و مثال اين هدف را بطور كامل دنبال كرده است.

  آمار و احتمالات به عنوان شاخه‌اي از رياضيات يكي از مهمترين و كاربردي‌ترين مباحث اين علم مي‌باشد. هنر يادگيري اين علم مبتني بر درك صحيح مفاهيم اوليه و حل مسائل زياد و متنوع است. اين كتاب كه با هدف كمك به داوطلبان آزمون‌هاي كارشناسي به كارشناسي ارشد تدوين گرديده است با توجه به تنوع تست و مثال، اين هدف را به طور كامل دنبال كرده است. خوانندگان مطمئناً از كامل و روان بودن كتاب لذت خواهند برد و مي‌توانند همه مطالب مورد نياز خود را در كتاب جستجو كنند.
  در تدوين يك كتاب هميشه مؤلف با دو نيروي مخالف هم مواجه است. يكي گرايش طبيعي به گنجانيدن هر چه بيشتر مطالب در كتاب است، زيرا همه مطالب مهم و همه آنها را مؤلف مايل است به روش خود در كتاب وارد كند! از طرف ديگر مؤلف ناگزير است تعريف دقيقي از هدف، سطح كتاب و خوانندگان كتاب مدنظر داشته باشد، و بر اساس آن تصميم بگيرد كه چه مطالبي را در كتاب بگنجاند و از آوردن چه مطالبي صرف‌نظر كند، بر اين باوريم كه اين كتاب با دقت فراوان با توجه به اين دو نيروي مخالف تنظيم شده باشد.
  كتاب از 6 فصل تشكيل شده است كه در ابتداي هر فصل مطالب درسي به همراه مثال‌ها و تست‌هاي متنوع شرح داده شده است. در انتهاي فصل كليه سؤالات آزمون‌هاي سراسري و آزاد 78 تا 91 با پاسخ كاملاً تشريحي گنجانده شده است و پس از آن آزموني شامل تست‌هاي جديد كه مي‌تواند محك خوبي براي يادگيري مطالب فصل توسط دانشجو باشد، آورده شده است.
  در انتهاي كتاب سؤالات آزمون‌هاي‌‌ سراسري 92 تا 94 با پاسخ تشريحي و 10 مرحله آزمون خودسنجي با سطوح A (ساده)، B (متوسط) وC (سخت)

  آموزش EWB (آزمایشگاه مجازی طراحی و تحلیل مدارات الکترونیک) ( تک رنگ ، حاوی CD )

  4,500 تومان

  آموزش EWB (آزمایشگاه مجازی طراحی و تحلیل مدارات الکترونیک) ( تک رنگ ، حاوی CD )

  آموزش تعمیر لوازم خانگی (تعمیر کار 25 وسیله برقی منزل) (انتشارات صفار)

  23,000 تومان

  مبانی برق
  سیم و کابل
  خازن و کاربرد آن در برق
  سیم پیچ
  کاربرد دیود در برق

  آنتن برای تمام کاربردها ( ویژه پیام نور ) ( تک رنگ )

  28,000 تومان

  آنتن برای تمام کاربردها ( ویژه پیام نور ) ( تک رنگ )

  آنتن ها / افست / کرواس Antennas ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  20,000 تومان

  آنتن ها / افست / کرواس Antennas ( تک رنگ )

  آنتن های میکرواستریپ (انتشارات دانشگاه خواجه نصیر طوسی)

  28,000 تومان

  آنتن های میکرواستریپ
  محصولات انتشارات دانشگاه خواجه نصیر طوسی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

  آنتن های هوشمند ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  10,000 تومان

  آنتن های هوشمند ( تک رنگ )

  مهندسی برق و الکترونیک

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 0 تومان بیشترین: 94,000 تومان
  ريال0 ريال94000
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید