هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

مرگ جوهری - سه گانه جوهری، کتاب سوم ( انتشارات بهنام)

تولید کننده: انتشارات بهنام
40,000 تومان

کتاب مرگ جوهری
سه گانه جوهری، کتاب سوم
- در كتاب حاضر كه بخش پايانى سه‌گانه جوهرى محسوب مى‌شود تلاش شخصيت‌هاى اصلى داستان بر آن است تا از دنياى مجازى به دنياى حقيقى بازگردند و سير اين جريانات لحظات و اتفاقات خواندنى و مهيجى را با خود همراه دارد.
«مرگ جوهرى» را نيز بايد هم‌چون قسمت‌هاى پيشين اين سه‌گانه دو بار خواند تا بتوان از توصيفات و تشبيهات زيباى آن لذت تمام برد؛ چرا كه در بار اول خواندن اين كتاب سير حوادث خواننده را چنان به خود جلب مى‌كند كه متوجه توصيفات زيباى آن نمى‌شود.
از متن كتاب :
ورق كاغذى كه پشت شيشه بود چيز خاصى به نظر نمى‌آمد، تنها يك تكه كاغذ بود كه حروف درشتى با جوهر آبى كمرنگ روى آن به چشم مى‌خورد. به پاى كتاب‌هاى درخشان فوق‌العاده‌اى كه پشت ويترين‌هاى ديگر بود نمى‌رسيد؛ گرچه خط‌هايى كه زير هر يك از كلمات كشيده شده بود نشان مى‌داد كه اورفيوس چقدر تحت تاثير آنها قرار گرفته بود. الينور در حالى كه در قفسه شيشه‌اى را باز مى‌كرد پيش خود فكر كرد، اميدوارم پرى‌هاى آتشين اون لبخند از خودراضى رو از لباش محو كرده باشن. اميدوارم مردان مسلح اون رو به سيخ كشيده باشن، يا حتى بهتر از اون، اميدوارم توى جنگل بيراه از گرسنگى به طرز رقت‌انگيز و كاملا تدريجى مرده باشه. اولين بار نبود كه مرگ دردناك اورفيوس را در دنياى قلب جوهرى براى خود تصور مى‌كرد. اين تصاوير بيش از هر چيز ديگرى موجب رضايت قلب تنهايش مى‌شد.  

محصولات انتشارات بهنام قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

+ -

 

مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: کورنلیا فونکه
مترجم کتاب: محمد نوراللهی
قطع کتاب: رقعی
صفحات کتاب: 704
نوع جلد کتاب: شومیز
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

طلسم جوهری - سه گانه جوهری، کتاب دوم ( انتشارات بهنام)


کتاب طلسم جوهری
سه گانه جوهری، کتاب دوم
- فنوگليو، شخصيت نويسنده داستان در كتاب دوم جوهرى از نزديك با دنيايى كه خلق كرده مواجه و مجبور به زندگى در آن مى‌شود؛ دنيايى ظالمانه و خونين. تمام تلاش او در اين دنياى جوهرى براى جبران خلق زشتى‌ها و پليدى‌هايى است كه ديگر تحمل مشاهده آنها را ندارد، اما تغيير اين دنيا به يك دفعه صورت نمى‌پذيرد. در طلسم جوهرى به خوبى چگونى تبديل پندار و افكار به دنيا به تصوير كشيده شده است.
از متن كتاب :
كلمات مانند عطر گل‌هاى نامرئى فضاى شب را پر كردند. كلماتى انتخاب شده كه توسط اورفيوس و دستان سفيدش نوشته شده بودند، كلماتى كه از كتابى گرفته شده بودند كه فريد محكم در دست داشت و بعد مفهوم جديدى در كنار هم يافتند. آنها از دنياى ديگرى سخن مى‌گفتند، دنيايى سرشار از شگفتى و ترس. و فريد با گوش كردن به آنها، زمان را فراموش كرد. او حتى احساس نمى‌كرد كه چيزى به نام زمان وجود داشت. هيچ چيز به جز صداى صورت‌پنيرى كه هيچ تناسبى با دهانش نداشت، نبود. آن صدا همه چيز را محو مى‌كرد: جاده‌ى پر از گودال و خانه‌هاى فرسوده انتهاى آن، تير چراغ برق، ديوارى كه اورفيوس روى آن نشسته بود، حتى ماه بالاى درختان سياه. و ناگهان هوا بوى غريب و شيرينى داد...  

محصولات انتشارات بهنام قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

40,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.