هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

تزیینات لباس - جواهر دوزی (انتشارات بین المللی حافظ)

16,000 تومان

تزیینات لباس - جواهر دوزی
+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: آفاق امیریان
سال چاپ کتاب: 1393
قطع کتاب: رحلی
نوع جلد کتاب: شومیز
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

آموزش دوخت برزیلی، ابریشم دوزی برجسته و مخمل دوزی (انتشارات لوکس)


آموزش دوخت برزیلی، ابریشم دوزی برجسته و مخمل دوزی
مقدمه کتاب آموزش دوخت برزیلی، ابریشم دوزی برجسته و مخمل دوزی
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
دوخت های برزیلی از جمله هنرهاییست که بسیاری از علاقه مندان به هنرهای قدیمی و سنتی دوخت را جذب خود می نماید. هنر دوخت سابقه ای طولانی در فرهنگ و هنر کشور ما را دارد و چه بسیار هنرمندانی وجود داشته و هستند که در دورترین نقاط کشورمان، زیباترین کارهای جهانی ار خلق می نمایند.
دوخت برزیلی همان گلدوزی قدیمی و اجدادی ماست با این تفاوت که تنوع دوخت در آن فراوان می باشد کار با استفاده از نخ های نسبتا ضخیم برجسته و چشم گیر می شود. ابزار و لوازم آن در دسترس و قابل حمل بوده و به همین دلیل شخص هنرمند می تواند در این رشته پیشرفت شایانی داشته باشد.
از نمونه آموزش های دیگر این کتاب، ابریشم دوزی برجسته می باشد که با مطالعه دقیق و عملی توضحیات اولیه می توانید گل های زیادی را در این رشته آماده نمایید.
مخمل دوزی نیز از جمله هنرهای قدیمی است که هنرمندان کشورمان از آن روی لباس، تابلو و فرش استفاده های فراوانی می کنند. اینک این هنر به صورت مکتوب در دستان شما قرار دارد. امیدوارم که این دفتر مورد رضایت و پسند شما واقع شود.
سی و سومین شاخه گل ابریشم نثار شما
آرزوی دیدار نزدیک شما را دارمم
آفاق امیری
39,000 تومان

اطلس مناطق تهران - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


گسترش بی سابقه تهران که امروز «کلانشهر تهران» نام گرفته است، در دهه های اخیر موجب شده که به یک (Metropolis) تبدیل شود. به طور خلاصه می توان گفت تهران کانون فعالیت بسیاری از شهرک های اقماری خود شده است . در نتیجه تهران در محدوده ی 22 منطقه شهرداری بیش از 730 کیلومتر مربع و در حوزه ی کلان شهری با وسعتی بیش از 1500 کیلومتر مربع با 12.5 میلیون نفر جمعیت (برابر سرشماری 1390) را به وجود آورده است. به طوری که شهرستان های شمیرانات و ری و شهرک های حومه تهران بخش های کوچکی از این حوزه گسترده را تشکیل داده اند.

20,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.