هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

D.S.P /افست/ویراست۲ / اپنهایم ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)


D.S.P /افست/ویراست۲ / اپنهایم ( تک رنگ )

20,000 تومان

DSP /افست/ پروکیس Digital Signal Processing ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)


DSP /افست/ پروکیس Digital Signal Processing ( تک رنگ )

30,000 تومان

DSP اپنهایم (افست) ویرایش سوم ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)


DSP اپنهایم (افست) ویرایش سوم ( تک رنگ )

69,000 تومان

GeoServer، راهنمای جامع WebGIS برای مبتدیان (انتشارات پندار پارس)


اگر قصد استفاده از نقشه ها در وبسایت خود را دارید، یا میخواهید داده های مکانی را از منابع مختلف در یک رایانه شخصی در دسترس داشته باشید، یا اینکه مشتاقید اطلاعاتی در مورد تولید و ارائه نقشه تحت وب کسب کنید، این کتاب، سرآغازی ساده و کاربردی برای این هدف است. به‌ویژه اگر نیاز دارید که کاربردهایی تحت وب را با پشتیبانی از نقشه ها توسعه دهید، متوجه خواهید شد که GeoServer یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. متخصصان علوم گوناگون، با استفاده از این نرم افزار متوجه شیوه کارکرد GIS خواهند شد و اینکه چگونه میتوان آنرا درون سامانه های پیچیده ترکیب کرد. مدیران سیستم نیز میتوانند با استفاده از این کتاب، مراحل نصب، تنظیمات و نگهداری نرم¬افزار GeoServer را بیاموزند.
محصولات انتشارات پندار پارس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

29,000 تومان

IBM SPSS برای آمار مقدماتی کاربرد و تفسیر (نشر کتاب دانشگاهی)


IBM SPSS برای آمار مقدماتی کاربرد و تفسیر

IBM SPSS برای آمار مقدماتی کاربرد و تفسیر
فصل 1. متغیرها، مسئله، و پرسش‌های پژوهش
فصل 2. کدگذاری، ورود، و بازنگری داده‌ها
فصل 3. اندازه‌گیری و آماره‌های توصیفی
فصل 4. تحلیل اکتشافی داده‌ها و بررسی مفروضه‌های آماری
فصل 5. مدیریت داده‌ها و شیوۀ نوشتن دربارۀ آماره‌های توصیفی
فصل 6. انتخاب و تفسیر آماره‌های استنباطی
فصل 7. سنجش پایایی و روایی
فصل 8. جدول‌بندی توافقی، کای ـ ‌دو، و معیارهای ناپارامتریک هم‌خوانی
فصل 9. همبستگی و رگرسیون
فصل 10. مقایسۀ دو گروه به‌کمک آزمون t و آماره‌های ناپارامتریک معادل آن
فصل 11. تحلیل واریانس
پیوست (الف). شروع به کار با نرم‌افزار و آشنایی با برخی رویه‌ها در SPSS
پیوست (ب). آشنایی با شیوۀ نگارش مسئله‌ها و پرسش‌های پژوهش
منابعی برای مطالعۀ بیش‌تر
واژه‌نامه

محصولات نشر کتاب دانشگاهی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

16,000 تومان

In Design CS۳ این دیزاین ( تک رنگ ، حاوی CD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)


In Design CS۳ این دیزاین ( تک رنگ ، حاوی CD )

6,000 تومان

MicroC/OS-۲ کرنل بی درنگ ( تک رنگ ، حاوی CD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)


MicroC/OS-۲ کرنل بی درنگ ( تک رنگ ، حاوی CD )

6,500 تومان

Muitisim ( تک رنگ ، حاوی CD ) (موسسه علمی فرهنگی نص)


Muitisim ( تک رنگ ، حاوی CD )

8,000 تومان

OFDM برای مخابرات نوری ( انتشارات سروش پایا)


کتاب OFDM برای مخابرات نوری

محصولات انتشارات سروش پایا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

20,000 تومان

PLC دراتوماسیون صنعتی ( تک رنگ ) (موسسه علمی فرهنگی نص)


PLC دراتوماسیون صنعتی ( تک رنگ )

9,500 تومان

Pspice تحلیل مدارهای الکتریکی (انتشارات تربیت معلم شهید رجایی )


Pspice تحلیل مدارهای الکتریکی
محصولات انتشارات تربیت معلم شهید رجایی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

400 تومان

R درعمل تحليل داده و ترسيم نمودارها (انتشارات ناقوس)


Rيك زبان برنامه‌نويسي جامع براي انجام محاسبات آماري و ترسيم نمودار است. نرم‌افزارR طيف گسترده‌اي از روش‌هاي آماري (مدل‌سازي خطي و غيرخطي، آزمون‌هاي آماري كلاسيك، تحليل سري‌هاي زماني، خوشه‌بندي، دسته‌بندي، ...) و گرافيكي را در اختيار تحليل‌گران داده قرار مي‌دهد. قابليت‌هاي گسترده R در تحليل داده به ويژه توانايي رسم نمودارهاي بسيار جذاب و همچنين رايگان بودن اين نرم‌افزار موجب شده‌ است تا R نسبت به ساير نرم‌افزارهاي آماري روزبه‌روز مقبوليت و محبوبيت بيشتري در بين متخصصين آمار و تحليل‌گران داده در سرتاسر دنيا بدست آورد. كتاب‌هاي آموزش نرم‌افزار R به دو دسته تقسيم مي‌شوند. كتبي كه بيشتر روي مفاهيم آماري تمركز دارند و براي بيان اين مفاهيم از R استفاده كرده‌اند و كتبي كه تمركز آنها روي زبان برنامه‌نويسي R است. به طور معمول كتاب‌هاي دسته اول به دليل گسترده بودن مفاهيم آماري كتاب‌هاي بسيار حجيمي هستند و تكيه آنها بر مفاهيم آماري موجب شده است تا آموزش R در سايه قرار گيرد. اين كتاب‌ها بيشتر براي كساني مفيد هستند كه با زبان R آشنايي كافي دارند و به دنبال آن هستند تا از R در فراگيري مفاهيم آماري بهره ببرند. اما دسته دوم بيشتر روي زبان برنامه‌نويسي و محيط و ويژگي‌هاي R تكيه دارند و جامعه هدف آنها كساني است كه هيچ آشنايي با R ندارند. بنابراين، كتاب‌هاي اين دسته با هدف ما كه فراهم آوردن مرجع مناسبي براي فراگيري زبان برنامه‌نويسي R است مطابقت بيشتري دارند. كتاب R در عمل يكي از كتاب‌هاي شناخته‌شده اين دسته است يعني تكيه آن بر آموزش برنامه‌نويسي در R است اما در عين حال مفاهيم آماري را نيز به خوبي بيان مي‌كند و مي‌توان از آن به عنوان يك دوره فشرده آماري نيز ياد كرد. مولف كتاب، دكتر رابرت كاباكوف، يك معلم و محقق باتجربه در حوزه تحليل داده است. او همچنين مدير وبسايت معروف Quick-R به آدرس statmethods.net است. اميد است با ترجمه اين كتاب سودمند توانسته باشيم خدمت كوچكي به پژوهشگران و فعالين حوزه آمار و تحليل داده ارايه كرده باشيم.
محصولات انتشارات ناقوس قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

35,000 تومان

SPSS(انتشارات علمی کالج)


اس.پی.اس.اس تحت ویندوز
علوم اجتماعی - روشهای آماری - داده‌پردازی
علوم اجتماعی - روشهای آماری - برنامه‌های کامپیوتری

20,000 تومان

Standards for Building Types( جنگل جاودانه)

Dechiara گالينگور | رحلي | 1022 چاپ اول | 1380 | 1000 نسخه McGraw-Hill شما میتوانید این محصول را با تخفیف ویژه و ارسال رایگان از بانک کتاب 4030book.ir خریداری نمایید.
60,000 تومان

TCP/IP گام اول (انتشارات پندار پارس)


اين كتاب به زباني ساده اصول TCP/IP را توضيح مي‌دهد تا براي همه قابل يادگيري باشد. در اين كتاب، درباره بسته‌بندي داده براي انتقال، شبكه‌هاي باز، مدل‌هاي مرجع و بدنه‌هاي استاندارد مطالبي را خواهيد آموخت. ساختار پروتكل TCP/IP را خواهيد شناخت و اجزاء آن، وظايف و كاربردهاي آنها را ياد مي‌گيريد. اين كتاب به شما براي درك قوانين TCP/IPكمك خوهد كرد.
محصولات انتشارات پندار پارس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

16,800 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 840,000 تومان
ريال0 ريال840000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.