Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  دوازدهم ریاضی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  فارسی دوازدهم میکرو گاج

  45,000 تومان


  فارسی دوازدهم میکرو گاج
  مشخصات کتاب:
  ساختار کتاب پیش رو شامل هشت فصل بوده و هر فصل دربردارنده‌ی چند درس و هر درس نیز از بخش‌های مختلفی که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، تشکیل شده است. در جریان درس، گفتاری است برای معرفی بخش‌های مختلف هر درس که در آغاز دانش‌آموزان آن را مطالعه می‌کنند. در قسمت زیر نظر مهم‌ترین مباحث هر درس به تفکیک قلمروهای سه‌گانه تحلیل متن (زبانی، ادبی و فکری) معرفی شده‌اند. دانش‌آموزان اگر بخواهند معنی واژه‌های هر درس را به تفکیک در دو بخش «واژه‌نامه» و «متن درس» مطالعه کنند، باید برای رسیدن به مقصودشان بخش معنی واژه را بررسی نمایند. در بخش املا واژه‌های دارای اهمیت املایی در دو بخش «واژگان هم‌آوا و متشابه» و «واژگان تک‌املا» معرفی شده‌اند. همین‌طور در بخش «واژگان تک‌املا» هم‌خانواده واژگان نام‌برده نیز، بررسی شده است. واکاوی نکات زبانی که مطابق با کتاب درسی در برخی درس‌ها آمده، با عنوان زبان‌فارسی مشخص شده است. داوطلبان گرامی در این کتاب بخش‌های آرایه‌های ادبی، تاریخ ادبیات و مفاهیم را نیز بررسی خواهند کرد. پس از بررسی و مطالعه‌ی بخش‌های مذکور، زمان سنجش آموخته‌های داوطلبان می‌رسد؛ در این کتاب با هدف پوشش دادن همه‌ی موضوعات و درس‌نا‌مه‌های کتاب درسی، تعداد کافی از تست‌های تألیفی ناب مطرح شده‌ است. همچنین در این میان تعدادی از تست‌های کنکور سال‌های گذشته قابل‌ استفاده و منطبق با کتاب‌های درسی جدید نیز بیان شده‌اند. در پاسخ‌نامه‌ی تشریحی علاوه بر معرفی و شرح گزینه‌ی درست، سایر گزینه‌های نیز بررسی شده‌اند و دلایل نادرستی آن‌ها واکاوی شده؛ همچنین در این بخش بر نکات مهم در تشخیص پاسخ درست تأکید شده است. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. این کتاب به‌منظور آمادگی بیشتر دانش‌آموزان در آزمون‌های چهارگزینه‌ای تألیف شده است.
  کتاب «میکرو فارسی دوازدهم» با ارائه‌ی درس‌نامه‌های جامع به بیان تست همراه با پاسخ‌های تشریحی پرداخته و با همکاری مشترک امیر نجات‌‌شجاعی و مهدی نظری در 336 صفحه گردآوری شده است. کتاب پیش رو موارد زیر را دربرمی‌گیرد:
  آموزش نکات زبانی، ادبی و فکری متون کتاب درسی
  تحلیل مفاهیم ابیات و عبارات مهم در هر درس بررسی واژگان مهم هر درس ازنظر معنایی و املایی
  ارائه‌ی نکات آموزشی زبان فارسی و آرایه‌های ادبی
  طراحی پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع در قلمروهای زبانی، ادبی و فکری به‌صورت درس به درس
  ارائه‌ی پاسخ‌های کاملا تشریحی

  کتاب کار فیزیک دهم ریاضی (انتشارات کاهه)

  18,000 تومان

  کتاب کار فیزیک دهم ریاضی

  یادداشت ناشر
  آرام آرام خواهید مُرد!
  ... اگر کتاب نخوانید!
  اگر به صداهای زندگی گوش ندهید!
  اگر آن چه می کنید، ارزیابی نکنید.
  آرام آرام خواهید مُرد!
  ... اگر خطر نکنید!
  اگر به دنبال رؤیای خود نروید!
  امروز دل به دریا بزنید، کاری انجام دهید ...
  با نشاط باشید! (پابلو نرودا)
  پس از سال ها کار در فضای تدریس و تالیف بالاخره تصمیم گرفتیم وارد کار نشر شویم؛ چرا که عشق همیشگی ما به کتاب بوده است، کتاب و فقط کتاب ... البته که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها....
  قبل از شروع کار به دوستان انتشاراتی مان، انتقادات زادی داشتیم، در مورد محتوای ظاهر و کیفیت کتاب و ... ولی حالا کمی به آنها حق می دهیم... دانستیم که تولید کتاب خوب و بی نقص چه کار سختی است! شاید غیرممکن.
  گرچه خیلی هم غافلگیر نشدیم چون در آغاز ، با بزرگان این عرصه مشورت ها کردیم و نظرها خواستیم و آنچه شنیدیم جز این نبود؛ برحذرباش که سر می شکند دیوارش! ولی شاید باورتتان نشود هر چه ما را بر حذر کردند؛ بیش تر راغب شدیم انگیزه و همتمان بالاتر رفت!
  گفته بودند گاو نر می خواهد و مرد کهن! نترسیدیم! عقب نشینی را هم بلد نبودیم، کرچه می دانستیم حتی گاو نر و مردان کهن هم کافی نیستند!...عزم جزم می خواهد همت بالا و روحیه جنگجویی و مبارزه می خواهد این میدان! نبوغ و خلاقیت و ... همه ر جور کردیم.
  شعارمان سرلوحه کاران شد. (سخت بگیرید)
  با سخت گیری هایی که داشتیم کارمان دو چندان سخت تر شدند. آنقدر که صدای دوستانمان در آمدن چقدر سخت گیری؟! ولی ما دانسته و آگاهانه این راه را انتخاب کردیم چرا که می دانستیم (دانش با تن آسایی به دست نمی آید) چه برسد به نشر دانش! پس سخت گیری مرام و شیوه ما شد و ایمان داریم این سخت گیری ها، دقت و اهمیت دادن ها به جزئیات و ... حتما نتیجه بخش خواهد بود و امید داریم اثر این شیوه را رد تمام محصولات ما ببینید.!
  باوران نمی شود اگر بگویم چه زحمت هایی که نکشیدیم ، شب بیداری هایمان را ، نخوابیدن ها ، دویدن ها، خستگی ها، دعواها، قهر و آشتی هایمان را. .. باوران نمیشود اگر بگوییم از دل و جان مایه گذاشتیم. شب و روزمان را به هم دوختیم. با این همه ذره ای هم پشیمان نیستیم. چرا که لیاقت شما بیش از این هاست . از طرفی جامعه آموزش ما نیازمند خون تازه ای در رگ هایش است امیدواریم قطره ای از آن باشیم.
  شیوه ی ما سخت گیری بر خودمان است نه دیگران ولی از شما می خواهیم که بر ما سخت بگیرید از ما کیفیت بالا بخواهید! بر ما خرده بگیرید تا همیشه در مسیر درست قدم برداریم.
  توکلمان به خداست و سرمایه مان اعتماد شما
  سخت بگیرید!

  مقدمه مؤلف
  به این تصویر دقت کنید.
  اگر این یوزپلنگ موفق به شکار نشود، فقط دو بار دیگر فرصت دارد تا برای شکار اقدام کند، در غیر این صورت انرژی لازم برای حرکت با بیشترین سرعت را نخواهد داشت و خواهد مرد!
  می توان میزان موفقیت یوزپلنگ در شکار را با علم سینماتیک (حرکت شناسی) که یکی از شاخه های اصلی علم فیزیک است، بررسی کرد. یوزپلنگ باید بداند از کدام جهت به شکار نزدیک شود یا چه زمانی سرعت خود را به بیشترین مقدار ممکن برساند، زیرا تنها برای چند ثانیه می تواند با بیشترین سرعت حرکت کند.
  در طبیعت مثال های زیادی در مورد ضرورت شناخت علم فیزیک برای بقاء وجود دارد. ما نیز به عنوان موجوداتی هوشمند که در حال پیشرفت هستیم، بیش از همه جانداران به شناخت این علم نیاز داریم.
  در این کتاب سعی بر این بوده است که از مثال های کاربردی برای آشنایی دانش آموزان با مفاهیم کتاب فیزیک دهم استفاده کنیم که البته رویکرد کتاب درسی فیزیک دهم نیز اینگونه است. بخش های مختلف این کتاب عبارتند از:
  درسنامه: مطابق با هر بخش کتاب درسی، قبل از طرح سوالات درسنامه ای به صورت خلاصه قرار داده شده تا ضمن مرور نکات مهم و کلیدی مثال هایی مشابه کتاب درسی در اختیار دانش آموزان عزیز قرار بگیرد.
  سوالات: متناسب با محتوای هر درسنامه سوالاتی در تیپ های مختلف مانند: پرکردن جای خالی، درست و نادرست، انواع سوال های مفهومی و محاسباتی طرح شده است. سعی بر این بوده که سوالات طرح شده، مطالب، مثال ها و فعالیت های کتاب درسی را پوشش داده و مکمل آن ها باشد.
  پرسش های چهار گزینه ای: در پایان هر فصل، تست های چهار گزینه ای که تمام مطالب فصل را پوشش می دهد، همراه با پاسخنامه کلیدی گنجانده شده است.
  آزمون: در پایان فصل آزمونی مشابه آزمون امتحانات مدرسه قرار گرفته است تا شما عزیزان علاوه بر کسب تجربه در زمینه حل تست های چهار گزینه ای، بتوانید دانسته های خود را به صورت تشریحی محک بزنید.
  از شما دانش آموزان هدفمند پایه دهم انتظار می رود با مطالعه دقیق و به ترتیب هر بخش به تسلط مناسب از کتاب فیزیک پایه دهم برسید.
  در پایان از مساعدت جناب آقای کاهه مدیریت محترم انتشارات، جناب آقای حسینیان معاونت محترم، قدردانی و تشکر می کنم.
  با آرزوی موفقیت روزافزون

  فهرست
  فصل 1 : فیزیک و اندازه گیری
  فصل 2 : کار، انرژی و توان
  فصل 3 : ویژگی های فیزیکی مواد
  فصل 4 : دما و گرما
  فصل 5 - ترمودینامیک

  محصولات انتشارات کاهه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  محصولات انتشارات کاهه در بانک کتاب www.4030book.ir

  دوازدهم ریاضی

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 18,000 تومان بیشترین: 45,000 تومان
  ريال18000 ريال45000
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید