هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

روان شناسی صنعتی و سازمانی (انتشارات تهران - وانیا)

18,000 تومان

روان شناسی صنعتی و سازمانی (انتشارات تهران - وانیا)

مقدمه
در دنیای صنعتی امروز که همه چیز در حال تغییر و تحول و رشد است، روان شناسی نیز از این تغییر و تحول و رشد سریع بی بهره نبوده. پژوهش ها و تحقیقات، وجود ابزار و تجهیزات متنوع، مطالعات گوناگون، ساخت ابزار و ... باعث رشد سریع روان شناسی و غنی شدن آن شده است، روان شناسی صنعتی و سازمانی نیز در این حیطه رشد فزاینده ای داشته و به عنوان رشته ای مستقل مطرح گردیده است.
موضوع اساسی روان شناسی صنعتی سازمانی مطالعه رفتار افراد در زمینه تولید، توزیع، مصرف کالاها و خدمات و همچنین مطالعه در مراکز صنعتی و سازمانی و محیط کار افراد می باشد، در پژوهش ها و تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که مدیران، صاحبان صنایع و افرادی که با انتخاب و به کارگماری در سازمان ها سر و کار دارند، بدون بهره گیری از اصول و یافته های پژوهشی قادر به دست یابی این مسئله نیستند و بدون توجه به توانایی و استعدادهای افراد در محیط کار و نیز بدون در نظر گرفتن شرایط محیط کار قادر به ایجاد انگیزه و تقویت افراد و افزایش بهره وری در مراکز کاری نخواهند شد.
به طور کلی اهداف عمده این کتاب عبارتند از: 1 - شناخت و ارتقای افراد در امرکز سازمانی 2 - رهبری و اداره افراد و سازمان ها 3 - استفاده از روش ها و پژوهش های انجام شده برای انتخاب و گزینش افراد 4 - شناخت کار و عواملی که بر روی آن تاثیر می گذارد و رابطه آن با روان شناسی 5 - رابطه بهداشت روانی و جسمانی با سلامتی افراد در محیط کار و آسیب های روان شناختی و عاطفی 6 - رضایت شغلی و امنیت شغلی افراد در سازمان ها و عوامل تأثیرگذار بر آن ها 7 - آموزش راهبردی برای تقویت و هدایت عملکرد تجارت و سازمان های متفاوت
این کتاب در هشت فصل که درباره مسائل کاری و افراد به صورت علمی تهیه و تنظیم گردیده و به مدیران، صاحبان صنایع، سازمان ها، اساتید و دانشجویان محترم تقدیم می گردد، و صمیمانه درخواست می شود نظرات و انتقادات خود را ابراز نمایید تا در چاپ های بعد نارسایی ها و کمبودهای موجود را برطرف نماییم.
در پایان از کلیه عزیزان به خصوص از آقای حمید میرجلالی که در تهیه و چاپ این کتاب زحمات فراوانی کشیدند صمیمانه تشکر و قدردانی می شود.
اکر محمدی - مهرداد سلطانی

فهست مطالب
فصل اول: روان شناسی صنعتی سازمانی چیست؟
فصل دوم: روش های تحقیق در روان شناسی صنعتی و سازمانی
فصل سوم: گزینش انتخاب برای استخدام
فصل چهارم: کار
فصل پنجم: بهداشت و کار
فصل ششم: شغل و رضایت شغلی
فصل هفتم: ایمنی و سلامتی کارکنان
فصل هشتم: گروه ها و تصمیم گیری

محصولات انتشارات وانیا - تهران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: کریستین هادسن
مترجم کتاب: اکبر محمدی - مهرداد سلطانی
سال چاپ کتاب: 1391
قطع کتاب: وزیری
صفحات کتاب: 202
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-6564-16-6
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: کریستین هادسن
مترجم کتاب: اکبر محمدی - مهرداد سلطانی
سال چاپ کتاب: 1391
قطع کتاب: وزیری
صفحات کتاب: 202
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-6564-16-6
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.