بسته
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

سنجش و اندازه‌ گیری در تربیت‌ بدنی و علوم‌ ورزشی

تولید کننده: انتشارات علم و حرکت
19,500 تومان

سنجش و اندازه‌گیری در تربیت‌بدنی یکی از دروس تخصصی رشته تربیت‌بدنی و از مواد امتحانی اصلی در آزمون کنکور کارشناسی ارشد است. کتاب حاضر که بر اساس تمام سرفصل‌های این درس تدوین گردیده است، شامل 15 فصل است و در چهار بخش به ترتیب زیر طبقه‌بندی شده است:
مفاهیم سنجش و اندازهگیری در تربیت‌بدنی
مواد قابل اندازه گیری در تربیت‌بدنی
آمار توصیفی در تربیت‌بدنی
آمار استنباطی در تربیت‌بدنی
این کتاب یکی از منابع غنی در این حیطه محسوب می‌شود و دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد تربیت‌بدنی با مطالعه این کتاب می‌توانند بر دانش و اطلاعات خود بیفزایند. علاوه بر این، مطالب کاربردی این کتاب برای مربیان و ورزشکاران رشته‌های مختلف نیز مفید خواهد بود.

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: سول حمایت‌طلب
قطع کتاب: وزیری
صفحات کتاب: 216
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 9789645547880
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
Sorry, you must have
Sorry, you must have the wrong number   it gets better every time i see this i just wish i could wait to finish until the end.  In reply to the censored porn Japan legally not allowed to show any anatomy in their porn.  Thats reason why so much censored babes with janaenpsse voices.
از: میهمان | 1395/12/26 23:36
آیا این نقد و بررسی مفید بود؟ بله خیر (0/0)
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

سکته مغزی(انتشارات علم و حرکت)


شما می‌توانید بر مشکلات متأثر از سکتة مغزی غلبه کرده و زندگی فعالی را در پیش بگیرید. این کتاب برنامه‌های تمرینی ایمن و معقولی را ارائه می‌دهد که پس از معالجات پزشکی تجویز می‌گردد. اگر شما به تازگی از یک سکتة مغزی بهبود یافته‌اید، می‌توانید از برنامه‌های تمرینی این کتاب برای ادامة روند بهبود، به حداکثر رساندن توان و ظرفیت عملکرد، بهبود سلامتی و پیشگیری از یک سکتة مغزی دیگر استفاده کنید.
این کتاب همچنین تعریف روشنی در مورد سکتة مغزی و چگونگی بهبودی مغز از سکته، ضرورت سازگاری برنامه‌های تمرینی مؤثر برای نیل به بازتوانی بدن، رهنمودهایی برای تمرین ایمن، چهار برنامة کامل تمرینی، و سیستم منحصر به فرد نمره‌بندی سلامتی، برای کمک به حفظ انگیزش و سنجش روند بهبودی را بدست می‌دهد. تمرین‌های این کتاب، شما را در مسیر تندرستی قرار داده و خطر مجدد سکته را کاهش می‌دهد.
این کتاب یکی از اولین مجموعه‌های تمرینات ورزشی توانبخشی مؤسسه تحقیقاتی و تندرستی «دکتر کوپر» است. دیگر عناوین این مجموعه عبارت‌اند از: دیابت، خستگی مزمن، اختلالات تنفسی، و آرتریت.
دکتر نیل گوردون، رئیس بخش فیزیولوژی ورزشی مؤسسه تندرستی «دکتر کوپر» و یکی از متخصصان تمرینات ورزشی و تندرستی در جهان است.

8,000 تومان

آسیب‌های ورزش‌های رزمی(انتشارات علم و حرکت)


بروز حوادث و آسیب در ورزش‌های رزمی، همانند سایر رشته‌های ورزشی پربرخورد دیگر، امری اجتناب‌ناپذیر است، که در صورت آگاهی از علت آسیب و نحوه درمان، و نیز راههای صحیح پیشگیری، می‌توان از ناتوانی بعدی ورزشکار کاست.
این کتاب به شایع‌ترین آسیب‌های ورزش‌های رزمی پرداخته است و برای تصمیم‌گیری در مواقع بروز مشکلات، راهنمای ارزنده‌ای است، به‌طوری که علاوه بر شرح درمان آسیبها، تمرین‌های توانبخشی، تمرین‌های کششی و تمرین‌های با وزنه نیز گنجانیده شده است.
این کتاب برای مربیان و ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزش‌های رزمی یک نیاز حتمی است.

7,500 تومان

آموزش کشتی (تکنیک، تاکتیک، بدنسازی)


آموزش کشتی (تکنیک، تاکتیک، بدنسازی) کتابی است کاملا مصور که با بیانی ساده و با بیش از ۵۵۰ تصویر و دیاگرام قدم به قدم به شرح تکنیکها و آموزش زیربنایی کشتی پرداخته است.
این کتاب برای همه کسانی که به نحوی درگیر کشتی هستند و همچنین همه علاقه‌مندان به این ورزش مفید است.

12,500 تومان

آسیبهای ورزشی (راهنمای مربیان و ورزشکاران)


کتاب آسیب‌های ورزشی شما را با وضعیت های اضطراری آسیبهایی که در میادین مختلف ورزشی اتفاق می‌افتند، آشنا نموده و نیز چگونگی پیشگیری، مراقبت و درمان صدمات ورزشی را به شما می‌آموزد. در این کتاب:
شناخت و تشخیص آسیبهای ورزشی نقش مربیان در برخورد با آسیب‌های ورزشی مراقبت‌های فوری از آسیب‌های ورزشی کمک‌های اولیه در ورزش و مراقبت‌های پس از درمان ...
و بسیاری موارد مفید دیگر، مورد بررسی قرار گرفته است.
کتاب آسیب‌های ورزشی می‌تواند به عنوان مرجعی معتبر و کارآمد نه‌تنها برای مربیان و ورزشکاران، بلکه برای پزشکان ورزشی، فیزیوتراپیست‌ها، دانشجویان تربیت بدنی، و تمام کسانی که به نوعی با ورزش و ورزشکار سروکار دارند، مورد استفاده واقع شود.

22,500 تومان

راهنمای کامل آسیبهای ورزشی


راهنمای کامل آسیبهای ورزشی کتابی است جامع که به شما می‌گوید چگونه باید از ۱۷۳ آسیب بسیار شایع ورزشی پیشگیری، یا پس از وقوع آسیب، آنها را درمان و یا به توانبخشی نواحی مصدوم پرداخت.
دکتر اچ. وینتر گریفیث، عضو آکادمی طب ورزشی آمریکا، سالهای متمادی پزشک تیمهای ورزشی دانشگاه فلوریدا بوده است. ایشان در بخش اول و دوم این کتاب که با تصاویر طراحی شده مارک پدرسون زینتی خاص یافته است، آسیب‌های بسیار شایعی که ممکن است در انجام فعالیت‌های مختلف ورزشی رخ دهد، و همچنین درباره طب ورزشی به عنوان عاملی برای پیشگیری، مفصلا شرح داده است.
مطالعه این کتاب برای همه کسانی که به نحوی با ورزش و علوم ورزشی سروکار دارند، چه یک ورزشکار مبتدی باشند و چه یک دانشجو یا استاد تربیت بدنی و علوم ورزشی، یک نیاز حتمی است!

49,500 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.