هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

مقدمه‌ ای بر برنامه‌ نویسی MATLAB و محاسبات عددی برای مهندسین (انتشارات آزادپیما)


مقدمه‌ ای بر برنامه‌ نویسی MATLAB و محاسبات عددی برای مهندسین

محصولات انتشارات آزادپیما قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

17,000 تومان

مقررات، قوانین و ضوابط حقوقی و انتظامی مرتبط با ساخت و سازها


ویژه آزمون‌های نظام مهندسی (عمران اجرا، عمران نظارت، معماری نظارت، تاسیسات مکانیکی، ...

14,000 تومان

نظام فنی و اجرایی کشور: ویژه آزمون‌های نظام مهندسی (آزمون معماری اجرا)


نظام فنی و اجرایی کشور: ویژه آزمون‌های نظام مهندسی (آزمون معماری اجرا)

8,000 تومان

نقشه‌ کشی صنعتی 1 به شیوه مدرن(نشر آفرنگ)


امروزه با روش‌های سنتی نمی‌توان پاسخگوی نیازهای طراحی و ساخت در صنایع مدرن بود. با ورود نرم‌افزارهای مدل‌سازی، تکنولوژی کامپیوتری و محیط‌های چندرسانه‌ای و برای همراهی با صنعت، شیوه آموزش دروس گرافیک مهندسی در دانشگاه‌های معتبر دنیا از سنتی به مدرن تغییر یافته است. همگام با این تحولات، آموزش نقشه‌کشی صنعتی در دانشگاه صنعتی شریف نیز به همین روش متحول شد.
در مقایسه انجام‌شده میان این شیوه آموزشی جدید و روش تدریس سنتی، مشخص گردید شیوه مدرن، نه تنها اثر منفی روی یادگیری اصول پایه ترسیم ندارد، بلکه به درک بهتر مبانی نقشه‌کشی و تقویت توانایی تصوّر و تجسّم فضایی دانشجویان، کمک شایانی می‌کند.
فقدان هرگونه مرجعی به زبان فارسی برای شیوه آموزشی مدرن، موجب شد تا مؤلفان بر اساس روش‌های آموزشی اجراشده در مرکز گرافیک مهندسی دانشگاه صنعتی شریف و با تکیه بر تجربیات ممتد خود، کتاب‌های «نقشه‌کشی صنعتی- به شیوه مدرن» را در قالب مجموعه کتاب‌های مثلث نارنجی تألیف نمایند تا به عنوان منبع علمی متناسب و روزآمد برای پاسخ به نیاز دانش‌پژوهان و مراکز آموزشی و معرفی آخرین روش‌های آموزش و جدیدترین تكنولوژی‌های صنعتی، به علاقه‌مندان عرضه گردد.
از آنجا که استفاده از شکل‌های سه‌بعدی، انیمیشن و فیلم از ملزومات این شیوه آموزشی است، در DVD همراه کتاب مجموعه بی‌نظیری از فیلم‌های صنعتی و انیمیشن‌های سه‌بعدی گردآوری شده که حاصل چندین سال تلاش مؤلفان است.

29,000 تومان

10.3 - 10.2 Arc GIS به زبان شهرسازی (انتشارات کتابکده کسری)


نام کتاب: 10.3 - 10.2 Arc GIS به زبان شهرسازی: آموزش نرم‌افزار همراه با 86 مثال کاربردی و 59 نکته کلیدی مطابق با شرح خدمات طرح‌های جامع و تفصیلی
موضوع کتاب: آرک جی.آی.اس.
سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی - نرم‌افزار
شهرسازی - نرم‌افزار
شهرسازی - داده‌پردازی
نويسنده کتاب:مسعود عبادی
نويسنده کتاب:نسیم وحیدی
ناشر کتاب: انتشارات کتابکده کسری
تعداد صفحات کتاب: 252 صفحه
قطع کتاب: خشتی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: دوم
تیراژ کتاب: 1000 نسخه
تاريخ نشر كتاب:۹۷/۰۲/۲۲
قيمت پشت جلد كتاب:۳۰۰۰۰۰ ريال
كد ديويی كتاب:۹۱۰.۲۸۵
زبان كتاب:فارسی
محل نشر كتاب:خراسان رضوی - مشهد

کتاب 10.3 - 10.2 Arc GIS به زبان شهرسازی انتشارات کتابکده کسری قابل مشاهده و خرید آنلاین کتاب در بانک کتاب www.4030book.com می باشد.

30,000 تومان

2000 نکته از آلودگی‌ های محیط زیست (انتشارات آوای قلم)


2000 نکته از آلودگی‌ های محیط زیست

محصولات انتشارات آوای قلم قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

15,000 تومان

2000 واژه ضروری زبان تخصصی مهندسی عمران و معماری ( انتشارات سیمای دانش)


کتاب 2000 واژه ضروری زبان تخصصی مهندسی عمران و معماری  

محصولات انتشارات سیمای دانش، آذر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

20,000 تومان

26 اصل که هر معمار باید بداند (انتشارات اول و آخر)


26 اصل که هر معمار باید بداند

محصولات انتشارات اول و آخر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

27,800 تومان

75 آسیب پذیری رایج وبگاه ها (انتشارات ناقوس)


تعداد زيادي از آسيب پذيري هاي وبگاه هاي موجود در وب، مشترك مي باشد. بنابراين مي توان با بكار بستن راهكارهاي پيشگيري مشترك مرتبط، از وقوع بسياري از رخداد هاي ناگوار مانند افشا، سرقت و دستكاري اطلاعات، پيشگيري نمود. اين آسيب پذيري هاي رايج به همراه راهكارهاي پيشگيري از آنها، در اين كتاب گرد آوري و تشريح شده است. از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره كرد: Vulnerable login pag SQL injection Cross Site Scripting(XSS) DNS zone transfer CRLF injection/HTTP response splitting Clickjacking Path traversal CSRF HTTP parameter pollution Host header attack DOS Illegal file upload
محصولات انتشارات ناقوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

10,000 تومان

Active directory cookbook (موسسه انتشاراتی رایان کاویان پویا)


موضوع کتاب Active directory cookbook
ویندوز مایکروسافت، سرور
سیستم‌های عامل (کامپیوتر)
کتاب آشپزی دایرکتوری فعال، سنگ بنای IT در فضای سرور ویندوز حرفه ای، به خصوص فعالیت مدیران دایرکتوری که می خواهند، به طور خودکار است ...
55,000 تومان

AngularJS، قوي‌ترين فريم‌ورك جاوااسكريپتي MV (انتشارات پندار پارس )


برنامه‌های وبی سبک‌تر، ساده‌تر و پاسخ‌پذیرتر بنویسید که افزون بر سهولت ایجاد و آزمایش آنها، نگه‌داری و توسعه‌شان نیز ساده‌تر است. این کتاب، شما را با فریم‌ورک جاوااسکریپتی و اُپن‌سورس AngularJS آشنا می‌کند که با بهره‌گیری از معماری MVC، مقیدسازی داده، الگوهای سمت کلاینت و تزریق وابستگی، ساختار منسجم‌تری برای برنامه‌های تحت وب فراهم می‌کند. در این کتاب ضمن یادگیری AngularJS توسط دو تن از برنامه‌نویسان گوگل، با قابلیت‌های کلیدی این فریم‌ورک آشنا شده و چگونگی ساخت یک برنامه‌ی واقعی و همچنین آزمایش و اشکال‌زدایی آن را به طور عملی یاد خواهید گرفت. خواهید دید چگونه می‌توانید با استفاده از AngularJS پیچیدگی‌های برنامه‌ی وب خود را به طور چشم‌گیری کاهش دهید.
محصولات انتشارات پندار پارس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

13,600 تومان

Ansys برای مهندسین جوش (انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر - پلی تکنیک)


انسیس (سیستم کامپیوتری)
جوشکاری - شبیه‌سازی کامپیوتری - نرم‌افزار
معرفی کتابAnsys برای مهندسین جوش انتشارات صنعتی امیرکبیر:
در این کتاب سعی شده که پس از معرفی اجمالی روش اجزا محدود به عنوان پایه علمی نرم افزار،منوهای مختلف آن معرفی و اصول ومراحل شبیه سازی بیان گردد. در مرحله بعد زبان برنامه نویسی مخصوص نرم افزار APDL معرفی ودر نهایت نحوه شبیه سازی انتقال حرارت وتنش های پسماند جوشکاری ،طی چند مثال به طور مرحله به مرحله ،معرفی شده است
سایر توضیحات
۱.آشنایی با روش اجزاء محدود (FEM)
۲.آشنایی با نرم افزار ANSYS
۳.اصول ومراحل شبیه سازی
۴.زبان طراحی پارامتری ANSYS(APDL)
۵.مراحل شبیه سازی جوشکاری
14,000 تومان

Big data for dummies: a wiley brand (انتشارات رایان کاویان پویا)


موضوع کتاب Big data for dummies: a wiley brand
داده‌های کلان - جنبه‌های اجتماعی
اینترنت - جنبه‌های اجتماعی
منابع اطلاعاتی الکترونیکی - جنبه‌های اجتماعی
نوآوری - جنبه‌های اجتماعی
تحولات اجتماعی
28,000 تومان

computing و راهنما


چکیده:
انگلیسی برای دانشجویان

10,000 تومان

CSCU امنيت برای كاربر عمومی (انتشارات ناقوس)


CSCU امنيت برای كاربر عمومی
محصولات انتشارات ناقوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

28,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 840,000 تومان
ريال0 ريال840000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.