بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

سازمان فرهنگی فرا (سازمان مدیریت فرا)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

اعتمادورزی، با شتاب یگانه ای که همه چیز را دگرگون می سازد(سازمان فرهنگی فرا (سازمان مدیریت فرا))


در فرازهایی از این کتاب می خوانیم که توانايي در استقرار، رشد، گسترش و بازآفريني اعتماد در سازمان ها، كليد رهبري پيروزمندانه در بازار و اقتصاد بسيار رقابتي امروز است. اعتماد ورزی، نخستين نیاز جامعه مسطح و باز است. گردش آزاد اطلاعات، تبادل دانش، صریح سخن گفتن، شفاف سازی، و وفای به عهد که لازمه یک جامعه باز است، بدون حضور اعتماد، شدنی نیست. در جامعه بسته، مالیات و هزینه‏ های سنگینی به اعضا تحمیل می شود و همچنین نخستین وظیفه هر رهبر راستین در محیط کار یا خانه، الهام بخشی در حوزه اعتماد است.
بنای اعتماد در درازای زمان ساخته می شود، ولی گاه تنها با گفتاری ناراست و یا کرداری نادرست یک شبه فرو می ریزد. چنانچه انیشتن می گوید: کسی که در مسائل کوچک پای بند راست گویی نباشد در مسائل مهم نیز قابل اعتماد نیست.
اینها بخشی از کتاب اعتماد ورزی با شتاب نوشته استفان م.ر.کاوی و ربکا مریل با ترجمه دکتر عبدالرضا رضایی نژاد است.
کتاب اعتماد ورزی با شتاب می گوید ممكن است كه همه اطلاعات و اعداد و ارقام، همه شواهد پيروزي، و همه تاييدهاي مورد نياز، در اختيارتان باشد، ولي بدون برخورداري از عنصر اعتماد، به جايي نخواهيد رسيد. این کتاب به سه دلیل از کتاب های مرجع در حوزه خود است: نخست اینکه به ریشه ها پرداخته است. دوم اینکه به غایت کاربردی و فراگیر است. و سوم اینکه امید می آفریند.

15,700 تومان

وارن بافت و تفسیر صورت های مالی (کتاب می گوید وارن بافت چه کرد تا ثروتمندترین مرد جهان شد.) - مری بافت، دیوید کلارک(سازمان فرهنگی فرا (سازمان مدیریت فرا))


در کتاب حاضر نگارنده يک راهنماي آسان براي تهيه صورت‌هاي مالي تدوين نموده که با استفاده از ابزارهايي که در آن معرفي شده‌اند مي‌توان شرکت‌هاي فوق‌العاده سودآور را شکار کرد. نگارنده در نظر داشته است که با يک کتاب درست و آسان‌فهم بورس و چگونگي تهيه صورت‌هاي مالي شرکت‌ها را به سرمايه‌گذاران بياموزد تا بتوانند آن نوع از شرکت‌ها را که مي‌خواهند، بيابند. در اين کتاب نه‌فقط ترازنامه و صورت عملکرد سود و زيان تشريح مي‌شود بلکه مواردي مهم‌تر نيز به سرمايه‌گذار نشان داده مي‌شود.
در جست و‌جوی شرکتی با مزیت رقابتی ماندگار

22,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,300 تومان بیشترین: 22,000 تومان
ريال5300 ريال22000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.