Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  سایر

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  آلودگی هوا - منشا و کنترل آن ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  32,000 تومان

  کتاب آلودگی هوا - منشا و کنترل آن

  محصولات انتشارات موسسه علمی فرهنگی نص قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book@

  آموزش پيشرفته طراحی ساخت و توليد در NX (انتشارات مهرگان قلم)

  42,000 تومان

  آموزش پيشرفته طراحی ساخت و توليد در NX

  آموزش نرم افزار CFX ( تک رنگ ، حاوی DVD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  6,000 تومان
  آموزش نرم افزار CFX ( تک رنگ ، حاوی DVD )

  استاتیک - بی یر/ جانستون- ویرایش ۸ - تحریر ( چهار رنگ ، حاوی CD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  18,000 تومان

  استاتیک - بی یر/ جانستون- ویرایش ۸ - تحریر ( چهار رنگ ، حاوی CD )

  الزامات پایش لحظه‌ ای نشر در واحدهای پتروشیمی (انتشارات حک)

  9,500 تومان

  الزامات پایش لحظه‌ای نشر در واحدهای پتروشیمی

  محصولات انتشارات حک قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book@

  ایمنی خانه و خانواده (انتشارات حک)

  11,000 تومان

  ایمنی خانه و خانواده

  محصولات انتشارات حک قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book@

  ایمنی‌ مخازن، راهکارها و پیش بینی های پدافند غیرعامل ( انتشارات حک)

  18,000 تومان

  کتاب ایمنی‌ مخازن: راهکارها و پیش بینی های پدافند غیرعامل

  محصولات انتشارات حک قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book@

  راهنمای كاربردی AutoCAD 2016 (انتشارات مهرگان قلم)

  22,000 تومان

  راهنماي كاربردي AutoCAD 2016

  محصولات انتشارات مهرگان قلم قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  راهنمای كاربردی برنامه نويسی AVR (انتشارات مهرگان قلم)

  16,000 تومان

  راهنمای كاربردی برنامه نويسی AVR

  محصولات انتشارات مهرگان قلم قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  طراحی اجزای ماشین - شیگلی ج ۱ ویرایش ۶ ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  18,000 تومان

  طراحی اجزای ماشین - شیگلی ج ۱ ویرایش ۶ ( تک رنگ )

  قوانین و مقررات استانداردهای محیط زیست انسانی (انتشارات حک)

  28,000 تومان

  قوانین و مقررات استانداردهای محیط زیست انسانی

  پیشگفتار
  فصل اول: کلیات قوانین مرتبط با محیط زیست انسانی
  فصل دوم: ضوابط و معیارهای استقرار صنایع و ارزیابی زیست محیطی
  فصل سوم: قوانین، مصوبات و دستورالعمل های مرتبط با آلودگی هوا
  فصل چهارم: قوانین، مصوبات و دستورالعمل های مرتبط با آلودگی آب و خاک
  فصل پنجم: پروژه های محیط زیست انسانی
  فهرست جداول، نمودارها و اشکال

  پیشگفتار
  آهنگ شتابان توسعه و پیشرفت کشور نیازمند جامعه ای سالم در جوار محیطی عاری از آلودگی است. امروزه سلامت محیط بعنوان محور توسعه پایدار در کشور مطرح می باشد و وقوع بحران ها و فجایع زیست محیطی نه تنها محیط معیشتی موجودات زنده پیرامون را تهدید می نماید بلکه حیات نسل های آتی را تحت الشعاع قرار می دهد چرا که بقای بشر در گرو همزیستی مسالمت آمیز انسان با طبیعت است و بهره برداری بی رویه از منابع و ثروت های طبیعت و یا توسعه نامتوازن اقتصادی و صنعتی منجر به اتلاف منابع و ایجاد آلودگی گردیده و میراث گرانبهای مشترک بشریت و امانت آیندگان را با بحران های جدی روبرو می نماید. بی شک، استفاده از تکنولوژی بدون در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی اعم از ضوابط استقرار و استانداردهای زیست محیطی نه تنها راهگشای توسعه نیست بلکه عواقب جبران ناپذیری به همراه دارد.
  این مجموعه شامل آخرین قوانین، مصوبات و دستورالعمل های زیست محیطی مرتبط با ضوابط و معیارهای استقرار صنایع و ضوابط و استانداردهای زیست محیطی هوا، آب، خاک و پسماند است که عمدتاً به تصویب مراجع رسمی کشور رسیده ول ازم الاجرا می باشد. مهمترین بخش این مجموعه مربوط به ضوابط و معیارهای استقرار صنایع است که پس از گذشت 10 سال از مصوبه قبلی آن در سال 1378 بازنگری آن با همکاری کارشناسان سازمان، ادارات کل حفاظت محیط زیست استان و وزارتخانه ها و نهادهای مرتبط شروع و به تصویب هیات محترم وزیران رسید.
  با توجه به اینکه، توان محیط پذیرنده نوع فرآیند و ظرفیت تولید، شدت و ضعف آلودگی از مهمترین عوامل تعیین کننده استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی نسبت به مراکز مسکونی و دیگر عرصه های حساس زیست محیطی می باشد. قطعا استفاده از فناوری های زیست محیطی در فرایندهای تولیدی واحدهای صنعتی و تولیدی می تواند شرایط آسانتری از نظر استقرار و رعایت استانداردهای زیست محیطی را داشته باشد. امید است این موضوع بتواند موجبات حفاظت از محیط زیست را فراهم نماید.
  در پایان لازم می دانم از کلیه همکاران مدیران، معاونین و کارشناسان دفاتر معاونت محیط زیست انسانی، معاونت آموزش و پرورش، اعضای محترم کمیته داوری، دفتر حقوقی، دبیر و اعضای محترم کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست و اعضای شورای عالی حفاظت محیط زیست و بویژه معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان جناب آقای مهندس محمدی زاده به جهت ارائه رهنمودها و تلاش در تصویب ضوابط و مقررات مربووطه به تدوین این مجموعه نهایت همکاری را داشتند، تقدر و تشکر نمایم.
  از همکاری و مساعدت شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و گروه طرح طرفه که نسبت به طراحی و چاپ کتاب اقدام نمودند، نیز تشکر و قدردانی می گردد.
  علی محمد شاعری
  سال 1391

  فصل اول: کلیات قوانین و مقررات مرتبط با محیط زیست انسانی
  1 - 1 - مقدمه
  در طول تاریخ همواره ایران زمین به برکت وجود طبیعت سرشار از نعمات الهی، مهد تمدن های باشکوهی بوده است. بهره برداری توام با حفاظت از منابع محیط زیست ریشه در فرهنگ غنی مردم این مرز و بوم دارد و تخریب و آلوده سازی منابع از لحاظ دینی گناه به شمار می رود. در طول تاریخ همواره بین بهره برداری انسان و توان طبیعت تعادل وجود داشته است. اما متاسفانه در برهه ای از تاریخ با غلبه فرهنگ مصرف گرای غربی و گسترش فعالیت های صنعتی به لزوم حفظ تعادل بین منابع و توسعه توجه کمتری صورت گرفته است. اوج گیری مشکلات زیست محیطی در اکثر کشورهای جهان، افزایش آلودگی زیست محیطی، تغییرات آب و هوا، تخریب جنگل ها و منابع طبیعی، فرسایش خاک و کمبود مواد غذایی، گرسنگی و قحطی در برخی از نقاط جهان و بالاخره بروز بیماری های ناعلاج و مرگ و میرهای انسانی که غالباً ناشی از عوارض زیست محیطی و عدم توجه به بهداشت و سلامت محیط زیست بوده است، نمونه هایی از این بی توجهی به شمار می روند که طی قرن گذشته به اوج خود رسیده است. بروز این مسایل علاوه بر برانگیختن حساسیت محافل علمی، سیاستمداران و دولتمردان، حتی در میان توده های مردمی نیز مورد توجه جدی قرار گرفته است و موجب شده که جهانیان به نوعی با احساس همدردی مشترک درصدد رفع تنگناهای موجود و بهبود کیفیت محیط زیست برآیند.
  خوشبختانه در جمهوری اسلامی ایران نیز با الهام گرفتن از آموزه های غنی دینی و فرهنگی بر محیط زیست تاکید شده است. اصل پنجاهم قانون اساسی، سند چشم انداز و دیگر قوانین و مقرراتی که در کشور به منظور حفظ حفاظت از محیط زیست تصویب شده است نشان دهنده توجه جدی دولتمردان و مردم به این موضوع است. اما به رغم تلاش های مداوم بخش های گوناگون، کشور ما هنوز با چالش های زیست محیطی جدی مانند آلودگی هوا در نواحی شهری، آلودگی منابع آب، آلودگی خاک، تخریب محیط طبیعی، فرسایش خاک و کاهش تنوع زیستی روبرو است. از این رو تدوین و نظارت بر اجرای قوانین، مقررات آیین نامه ها، استانداردها و دستورالعمل ها از جمله مهم ترین وظایف سازمان حفاظت محیط زیست به شمار می رود. در این مجموعه نیز تلاش شده است تا با گردآوری مجموعه قوانین و مقررات حفاظت محیط زیست انسانی گامی هرچند کوچک در راه دستیابی به توسعه متوازن و پایدار کشور برداشته شود. این مجموعه قوانین و مقررات براساس آخرین تغییراتی که طی دو سال گذشته صورت گرفته تدوین یافته است. از این رو می تواند به عنوان یک راهنمای مفیدی برای تمام کسانی که با امور مربوط به محیط زیست انسانی مرتبط هستند، مؤثر واقع شود. در فصل اول به کلیات قوانین از جمله مواد قانونی برنامه پنجم توسعه و قانون حفاظت و بهسازی و سایر قوانین مرتبط با محیط زیست انسانی اشاره شده است و در فصل دوم مصوبات مرتبط با ضوابط و معیارهای استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی و آئین نامه ارزیابی اثرات زیست محیطی و طرح ها و پروژه های مشمول انجام مطالعات ارزیابی زیست محیطی ارائه شده است. در فصل سوم قوانین و مصوبات مرتبط با آلودگی هوا و فصل چهارم قوانین و مصوبات مرتبط با آلودگی آب و خاک گردآوری شده و در نهایت فصل پنجم به قوانین و مصوبات مرتبط با پروژه های بین الملی مرتبط با محیط زیست انسانی پرداخته است.

  آیین نامه آمادگی و مقابله با آثار زیبان بار پدیده گرد و غبار (ریزگرد) در کشور
  ماده 1 - به منظور ایجاد آمادگی ملی، مدیریت و مقابله با آثار زیان بار پدیده گرد و غبار در کشور و ایجاد زمینه همکاری های منطقه ای، کار گروهی با مسئولیت معاون اول رییس جمهورو عضویت روسای سازمان های حفاظت محیط زیست، مدیریت بحران کشور، هواشناسی کشور و جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و معاونین وزارتخانه های نیرو، نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (معاون سلامت) کشور (معاون امور عمرانی) ، امور خارجه (معاون امور بین الملل)، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تشکیل می شود و در اولین جلسه، آیین نامه داخلی خود را تصویب می نماید.
  ماده 2 - تصمیم گیری درخصوص امور اجرایی موضوع های یادشده به کلیه اعضای کار گروه به عنوان نمایندگان ویژه رییس جمهر و اختیارات هیئت وزیران در قوانین و مقررات مربوط، به وزیران دستگاه های عضو کار گروه تفویض می شود. همچنین اختیار اصلاح این تصویب نامه به وزیران عضو کار گروه تفویض می شود.
  تصمیمات و مصوبات اکثریت اعضا یا وزیران عضو کار گروه (حسب مورد) در حکم تصمیمات رییس جمهور و هیئت وزیران می باشد و با رعایت ماده (19) آیین نامه داخلی دولت قابل ابلاغ است.

  محصولات انتشارات حک قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  مدیریت عملیات - جلد اول / ویراست دهم ( دو رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  28,000 تومان

  مدیریت عملیات - جلد اول / ویراست دهم ( دو رنگ )

  مرجع سیستم های حفاظت در برابر صاعقه ( تک رنگ ، حاوی CD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)

  14,000 تومان

  مرجع سیستم های حفاظت در برابر صاعقه ( تک رنگ ، حاوی CD )

  مكانيك كامل اتومبيل (به زبان ساده)(انتشارات مهرگان قلم)

  24,000 تومان

  مكانيك كامل اتومبيل (به زبان ساده)

  مهندسی مکانیک

  85,000 تومان

  محتوای آموزشی: پاسخ تشریحی دفترچه کنکور مکانیک 6 سال اخیر(1389-1394) + درسنامه آموزشی کامل
  تعداد جلد : 2 عدد

  سایر

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 6,000 تومان بیشترین: 85,000 تومان
  ريال6000 ريال85000
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید