بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات مالی،بازرگانی،صنعتی

مالی،بازرگانی،صنعتی

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

13 اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آن‌ها (انتشارات نسل نواندیش)


نام کتاب: 13 اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آن‌ها
نویسنده کتاب: استیو براون
مترجم کتاب: لعیا موسایی
ویراستار کتاب: امیر طاهری
ناشر کتاب: نسل نواندیش
تعداد صفحات کتاب: 304 صفحه
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: چاپ 14
سال چاپ کتاب: 1397
تیراژ کتاب: 500 نسخه
قیمت کتاب: 239000 ريال

23,900 تومان

20 تغییر بزرگ تکنولوژی تا سال 2050 (انتشارات امین الضرب)نام کتاب: 20 تغییر بزرگ تکنولوژی تا سال 2050
نویسنده کتاب: دانیل فرانکلین
نویسنده کتابک جان اندروز
مترجم کتاب: آرش پورابراهیمی
ناشر کتاب:امین الضرب
تعداد صفحات کتاب: 346 صفحه
قطع کتاب: - رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: اول
سال چاپ کتاب: 1397
تیراژ کتاب:1000 نسخه
قیمت کتاب: 50000 تومان
شابک کتاب:

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

تبدیل رویا به ثروت (انتشارات نگاه نوین)


تبدیل رویا به ثروت
کارآفرین های محتاط چگونه بدون انجام ریسک های بزرگ، ثروتمند می شوند.

اولین کسب و کارم را به این خاطر شروع کردم که تمام مزایای کارآفرینی را می خواستم. مزایایی مثل استقلال، قدر و منزلت و پول. ولی هیچ اعتقادی نداشتم به این که برای رسیدن به این مزایا باید ریسک و خطر کنم.
به همین خاطر به خودم می گویم کارآفرین محتاط.
من کسب و کارم را به عنوان یک کارآفرین محتاط شروع کردم و الان هم، همان جوری هستم. در این مسیر، ده ها شرکت چند میلیون دلاری ایجاد کرده ام. ارزش یکی شان بیش از صد میلیون دلار است و ارزش دیگری، از آن یکی هم بیش تر.
این کتابی ست درباره ی کارآفرینی که کمک تان می کند کسب و کار موفق تان را شروع کنید و رشدش دهید. ولی به خصوص برای آن هایی نوشته شده که در انجام این کار، استرس دارند و شاید می ترسند. همان ها که هرچند درباره ی ایده های کسب و کاری شان هیجان دارند، ولی جرات نمی کنند از شغل روزمره شان استعفا دهند و آینده شان را به خطر بیندازند.

فهرست
درباره ی «مایکل مسترسون»
پیشگفتار از «دن کندی»
مقدمه: کارآفرینی، چی هست ... و چی نیست؟
فصل اول: کارآفرین محتاط واقعاً کیست؟
فصل دوم: اولین سوالی که باید جواب داده شود
فصل سوم: برای آن که یک کارآفرین محتاط موفق باشید چه چیز لازم است؟
فصل چهارم: آغاز کسب و کاری جدید: بر ترس تان غلبه کنید و دست به کار شوید
فصل پنجم: وقتی معجزه می شود که فوق ستاره ها را استخدام کنید
فصل ششم: هنر برقراری ارتباطات تجاری را یاد بگیرید
فصل هفتم: چگونه نابغه ی بازاریابی شوید؟
فصل هشتم: در دست گرفتن کنترل کسب و کار در حال رشدتان
فصل نهم: رهبری: چشم اندازتان را زنده نگه دارید
فصل دهم: کسب و کارتان را مثل یک ماشین مونتاژی بسازید
ضمیمه

درباره ی مایکل مسترسون
مایکل مسترسون یک کارآفرین عجیب است. هرچند از هیاهوی رسانه ای معمولاً دوری کرده است؛ ولی رسانه ها بسیار نسبت به او و آموزه هایش کنجکاو هستند. او در موفقیت ده ها کسب و کار، اثرگذاری مستقیم داشته است که کسب و کارهای کوچک و بزرگ بخش خصوصی و بخش دولتی و نیز بین المللی را شامل می شده است. در کارنامه ی کارآفرینانه ی او ساخت شرکت هایی با ارزش بالای 500 میلیون دلار به چشم می خورد. این کسب و کارها صنایع مختلف را در بر می گیرد، از صنعت رستوران و سرگرمی تا ورزش و انتشارات و املاک و مستغلات. «مسترسون» یکی از موفق ترین ناشران کتاب های چاپی و الکترونیکی در آمریکای شمالی هم محسوب می شود که آثار بسیار پرفروشی را عرضه کرده است. کتاب های او معمولاً به لیست پرفروش های رسانه های مختلف راه پیدا کرده اند که این کتاب هم جزو همان هاست. هم اکنون خبرنامه ی الکترونیکی «مایکل مسترسون» بیش از 900 هزار عضو دارد و جدیدترین آموزه ها در زمینه ی موفقیت شخصی و حرفه ای را به علاقمندان می آموزد.

پیش گفتار از «دن کندی» آیا این کتاب، انگیزشی ست؟
اغلب مردم با دلایلی اشتباه وارد کسب و کار می شوند و بیش ترشان برای شروع و توسعه ی کسب و کار، راه را اشتباه می روند.
دوستم «مایکل مسترسون» که بسیار تحسینش می کنم، به صورتی شگفت انگیز، افسانه سرایی ها و اطلاعات غلط درباره ی کارآفرینان و روش خلق و توسعه ی سازمان های موفق را زیر سوال می برد.
با خواندن این کتاب، درک متفاوت، عمیق تر و واقع بینانه تری کسب خواهید کرد از مراحل لازم برای شروع کسب و کار، توسعه ی آن، مراقبت از آن در دوران حساس آغازین و رساندنش به بلوغ و موفقیت. پیش بردن کسب و کار تازه، کار راحتی نیست. البته خیلی هم نباید اسرارآمیز و مبهم دانست.
در یکی از کتاب هایم «راهنمای بدون حاشیه برای موفقیت کسب و کار در اقتصاد جدید» توضیح می دهم آدم های تازه کاری که در فکر کارآفرینی هستند، نگرانند از پس آن بر می آیند یا نه؛ چون این باور اشتباه را دارند که کارآفرینان، افرادی هستند پاکباخته، بسیار جسور، اهل ریسک و مشکوک. این موضوع، واقعیت ندارد. موفقیت به مدیریت هوشمندانه ای ریسک ربط دارد و نه انجام دادن ریسک های بدون فکر. این یکی از مفاهیم موفقیت تجاری ست که من و مایکل کاملاً با هم توافق داریم. مایکل می تواند در این زمینه کمک تان کند.
و ...

محصولات انتشارات نگاه نوین قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

20,000 تومان

تحلیل تکنیکال بازارهای مالی داخلی و بین‌ المللی تلفیق الگوهای هارمونیک با امواج الیوت (انتشارات آرنا)


محصولات انتشارات آرنا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

تصمیم گیری در مسائل مالی مفاهیم، مسائل و افته (مدیریت مالی 2) ( انتشارات جنگل جاودانه)


کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی مفاهیم، مسائل و افته (مدیریت مالی 2)

محصولات انتشارات جنگل جاودانه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

25,000 تومان

گفتمان و مدیریت (انتشارات لوگوس)


نام کتاب: گفتمان و مدیریت
نام کتاب به لاتین: indexDiscourse and management
نویسنده کتاب: گرلینده موتنر
مترجم کتاب: ترجمه‌ی روح اله عطایی
خرید کتاب از : بانک کتاب
انتشارات کتاب: نشر لوگوس
نوبت چاپ کتاب: چاپ اول
سال چاپ کتاب: 1397
قیمت کتاب: 35000 تومان
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
تعداد صفحات کتاب: 284 صفحه
دانلود رایگان کتاب – دانلود کتاب – خرید آنلاین کتاب – بانک کتاب

35,000 تومان

مدیریت بحران و رسانه‌ها (انتشارات سمت)


موضوع:
رسانه‌های گروهی - مدیریت,مدیریت
بحران,رسانه‌های گروهی - جنبه‌های اجتماعی
مقدمه کتاب مدیریت بحران و رسانه
کتاب مدیریت بحران و رسانه ها در پنج فصل تنظیم شده است. در فصل اول به چگونگی شکل گیری رفتار انسان با توجه به تعاملات محیطی پرداخته ایم و ضمن بررسی عوامل موثر در رفتار، تاثیر حضور رسانه ها و تغییرات رفتاری را مورد کنکاش قرار داده ایم. در این فصل ، با توضیح علائم نظام های سه گانه نظام حسی - حرکتی و نظام زبانی و نظام انتزاع به ارائه الگویی فرضی از سازمان بندی رفتار و توضیح عوامل موثر بر سطوح گوناگون آن پرداخته ایم. در پایان ، تعامل میان عناصر این الگو با رسان ها را بررسی و روندهای ارتباطی موثر بر تغییر رفتار را در شرایط عادی و شرایط بحرانی توضیح داده ایم.
در فصل دوم به هستی شناسی و معرفت شناسی بحران پرداخته شده است. در بخش هستی شناسی ، با بررسی مفهوم و تعریف واژه بحران از سوی اندیشمندان علوم مختلف، چیستی بحران را به بحث نشسته ایم . معرفت شناسی بحران را نیز در دو بخش شکلی و محتوایی پی گرفته ایم. با ارائه تعاریف عملاتی در معرفت شناسی شکلی به توضیح گونه های مختلف بحران، مراحل بحران، سطوح بحران و روندهای شکل گیری بحران پرداخته ایم و در معرفت شناسی محتوایی، ماهیت بحران، بستر شناسی بحران، مداخله گرها ، آثار و نتایج بحران را مورد بحث قرار داده ایم.
فصل سوم به مدیریت بحران اختصاص یافته و در آن مراحلمختلف مدیریت بحران ز پیش بینی بحران تا عملیات اجرایی و ارزیابی و تعیین برنامه های جدید شرح و توضیح داده شده است.
فصل چهارم به ارتباطات بحران، به عنوان بخش اصلی در مدیریت بحران اختصاص دارد که در برگیرنده ی عملیات برون سازمانی در اداره بحران و نقطه اتصال مدیریت بحران با رسانه هاست. در این فصل علاوه بر ذکر اصول ارتباطات بحران، با توضیح دوازده گام اصلی در ارتباطات بحران به مباحث پرداخته ایم که مدیران به عنوان عملیات ارتباطی برای اداره بحران باید به آن توجه کنند.
در فلصل پنجم، مبانی تاثر و کارکردهای رسانه در جوامع با تکیه بر انواع نظام رسانه ای ، نقش های رسانه ای، رویکردهای رسانه ای و شیوه های حضور در عرصه های گوناگون به عنوان بستری برای شناخت تاثیر عملکرد رسانه در شرایط بحران مورد بحث قرار گرفته است. در ادامه این فصل با تعریف بحران از زاویه ی نگاه رسانه به ارائه ی الگوی تحلیل بحران مبتنی بر مبانی بر شمرده و ماهیت پوشش خبری بحران و ویژگی های آن در رسانه های مختلف و موضوع مهم مدیریت شایه در بحران پرداخته ایم. در پایان کتاب مدیریت بحران و رسانه ها با بررسی ضرورت تعامل بین رسانه ای در شرایط بحران و ضرورت همگرایی و واگرای رسانه ها قوانین آن را به عنوان فصل ختام نقش رسانه ها در بحران مورد توجه قرارداده ایم.
12,000 تومان

مرابحه در بانکداری کنونی: مزایا، موانع و راهکارها (انتشارات آزادپیما)


مرابحه در بانکداری کنونی: مزایا، موانع و راهکارها

محصولات انتشارات آزادپیما قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

10,000 تومان

هنر تامین سرمایه برای استارت آپ ها (انتشارات پندار پارس)


نام کتاب: هنر تامين سرمايه برای استارتاپها
مترجم کتاب:فرزاد پريدار
تعداد صفحات کتاب: 224 صفحه
نوبت چاپ کتاب: اول
قطع کتاب: وزیری
نوع جلد کتاب: شومیز
سال چاپ کتاب: زمستان ١٣٩٦
قيمت پشت جلد کتاب: ٢٦،٠٠٠ تومان
شابک کتاب: ٧-٥٥-٨٢٠١-٦٠٠-٩٧٨

درباره کتاب هنر تامین سرمایه برای استارت آپ ها
کتاب هنر تأمین سرمایه برای استارتاپ‌ها، با نگاهی ژرف و دقیق به علم دنیای استارتاپ‌ها و به زبانی ساده و امروزی، قواعد و راهکارهای جمع‌آوری سرمایه برای یک استارتاپ را شرح می‌دهد. جذب سرمایه در تمام کشورها برای اهالی استارتاپ، یک مشکل بزرگ محسوب شده و این مشکل در ایران دو چندان به چشم آمده و چه بسا بر طبق عنوان این کتاب، تأمین سرمایه برای یک استارتاپ به راستی یک هنر محسوب می‌شود.
«کتاب "هنر تأمین سرمایه برای استارتاپ‌ها " نوشته‌ی «آلخاندرو کریمادس» کتابی است که همه کارآفرینان باید آن را بخوانند. وی به روشنی و به اختصار مراحل تأمین سرمایه را برای تأسیس استارتاپ‌های امروزی ترسیم می‌کند. این کتاب سرآغاز عصری طلایی برای کارآفرینان است و ایده‌های خوبی برای تأمین سرمایه به آنها ارائه می‌دهد. هدف خود را مشخص کنید». - فرشتهو جی. رابلز، مؤسس و مدیرعامل شرکت «فامیلی آفی اسوسیشن»

شما می توانید کتاب هنر تامین سرمایه برای استارت آپ ها از اتشارات پندار پارس و همچنین تمامی کتا بهای انتشارات پارس را در بانک کتاب و فروشگاه آنلاین کتاب www.4030book.com مشاهده و در صورت نیاز اقدام به خرید کتاب به صورت آنلاین از بانک کتاب www.4030book.com نمایید.

26,000 تومان

مدیریت استراتژیک؛ مفاهیم و ابزار برای خلق راهبرد جهانی واقعی دانشگاه تهران


نام کتاب: مدیریت استراتژیک؛ مفاهیم و ابزار برای خلق راهبرد جهانی واقعی
قیمت کتاب: ۶۰۰,۰۰۰ ریال
موضوعات کتاب: مدیریت و حسابداری
نویسندگان کتاب: جف دایر ؛ پل گاتفری ؛ رابرت جنسن ؛ دیوید درایس مترجمان : دکتر محمدعلی شاه حسینی ؛ سعید امیرعبداللهیان
شابک کتاب: 978-9640373149
ناشر کتاب: دانشگاه تهران
تعداد صفحات کتاب: 322 صفحه
نوبت چاپ کتاب: 1
تاریخ انتشار کتاب: 1397
قیمت کتاب کتاب: 600,000 ریال
نوع جلد کتاب : شوميز
اندازه کتاب: رحلي

60,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 10,000 تومان بیشترین: 90,000 تومان
ريال10000 ريال90000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.