بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

نشر آریاگهر

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات آرياگهر در پاييز 1390 خورشيدي توسط آقاي اميرحسن مکي، نويسنده و مترجم نام آشنا تأسيس شد.
 توليد و عرضه‌ي آثار ارزشمند، تأثيرگذار و برگزيده، با کيفيتي عالي و قيمت مناسب هدف اصلي اين انتشارات است. به همين منظور، نهايت تلاش خود را در انتخاب آثار، پديدآورندگان، مترجمان، ويراستاران و دست‌اندرکاران صنعت نشر به کار بسته‌ايم. 
حاصل اين تلاش، دستيابي به موفقيت‌هاي چشمگير در اندک زمان، به واسطه‌ي استقبال جماعت فرهيخته و اهل مطالعه از کتاب‌هاي نشر آرياگهر در سراسر کشور بوده است. 
هدف انتشارات آرياگهر اين است که کتابهايي را به شما خوانندگان گرامي عرضه کند که باعث رشد و شکوفايي فردي تان مي شود .
با در نظر داشتن اين هدف ، نهايت تلاش خود را انتخاب و توليد کتاب هاي ارزشمند و تآثير گذار به کار بسته ايم . اميد داريم که عادت پسنديده ي کتاب خواني در تک تک هموطنان ايراني نهادينه شود و بدين ترتيب سعادت و رضايت حقيقي را وارد زندگي شان کنند .
به قول ارل نايتينگل :
خواه تحصيلات رسمي تو کم باشد ، خواه زياد ، اگر عشق به مطالعه را در خود زنده کني ، از زندگي موفقي برخوردار خواهي شد

موضوعات کلی کتابهای انتشارات آریا گهر به شرح ذیل می باشد:

کتاب های بازاریابی انتشارات آریاگهر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزش موفقیت انتشارات آریاگهر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روانشناسی انتشارات آریاگهر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات آریاگهر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر انتشارات آریاگهر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آغوش‌ درمانی


اين کتاب درباره‌ي آغوش‌گيري و تأثيرات مثبت آن بر روح و جسم و روان است.
آغوش‌گيري واکنشي غريزي و طبيعي نسبت به احساس محبت، همدردي، نياز و شادماني است. همچنين، آغوش‌گيري يک دانش است؛ روشي ساده براي حمايت، التيام، شفا و رشد که نتايج ملموس و قابل‌ملاحظه‌اي دارد.
کتلين کيتينگ نويسنده اين کتاب، فارغ‌التحصيل رشته‌ي روانشناسي باليني است و سال‌ها به عنوان مشاور، روان‌درمانگر، مربي سلامت روان، سخنران انگيزشي و مددکار خانواده خدمات ارزشمندي را ارائه داده است.
کيتينگ مي‌گويد: «کتاب آغوش‌درماني را زماني به رشته‌ي تحرير در آوردم که سرپرست آموزش در يک بيمارستان رواني خصوصي در کاليفرنيا بودم. انگيزه‌ي نگارش اين کتاب اين بود که فهميدم ما انسان‌ها بيش از قرص و دارو نيازمند اين هستيم که روان جريحه‌دار شده‌ي خود را التيام بخشيم؛ همچنين نياز داريم که عشق را لمس کنيم.»
او همچنين نويسنده‌ي کتاب پرفروش «آغوش‌درماني2،زبان شگفت‌انگيز آغوش» است که اين کتاب نيز توسط نشر آرياگهر منتشر شده است.

6,500 تومان

آنسان که انسان می‌اندیشد!(نشر آریاگهر)


جيمز آلن، بنيان‌گذار جنبش خودياري و تفکر نوين است. کتاب‌هاي او در پي آموزش روش‌هاي به خدمت گرفتن نيروي انديشه، جهت رشد و بهبود شرايط، زندگي هستند. بسياري از صاحب‌نظران، کتاب حاضر را سنگ بناي جنبش خودياري و تفکر نوين مي‌دانند. اين کتاب الهام‌بخش بسياري از نويسندگان و استادان انگيزشي بوده است. بسياري اين کتاب رو جزو برترين کتاب‌هايي مي‌دانند که هر انسان در طول زندگي خود حتماً بايد مطالعه کند.

7,500 تومان

پرسش و پاسخ در مشاوره‌ی قبل از ازدواج(نشر آریاگهر)


پرسش و پاسخ در مشاوره ی قبل از ازدواج عنوان کتابی است از غلامرضا عسگری درمنکی به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب همسرگزینی است.

7,500 تومان

رباعیات خیام نیشابوری (انتشارات آریاگهر)رباعیات خیام نیشابوری
محصولات انتشارات آریاگهر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

7,500 تومان

رباعیات مهستی گنجوی (انتشارات آریاگهر)رباعیات مهستی گنجوی
محصولات انتشارات آریاگهر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

7,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 6,500 تومان بیشترین: 7,500 تومان
ريال6500 ريال7500
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.