Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  بهداشت , سلامت , زیبایی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  آشتانگا یوگا (انتشارات پیک فرهنگ)

  38,000 تومان


  آشتانگا یوگا
  محصولات انتشارات پیک فرهنگ قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  اسرار انگیزه كاهش وزن (انتشارات پردیس آباریس)

  5,000 تومان

  اسرار انگیزه كاهش وزن

  محصولات انتشارات پردیس آباریس قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  اصول بهداشتی در مدارس (انتشارات بیان روشن)

  5,000 تومان

  اصول بهداشتی در مدارس

  آشنایی با بیماریهای واگیردار شایع در مدارس

  محصولات انتشارات بیان روشن قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  الفبای سرطان با رویکرد پرستاری و طب مکمل (انتشارات سایه گستر)

  15,000 تومان


  الفبای سرطان با رویکرد پرستاری و طب مکمل
  محصولات انتشارات سایه گستر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  اندام من خوب است (راهنمای کودک برای انتخاب سالم) (انتشارات صابرین)

  5,000 تومان


  اندام من خوب است (راهنمای کودک برای انتخاب سالم)
  محصولات انتشارات صابرین قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  بارداری تا سه سالگی (انتشارات ما و شما)

  23,000 تومان

  بارداری تا سه سالگی (انتشارات ما و شما)
  فهرست مطالب
  مقدمه
  فصل اول: بارداری
  فصل دوم: مطالبی راجع به نوزاد تازه متولد شده
  فصل سوم: نقش پدر در تربیت کودک
  فصل چهارم: یک تا دو سالگی
  فصل پنجم: دو تا سه سالگی
  فصل ششم : تلویزین و کودکان
  فصل هفتم:آنچه باعث شکوفایی استعداد کودکان خواهد شد
  فصل هشتم: بازی هایی ساده اما مفید برای کودکان
  فصل نهم: چگونه کار خوب را به فرزندم یاد بدهم و آنرا در او نهادینه کنم
  فصل دهم: بحرانهای رفتاری کودکان
  فصل یازدهم: چگونه کدکی خود را درمان کنیم و والدین بهتری شویم
  فصل دوازدهم: مشکلات کودکی و نحوه ی مقابلهی صحیح با آن ها
  فصل سیزدهم: نکات کوچک با تاثیرات عمیق در زندگی روزمره
  فصل چهاردهم: دیسپلین - تنبیه - آموزش نظم
  فصل پانزدهم: اشتباهات تربیتی
  فصل شانزدهم کودک دوم

  کلیدهای طلایی در تعلیم و تربیت کودک، بارداری تا سه سالگی
  مقدمه
  در دنیای امروز از ما انتظار می رود برای انجام کوچکترین کاری، ابتدا دانش آن کار را فرا بگیریم. ما برای آموختن یک مهارت به دانشگاه می رویم، کلاسهایی کوتاه مدت یا بلندمدت برداریم، و امتحان بدهیم تا برای انجام آن شغل مناسب و واجد شرایط باشیم. به عنوان مثال: ما موی خود را به دست کسی که در عمر خود آرایشگری نکرده یا اگاهی و دانش لازم را ندارد نمی سپاریم. اما زمانی که تصمیم به داشتن فرزند می گیریم، بدون داشتن اندک دانش و آگاهی در این مورد به آنچه نسل به نسل به ما رسیده اکتفا می کنیم، غافل از آنکه کودک، خمیر نرم و شکل نگرفته یی در دستان ماست و ما خالق زندگی فرزندان خویش هستیم. و اکثر ما حتی نمی دانیم این خمیر نرم و بی شکل زمانی که به هفت سالگی می رسد، تقریباً فرم خاص خود را برای همه عمر گرفته است.
  سه سال نخست زندگی کودکان، دوران طلایی پرورش و تربیت
  سه سال اول زندگی کودکان دوران طلایی پرورش آنها است. مغز کودکان در دو سال اول زندگیشان به سرعت رشد می کند و دانش و آگاهی والدین به رشد مغز کودکشان بسیار کمک خواهد کرد. علم امروز روشهای مفیدی برای پرورش صحیح کودکان ارائه می دهد که هنوز بسیاری از خانواده ها از آن بی خبر هستند.
  نوزاد انسانی همانند لوحی سفید پا به دنیا می گذارد و آرام آرام در دستهای پدر و مادرش شکل و فرم می گیرد. کودک خاطرات بسیار کمی از سه سال اول زندگی خود به یاد خواهد داشت. اما تمام احساساتش در ناخودآگاه او حک خواهد شد. کودکان نوپا به دلیل آنکه حافظه کلامی ندارند، خاطراتشان به صورت حس و احساس در مغزشان ثبت می شود و پایه های شخصیت آنها را می سازد. برخلاف گذشته، امروزه می دانیم این دوران طلایی نقش بسیار مهمی در ساختن شخصیت کودکان، داشتن اعتماد به نفس بالا و موفقیت و خوشبختی آنها دارد.
  امید است که کلیدهای طلایی این کتاب به والدین کمک کند تا فرزندی شاد، سالم، موفق و خوشبخت پرورش دهند. این کتاب یک دایره المعارف کوچک است که به مشکلات روزمره پدران و مادران جوان می پردازد و به سؤالات آنها پاسخ علمی خواهد داد. در فصل های آینده به صورت اجمالی و به زبانی ساده به نیازهای روانی کودکان خواهیم پرداخت. این کتاب، حاوی نکته هایی کوتاه و کاربردی برای شناخت کودک و انتخاب بهترین راه برای برخورد با آنها است که از اساتید معروف جهانی انتخاب و خدمت شما عزیزان ارائه می شود. امید این است این کتاب به مادران و پدران جوان کمک کند تا فرزندانی شادتر داشته باشند و در کنار آن خانواده ایی خوشبخت تر را تجربه کنند.

  فصل اول:
  بارداری
  بارداری یک تجربه بی نظیر است. تجربه زندگی دو انسان زیر یک پوست تجربه تپیدن دو قلب در یک بدن ، و تجربه عشقی عمیق به یک موجود نادیده است. تصمیم به بچه دار شدن تصمیم مهمی است، زیرا با بچه دار شدن تا همیشه قلبتان بیرون از بدنتان قدم می زند و به زندگی ادامه می دهد.
  هر پدر و مادری آرزو دارد پدر و مادر بی نقص و کاملی باشد، اما آنچه باید بدانیم این است که برای کمال و بی نقص بودن، راهی وجود ندارد. اما برای آنکه پدر و مادر خوبی باشیم راه های زیادی وجود دارد. اولین قدم برای داشتن کودکی سالم، قبل از بارداری شروع خواهد شد. برای پرورش فرزندتان قبل از به دنیا آمدن فرزندتان اقدام کنید.
  تصمیم گیری برای بارداری
  آنچه قبل از بارداری باید بدانید و به آن عمل کنید:
  اگر شرایط آن را دارید که قبل از اقدام به بارداری برنامه ریزی کنید، می توانید قبل از تولد فرزندتان پرورش و تربیت او را شروع کنید:
  قدم اول: چک کردن سلامت فیزیکی و روانی پدر و مادر می باشد.
  1 – بسیاری از بیماری های روانی یا فیزیکی زمینه ارثی دارند؛ به عنوان مثال عقب ماندگی ذهنی، بیماری اسکیزوفرنیا، و وسواس می توانند زمینه های ارثی داشته باشند، بنابراین قبل از بارداری، در صورت لزوم با متخصص مشورت کنید.
  2 – اضطراب افسردگی و استرس می توانند تأثیر مستقیم بر رشد جنین بگذارد. بنابراین بهتر است مادر قبل از بارداری از سلامت روانی خود مطمئن شود. استرس مادر در زمان بارداری، کودک را در آینده در خطر ابتلا به بیماری های فیزیکی، عاطفی و رفتاری قرار می دهد.
  3 – قبل از بارداری، بهتر است مادر با دندانپزشک خود ملاقات کند تا مطمئن بشود پوسیدگی در دندانها وجود ندارد، تا در دوران بارداری مجبور به استفاده از دارو نشود.
  4 – پزشک خانواده با انجام آزمایش خون، ویتامین، قند و چربی را اندازه بگیرد تا از سلامت فیزیکی مادر مطمئن شود.
  قدم دوم: بدن مردها هر سه ماه یکبار اسپرم تازه تولید می کند. شاید شنیده باشید که مردها روزانه میلیونها اسپرم تولید می کنند. در حالی که اکثر ما نمی دانیم این اسپرم ها برای بالغ شدن و داشتن توانایی حرکت به سمت تخمک، با دو و نیم تا سه ماه زمان نیاز دارند. بنابراین مردی که می خواهد برای بارداری همسرش اقدام کند، بهتر است به مدت سه ماه از کشیدن سیگار یا مواد سمی دیگر مانند قلیون، مواد مخدر یا الکل دوری کند. این مواد سمی روی سلامت اسپرم اثر گذاشته و تأثیر مستقیم در سلامت جنین خواهد داشت.
  قدم سوم: پدران آینده هم نیاز به مصرف فولیک اسید دارند. استفاده اسید فولیک توسط پدر و مادر شش ماه قبل از بارداری، به سلامت بیشتر و هوش بالاتر کودک کمک بسیاری می کند، طبق آخرین تحقیقات منتشر شده، اسید فولیک به تولید اسپرم های سالم تر در مردان کمک می کند.
  قدم چهارم: بهتر است بدانید آمدن بچه به معنای پایان زندگی پدر و مادر نیست بلکه شروعی دوباره است. پدر و مادری که بعد از بچه دار شدن مراقبت و مواظبت از خود و یکدیگر را فراموش می کنند، آسیب مستقیم به خود و کودک خود خواهند زد.
  و ...

  محصولات انتشارات ما و شما قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  بدن خود را پر از اکسیژن کنید (انتشارات نسل نو اندیش)

  46,900 تومان

  بدن خود را پر از اکسیژن کنید

  پوكی استخوان به زبان آدمیزاد (انتشارات هیرمند)

  21,000 تومان

  پوكی استخوان به زبان آدمیزاد

  محصولات انتشارات هیرمند قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  پوکی استخوان ( پیشگیری و درمان) (انتشارات کتاب درمانی)

  11,900 تومان

  پوکی استخوان ( پیشگیری و درمان )
  پوکی استخوان حالتی است که در آن استخوان شکننده شده و احتمال شکستگی با ضربات کوچک و جزیی به وجود می آید. این بیماری از گرفتاری های شایع جوامع بشری است که روند آن پس از سن 35 سالگی در انسان آغار می شود. مردان سالمند نیز به پوکی استخوان دچار می شوند. در این کتاب راه کارهای مناسبی برای پیش گیری و درمان از پوکی استخوان در میانسالان و جلوگیری از آن در سالمندان ارایه شده است .

  محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  تغذیه کودکان 10-2 سال (مهد کودک، پیش دبستان و دبستان) - چاپ دوم (انتشارات تیمورزاده)

  3,450 تومان

  تغذیه کودکان 10-2 سال (مهد کودک، پیش دبستان و دبستان) - چاپ دوم

  محصولات انتشارات تیمورزاده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  چروک‌ برداری از صورت با استفاده از نوک انگشتان (انتشارات خرد آذین)

  5,000 تومان

  چروک‌ برداری از صورت با استفاده از نوک انگشتان

  چه وقت به پزشک مراجعه کنیم؟ (انتشارات نی)

  28,000 تومان

  کتابی آسان، قابل فهم همگان، و حتی سرگرم‌کننده. با خواندن چه وقت به پزشک مراجعه کنیم؟ بیماری را از خود دور کنید و سالم بمانید. دکتر استیون یوناس، استاد طبّ پیشگیری در دانشگاه ایالتی نیویورک و مؤلف کتاب وزن خود را کنترل کنید. راهنمایی‌های این کتاب جامع، عملی، و منطقی هستند و اطلاعات آن مفید، قابل‌فهم، و روشن است. دکتر ورث مونی، استاد جراحی استخوان در مرکز پزشکی دانشگاه کالیفرنیا راهنمایی تحقیقی و عملی برای سلامتی با پیشنهادات سودمند برای مقابله با بسیاری از ناراحتی‌های معمول، اطلاعات این کتاب تصویر روشنی از ناراحتی‌های بدن را نشان داده و شما را در مورد امکان روی‌دادن گرفتاری‌های شدید راهنمایی می‌کند. دکتر رابرت وایس، استادیار بیماری‌های پوست در دانشکدهٔ پزشکی جانز هاپکینز کتاب بسیار خوبی در زمینهٔ علائم بیماری‌ها، با راهنمایی‌های حرفه‌ای که برای خوانندهٔ آن بسیار سودمند است. دکتر وارن بیرمن، استادیار بالینی و رئیس قسمت کودکان بخش آلرژی دانشکدهٔ پزشکی دانشگاه واشینگتن

  محصولات انتشارات نی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  چی بخوریم تا سالم بمانیم (انتشارات شرکت تعاونی کارآفرینان فرهنگ و هنر)

  5,500 تومان

  محصولات انتشارات شرکت تعاونی کارآفرینان فرهنگ و هنر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  داروخانه سبز (انتشارات نی)

  40,000 تومان

  داروخانه سبز

  معجون خیره‌کننده‌ای از درمان، گیاه‌شناسی، تحقیق، و خرد. کتاب جیمز دیوک نه تنها تحقیقی خوب و نوشته‌ای زیباست، سرگرم‌کننده نیز هست. اگر در میان کتاب‌های شفابخشی گیاهی سردرگم شده‌اید، این کتاب مطلوب شماست. دکتر مارک پلاتکین، گیاه‌شناس و نویسنده‌ی کتاب داستان‌هایی از یک شاگرد شمن جیمز دیوک نخستین پیشگام مفهوم غذا به مثابه دارو با استفاده از روش‌های تحقیقاتی دست اول است، و حالا عالی‌ترین کتاب راهنما را نوشته است. در خانه‌ی ما، سال‌هاست دستورات جیم رعایت می‌شود. داروخانه‌ی سبز امکان این کار را برای شما فراهم می‌سازد.
  کتابی ساده و معتبر است. دکتر بات ارنوت، نویسنده‌ی کتاب بهترین کنترل وزن «نام‌آور گیاهی» امریکا باز غوغا کرده است. جیمز دیوک انرژی، اشتیاق، تبحر، و نبوغ خود را در صفحات داروخانه‌ی سبز نشان داده است. کتابی دلپذیر برای هر فرد علاقه‌مند به سلامت و گیاهان دارویی.
  محصولات انتشارات نی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  درمان گیاهی کبد چرب (انتشارات کتاب درمانی)

  13,900 تومان

  درمان گیاهی کبد چرب
  در بین ارگان های بدن کبد بزرگترین و پیچیده ترین بوده و بعد از پوست بزرگترین عضو بدن است. برخی کبد را معادل قلب دوم می دانند. به جرات می توان گفت کلیه اعمال متابولیکی بدن مستقیما در کبد انجام می شود یا به نوعی تحت تاثیر آن است. هپاتیت ، کبد چرب، سرطان کبد، سیروز کبدی ، سنگ کیسه صفرا، کبد قلبی و یرقان از بیماری های مهم و رایج کبد هستند و امروزه به علت مشکلات تغذیه ای ، مصرف برخی داروهای شیمیایی و مصرف غذاهای آماده و فرآوری شده با چربی بالا، بیماری " کبد چرب" بسیار رایج و شیوع پیدا کرده است. کاهش مصرف گوشت، چربی و مواد قندی و مصرف بیشتر میوه و سبزیجات بسیار مفید است. گیاهان معرفی شده در این کتاب و گنجاندن مصرف آن ها در برنامه های غذایی علاوه بر تقویت کبد، محافظت کننده، سبب پاکسازی و پیشگیری از بیماری های مختلف کبد از جمله کبد چرب می باشد و همچنین به دلیل طبیعی بودن فاقد عوارض جانبی داروهای شیمیایی می باشند.

  محصولات انتشارات کتاب درمانی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  بهداشت , سلامت , زیبایی

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 2,450 تومان بیشترین: 46,900 تومان
  ريال2450 ريال46900
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید