هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

راه دشوار آزادى (خاطرات نلسون ماندلا) (انتشارات اطلاعات)

تولید کننده: انتشارات اطلاعات
25,000 تومان

« نلسون ماندلا» بدون شك یكی از راهبران بزرگ سیاسی و مردمی دوران ماست. او قهرمانی جهانی است كه زندگی خود را وقف مبارزه با تبعیض نژادی در آفریقای جنوبی كرده و به پاس این ایثار، جایزه صلح نوبل به او اهدا شد و به ریاست جمهوری كشورش رسید.
ماندلا بیست و هفت سال از بهترین سالهای عمرش را در پشت میله‌های زندان گذراند اما لحظه‌ای از مقاومت و مبارزه در راه آرمان خود دست نكشید تا اینكه در سال 1990 در سن هفتاد و دوسالگی دوباره آزادی خود را به دست آورد و درمركز صحنه سیاسی جهانی قرار گرفت.
ماندلا به عنوان رئیس كنگره ملی آفریقا و نهضت ضدآپارتایدآفریقای جنوبی ملتش را به سوی آرمان حكومت اكثریت و دولت چند نژادی هدایت كرده و نیروی حیاتی در مبارزه در راه حقوق بشر و برابری نژادی بوده است. این كتاب شرحی تكان دهنده و مهیج از زندگی اوست.
ماندلا برای نخستین بار از داستان زندگی فوق‌العاده خود، از حماسه مبارزه‌ها و شكست‌ها، از امیدهای دوباره و از پیروزی سخن می‌گوید. نلسون ماندلا برای میلیونها نفر در سراسر جهان، نمادی از غلبه امید و غرور بر نومیدی و تنفر، غلبه عشق و از خودگذشتگی و خویشتن‌داری بر خصلت‌های اهریمنی و انتقامجویی است.

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: نلسون ماندلا
مترجم کتاب: ترجمه مهوش غلامی
سال چاپ کتاب: 1395
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.