هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

اوستا | قابدار| ۴ جلدی( نگاه)

تولید کننده: انتشارات نگاه
250,000 تومان


« اوستا » کارنامه‌ی باستانی ایرانیان است. کتابی آیینی، اخلاقی و ادبی است. گفتار زرتشت پیامبر باستانی ایران که پیامش پندار، گفتار و کردار نیک بود و بهروزی انسان در نبرد با اهریمن جهل و دروغ وکید.
ابراهیم پورداوود از بزرگترین دانشمندان ایرانی است که در نشر فرهنگ ، زبان و ادبیات پیش از اسلام ، اشتیاق نشان داد و سال های سال به پژوهش و کاوش در آن پرداخت . ایشان در سحرگاه آدینه 20 بهمن 1264 خورشیدی در سبزه میدان رشت در خانه ای که تا چند سال پیش ، دبستان عنصری نام داشت ، تولد یافت ، پدرش ، حاجی داوود ، بازرگان و ملاک بود و خانواده اش در رشت ، داوودزاده شهرت داشتند و هوشنگ اتحادیه ی مادر او را در خانواده مجتهدی بزرگ می داند ایشان در یکی از بزنگاه های تاریخی ملت ایران به دنیا آمد و تأثیر فوق العاده ای بر رشته ی ایران شناسی گذاشت و در چهره اش می گفتی کتیبه های کهن ایرانی تصویر می شد شگفتا از این سرزمین دیر پای و باستانی که هر وقت در تنگنایی گرفتار می شود فرزندی از آن برمی خیزد که یک تنه چون ققنوس از خاکستر تاریخ سربر می افرازد و امید دل ایرانیان می شود و چون آرشی که یک تنه مرزهای نورانی دانش را در می نوردد .
اَوِستا نام فراگیر مجموعهٔ کهن‌ترین نوشتار و سروده‌های ایرانیان است، که همانا دانشنامهٔ ایرانیان بوده و در روزگار باستان بیست و یک نسک (کتاب) داشته و هم‌اکنون دارای پنج بخش است. بخش‌های اوستا بر این پایه‌اند: یَسنه که سخنان زرتشت، شناخته شده با نام گاهان در آن گنجانده شده، یشت‌ها (سرودهای نیایشی)، وندیداد، ویسپرد و خرده‌اوستا.

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: زرتشت
مترجم کتاب: ابراهيم پورداود
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-376-039-4
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
This wetbise makes t
This wetbise makes things hella easy.
از: میهمان | 1395/12/26 12:48
آیا این نقد و بررسی مفید بود؟ بله خیر (0/0)
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

روان‌ شناسی کودک (انتشارات نی)


اگر کودک به خودی خود دارای اهمیت زیادی است، باید این نکته را افزود که به همان میزان یا حتی بیش از آن که کودک جلوه‌ای از بزرگسالی باشد، بزرگسال جلوه‌ی کودکی است. زیرا اگر بزرگسال با وسایل متعدد انتقال‌های اجتماعی، کودک را آموزش می‌دهد، هر بزرگسال، زندگی را با کودکی آغاز کرده و این امر از دوران قبل از تاریخ تاکنون بر این منوال استمرار داشته است.
روان‌شناسی کودک، دربرگیرنده‌ی خطوط اصلی نظریاتی است که پیاژه در حوزه‌ی روان‌شناسی کودک عرضه کرده است و به همین دلیل کتاب، بسیار مختصر و فشرده است. از این‌رو، مترجم کوشیده است در پیش‌گفتار خود تعریفی مقدماتی از مفاهیم و اصطلاحات پیاژه فراهم آورد و خواننده را برای آسان‌تر خواندن کتاب آماده سازد و نیز برخی توضیحات ضروری را در متن کتاب به شکل زیرنویس آورده است.

محصولات انتشارات نی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,600 تومان

تفکر خلاق و حل خلاقانه مسئله ( انتشارات نی)


این کتاب می‌تواند به همه‌ی فراگیران از هر گروه سنی یاری رساند تا توانایی‌ها و تمایلات فکری خویش را بشناسند و از این‌رو، به یادگیری خویش عمق بیشتری بخشند. از طرف دیگر، این کتاب با معرفی شیوه‌ی حل خلاقانهٔ مسئله و ارائه‌ی راهکارهایی برای غلبه بر موانع ذهنی، خوانندگان را یاری می‌دهد تا متفکران بهتری برای دنیای جدید باشند. متفکرانی که بتوانند خلاقیت را با تفکر تحلیلی درهم آمیزند و در تیم‌های کاری ارتباط مؤثر برقرار کنند.

محصولات انتشارات نی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

10,000 تومان

روانشناسی حافظه و یادگیری : با رويكری شناختی( سمت)


كتاب حاضر براي دانشجويان رشته روانشناسي در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد به عنوان منبع اصلي درس روانشناسي يادگيري 2 به ارزش 3 واحد تدوين شده است. اين كتاب براي دوره كارشناسي و دوره‌هاي كارشناسي ارشد (دروس روانشناسي يادگيري و روانشناسي شناختي) به عنوان كمك درسي مورد استفاده قرار مي‌گيرد

11,500 تومان

اصول روان‌ شناختی تهيه پاورپوئينت( سمت)


كتاب حاضر براي دانشجويان همه رشته‌ها و در درسهاي سمينار و پژوهشهاي عملي قابل استفاده است.
چكيده :
ورود فناوری اطلاعات و ارتباطات به زندگی بشر و استفاده از آن در سخنرانیها و کلاسهای درس، تحولات گسترده‌ای در پی داشته که یکی از مظاهر آن رواج استفاده از «پاورپوینت» در سخنرانیها و کلاسهای درس است؛ امکانی که اگر به درستی از آن استفاده شود، در انتقال مفاهیم، صرفه‌جویی در وقت و بهره‌وری از کلاس، نقش شایسته‌ای خواهد داشت. البته استفاده از هر فناوری نیازمند آموزش است و گرنه با شکست روبه‌رو خواهد شد.
کتاب حاضر توسط یکی از چهره‌های برجسته علوم اعصاب‌شناختی و روان‌شناسی دانشگاه هاروارد نوشته شده و حاصل تجربه عملی او در کلاسهای درس است. پروفسور کاسلین با بهره‌گیری از اصول روان‌شناسی شناختی، مزایا و معایب استفاده از پاورپوینت را برشمرده و شیوه استفاده درست از این ابزار را تشریح می‌کند. مطالعه این کتاب به اساتید، معلمان، سخنرانان و دانشجويان همه رشته‌ها توصیه می‌شود.

12,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.