Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  تربیت بدنی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  تبلیغات و حمایت مالی در ورزش (انتشارات الماس دانش)

  12,000 تومان

  تبلیغات و حمایت مالی در ورزش

  راهنمای کامل آسیبهای ورزشی

  35,000 تومان

  راهنمای کامل آسیبهای ورزشی کتابی است جامع که به شما می‌گوید چگونه باید از ۱۷۳ آسیب بسیار شایع ورزشی پیشگیری، یا پس از وقوع آسیب، آنها را درمان و یا به توانبخشی نواحی مصدوم پرداخت.
  دکتر اچ. وینتر گریفیث، عضو آکادمی طب ورزشی آمریکا، سالهای متمادی پزشک تیمهای ورزشی دانشگاه فلوریدا بوده است. ایشان در بخش اول و دوم این کتاب که با تصاویر طراحی شده مارک پدرسون زینتی خاص یافته است، آسیب‌های بسیار شایعی که ممکن است در انجام فعالیت‌های مختلف ورزشی رخ دهد، و همچنین درباره طب ورزشی به عنوان عاملی برای پیشگیری، مفصلا شرح داده است.
  مطالعه این کتاب برای همه کسانی که به نحوی با ورزش و علوم ورزشی سروکار دارند، چه یک ورزشکار مبتدی باشند و چه یک دانشجو یا استاد تربیت بدنی و علوم ورزشی، یک نیاز حتمی است!

  سنجش و اندازه‌ گیری در تربیت‌ بدنی و علوم‌ ورزشی

  15,000 تومان

  سنجش و اندازه‌گیری در تربیت‌بدنی یکی از دروس تخصصی رشته تربیت‌بدنی و از مواد امتحانی اصلی در آزمون کنکور کارشناسی ارشد است. کتاب حاضر که بر اساس تمام سرفصل‌های این درس تدوین گردیده است، شامل 15 فصل است و در چهار بخش به ترتیب زیر طبقه‌بندی شده است:
  مفاهیم سنجش و اندازهگیری در تربیت‌بدنی
  مواد قابل اندازه گیری در تربیت‌بدنی
  آمار توصیفی در تربیت‌بدنی
  آمار استنباطی در تربیت‌بدنی
  این کتاب یکی از منابع غنی در این حیطه محسوب می‌شود و دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد تربیت‌بدنی با مطالعه این کتاب می‌توانند بر دانش و اطلاعات خود بیفزایند. علاوه بر این، مطالب کاربردی این کتاب برای مربیان و ورزشکاران رشته‌های مختلف نیز مفید خواهد بود.

  مبانی و کاربرد تمرینات مقاومتی

  8,000 تومان

  مبانی و کاربرد تمرینات مقاومتی

  مرجع بدنسازی بانوان( بامداد کتاب)

  30,000 تومان
  بانک کتاب4030book کتاب مرجع بدنسازی بانوان را برای شما عزیزان ارائه کرده است.

  مرجع کاراته( بامداد کتاب)

  25,000 تومان
  بانک کتاب4030book کتاب مرجع کاراته را برای شما عزیزان ارائه کرده است.

  کتاب جیبی مربیگری (انتشارات آدینه)

  4,500 تومان

  کتاب جیبی مربیگری

  محصولات انتشارات آدینه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  101 برنامه تمرینی پرورش اندام ( بامداد کتاب)

  45,000 تومان
  محصولات انتشارات بامداد کتاب قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

  120 تمرین فوتبال (حمله - دفاع) (انتشارات بامداد کتاب)

  19,900 تومان

  120 تمرین فوتبال (حمله - دفاع)

  مقدمه
  در سال های اخیر در تمامی سطوح مختلف فوتبال، گرایش جهت افزایش سرعت بازی به وضوح قابل تشخیص می باشد. این افزایش اجتناب ناپذیر سرعت با تنگ شدن فضاهای بازی ارتباط پیدا می کند. بنابراین مربیان می بایست در برنامه ی تمرینی اشان خود را برای این مهم آماده نمایند. بازیکنان نیز باید برای این تغییر وضعیت ها خود را آماده و مهیا کنند و رفتارهای تاکتیکی را به تناسب بهبود بخشیده و اصلاح نمایند. در این کتاب این تغییر شرایط در نظر گرفته شده است. از این لحاظ که در مورد محتویات تمرینی رایج و معمول تجدیدنظر شده و تغییراتی منتناسب و درخور ایجاد شده است. در کانون تمرینات شکل جامعی از بازی قرار داده شده است، که با تمامی خصوصیات و ویژگی های بازی فوتبال تطابق دارد. در این حالت این مزیت وجود دارد که نه فقط تکنیک، تاکتیک و وضعیت جسمانی به صورتی کامل و جامع آموزش داده می شود، بلکه همچنین خلاقیت، قدرت تجسم و توانایی حل مشکل با اتکا به خود در تمرینات برانگیخته شده و توسعه می یابد.
  در این مجموعه مربیان در تمامی سطوح افکار و ایده های ارزشمندی که با تمرینات مدرن فوتبال و مطالبات این ورزش تطابق دارد را پیدا خواهند کرد.
  بعد از چاپ کتاب « فوتبال مدرن، تمرینات مردن» که توسط اینجانب گردآوری و ترجمه شده است و با استقبال مربیان محترم و همکاران عزیز رو به رو گشت و همچنین با توجه به کمبود منابع تمرینی که مشکل همیشگی اکثر مربیان و تمرین دهندگان می باشد، تصمیم به ترجمه ی این مجموعه گرفتم.

  فهرست مطالب:
  بهبود عملکرد تهاجمی
  بهبود عملکرد تدافعی
  آموزش عملکرد تهاجمی و تدافعی
  تمرینات ایستگاهی

  محصولات انتشارات بامداد کتاب قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  365 روز تمرین فوتبال( بامداد کتاب)

  36,500 تومان
  بانک کتاب4030book 365 روز تمرین فوتبال را برای شما عزیزان ارائه کرده است.

  5 فاکتور آمادگی جسمانی( بامداد کتاب)

  7,500 تومان
  بانک کتاب4030book کتاب 5 فاکتور آمادگی جسمانی را برای شما عزیزان ارائه کرده است.

  50 راه رسیدن به گل در فوتسال

  7,500 تومان

  مربیگری یکی از مشاغل سخت دنیاست و کسانی در این حرفه موفق خواهند شد که هر روز به علم خود افزوده و از قطار دانش دور نمانند. در میان رشته ها نیز فوتسال بازی مهیجی است که باید برای لحظه به لحظه آن برنامه داشت و این برنامه ریزی، مسئولیت مربیانی است که در این رشته فعالیت می کنند. مربیان باید همة تلاش خود را به کار ببندند تا تمرینات اصولی را در دستور کار خود قرار دهند و برنامه ریزی درستی داشته باشند.
  یکی از برنامه ریزی ها طراحی تمرینات برای رسیدن به گل است. تمریناتی که باید در آن شیوه هایی در نظر گرفته شود که علاوه بر تنوع دارای راه کارهای مناسبی برای رسیدن به گل باشد.
  کتاب (50 راه رسیدن به گل در فوتسال) حاوی 50 تمرین سیستم های مختلفی اعم از 2-2 , 1-2-1 و 0-4 طراحی شده و می تواند کمک فکری خوبی به مربیان این رشته در بخش طراحی تمرین بدهد.

  65 حرکت اساسی در ژیمناستیک دختران( بامداد کتاب)

  9,500 تومان
  بانک کتاب4030book کتاب 65 حرکت اساسی در ژیمناستیک دختران را برای شما عزیزان ارائه کرده است.

  CD آناتومی انسان (آموزشی)( بامداد کتاب)

  7,500 تومان
  CD :CD/DVD فرمت فایل‌ها: PowerPoint
  حجم فایل‌ها: 32 مگابایت
  زبان: فارسی

  تربیت بدنی

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 2,000 تومان بیشترین: 79,900 تومان
  ريال2000 ريال79900
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید