هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

رفتارهای خوردن و مقیاس های آن جلد دوم ( انتشارات رهنما فرهنگ) 912863

25,000 تومان

کتاب رفتارهای خوردن و مقیاس های آن جلد دوم
رفتارهای خوردن و مقیاس های آن جلد دوم عادت خوردن به وضعیت سلامت عمومی مربوط میشود. رفتارهای خوردن، به خصوص در افرادی که رژیم های غذایی ناسالم دارند؛ مصرف مقادیر زیاد چربی، نمک و شکر و همچنین مقادیر کم از مواد معدنی و ویتامین ها، به عنوان اصلی ترین تعیین کننده بیماری مزمن در نظر گرفته میشود. این رژیم های ناسالم باعث صدمه به بدن میشود و از طرفی عادات غذایی ناسالم احتمالا وضعیت سلامت روان را نیز تحت تاثیر قرار میدهد و با اختلالاتی همچون افسردگی مرتبط است. در جوامع امروزی به دلیل افزایش تولید غذاهای آماده و کنسروی ناسالم و همچنین کمبود وقت، عادات غذایی بیشتر مردم تحت تاثیر شرایط اجتماعی و محیطی مختل شده است. اکثر پژوهشگران در حوزه چاقی، عادات غذایی و رفتارهای غذا خوردن علاقه مندند بدانند، چرا مردم عادات غذایی ناسالم دارند و به نظر میرسد پژوهش در این حوزه ها بسیار مورد نیاز است. در این کتاب از رفتارهای غذا خوردن، غذا خوردن هیجانی و باورهای غیر منطقی که در مورد خوردن وجود دارد تا علل چاقی، اختلالات غذا خوردن، مداخلات درمانی در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته تا خواننده نسبت به عوامل روانشناختی چاقی بیشتر آگاه شوند  

محصولات انتشارات رهنما فرهنگ قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: دکتر مژگان آگاه هریس
مؤلف کتاب: املیا میرزامحمد علائینی
شابک کتاب: 9786009634446
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

رفتارهای خوردن و مقیاس های آن جلد اول ( انتشارات رهنما فرهنگ) 912862


کتاب رفتارهای خوردن و مقیاس های آن جلد اول
عادت خوردن به وضعیت سلامت عمومی مربوط میشود. رفتارهای خوردن، به خصوص در افرادی که رژیم های غذایی ناسالم دارند؛ مصرف مقادیر زیاد چربی، نمک و شکر و همچنین مقادیر کم از مواد معدنی و ویتامین ها، به عنوان اصلی ترین تعیین کننده بیماری مزمن در نظر گرفته میشود. این رژیم های ناسالم باعث صدمه به بدن میشود و از طرفی عادات غذایی ناسالم احتمالا وضعیت سلامت روان را نیز تحت تاثیر قرار میدهد و با اختلالاتی همچون افسردگی مرتبط است. در جوامع امروزی به دلیل افزایش تولید غذاهای آماده و کنسروی ناسالم و همچنین کمبود وقت، عادات غذایی بیشتر مردم تحت تاثیر شرایط اجتماعی و محیطی مختل شده است. اکثر پژوهشگران در حوزه چاقی، عادات غذایی و رفتارهای غذا خوردن علاقه مندند بدانند، چرا مردم عادات غذایی ناسالم دارند و به نظر میرسد پژوهش در این حوزه ها بسیار مورد نیاز است. در این کتاب از رفتارهای غذا خوردن، غذا خوردن هیجانی و باورهای غیر منطقی که در مورد خوردن وجود دارد تا علل چاقی، اختلالات غذا خوردن، مداخلات درمانی در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته تا خواننده نسبت به عوامل روانشناختی چاقی بیشتر آگاه شوند  

محصولات انتشارات رهنما فرهنگ قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

25,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.