Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  دوره دوم آموزش متوسطه

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  امتحانوفن شیمی 2 (انتشارات مهر و ماه)

  4,000 تومان

  امتحانوفن شیمی 2

  یه دونه قرص امتحانوفن برای شما تجویز شده تا شب قبل امتحان بخوریـ... نه نه! بخونیدش. امتحانوفن بهتون کمک می‌کنه که تو امتحان دلتون قرص باشه و موفق بشین. این کتاب هم به درد نوبت اول می‌خوره و هم برای پایانِ سال حسابی به کارتون میاد. خلاصه درس کپسولی هم که دیگه دوپینگیه واسه خودش؛ به سرعت برق و باد همۀ مطالب مهم و امتحانی رو یاد می‌گیری، برو ببینم چیکار می‌کنی!
  + جدول تناوبی عناصر در انتهای کتاب

  محصولات انتشارات مهر و ماه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  پاسخ نامه ي رياضي اول دبيرستان (كتاب كار و فعاليت هاي تكميلي)( محراب قلم)

  1,000 تومان
  پاسخ نامه ي كتاب هاي كار و فعاليت هاي تكميلي، براي مجموعه کتاب هاي كار مؤسسه ي فرهنگي و انتشاراتي محراب قلم تهيه شده است. به معلمان گرامي توصيه مي شود براي مقايسه ي جواب پرسش ها با جواب هاي صحيح، از اين پاسخ نامه استفاده كنند.

  پاسخ نامه ي فيزيك سوم دبيرستان_ رياضي و تجربي(كتاب كار و فعاليت هاي تكميلي)( محراب قلم)

  1,000 تومان
  پاسخ نامه ي كتاب هاي كار و فعاليت هاي تكميلي، براي مجموعه کتاب هاي كار مؤسسه ي فرهنگي و انتشاراتي محراب قلم تهيه شده است. به معلمان گرامي توصيه مي شود براي مقايسه ي جواب پرسش ها با جواب هاي صحيح، از اين پاسخ نامه استفاده كنند.

  پرسمان ریاضی دهم (انتشارات بین المللی گاج)

  3,600 تومان 12,000 تومان

  مشترک رشته های ریاضی و فیزیک - علوم تجربی ارائه درسنامه جامع و کاربردی ارائه بانک سوالات امتحانی همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

  محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  تاريخ ايران و جهان 2 (كتاب كار و فعاليت هاي تكميلي)( محراب قلم)

  2,500 تومان
  هدف از انتشار مجموعه کتاب هاي کار و فعاليت هاي تکميلي براي دانش آموزان دوره ي متوسطه، تعميق و توسعه ي يادگيري، برقراري ارتباط بين مطالب درسي و زندگي روزمره و توسعه فعاليت هاي تکميلي و علمي دانش آموزان در خارج از مدرسه است. براي دست يابي به اين هدف انواع پرسش ها از سطوح پايين يادگيري تا مراطب پيشرفته ي آن، در کتاب ها گنجانده شده است. اميد است شما دانش آموزان با پاسخگويي به پرسش ها، به درک عميقي از مفاهيم علمي رسيده و به کاربردهاي آن در زندگي پي ببرند.

  جمع بندی طلایی بدن انسان و جانوران (نشر برد)

  11,000 تومان

  جمع بندی طلایی بدن انسان و جانوران

  کم حجم ترین ، مؤثرترین
  جزوۀ خلاصه بدن انسان سال دوم و سوم به ترتیب از سلول تا تولد
  جمع بندی ارتباطی بین مطالب ارئه شده بدن انسان
  جزوه خلاصه جانوران (ارائه تمام نکات کتاب های درسی در مورد جانوران در یک جا)
  ارائه بیست و پنج سال تست های کنکورهای سراسری تفکیک شدۀ بدن انسان و جانوران

  محصولات انتشارات برد قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  ذره‌ بین امتحان نهایی ادبیات فارسی (3) (انتشارات انتخاب دانشگاه)

  13,000 تومان

  شامل: سوالات طبقه‌بندی شده بیش از 20 دوره امتحان نهایی، ...

  رياضي دوم دبيرستان (جلد اول) (كتاب كار و فعاليت هاي تكميلي)( محراب قلم)

  3,200 تومان
  محتواي اين كتاب بر اساس جديد ترين شيوه هاي مطرح در مقوله ارزشيابي به وسيله ي مؤلفان طراحي شده است. تمرين ها و فعاليت هايي درباره ي واژگان ، ساختار دستوري ، درك مطلب و ..........

  رياضيات گسسته و جبر و احتمال (آزمون كنكور)( محراب قلم)

  4,200 تومان
  در کتاب آزمون کنکور، مؤلفان سعي کرده اند، با پرهيز از زياده گويي و تکرار هاي بيهوده، گذشتن از دو مرحله ي يادگيري و تثبيت را در کوتاه ترين زمان ممکن ، برا شما دانش آموزان ميسر سازند و شرايطي را فراهم آورند تا شما در بخش اول کتاب، با يادگيري دقيق و جامع به صورت خودآموز و روان، آماده ي پاسخ گويي به تست هاي بخش دوم شويد. به اين ترتيب، هم آموخته هايتان را تثبيت مي کنيد و هم با سبک و سياق سؤالات کنکور به شکل کاملآ استاندارد، آشنا مي شويد.

  زبان فارسي دوم دبيرستان (كتاب كار و فعاليت هاي تكميلي)( محراب قلم)

  3,100 تومان
  كتاب زبان فارسي(2) ، همانند كتاب زبان فارسي(1)، شامل چهار بخش (زبان شناسي، دستور زبان، نگارش و املا )است كه هدف هاي هر بخش در مقدمه ي كتاب يادآوري شده است.

  شيمي 1 تا 3 (همگام با كنكور)( محراب قلم)

  2,000 تومان
  اين كتاب، مجموعه اي هدفدار، منظم و طبقه بندي شده از سؤال هاي شيمي آزمون هاي سراسري ((سازمان سنجش و آموزش عالي كشور)) در رشته هاي علوم تجربي و رياضي فيزيك در مدت شانزده سال تحصيلي مي باشد. سؤال ها بر اساس بخش ها و فصل هاي كتاب هاي شيمي تفكيك و تنظيم شده اند. پاسخ هاي تشريحي و پاسخ هاي كليدي (گزينه ي صحيح) در پايان كتاب ارائه شده است.

  شيمي پيش دانشگاهي (2) (كتاب كار و فعاليت هاي تكميلي)( محراب قلم)

  3,500 تومان
  در اين كتاب تلاش هاي زيادي شده است كه با تكيه بر منابع معتبر و تجربيات شخصي نويسنده ، تمرين هاي متنوعي در شكل هاي متنوعي در شكل هاي گوناگون در راستاي اهداف كتاب درسي طراحي شود با اين هدف كه با حل كردن آن ها تسلط كافي بر مطالب درسي بدست آيد.

  شيمي پيش دانشگاهي 2 (كتاب كار كنكور)( محراب قلم)

  5,500 تومان
  *آموزش كامل، مفهومي و دسته بندي شده مطالب كتاب درسي به همراه مثال هاي متعدد *مسائل تشريحي و دسته بندي شده به همراه حل كامل آن ها *ارائه ي مطالب در چارچوب هدف هاب آموزشي كتاب *تست هاي طبقه بندي شده از منابع مختلف (كنكور آزاد اسلامي و سراسري) *آزمون هاي متعدد براي خود آزمايي

  عربي سوم انساني (كتاب كار و فعاليت هاي تكميلي)( محراب قلم)

  6,000 تومان
  اين كتاب به گونه اي طراحي و تاليف شده كه در كنار مفاهيم كتاب درسي با تمرين هاي هدفدار، شما را در يادگيري مطالب كتاب كمك كند. تمرين ها متنوع وزيبا طراحي شده اند تا شما خسته و دلزده نشويد.

  عربي(آزمون كنكور)( محراب قلم)

  8,000 تومان
  روش مطالعه اين کتاب: اين کتاب را در سه مرحله به روش زير مطالعه کنيد. مرحله ي اول: هرشب يک آزمون به همراه مطالعه کامل پاسخنامه بدون زمان گيري مرحله دوم: هرشب يک آزمون از کتاب با زمان گيري 1 دقيقه براي هر تست و مطالعه ي پاسخ نامه تست هاي اشتباه زده شده مرحله ي سوم: دو آزمون را يکي کرده، هر شب در 30 دقيقه به همراه مطالعه ي پاسخنامه تست هاي اشتباه زده شده حل نماييد

  دوره دوم آموزش متوسطه

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 0 تومان بیشترین: 4,955,000 تومان
  ريال0 ريال4955000
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید